Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Na szóval.
Az elején mindenképp szeretném tisztázni, hogy én egy viszonylag türelmes, optimista, konzervatív ember vagyok, így ahogy korábban is említettem, nem feltétlenül küldtem volna el Whisenhuntot, a franchiset és a jelenlegi vezetést ismerve pedig pláne nem tartom ezt reális lépésnek. Közel tíz éve követem a csapatot, így én is látom, hogy mik történnek, de abban nem értünk egyet, hogy nincs fejlődés, tavalyhoz képest az első négy meccsen ég és föld volt a különbség. Az egyetlen indok ami miatt mégis elkezdtem „álmodozni”: Marcus Mariota. Ez a srác egy gyémánt, egészen biztos vagyok benne, hogy ő egy kiemelkedő franchise irányító lesz, de ha minél több és minél nagyobb sikereket szeretnénk elérni vele, akkor a lehető leghamarabb a lehető legjobb körülményeket kell megteremteni a számára, ebbe pedig Whisenhunt nem fér bele, de talán még Webster sem, egy „clean house” után egy teljesen új rezsim építsen SB esélyes csapatot Mariota köré. A cél nyilván valami olyasmi lenne, mint Seattle-ben, ill. nekem a Panthers modellje is rendkívül szimpatikus, ehhez elengedhetetlen egy olyan támadószemlélet ami az irányítónk erősségeire épít, mellé pedig egy megfelelő pillanatban dominánssá váló védelem. Utóbbi talán másodlagos probléma nálunk, a keret erősségéhez képest nem játszunk rosszul, ezt leginkább LeBeau tevékénységének köszönhetjük, jó lenne ha ki tudna itt nevelni magának egy utódot. Visszatérve a HC kérdésre, néhány erősen sarkított kimentel az idei szezonra és, hogy ez milyen személyi változásokat eredményezhet:

1. forgatókönyv
Nem tudunk javulni, sem a playhívásokat, sem a játék képét tekintve, 1-2 győzelmet talán még összekaparunk, de gyakorlatilag ugyanott állunk, mint tavaly. A lehető legrosszabb pedig, hogy Mariota is súlyosan megsérül a gyatra támadófal mögött. Esély: 25%
a. verzió – Marad Whiz az edző
A vezetés úgy dönt, hogy megkapja a harmadik évet ez a stáb, hisz találtunk egy franchise irányítót, bízzunk benne, hogy összeérnek a dolgok, közel 25 milliós cap-space és az előkelő draftpozíció pedig a nagyobb lyukakat is betömi, 2016 majd biztosan a mi évünk lesz, Whizzel az élen!
b. verzió – Házon belül pótoljuk
A vezetés szerint többre lenne képes ez a keret, de Whisehunt, mint vezetőedző limitálja a csapatot, annyira viszont nem szeretnék megtörni az egységet, hogy teljesen új rezsimet akasztanak a franchise irányítónk nyakába, így felkérik LeBeaut/Hortont/Mularkeyt, hogy ugorjanak be. (Ezt maximum szezon közben, valami nagyon csúnya sorozatos égések után tudom elképzelni, de azért vegyük számításba.)
c. verzió – Új rezsim
Underwoodék megunják ezt a középszerű fost, akit lehet elküldenek, Whiztől kezdve Websterig mindenkit. Találunk egy új, bizonyított GM-et, ő majd úgy alakítja a stábot és a keretet is ahogy szeretné, Mariota pedig „csak” egy évet veszített, sophomoreként már köré építik a csapatot.

2. forgatókönyv
Továbbra is szoros meccsekkel folytatjuk, Mariota egyértelműen fejlődik, javul a playhívás, csoporton belül 3-4 győzelmet összeszedünk majd év végén egy egyértelmű előrelépésként könyveljük el a 6-8 győzelmet és optimistán várjuk a következő évet. Esély: 65%
a. verzió – Marad Whiz az edző
Nagyon mélyen volt a Titans mikor Whisenhunt érkezett, alapjaiban kellett változtatni a csapaton, de az egyértelmű fejlődés látszik, Mariota személyében megvan a franchise irányító, így ha kissé limitáltan is, de előreléptünk. A holtszezonban ügyesen manőverezik Webster, elkerülnek a súlyos sérülések és kimondva-kimondatlanul a rájátszásért indulunk harcba 2016-ban.
b. verzió – Új HC érkezik
A vezetés az asztalra csap, nagyobb álmaik vannak annál, mint amit Whiz kihozhat a csapatból, így még mielőtt túl sok időt vesztegetnénk Mariota karrierjéből, váltunk. Opcionálisan Webster is elküldésre kerül.

3. forgatókönyv
Mariota vezetésével feltámad az offense, az év újonca lesz, több meglepetés győzelmet hoz, közel kerülünk a rájátszáshoz, opcionálisan a szar csoportból még oda is érünk a wildcard helyre. Esély: 10%
a. verzió – Marad Whiz az edző
Nincs az az Isten, hogy ezek után változtassunk a stábon, néhány nagyobb nevű szabadügynökkel jövőre az egyértelmű csoportgyőzelem a cél.

Könnyen kitalálható, hogy szerintem a 2/a verzió valósul meg, holott a franchise és Mariota szempontjából is a 2/b lenne az ideális. Annak biztosan nem fogok tudni szurkolni, hogy veszítsünk és küldjék el Whizt, valamint továbbra is tartom annyira erősnek a csapatot, hogy 5-6 győzelmet szerezzünk, ezzel biztosítva egy újabb évet a HC-nek. A fenti szélsőséges példák közötti átlagban lehet majd az idei valós szereplésünk.

Tegnap rendkívül csalódott voltam a meccs után, így potenciális főedzőket nézegettem a borom mellett, lássuk a TOP3-as kívánságlistát:

1. Sean Payton
Ideális korban lévő, tapasztalt és bizonyított főedző akinek szüksége van a környezetváltásra, remélhetőleg egy gyengébb szezon után felbontják a szerződését, mi pedig örömmel lecsapunk rá. Több tényező is ellenünk dolgozik, pletykálták már a Colts és a USC élére is, ennek ellenére nálam ő az abszolút favorit. Ha OC-nak Joe Philbin jönne, az maga lenne a tökély.
2. Chip Kelly
Ha átugrunk az Eagles topikba, az ottaniak nagy része valószínűleg örömmel engedné el, ha nem jutnak be a rájátszásba, a távozása valósággá is válhat. Az egója nem tudom mennyire bírná el, hogy az új állomáshelyén nem kapna teljhatalmat, de NFL-en belül szinte biztos vagyok benne, hogy csak hozzánk jönne, az egyetemi edzősködést állítólag úgy sem szereti, így talán ő lehet a legnagyobb favorit, persze csak ha edzőcserére kerül sor. Az OL és QB a játékának legfontosabb alapja, Phillyben úgy tűnik nem sikerült összeraknia, itt újra próbálkozhatna. Csak Shurmurt ne hozza magával.
3. Jim Harbaugh/Urban Meyer
Ez pusztán utópia, egyikük sem fogja otthagyni az NCAA-t, ha előbbi mégis, nem a mi kedvünkért. Az ok, amiért szerepelnek ezen a listán: ha új HC érkezik, mindenképp egy bizonyított arcot szeretnék, nem egy Jay Grudent vagy egy újabb Whizt, aki kiváló OC-ként belebukik a nagyobb feladatba.

Lehetne még ezeket a dolgokat bővebben is kifejteni, de október közepén szerintem kár erre több időt fecsérelni, főleg annak tükrében, hogy az edzőcsere egyelőre csak szurkolói hangulatkeltésnél jött szóba, sokkal távolabb állunk ettől, mint Philbin vagy éppen most a csoport riválisnál Bradley. A Falcons előző két meccse nem volt egy diadalmenet, sajnos attól félek, hogy a bye week előtt rajtunk verik le a port, de attól még koncentráljunk inkább erre, ha pedig majd jön a váltás lesz időnk arról is beszélni. 😊 Go Titans!

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pont ez az, hogy nem a tegnapi meccsből indulunk ki. Itt másfél éve nincs fejlődés, itt másfél éve nem sikerült rendbe tenni az OL-t, a futójátékot, a secondaryt. Hogy csak a legfontosabbakat említsem, bár ezt már leírtuk ezerszer. Plusz ebben a másfél évben Whiz összetörette Lockert (aki üveg volt szegényem), Mettet (aki annyira nem is volt üveg), és most jó úton halad, hogy Mariotát (aki egyáltalán nem üveg) is IR-re tegye. Ez nincs rendben, nagyon nincs rendben. A 3-4-es védelmet is ő hozta ide, amivel a játékosok többségét körön kívülre tette, mert nem alkalmas rá a keret. A 4-3-ban még használható játékosaink, mint Pitoiuta vagy Mike Martin, már körön kívül vannak, vagy eltradeltük szotyiért, mint Akeem Ayerst (bár legalább ő jól járt, mert SB-t nyert). Vagy idehozunk egy Byron Bellt, aki ezerszer gyengébb, mint Levitre, és guardot csinálunk belőle, draftolunk egy guardot, és OT-ként játszatjuk. Emellett kiismerhető a játékunk, a tegnapi pick6 is egy ezerszer elhasznált TE játék lekapcsolásából jött. És ez csak egy-egy kiragadott példa, még mennyi mindent lehetne írni. Végül bemásolom, amit Druid írt az eredménykövetőbe, aztán ezzel befejeztem a siránkozást.

"Azért leírnám Whiz eddigi rekorját vezetőedzőként:
W-L
8-8
9-7
10-6 *
5-11
8-8
5-11
2-14
1-4
Eddig összesen 48 győzelem 69 vereség, DE
48-ból 27 győzelem úgy, hogy a csapatában volt egy HOF QB, egy HOF WR, s egy majdnem HOF WR + all-pro O playmakerek."

Music City Miracle
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én úgy gondolom két offseason alatt azért lett volna lehetőség a legnagyobb hiány posztokat csökkenteni, pl a corner squad. Erre alig történtek lépések.

De nem is ez a legnagyobb gond, hanem a meccselés. Miért nem lehet pl kiválasztani végre egy első számú futót. Nem mondom hogy, Whiz nélkül egy csapásra élcsapat lennénk, de vele nem látom azt a fejlődési irányt, aminek a második évre azért a körvonalai látni kellene.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Melyik meccseket tudnánk megnyerni? Én nem látok olyan ellenfelet, aki ellen esélyünk lenne. Talán itthon győzünk a Jaguars és a Raiders ellen, de ez még mindig csak 3-13. (:
(...)
Mariotának fáj a térde, megy még MRI-re. Reméljük, nincs komoly baja. Hihetetlen, hogy az ilyen aljas játékosokat, mint Vernon is, nem lehet eltiltani egy időre az ilyen megmozdulások után.
Nandito
Van még öt csoportmeccs, Saints, Raiders + 1 upset is mindig benne van, nem csak a tegnapi meccsből kell kiindulni. A Dolphins erősebb csapat, szezon előtt pl. a rájátszásba vártam őket, Campbell pedig a fejekben is rendet tudott tenni, így azt mondom, hogy csúnya vereség volt, de valamennyire megmagyarázható.

Tegnap nem mondom, hogy nyerhettünk volna, de még a pick-six után is, két nagyon sima 3&out után feljöhettünk volna egy TD különbségre, sajnos ott Mariota alul dobta Fasanot (pedig a playhívás jó volt!), el is szállt a momentum. Nyilván továbbra is egy újonc irányítóról beszélünk, benne van a hullámvasút.

Vernon túlpörögte a meccset, lefújás után személyesen kért bocsánatot Marcustól, ennek ellenére várhatja a csekket, én is csak remélni tudom, hogy semmi komoly, bár a második félidőben már nem tűnt annak.

Sem az edzői stáb, sem a keret nem alkalmas arra, hogy Super Bowlt nyerjünk, de ezzel szerintem mindannyian tisztában voltunk, mind Whiz kinevezése előtt, mind idén szeptemberben. Két holtszezon kevés arra, hogy ennyi lyukat betömjünk, de azért vegyük hozzá, hogy a draftok szerintem nem sikerültek rosszul, FA piacon pedig kicsit meg vagyunk lőve, egyáltalán nem vagyunk vonzó csapat. Webster és az OL építése a sérülések miatt szintén nehéz feladat, így sem őt sem, sem Whisenhuntot nem marasztalnám, de a kilátásaink ilyen szempontból nem túl rózsásak. Bővebben este, addig még dolgoznom kéne 😀

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Akárki akármit mond, csak ismételni tudom. Whiznek mennie kéne. Megkapta a tavalyi évet, az előző offseasont. Meg ezt a mostanit is és semmit nem tudott hozzátenni a csapathoz. Pedig ajándékba kapott egy irányítót. Nem akarom ismételni magam, meg biztos megint sokan lehurrognak, de sem a szerződéseknél, sem a draftban, sem a playbookban, sem a csapatkezelésben semmi olyat nem mutatott, amit akár egy kívülálló amatőr ne tudna jobban csinálni. Nem látja vagy nem akarja látni a hibákat, a lyukakat a rosterben. Ugyanakkor a játékosokkal sem tud bánni, ahogy ezt a Brown ügyből is láthattuk. El akar menni a csapattól - amit magunk között szólva nem is csodálok - akkor nem leszel kezdő. Megsérül Williamson, ja akkor mégiscsak kezdő leszel. Hát ezek a dolgok nem így működnek.

Nanditonak teljesen igaza van, mert ugyanott tartunk mint tavaly. Azaz mégsem, mert tavaly még lehetett az a kifogás, hogy az első éve, de idén mit mondhat? Ez még csak a második évem?

Gerrard: nem kell egy jó főedző, de legalább egy közepes jöjjön...ez után az is felüdülés lenne.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szinte másoljuk a tavalyi szezont: jó kezdés után vereségek sora és kilátástalan játék... Újra 2-14 lesz?
Nandito
az a "baj", hogy sajnos(?) nem, Mariota van annyira tehetséges, ill. van annyira erős a keret, hogy lássuk az alagút végén a fényt, meccseket nyerjünk és hozzunk egy közepes szezont. hosszú távon ezzel nem járunk túl jól, de a hét elején bővebben kifejtem, hogy milyen forgatókönyvek várhatnak a csapatra.
ezen a meccsen azért kijött, hogy nem csak szakmailag, a keret minőségét tekintve is van lemaradásunk.
markny
Melyik meccseket tudnánk megnyerni? Én nem látok olyan ellenfelet, aki ellen esélyünk lenne. Talán itthon győzünk a Jaguars és a Raiders ellen, de ez még mindig csak 3-13. (: A keretet ki rakta össze? Whiz és Webster. Ők hoztak ide olyan gyenge játékosokat, mint Poutasi (nem írom le még teljesen, de egyelőre irtó gyenge a pali), vagy Blidi (ST-n kívül nem is adnék snapet neki). De még írhatnék pár nevet, FA igazolásokat is, akik csak kidobott pénz voltak. Nagy kedvencem, hogy öt TE van a rosteren, meg egy FB, de minek? OL meg nincs, az megint szép lesz, ha Gallik lesz a kezdő C. Azt értem, hogy Levitrét miért passzolták el, de hogy például Velascót nem tartották meg, aki legalább látott pályát az elmúlt két évben, és cserének nem is volt rossz, az megint érhetetlen. Szóval én semmilyen fényt nem látok a csapatnál, sajnos. ):

Mariotának fáj a térde, megy még MRI-re. Reméljük, nincs komoly baja. Hihetetlen, hogy az ilyen aljas játékosokat, mint Vernon is, nem lehet eltiltani egy időre az ilyen megmozdulások után.
 www.titansonline.com/news/article-4/Titans-Upset-About-Low-Hit-on-QB-Marcus-Mariota/be6c9bbe-3d42-47cf-a955-4cdaed6de97a

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Ez jelentheti azt, hogy Gallik lesz a kezdő C?mustaine
valószínűleg igen, most is ő állt be helyette (nem is olyan rosszul)


Tenyleg ennyire szar ez a csapat (meg Marcsival is) vagy csak Whizt akarjak megbuktatni? 😂silent7939
leginkább Whiz akarja saját magát megbuktatni 😊

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tenyleg ennyire szar ez a csapat (meg Marcsival is) vagy csak Whizt akarjak megbuktatni? 😂
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Ja, és Schwenke lábtörés, ennyi volt a szezon neki.
Nandito
Ez jelentheti azt, hogy Gallik lesz a kezdő C?

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Szinte másoljuk a tavalyi szezont: jó kezdés után vereségek sora és kilátástalan játék... Újra 2-14 lesz?
Nandito
az a "baj", hogy sajnos(?) nem, Mariota van annyira tehetséges, ill. van annyira erős a keret, hogy lássuk az alagút végén a fényt, meccseket nyerjünk és hozzunk egy közepes szezont. hosszú távon ezzel nem járunk túl jól, de a hét elején bővebben kifejtem, hogy milyen forgatókönyvek várhatnak a csapatra.

ezen a meccsen azért kijött, hogy nem csak szakmailag, a keret minőségét tekintve is van lemaradásunk.

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem hiszem, hogy megtörténik, de csatlakozom a kezdeményezéshez: fire Whiz! Érthetően kint is betelt a pohár:  www.musiccitymiracles.com/2015/10/18/9564431/dolphins-38-titans-10-final-score-fire-ken-whisenhunt-and-ruston

Szinte másoljuk a tavalyi szezont: jó kezdés után vereségek sora és kilátástalan játék... Újra 2-14 lesz? Ráadásul a csapat francsájz QB-ját is összetöretjük, ami végkép beteszi nálam a kaput. Ha már szarok vagyunk, legalább Mariotát védjük meg. Ja, és Schwenke lábtörés, ennyi volt a szezon neki.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
10-38, Mariota négy turnover és összességében egy rendkívül csalódást keltő játék
Ken Whisenhunt: Not a good effort today, not even close.

azt hiszem mindannyian tudjuk, kinek a kurva anyját...

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Pár óra múlva ismét meccs, összeszedtem pár dolgot amire érdemes lehet figyelni a Dolphins ellen:

A kezdés - A Jets, a Bills és a Jaguars is úgy tudott győzni ellenük, hogy hamar magukhoz ragadták a kezdeményezést, pontokat raktak fel a táblára, mi is ismerjük a csapatunkat, hogy ez mennyire kritikus nálunk, így remélem, hogy úgy állunk ki, hogy mindenkit megb*szunk!

Warmack vs. Suh - Előbbi sérülésből tér vissza, utóbbi pedig az idei 0 teljesítményén kéne, hogy javítson, Campbell állítólag többször is beszélt vele négyszemközt, hogy mit is várnak tőle, nem csak a gigaszerződése miatt. Ha továbbra is beleszar az egészbe, akkor nem lesz gond, de pusztán a tehetség és játéktudás alapján ez a párharc nagyon nem fekszik nekünk, bízzunk a legjobbakban.
 www.titansonline.com/assets/images/imported/TEN/photos/Article_Images/2014/10-October/warmack600-101615.jpg
Sensebaugh vs. Landry - Nem túl szerencsés az sem, ha az ellenfél legjobb elkapóját Sensebaughnak kell fognia, de mivel Landry leginkább slotban áll fel, így ez várható. Pozitív, hogy a Dolphins nem erőlteti a hosszú játékokat, így akkora burn playeket nem várok, mint Hogan van Benjamin ellen.

LeBeau vs. Phins OL - Albert játéka kérdéses, de még vele sem mondanám erősnek ezt a támadófalat, mi viszont bombaformában vagyunk, ha folyamatosan Tannehill arcában tudunk lenni, azzal nagy lépést tehetünk a győzelem felé. Mount kiesése nem jött jól, gyakorlatilag megszűnt a depth OLB poszton.

Playhívás - Nem csak a statok, a mutatott játék alapján is a liga egyik legrosszabb egységének tűnt a Dolphins védelme, nyilván nem véletlenül küldték el Coylet. Új embert nem tudtak szerezni a védelem élére, reméljük a házon belüli pótlás olyan lesz, amilyen és nem sikerül túlzottan feltüzelni őket. Futtassuk sokat Sankeyt, gyors és rövid passzokkal szintén operálnék, egyelőre csak nevekből áll a front-sevenjük.
 a1.fssta.com/content/dam/fsdigital/fscom/nfl/images/2015/10/13/AFCSouth/Tennessee-Titans-quarterback-Marcus-Mariota.vadapt.620.high.10.jpg
Újonc elkapók - Parker 100%-os, mostanra pedig már össze is szokott annyira a csapattársakkal, hogy ezt a pályán is kamatoztassák, remélem Cox sérülése rendbe jött és le tudja majd szedni. DGB teljesítménye/alkalmazása nagyon hullámzó, az ő játékával kapcsolatban nem bocsátkoznék semmibe, de az talán nekünk kedvezhet, hogy ők sem tudják mennyire kell készülni egy ilyen fizikumú WR ellen.

Sérültek - Mindkét oldalon lehetnek fontos hiányzók, ők valamivel könnyebb helyzetben vannak, hogy bye week után érkeznek, nálunk elsősorban a Lewan, Cox, Fasano trióra lenne szükség teljesen egészségesen.

Összességében pozitívan állok a meccshez, hisz jó a csapatunk, a Miami gondjai pedig nagyobbnak tűntek, mint amit ennyi idő alatt rendbe lehet hozni. A Colts várhatóan kikap, így hozzájuk is közelebb lehet kerülni, remélem az elmúlt meccsek szoros vereségei duplán motiválják a srácokat és egy olyan sima meccset hoznak, mint a Tampa ellen. ps: könyörgöm, a speciális egységben ne balfaszkodjunk.

Tipp: 31-17 W Go Titans!

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mount IR, helyette Staples a rosteren.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
köszönöm a válaszokat 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 233 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lewan milyen idén? Látom van már két engedett sack a neve mellett, három holding is.
alatriste
sérült a válla, a hibái leginkább emiatt jöttek elő, bár premier rusherek ellen talán még a Bills meccsen sem kellett bizonyítania. a stáb bizakodik, hogy mostanra sikerült 100%-os állapotba hozni, hisz a támadófal legjobb tagjáról beszélünk. holnaptól Warmack is visszatér mellé, így még jobb lehet.
markny
Nagy kedvencem volt a tavalyi draft classból. Sajnáltam mikor Levitre elment, két valóban jó Guard volt Warmackal, ami mindig jó alap. Továbbra is szorítok Levannak. Lehet látni, a viking Matt Kalil is idénre érett be igazán, J. Matthews is úgy játszik a falconsba mint ha a tavalyi év meg se történt volna. És szvsz tavaly se volt szar éve Taylornak, csak épp jobb is lehetett volna.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Véleményetek szerint Woodyard kezdő lesz a hétvégén?
Leon78
Williamson sérülése miatt is több szerepet kaphat talán.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Lewan milyen idén? Látom van már két engedett sack a neve mellett, három holding is.
alatriste
sérült a válla, a hibái leginkább emiatt jöttek elő, bár premier rusherek ellen talán még a Bills meccsen sem kellett bizonyítania. a stáb bizakodik, hogy mostanra sikerült 100%-os állapotba hozni, hisz a támadófal legjobb tagjáról beszélünk. holnaptól Warmack is visszatér mellé, így még jobb lehet.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 233 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lewan milyen idén? Látom van már két engedett sack a neve mellett, három holding is.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Véleményetek szerint Woodyard kezdő lesz a hétvégén?Leon78
kezdőnek kezdő lesz, de gondolom inkább fantasy miatt kérdezed: az előző meccseken is inkább a base felállásokban játszott, nickelben Brown is fontos szerepet kapott, ez szerintem most sem fog változni, futás ellen Woodyard ugyanolyan hasznos lesz, de 12-15 ponttól többet nem érdemes várni tőle.

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Véleményetek szerint Woodyard kezdő lesz a hétvégén?
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
megvan a végleges injury report
Q: Hill, Williamson, Fasano, Cox (hamstring)
P: Griffin, Warmack, Riggs, Coffman, Lewan

Hill és Williamson szerintem nem fog játszani, de Fasanora és Coxra nagy szükség volna.
a másik oldalon Albert és Grimes is Q, az ő hiányukat viszont el tudnám viselni 😀

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Én csak a szerdai edzésről láttam jelentést, ott még Lewan limitáltan edzett, de lehet csak a pálya mellett sörözött. 😀
pakesz
én siettem el a dolgot, csak az edzés nyílt részén nem vett részt, utána ismét limitáltan, de készült (Hill és Williamston volt még ilyen). Fasano viszont az agyrázkódás után már teljes értékűen edzett.

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
három játékos nem edzett ma, köztük sajnos Lewan sem, így azért elég necces lesz a vasárnapi játéka, ami nem sok jót ígér, de ahogy korábban is írtam, inkább legyen teljesen rendben a válla, mint hogy ez hosszú távon limitálja. Deiontrez Mount ACL szakadás miatt hiányzott, ő hamarosan IR-en végzi, szegény srác...
markny
Én csak a szerdai edzésről láttam jelentést, ott még Lewan limitáltan edzett, de lehet csak a pálya mellett sörözött. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
három játékos nem edzett ma, köztük sajnos Lewan sem, így azért elég necces lesz a vasárnapi játéka, ami nem sok jót ígér, de ahogy korábban is írtam, inkább legyen teljesen rendben a válla, mint hogy ez hosszú távon limitálja. Deiontrez Mount ACL szakadás miatt hiányzott, ő hamarosan IR-en végzi, szegény srác...