Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok!

Nem mondom, hogy új vagyok az oldalon, eddig read-only voltam, ez a Mariota-hype viszont annyira magával ragadott engem is, hogy ezentúl írni is megpróbálok, ha már a topik nem pörög annyira (bár idén mintha a teljes fórumon kevesebb értékes tartalom születne). Bár még csak szerda van, összeszedtem pár dolgot, hogy mit várok a Bills elleni meccstől, mivel győzhetünk (inspired by Maka):

- Kezdjünk gyorsan. A Browns és a Colts elleni vereségeken is látszott, hogy ha nem ragadjuk magunkhoz a kezdeményezést, hajlamosak vagyunk kicsit megzuhanni, egy ennyire fiatal csapattól ez nem is várható másképp, így a legegyszerűbb ha rögtön kőkemény, pontos, precíz támadásokkal pontokat teszünk fel a táblára.

- Tegyük rendbe a futójátékot. Nyilván félelmetes a Bills D és nekünk sincs a legjobb támadófalunk, de megnéztem a Giants múltheti vendégjátékát a Ralphban, ezt a szintet szerintem mi is tudnánk hozni. Örülnék ha végre Wiz döntene az első számú futó sorsáról, kapja meg Sankey vagy Andrews a carryk 70%-át, csak legyen megadva a maximális lehetőség a no1. emberünknek. Amikor pedig nem számítanak rá jöhet a rotáció, McClusterrel és Westtel kiegészülve. A földön sokkal több van szerintem a csapatban, múlt héten úgy tűnt, hogy ott is lehet keresnivaló a Bills ellen (a yardok nagy részét pl. contact után szerezte a Giants) remélem ezt mi is ki tudjuk használni.

- Használjuk ki az elkapóinkat. Nagyon alul értékelt ez az egység, pedig szinte bármilyen szituációban tudunk missmatcheket létrehozni. DGB-t a red zone-tól távolabb is vegyük célba, építsünk Hunter gyorsaságra, de ha úgy van akkor elég a check-down Fasanonak vagy Walkernek, szerencsére már nincs ott egy Kiko Alonso. Mariota elképesztően érett, így attól nem félek, hogy sok felesleges döntésbe hajszolják majd bele.

- Védjük meg az irányítónkat. Ezt nem kell túlragozni, a Cleveland ellen láttuk mi van, ha ránk borítják a falat. Pro: a Giants szintén nem elit OL-el is bőven meg tudta fogni a Billst. Kontra: a Browns ellenünk 7 sacket szerzett, a Jets, Raiders, Chargers ellen összesen 2-t (mindkettőt a legutóbbi, sérülésekkel tűzdelt fala ellen).

- Nőjön fel Wiz a feladathoz. 0-2-vel áll Rex ellen, mint főedző, ideje javítani ezen. Pihenő hét után jövünk, volt időnk elemezni őket, ráadásul ők a jó kezdés után kifejezetten frusztráltak. Legyünk egy kicsit dirtyk, paprikázzuk fel őket, ha ismét 17 büntetést kapnak azzal gyakorlatilag ~150 yardot nyernek nekünk.

A védelemről direkt nem ejtettem komolyabb szót, de úgy gondolom LeBeau az őrületbe fogja kergetni Taylort, Orakpotól monster meccset várok. Nyilván figyelni kell majd a futkorászására is, illetve Shady és Watkins is visszatérhet, de én látom a potenciált a védelemben, hogy 20 pont környékén tartsák a Billst, onnantól már a támadókon múlik. A legutóbbi öt meccsünket nyertük ellenük, folytatódjon ez a jó sorozat!
markny
Hali! Üdv köztünk! 😊 Egy ideje már beszéljük a többiekkel, hogy DGB-t többet kellene használni, ezzel én is így vagyok. Lehet úgy látja Wiz, hogy az ellenfél külön figyel DGB-re ha fent van egy playnél, mint ha tuti rá játszanánk. Most ez lehet hülyén hangzik, de Hunter sincs nagyon erőltetve. Mondjuk ha megy a TE játék addig túlságosan felesleges erőltetni a WR részt. Slotban ott van Wright, meg is oldja általában. McCourty-tól sokat várok, már évek óta.... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
McCourty visszatérésében nagyon bízok; mert ha vele is ennyit tud a secondary, akkor tul.képp tanulóévnek sem lesz jó az idei év ...

De mindenek előtt, a hétvégén nem tehetik meg, hogy a találkozónkon egy vesztes meccset nézzünk...
Titans
A McCourty-Cox CB duó elsőre nem tűnik rossznak, slotban meg Szabó elvileg jobbra képes. De ott még mindig elcsúszhatunk, hogy a safetyk mit játszanak. Griff egyelőre nem túl rossz, de igazából jó se, ám FS-ben nincs olyan nagy választék, mert Huff is bakizott már szépeket.

Én a támadókra is kíváncsi leszek, mert a Bills nagyon erős front7-nel bír. Asszem nem lesz könnyű dolga sem az OL-nek, sem Mariotának.
Nandito
A Bilzben elszabadult valami, amit szerintem már nem tudnak megfogni, menni fog az állatkodás, a kérdés mennyire lesz partner a csapat, remélem nem lesz, Lösón nélkül ki van herélve a támadóalakulat, a védelem meg annyira begőzölt, hogy csak a sárgzászlógyűjtésre tudnak koncentrálni, ha Marish cool akkor egy simább laposraverésre számítok részünkről.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Sziasztok!

Nem mondom, hogy új vagyok az oldalon, eddig read-only voltam, ez a Mariota-hype viszont annyira magával ragadott engem is, hogy ezentúl írni is megpróbálok, ha már a topik nem pörög annyira (bár idén mintha a teljes fórumon kevesebb értékes tartalom születne). Bár még csak szerda van, összeszedtem pár dolgot, hogy mit várok a Bills elleni meccstől, mivel győzhetünk (inspired by Maka):

- Kezdjünk gyorsan. A Browns és a Colts elleni vereségeken is látszott, hogy ha nem ragadjuk magunkhoz a kezdeményezést, hajlamosak vagyunk kicsit megzuhanni, egy ennyire fiatal csapattól ez nem is várható másképp, így a legegyszerűbb ha rögtön kőkemény, pontos, precíz támadásokkal pontokat teszünk fel a táblára.

- Tegyük rendbe a futójátékot. Nyilván félelmetes a Bills D és nekünk sincs a legjobb támadófalunk, de megnéztem a Giants múltheti vendégjátékát a Ralphban, ezt a szintet szerintem mi is tudnánk hozni. Örülnék ha végre Wiz döntene az első számú futó sorsáról, kapja meg Sankey vagy Andrews a carryk 70%-át, csak legyen megadva a maximális lehetőség a no1. emberünknek. Amikor pedig nem számítanak rá jöhet a rotáció, McClusterrel és Westtel kiegészülve. A földön sokkal több van szerintem a csapatban, múlt héten úgy tűnt, hogy ott is lehet keresnivaló a Bills ellen (a yardok nagy részét pl. contact után szerezte a Giants) remélem ezt mi is ki tudjuk használni.

- Használjuk ki az elkapóinkat. Nagyon alul értékelt ez az egység, pedig szinte bármilyen szituációban tudunk missmatcheket létrehozni. DGB-t a red zone-tól távolabb is vegyük célba, építsünk Hunter gyorsaságra, de ha úgy van akkor elég a check-down Fasanonak vagy Walkernek, szerencsére már nincs ott egy Kiko Alonso. Mariota elképesztően érett, így attól nem félek, hogy sok felesleges döntésbe hajszolják majd bele.

- Védjük meg az irányítónkat. Ezt nem kell túlragozni, a Cleveland ellen láttuk mi van, ha ránk borítják a falat. Pro: a Giants szintén nem elit OL-el is bőven meg tudta fogni a Billst. Kontra: a Browns ellenünk 7 sacket szerzett, a Jets, Raiders, Chargers ellen összesen 2-t (mindkettőt a legutóbbi, sérülésekkel tűzdelt fala ellen).

- Nőjön fel Wiz a feladathoz. 0-2-vel áll Rex ellen, mint főedző, ideje javítani ezen. Pihenő hét után jövünk, volt időnk elemezni őket, ráadásul ők a jó kezdés után kifejezetten frusztráltak. Legyünk egy kicsit dirtyk, paprikázzuk fel őket, ha ismét 17 büntetést kapnak azzal gyakorlatilag ~150 yardot nyernek nekünk.

A védelemről direkt nem ejtettem komolyabb szót, de úgy gondolom LeBeau az őrületbe fogja kergetni Taylort, Orakpotól monster meccset várok. Nyilván figyelni kell majd a futkorászására is, illetve Shady és Watkins is visszatérhet, de én látom a potenciált a védelemben, hogy 20 pont környékén tartsák a Billst, onnantól már a támadókon múlik. A legutóbbi öt meccsünket nyertük ellenük, folytatódjon ez a jó sorozat!

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
McCourty visszatérésében nagyon bízok; mert ha vele is ennyit tud a secondary, akkor tul.képp tanulóévnek sem lesz jó az idei év ...

De mindenek előtt, a hétvégén nem tehetik meg, hogy a találkozónkon egy vesztes meccset nézzünk...
Titans
A McCourty-Cox CB duó elsőre nem tűnik rossznak, slotban meg Szabó elvileg jobbra képes. De ott még mindig elcsúszhatunk, hogy a safetyk mit játszanak. Griff egyelőre nem túl rossz, de igazából jó se, ám FS-ben nincs olyan nagy választék, mert Huff is bakizott már szépeket.

Én a támadókra is kíváncsi leszek, mert a Bills nagyon erős front7-nel bír. Asszem nem lesz könnyű dolga sem az OL-nek, sem Mariotának.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
McCourty visszatérésében nagyon bízok; mert ha vele is ennyit tud a secondary, akkor tul.képp tanulóévnek sem lesz jó az idei év ...

De mindenek előtt, a hétvégén nem tehetik meg, hogy a találkozónkon egy vesztes meccset nézzünk...

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Mariota lett a hónap támadó újonca. Szerintem minden hónapban Ő lesz 😊
egozo
Kivéve amikor Amari lesz (:
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mariota lett a hónap támadó újonca. Szerintem minden hónapban Ő lesz 😊
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
levan visszajött...
Így aludva rá, már én se vagyok annyira derülátó, mint FB-n
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Aludva egyet. Mariota szerintem jó lesz, nyugodt, pontos egyetlen egy hibája volt. Az elkapók közül DGB-et sokkal többet kéne használni. Wright solid, de dropja neki is volt úgy emlékszem, meg majdnem mindenkinek, de alapjában véve ok. A futásban többet kéne Senkit használni. Sokszor 2 rossz futás után jött a kiszámítható passz, ami nagyon rossz hívás. Az utolsó játékban passzolni kellett volna a két pontosért, már előtte sem jött össze ez az átgyömölszölős stílus. A fal így tartalékosan is egészen jól muzsikált. Lewannal nem tudjátok mi van? Visszajött egyáltalán, nem figyeltem.

A védelemben néha olyan látványos blitzeket hívtunk, hogy repesett a szívem, de végére a front seven elfáradt, vagy mi? Williamson nem lesz az, akit az LB oszlopának gondolnánk, Brown már inkább. Seconderynk nincs így arról nem írok semmit. Ami hosszú passz volt mind ült, dupla, tripla coveregben is.

Összességében ez volt az a meccs, amit simán nyerni kellett volna, és alapot adhatott volna a folytatáshoz. Így azonban megint egy vesztes sereg, aminek van egy irányítója, aki sokkal többet érdemel ennél a csapatnál, sajnos egyenlőre.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Lassan sikerül majd megemészteni ezt a meccset, főleg úgy, hogy utolsó 6-7 percet nem láttam szerencsére...Ilyet, hogy két 3&20at is benézünk, amiből egyik TD... Egy- két hülye büntetés, bár a Poutasi holdingot nem érzem jogosnak. Igaz, hogy pariban voltunk a Coltsal de ha már így felhoztuk magunkat minek kell így elbaszni... Egy ilyen meccs után jól jön a bye week, rendet kell rakni a fejekben mert a közös meccsnézésen nem akarunk ilyen buzizást

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ez a meccs minden optimizmust kiölt belőlem. Ezt a szar Coltsot a földbe kellett volna döngölni, de nem, mi akkora lúzerek vagyunk, hogy inkább veszítünk. Kitehetjük az ablakba, hogy szépen is játszottunk, mert úgyis csak az marad meg a történelemkönyvekben, hogy ismét, immár sokadjára kikaptunk a Coltstól. Szerencsére bye week jön, így legalább nekünk, szurkolóknak lesz egy nyugodt vasárnapunk...

Music City Miracle
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Hát igen, a 3. negyed végén a pozitív jelzőkön gondolkoztam, meg, hogy úgy néz ki, hogy alábecsültem a csapatunkat, és kész voltam önvizsgálatot tartani, hogy támadásban és védekezésben is(!) milyen érett és precíz, pontos, élvezhető játékot mutatunk.
Aztán jött a negyedik negyed és ezért inkább az egész értékelésre megint aludnék egyet...

és ettől még a 2. és 3. negyedben mutatott játékra lehet építeni, az tényleg nagyon szép volt.

több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Fowler, rookie FB
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez egy olyan meccs volt, hogy ha egy órával később is írsz, akkor biztos, hogy teljesen más lett volna a véleményed. A végére meg minden vissza. 😀 Mondjuk az 1-15 az nem, ez jóval jobb társaság annál. Manióka pedig nagy szerzemény, remek játékos lesz. (Már most jobb, mint amilyennek kéne lennie. 😊 )

A futónak (nem ugrik be most, hogy ki volt a végén) jobbulást!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Csak hogy holnapra ne felejtsem el a bénázásokat: két drop, egy ajándék pick six, Blidi, mint bohóc megint, és két yardos futás után lehet csak passzolni.

Kész a Titans 1-15 receptje...

Remélem a végére más lesz a véleményem
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Injury report:

Out: Hill, Warmack, Riggs
Questionable: McCourty
Probable: Walker, Andrews, Brown, Morgan, Huff
pakesz
Érdekes lesz ez a fal: Lewan, Bell, Schwenke, Poutasi, Meredith. A Colts passrush nem egy csodagépezet, de ez talán még nekik is tetszeni fog.
egozo
Remélem megemberelik magukat mostmár! 😊
gerrard88
Konkréten a rokie Poutasira, a másodéves Lewanra, vagy a mindenhol csere Meredithre gondolsz? 😊
egozo
Poutasi szerintem rövid tapasztalatszerzés után jó lesz, Lewan egy vezér alkat csak még szintén érnie kell, Meredith nálam is kérdőjel...
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Injury report:

Out: Hill, Warmack, Riggs
Questionable: McCourty
Probable: Walker, Andrews, Brown, Morgan, Huff
pakesz
Érdekes lesz ez a fal: Lewan, Bell, Schwenke, Poutasi, Meredith. A Colts passrush nem egy csodagépezet, de ez talán még nekik is tetszeni fog.
egozo
Remélem megemberelik magukat mostmár! 😊
gerrard88
Konkréten a rokie Poutasira, a másodéves Lewanra, vagy a mindenhol csere Meredithre gondolsz? 😊
egozo
Putasi isten lesz
sutianap
Remélem minél előbb...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Injury report:

Out: Hill, Warmack, Riggs
Questionable: McCourty
Probable: Walker, Andrews, Brown, Morgan, Huff
pakesz
Érdekes lesz ez a fal: Lewan, Bell, Schwenke, Poutasi, Meredith. A Colts passrush nem egy csodagépezet, de ez talán még nekik is tetszeni fog.
egozo
Remélem megemberelik magukat mostmár! 😊
gerrard88
Konkréten a rokie Poutasira, a másodéves Lewanra, vagy a mindenhol csere Meredithre gondolsz? 😊
egozo
Putasi isten lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Injury report:

Out: Hill, Warmack, Riggs
Questionable: McCourty
Probable: Walker, Andrews, Brown, Morgan, Huff
pakesz
Érdekes lesz ez a fal: Lewan, Bell, Schwenke, Poutasi, Meredith. A Colts passrush nem egy csodagépezet, de ez talán még nekik is tetszeni fog.
egozo
Remélem megemberelik magukat mostmár! 😊
gerrard88
Konkréten a rokie Poutasira, a másodéves Lewanra, vagy a mindenhol csere Meredithre gondolsz? 😊
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Injury report:

Out: Hill, Warmack, Riggs
Questionable: McCourty
Probable: Walker, Andrews, Brown, Morgan, Huff
pakesz
Érdekes lesz ez a fal: Lewan, Bell, Schwenke, Poutasi, Meredith. A Colts passrush nem egy csodagépezet, de ez talán még nekik is tetszeni fog.
egozo
Remélem megemberelik magukat mostmár! 😊
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Injury report:

Out: Hill, Warmack, Riggs
Questionable: McCourty
Probable: Walker, Andrews, Brown, Morgan, Huff
pakesz
Érdekes lesz ez a fal: Lewan, Bell, Schwenke, Poutasi, Meredith. A Colts passrush nem egy csodagépezet, de ez talán még nekik is tetszeni fog.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Out: Hill, Warmack, Riggs
Questionable: McCourty
Probable: Walker, Andrews, Brown, Morgan, Huff

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
McCourty limitáltan, de már edzett, csak úgy mint Andrews és Walker is. Azért McCourty visszatérésével ha semmit sem fog javulni a secondary akkor el kellene már tényleg gondolkozni, hogy ennyi pénzért érdemes-e még egy évet kidobni vele. Jövőre 8,8M-et keresne garantálttal együtt. Alapból nem sajnálom én a dellát, csak egyáltalán nem szolgál rá. Hátha most...
pakesz
Ez a corner squad csak javulhat McCourtyval, bár a many tényleg sok, lehet ennyiért egy elit cornerünk is lehetne. Walker viszont nagyon jó lenne, ha játszhatna vasárnap, és DGB-et is sokkal többet kéne foglalkoztatni. Nekem azért jobb előérzetem van, mint volt a kutyák ellen, csak a seconderyvel kéne valamit csinálni....meg a falakkal, meg a special teammel...már nincs is olyan jó előérzetem. 😕
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
McCourty limitáltan, de már edzett, csak úgy mint Andrews és Walker is. Azért McCourty visszatérésével ha semmit sem fog javulni a secondary akkor el kellene már tényleg gondolkozni, hogy ennyi pénzért érdemes-e még egy évet kidobni vele. Jövőre 8,8M-et keresne garantálttal együtt. Alapból nem sajnálom én a dellát, csak egyáltalán nem szolgál rá. Hátha most...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nézzük csak... Az első félidőben azt gondoltam, hogy Mariota-ról a meccs végére Benny Hill jellegű összefoglaló készül majd. (mondjuk a C'mon man-ben, lehet szerepelni a fog a cipőelhagyás miatt
grin hangulatjel
) Na azért nem zárt rossz meccset. Előjöttek a véleményem szerint rookie hibák, elég nagy volt rajta a nyomás és nem tudta annyira kezelni így jött a fumble is. Ami viszont tetszett, hogy a második félidőre úgy jött ki, hogy nem látszott a játékán az első félidő bizonytalansága. Összeszedett volt, a sok incomplete passz az eredmény alakulásának is betudható. OL elég hullámzó volt, ahogy Warmack kiesett, még inkább szorongatták. Mariota-t félretéve elég amatőr módon nyeltük be az első TD-t Coty jól benézte... A második TD-nél kb 4 ember akarta megállítani a futót, és láttuk mi lett az eredménye.... azért ez is elég amatőr volt. Az meg, hogy a végén Manziel "parasztlengőjét" így beszoptok BWW révén.... A második félidőben nagyon jól ment a passrush, Manziel-en látszott, hogy beszart, a futást is jól megfogták a srácok, csak vajon az első félidőben miért nem volt ilyen játék a védelem részéről. Nem akarom én sem megbántani a Browns szurkolóit de más csapat ellen mit akarunk ha Johnny Fucking Football-ék ellen így muzsikálunk. Az esély ott lenne, a Colts 0-2-vel tolja, de saját magunkra kellene figyelni. Ahogy a második félidőben játszottunk úgy ki lehet kapni, de ahogy az elsőben, úgy nem. Go Titans! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks