Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem hiszem, hogy sokáig lesz a HC-nk.
pakesz
Én sem, de Wisenhunt jobb HC nála. Nem értem a lépést. Itt nem lesz ettől Dan Campbell effekt, ha ezért lépte meg a front office a cserét. Egyszerűen semmi logika nincs a lépés mögött, leszámítva, hogy olyan a mérlege Whiznek amilyen. De ez Mularkeyval se lesz sokkal jobb, sőt...

Mondok egy példát. 2013ban 0-8al álltunk, a 49ers rommá vert minket Londonban, és ennek ellenére a csapat Gus mellett maradt, és nyertünk 4 meccset a szezon második felében. Mularkey mögül 2012ben ugyanekkora kvázi kisétált a csapat, pedig volt 1 Wnk is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Nem az.

Whiz jó OC volt a Steelers-nél Big Bennel. Jó HC volt a Cards-nál Warnerrel és jó OC volt a Chargers-nél Rivers-szel. Viszont nem képes QB nélkül meccseket nyerni (lásd Cards, vagy éppen itt), ahogy pl Belichick a Pats-nél TB (11-5 Casell-lel), vagy éppen Tomlin BB nélkül.
Soldados
Összeségében tehát akkor ment jól neki, ha future HOF qb-kkal dolgozhatott együtt, minden más szituációban megbukott. Így elsőre, laikusként, szerintem ez a rossz edző egyik ismérve.

Sajnálom, mert idén drukkoltam a Titansnek és Mariotának, reméljük innentől felfelé vezet az út.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Whiz kirúgva, Mularkey a megbízott HC a szezon végéig, csodás ez a nap!
markny
Végre.

Mularkeyt nem vágom, de az, hogy a Jagsnél 1 évet élt meg össz-vissz, nem sok jót sejtet. Mindegy, ez az év már úgyis kuka szerintem, off-szezonban lehet HC-t kutatni.
Duff
A Jaguars történetének legrosszabb rekordját produkálta '12ben vele a volánnál (2-14). Igaz 3 hosszabbítást is elvesztettünk akkor.

Marcedes Lewis azt mondta róla utólag, hogy majdnem megutáltatta vele a footballt 1 év alatt...
iktriad
Nem hiszem, hogy sokáig lesz a HC-nk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez pedig egy totál értelmezhetetlen állítás, akkor Belichick is jó HC egy olyan csapathoz, ahol van Brady
baggio
Nem az.

Whiz jó OC volt a Steelers-nél Big Bennel. Jó HC volt a Cards-nál Warnerrel és jó OC volt a Chargers-nél Rivers-szel. Viszont nem képes QB nélkül meccseket nyerni (lásd Cards, vagy éppen itt), ahogy pl Belichick a Pats-nél TB (11-5 Casell-lel), vagy éppen Tomlin BB nélkül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új interim HC
 twitter.com/AdamBCC/status/661553377659084800
Fun fact: azon a TNFen a Colts ellen, amikor ez a gif készült, ez volt kb a legjobb passzkísérletünk. És ez is incomplete lett.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Ezek a kirúgások totálisan érthetetlenek, van egy HC, aki 2. évére draftol egy első körös QB-t, most majd jön egy új HC, aki lehet nem Mariotával képzeli a jövőt, s teljesen más elképzelései vannak a csapatépítésről, más típusú QB-t szeretne, stb.. A Browns ezt szívja több mint egy évtizede.
Soldados
Ha idehoznak egy olyan HC-t, aki nem akar Mariotával dolgozni, akkor tényleg egy balf@sz franchise ez, jelenleg viszont épp ellenkezőnek tűnik a helyzet, jöhet egy főedző, aki tudja, hogy mire számíthat és mit akar tőle.

Whiz teljesen jó HC egy olyan csapathoz, ahol van QB.
Soldados
ez pedig egy totál értelmezhetetlen állítás, akkor Belichick is jó HC egy olyan csapathoz, ahol van Brady

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
bíztató
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whiz kirúgva, Mularkey a megbízott HC a szezon végéig, csodás ez a nap!
markny
Végre.

Mularkeyt nem vágom, de az, hogy a Jagsnél 1 évet élt meg össz-vissz, nem sok jót sejtet. Mindegy, ez az év már úgyis kuka szerintem, off-szezonban lehet HC-t kutatni.
Duff
A Jaguars történetének legrosszabb rekordját produkálta '12ben vele a volánnál (2-14). Igaz 3 hosszabbítást is elvesztettünk akkor.

Marcedes Lewis azt mondta róla utólag, hogy majdnem megutáltatta vele a footballt 1 év alatt...

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
#freemariota

ilyenkor olyan szívesen olvasgatom vissza a két évvel ezelőtti kommenteket, mikor minden HC nélküli csapat szurkolója Whizt akarta, mert volt egy jó idénye Rivers-szel OC-ként
baggio
Whiz teljesen jó HC egy olyan csapathoz, ahol van QB. Totálisan bejött, amit másfél éve írtam a Titans-Lions-Whiz-Caldwell tekintetben (asszem a Lions topikban ment az értekezés annó). Whiznek a Lions ideális lett volna (bár persze ezt már sosem tudjuk meg), itt bukásra volt ítélve QB nélkül, pontosabban a Titans nem adott neki elég időt, hisz lement egy év QB nélkül, majd kirúgták a szezon felénél, pedig egy 1. körös QB-val illik 2 évet adni, azaz 2016 végét illett volna megvárni. És azt is "megmondtam előre", hogy Caldwell 1-2 idényig jó lehet a Lions HC-jaként, de amint jönnek a problémák, ő bukni fog, mert képtelen menedzselni a gondokat. Végül 1 jó év lett belőle.

Ezek a kirúgások totálisan érthetetlenek, van egy HC, aki 2. évére draftol egy első körös QB-t, most majd jön egy új HC, aki lehet nem Mariotával képzeli a jövőt, s teljesen más elképzelései vannak a csapatépítésről, más típusú QB-t szeretne, stb.. A Browns ezt szívja több mint egy évtizede.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Sztem hiba ennyi idő után elküldeni, ennyi erővel még egy rakat edzőt köztük olyanokat is, akik azóta beváltak.
gabokocka
Különbséget kell tenni a "bad team" és a "bad coaching" között, sajnos sokan összekeverik a kettőt, pedig világosan látszik legtöbbször a különbség. A Titans esetében egyértelműen az utóbbi volt a nagyobb probléma, elég csak a OL protekciós sémáiban levő káoszra gondolni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
ehh


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Sztem hiba ennyi idő után elküldeni, ennyi erővel még egy rakat edzőt kirúghattak volna, köztük olyanokat is, akik azóta beváltak.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
 twitter.com/smartfootball/status/661556141743333376


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whiz kirúgva, Mularkey a megbízott HC a szezon végéig, csodás ez a nap!
markny
Őszinte részvétem. Spoiler: Mularkey még rosszabb HC.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
#freemariota

ilyenkor olyan szívesen olvasgatom vissza a két évvel ezelőtti kommenteket, mikor minden HC nélküli csapat szurkolója Whizt akarta, mert volt egy jó idénye Rivers-szel OC-ként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Whiz kirúgva, Mularkey a megbízott HC a szezon végéig, csodás ez a nap!
markny
Ez kicsit meglepett engem. Manapság túl kevés időt kapnak az edzők, Whiznek tavaly nem volt franchise QBja, idén volt, de sérült. Cowboys drukkerként nem tudom eléggé hangsúlyozni a franchise QB szerepét, azok csinálnak zsenit az edzőkből.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Whiz kirúgva, Mularkey a megbízott HC a szezon végéig, csodás ez a nap!
markny
Végre.

Mularkeyt nem vágom, de az, hogy a Jagsnél 1 évet élt meg össz-vissz, nem sok jót sejtet. Mindegy, ez az év már úgyis kuka szerintem, off-szezonban lehet HC-t kutatni.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Whiz kirúgva, Mularkey a megbízott HC a szezon végéig, csodás ez a nap!

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Whiz még nem beszélt a tulajdonosi körrel a tegnapi vereség óta, de bízik benne, hogy még élvezi a bizalmukat, az egyéb jövőjét érintő kérdésekre elég arrogáns/kitérő válaszokat adott, a roster gyenge pontjait is hibáztatva. Sankey többet nem hord vissza, a helyét McCluster veszi át (elképesztő húzás!), Cobb pedig ugyan már aktiválható lenne, elképzelhető, hogy még várnak vele, állítólag a versenysúlya felett tért vissza. Cox és Douglas optimisták a vasárnapot illetően, mindketten játszhatnak majd ha minden jól megy. Mariota szerdától végezhet teljes értékű edzésmunkát, én az ő visszatérésére is számítok. A támadófal rossz volt, Lewan is, több misscommunication is volt, ennek következtében (is) Poutasi kikerült a kezdőből, a helyét Meredith veheti át, de Gallik is visszatér az agyrázkódása után.

A legrosszabb: Wright ugyanolyan sérülést szedett össze, mint Mariota, még várnak az MRI eredményére, de fáj a térde, több hetes kihagyás várhat az első számú elkapónkra... DGB előtt adott a lehetőség.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
fél szemmel már tegnap este is a Saints - Giants meccset néztem, most lepörgettem a megvágott verziót, hát ezek alapján back-to-back 7 TD passzt várok Breestől, szanaszét fogják szopatni a secondaryt nagy játékokkal, kíváncsian várom, hogy egy pisztolypárbaj esetén hogyan reagál majd Whiz és Mariota(?).

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Előre kijelentem, hogy Senki nem rokonom 😊, de azért az az igazi balf@sz, aki visszahordónak erőlteti. Szerintem itt mindenki a fejét fogta már a múltkori alkalommal is, de az ostoba edzőnknek nem tűnt fel, hogy alkalmatlan erre a feladatra. Bezzeg futást azt nem kap egyet sem...
Na mindegy, nem ezen ment el ez a meccs, meg ez az idény sem... ennél sokkal nagyobb gondok vannak.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
3-20 a mérlege Whiznek a Titans élén, ez iszonyatosan kevés, főleg az idei produkció, mennie kell. tegnap még a Dolphins elleni meccshez képest is jóval nagyobb csalódás volt a csapat, Zach, az OL, a WR-ek, Sankey is menjenek a picsába, ez egy hatalmas nulla volt. kíváncsi leszek a mai sajtótájékoztatóra, mennyire kerül szóba Whisenhunt és Webster felelőssége, de remélem a tulajdonosok oda fognak csapni az asztalra (legkésőbb a szezon végén).

silver lining: legalább a Top5-ös cetlivel jól járhatunk a drafton, jöhet OT (Laremy Tunsil, Ole Miss), DE (Joey Bosa, Ohio State) vagy a secondaryt is ki lehetne pofozni (Vernon Hargreaves, Florida - Jalen Ramsey, FSU) 😊

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ez a Whisenhunt szerintem nagyon jellegtelen és középszer HC, most már mindegy, hogy év közben vagy végén rúgják ki, de valamikor mindenképp távozzon.
Duff
Whiz meccsről meccsre nagyobb károkat okoz, menjen minél hamarabb! Ebben a nyamvadt és nézhetetlen szezonban már csak azért szurkolok, hogy Mariota túlélje az idényt. Rem minél később tér vissza, a saját érdekében...

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Ez a Whisenhunt szerintem nagyon jellegtelen és középszer HC, most már mindegy, hogy év közben vagy végén rúgják ki, de valamikor mindenképp távozzon.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ugye mit is lehet mondani. Rossz formában van az ellenfél? Meg lehet őket verni? Á dehogy, hiszen velünk játszanak. 😀 A védelem tartotta magát, de hát amint a múltkor is mondtam, kurva nehéz úgy, hogy egyfolytában a pályán vagy, mert a támadósor olyan gyenge, mint a tehénszar. Megint jöttek ilyen hülye playhívások, de amikor jó is volt Rettenetberger megoldotta.... ja nem. Többször kellett volna kimozogni a zsebből, na de mindegy. Sokszor látszott az se tudja mi a játék. Wright-nak hová dobta azt a hosszú passzt? 😀 Meg snap előtt hányszor nézegette a játékot a kezén.... Minek is idegesítettem fel magam, hiszen egy csereirányító, csak azért ha már annyira istenítették, hogy: "még el is tradeelhetjük", na ezek után még a szoboszló Rhinosba se kell 😀 ( na talán oda mégis, de csak mert sérült a QB-nk) McCourty-t én már tavaly is savaztam. Komolyabb WR-t nem tud levédekezni, de legalább sok pénzt keres. Az, hogy másodikok vagyunk/voltunk passz elleni védekezésben nem neki köszönhető, főleg úgy, hogy alig játszott eddig, jó lenne ha mutatna valamit. Így nem sok értelme megtartani gigalóvéért. Poutasi-t is meg kell említeni, mert azért Watt akkor verte meg amikor akarta, de hát rookie a srác és hát RT..... ja nem Ő guard, de játszassuk RT-nek mert nincs ló jó a szamár is. Le is cserélték Meredith-re meccs közben mert szerintem Whiz már "idegállapotba vót". Sankey milyen jól szállt be a meccsbe... ja nem.... Rögtön egy fumble, aztán persze rakjuk be returnernek megint, hogy aztán ismét elejtse... Ami már tényleg röhejes volt, hogy egy FG-né kevesebben állunk fel... ez is azt mutatja milyen kurva nagy összhang van a stábban. Ahogy észrevettétek, eddig tartózkodtam a Whiz kérdésben, de most már afelé hajlok, hogy rúgjuk ki a picsába. Amúgy ha minden játékot Whiz hív, és sokszor szarul, akkor mi a tosznak van OC? Mindegy, ezek után örüljünk ha nyerünk 1-2 meccset de annak jobban örülnék,ha Mariota-t nem törnék össze. Go Titans!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks