Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett waiverről a DE David Bass & az ILB Steven Johnson
iktriad
Legfeljebb PS-be szerintem.
egozo
Ha claimelnek valakit, az általában az 53as keretre megy.
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Érkezett waiverről a DE David Bass & az ILB Steven Johnson
iktriad
Legfeljebb PS-be szerintem.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett waiverről a DE David Bass & az ILB Steven Johnson
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért a Nicks cut meglepett egy kicsit. 4 WR 4 futó és 5 TE kimondottan az újonc irányítónak összeállított keret. Supernaw és Coffman jól mozgott a pre seasonban megérdemlik az 53-at. Ami ismét gyengének tűnik az a falunk, kíváncsi leszek melyik lesz a kezdő ötös. Blackson és Riggs is jó lehet a védőfalban és a cornerek között a maguk szerény játékidejében.
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Megnéztem a meccset, hát nem tudom melyik részünk volt a gyengébb. unsure hangulatjel Átgázoltak rajtunk elég gyorsan. Nem tudom McCourty mit javíthat majd a secondary-n, de hátha... Brown, Williams elég lassú volt, Morgan a szokásos szürke kisegér. Érdekes, hogy Levitre annyira gyenge, hogy csak backup, így ennyi pénzért nem érdemes megtartani, ha csak csere lesz. Andrews-t remélem rosterre rakjuk, nem hiába kampányoltam mellette tavaly. 😀 Nicks sérülése?
pakesz
Nem volt valami fényes produkció, de ne feledjük ez a Chiefs volt nem a Rams! A támadók nem voltak rosszak Mariotával az első félidőben, csak keveset voltak a pályán a védelem gyatra teljesítménye miatt. Brown és Morgan harmat gyenge meg a secondary is túl lassú Cotynak voltak talán jo pillanatai meg az az egy Int Cox részéről és ennyi... Még mindig sok a kérdőjel, a Vikings ellen sem számítok sokkal jobb teljesítményre talán ha picit még több ideig hagyják Mariotát fent és a védelem picit jobb lenne akkor összejöhet valami. Azért úgy érzem valamiért, hogy a Tampa elleni meccsen meglesz a W! 😊
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elkezdődött a roster szűkítés. Waive, 1. hullám: LB Nate Askew, CB Will Brown, LB Dezmond Johnson, WR Tebucky Jones, WR Deon Long, DE Derrick Lott, G Justin McCray, K Mike Meyer, LB Chaz Sutton and C Fernando Velasco.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megnéztem a meccset, hát nem tudom melyik részünk volt a gyengébb. unsure hangulatjel Átgázoltak rajtunk elég gyorsan. Nem tudom McCourty mit javíthat majd a secondary-n, de hátha... Brown, Williams elég lassú volt, Morgan a szokásos szürke kisegér. Érdekes, hogy Levitre annyira gyenge, hogy csak backup, így ennyi pénzért nem érdemes megtartani, ha csak csere lesz. Andrews-t remélem rosterre rakjuk, nem hiába kampányoltam mellette tavaly. 😀 Nicks sérülése?

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hétfői rossz hír: Jason McCourtynak műtéte volt (groin surgery), így pár meccsről biztos hiányozni fog a szezonban. Cox mellett Sensabaugh, vagy Blidi lehet a kezdő, ami valljuk be őszintén, nem jelent sok jót nekünk... Elképesztő, hogy évek óta szívunk ezzel a secondaryval, de normális megoldást nem keresünk rá. (Bár legalább Sensabaughról a Rams ellen jókat írtak.) Viszont az UDFA-ként hozzánk került Riggsről jó hírek jönnek, úgyhogy az 53-ba akár be is férhet.

Nagy kérdés, hogy mit kezdünk Levitrével. Nagy reményekkel hoztuk el, nagy lovét adtunk neki, ehhez képest a Rams ellen már nem nagyon erőltettük, a kezdőben legalábbis Bell játszott RG-t, míg Poutasi RT-t. Drága mulatság lenne padoztatni, vagy kivágni, bár lehet, csak fegyelmezési eszköz volt, hogy Bellt tették a helyére. Meglátjuk.
Nandito
nem, mer 8,6 a caphitje, a deadmoney viszont csak 6,3 tehát egy kivágással lehet nyerni két miskát.
sutianap
Ezzel a 2,5 misivel nem sokra megyünk, akkor inkább próbáljunk meg valahogy kisajtolni belőle jobb teljesítményt. Főleg, mert nem hiszem, hogy Bell hosszú távon jó megoldás lenne RG-nek. Ha meg továbbra is rossz lesz, akkor jövőre mehet 4,2 DM-mel.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hétfői rossz hír: Jason McCourtynak műtéte volt (groin surgery), így pár meccsről biztos hiányozni fog a szezonban. Cox mellett Sensabaugh, vagy Blidi lehet a kezdő, ami valljuk be őszintén, nem jelent sok jót nekünk... Elképesztő, hogy évek óta szívunk ezzel a secondaryval, de normális megoldást nem keresünk rá. (Bár legalább Sensabaughról a Rams ellen jókat írtak.) Viszont az UDFA-ként hozzánk került Riggsről jó hírek jönnek, úgyhogy az 53-ba akár be is férhet.

Nagy kérdés, hogy mit kezdünk Levitrével. Nagy reményekkel hoztuk el, nagy lovét adtunk neki, ehhez képest a Rams ellen már nem nagyon erőltettük, a kezdőben legalábbis Bell játszott RG-t, míg Poutasi RT-t. Drága mulatság lenne padoztatni, vagy kivágni, bár lehet, csak fegyelmezési eszköz volt, hogy Bellt tették a helyére. Meglátjuk.
Nandito
nem, mer 8,6 a caphitje, a deadmoney viszont csak 6,3 tehát egy kivágással lehet nyerni két miskát.
sutianap
Ezzel a 2,5 misivel nem sokra megyünk, akkor inkább próbáljunk meg valahogy kisajtolni belőle jobb teljesítményt. Főleg, mert nem hiszem, hogy Bell hosszú távon jó megoldás lenne RG-nek. Ha meg továbbra is rossz lesz, akkor jövőre mehet 4,2 DM-mel.

Music City Miracle
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Hétfői rossz hír: Jason McCourtynak műtéte volt (groin surgery), így pár meccsről biztos hiányozni fog a szezonban. Cox mellett Sensabaugh, vagy Blidi lehet a kezdő, ami valljuk be őszintén, nem jelent sok jót nekünk... Elképesztő, hogy évek óta szívunk ezzel a secondaryval, de normális megoldást nem keresünk rá. (Bár legalább Sensabaughról a Rams ellen jókat írtak.) Viszont az UDFA-ként hozzánk került Riggsről jó hírek jönnek, úgyhogy az 53-ba akár be is férhet.

Nagy kérdés, hogy mit kezdünk Levitrével. Nagy reményekkel hoztuk el, nagy lovét adtunk neki, ehhez képest a Rams ellen már nem nagyon erőltettük, a kezdőben legalábbis Bell játszott RG-t, míg Poutasi RT-t. Drága mulatság lenne padoztatni, vagy kivágni, bár lehet, csak fegyelmezési eszköz volt, hogy Bellt tették a helyére. Meglátjuk.
Nandito
nem, mer 8,6 a caphitje, a deadmoney viszont csak 6,3 tehát egy kivágással lehet nyerni két miskát.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hétfői rossz hír: Jason McCourtynak műtéte volt (groin surgery), így pár meccsről biztos hiányozni fog a szezonban. Cox mellett Sensabaugh, vagy Blidi lehet a kezdő, ami valljuk be őszintén, nem jelent sok jót nekünk... Elképesztő, hogy évek óta szívunk ezzel a secondaryval, de normális megoldást nem keresünk rá. (Bár legalább Sensabaughról a Rams ellen jókat írtak.) Viszont az UDFA-ként hozzánk került Riggsről jó hírek jönnek, úgyhogy az 53-ba akár be is férhet.

Nagy kérdés, hogy mit kezdünk Levitrével. Nagy reményekkel hoztuk el, nagy lovét adtunk neki, ehhez képest a Rams ellen már nem nagyon erőltettük, a kezdőben legalábbis Bell játszott RG-t, míg Poutasi RT-t. Drága mulatság lenne padoztatni, vagy kivágni, bár lehet, csak fegyelmezési eszköz volt, hogy Bellt tették a helyére. Meglátjuk.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Rams ellen jó meccset játszottunk, csak az a baj, hogy az ellenfél elég gyengének tűnik. Mariota jól teljesített, de Dexternek köszönhetően még mindig nincs TD-je. Az utolsó drive-jában volt egy buta dobása, rem szólnak neki, hogy ilyet ne csináljon legközelebb. Igaz, sokan támadták, de akkor inkább dobja ki oldalra a labdát. Az OL jobban működött, mint legutóbb, a védelem is jobban muzsikált. A KC elleni meccs talán mérvadóbb lesz, akkor a kezdők már többet játszanak.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Uccsó edzés a meccs előtt:
OL: Potasszioum RT-ben, Bell LG-ben tolta a kezdőkkel.
RB: Cobb mellett Andrewst is sokat foglalkoztatták edzésen. Valszínű, ha nem csinál nagy hülyeségeket ő is biztos 53-as lesz.
McCourty és BWW, illetve a 3 LB még mindig sérült és nem is játszanak a meccsen. Akárcsak Sammie Hill és Walker.
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
A tegnapi edzésről:
MM 12 a 14-ből.
2 szép megmozdulás:
1 - Passz átívelve Zach Brown kinyújtott kezei felett Wright-nak.
2 - MM kiforgás után az oldalvonal mellett begyújtotta a rakétáit. Williamson üldözte, a végénél inkább feladta, látta hogy nem éri utol a QB-t, megrázta a fejét, s hangosan mondta : " Ez egy rohadt gyors Hawai-i fickó..."
(Megnéztem volna a jelenetet élőben 😀 )
OL :
RT-ben Potasszium tolta.
LG-ben Bell és Levitre váltogatta egymást.
C-ben Schwenke volt a kezdő (ennek annyira nem örülök)
Special Team:
Kickoff Returner gyakorlásnál Senki, McBride, Ford voltak
Punt Returner : Ford, Searcy (!), Griffin (!) , McCluster.
Ford egyszer nem kapta el a labdát visszahordásánál, s a ST edző Senkit, és McCluster-t is jó hangosan lehordta.
Már említettük, hogy Mariotó és Wright nagyon egy hullámhosszon van, a cserék között ugyanez áll a Mettenberger- Rico Richardson párosra.
Sérültek:
McCourty az oldalvonalnál edzett (még nem erőltetik, ez jó(?) )
Angelo Blackson újra munkába állt.
Yannik Cujoe-Virgil, J.R. Tavai és Zaviar Gooden nem edzettek.
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
részemről nagyon köszönöm a szubjektív beszámolókat, sajnos nyaralásilag nem volt időm megnézni, pedig kivételesen kíváncsi lettem volna az első pre-season meccsre (úgy általában úúútálni szoktam őket, de most Mariota miatt; meg, hogy hogyan épül a támadó fal és védelem kíváncsi lettem volna rá). mindenesetre az itteni és kinti beszámolók alapján is tényleg volt haszna és ez a lényeg.
Aztán a hétvégén majd meglátjuk, hogy előre lépést eredményez-e...

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Most néztem meg a meccset. Hát a támadófalat továbbra sem sikerült rendbe tenni! Nehány csere sokkal jobb volt. Velascot emelném ki közülük akinek inkább van helye a kezdőben, mint Schwanke-nek akinek meg inkább a gyakorlóban! A futás sem volt jó. Lehet a fal miatt, de nem voltam egyik emberkétől sem elájulva. Cobb-ban meg nem tudom mit láttak eddig az elemzők, mert nem nagy durranás.. Senki se volt toppon, Andrews nem rossz van benne fantázia, idén reméljük többet játszatják, de ahhoz többet kell hoznia a többi előszezon meccsen. Dexter TDje tetszett! 😊 Az elkapók nem voltak rosszak, bánhatjuk Turzilli meg nem adott TD-jét...😕 A védelemben sem látok semmi változást ott még nagyon nagyon sok munka kell!! Meg persze minden csapatrésznél is úgyszintén, de összességében nem volt ez rossz elsőre. Várjuk a következőt, a Ramset, ami elvileg sport tvs meccs lesz! 😊
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Látszik, hogy Whizék sem elégedettek a fallal, a tegnapi edzésen az OL új felállásban is gyakorolt. LG-be (Levitre helyére) Bell, RT-be (Bell helyére) Meredith állt be, centerben pedig (Schwenke helyén) Velasco szerepelt.

Zavier Goodennek a combhajlító izma szakadt el az első premeccsen, így a szezon véget is ért neki. Az LB cseresor egyre vékonyabb, úgyhogy gondolom, ide majd hozunk valakit.

Music City Miracle
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco cikke a helyszinről - szerinte a híbái ellenére Mariota több mint biztató volt.
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/25270480/dont-be-fooled-a-lot-of-good-came-from-marcus-mariotas-early-miscues
Twitteren pedig megjegyezte, hogy egy QB gondokkal küzdő csapat (Bills/Jets) okosan tenné, ha tradelne Mettenbergerért, mert ő is negálná a helyét kezdő QBként!
 twitter.com/PriscoCBS/status/632550999966793728
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megnéztem délelőtt én is a meccset. Igen az elején úgy jöttek át rajtunk, mint kés a vajon. Mariota-t nyomás alatt eléggé zavarba hozták, na de hát rookie, majd lesz ez jobb is. Amikor megvédték, nem volt gond a passzokkal. Lewan azért odatette magát, a falból, na de ezt várjuk tőle. A védelem az első negyedben jól megfogta a futásokat, viszont Sensabaugh eléggé vakon volt az INT-től függetlenül. Cobb azért villogott mert a Atlanta cseresora ezt engedte. Nem volt ez rossz indításnak, bár az első negyedet kihagynám. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gyorsan bebizonyosodott, hogy sok munka kell még, hogy normális csapatunk legyen. A védelem továbbra is szenved, az OL meg egyenesen botrányos. Elképesztő volt látni, hogy Schwenkét hogyan ültették seggre, persze mások sem remekeltek. Továbbra is nagyon sajnálom, hogy Roos visszavonult, mert RT-ben még elkaristolhatott volna bőven 1-2 évet. Viszont megnyugodhat mindenki, Mariota megdobta az első intjét. A kezdeti bizonytalankodás után csinált jó dolgokat, de kapta is a nyomást rendesen. Mett sem volt rossz, de azért az intje elég csúnya volt. Ennek ellenére még mindig csodálkozom, hogy pl a Bills nem próbálta elvinni tőlünk. Na kb ennyit ér a meccs, s a következő majd jobb lesz. 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megüresedett egy hely az NFL.com-os AFC South fantasy ligában. Ha valakinek van kedve játszani egyet a divízión belüli fórumtársakkal, azt tárt karokkal várjuk, jöjjön és csatlakozzon: Itt van a liga fórumos topicja, a kiemelt postban minden infó megtalálható.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Már tavaly nagyon dicsértem az UDFA-ról jött Andrews-t úgy érzem ha megkapja a lehetőséget, bizonyítani fog. 😊

 www.titansonline.com/news/article-4/Antonio-Andrews-Making-a-Name-for-Himself-in-Camp/9d820045-a836-4dd1-b190-d4582895db02

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Keddi edzés:

Mariotó:
10 a 14ből. A legszebb egy TD passz volt az endzone sarkába Stevens-nek. Viszont volt néhány hülyesége: egyszer összeütközött Senkivel, ahelyett, hogy átadta volna neki a labdát...
Illetve egy snapet kiejtett (közvetlen snap volt, nem shotgun). Ezektől eltekintve jobb volt, mint tegnap.

CB-k:
Mivel BWW és Jason maródi, a kezdő CB duó Cox és Coty volt, nickel formációknál Coty ment középre és Cody Riggs jött be a szélre. Riggs egyébként a special team-ben is villantott már.

Huff:
Kemény a gyerek. Egy forced fumble Cobbnál, egy Andrews-nél. Ő van beírva első cserének CB-be és Safetybe is. Nekem eddig tetszik a futás elleni védekezése.

Zach Brown:
Most villant egyet - csak a rossz irányba. A már említett Stevens TD elkapásnál ő nézte be a dolgokat.

OL:
Mivel Lewan is maródi, Bell volt a LT, Potasszium meg az RT. Bell nem is volt rossz, de a rookie-nak kell még fejlődni... sokat....
Andy Gallik bár centerként lett draftolva, most guardként kipróbálták. Whiz az edzés után elismerően beszélt róla.
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Hétfői edzés:
Mariotó:
Most először nézték a play clock-ot, s többször is lepörgött nullára a snap előtt. Ebben fejlődni kell. 20 passzból 10 sikeres (morog) , nincs INT.
TE Phillip Supernaw és Anthony Fasano kaptak el TD-ket. Megint rozsdásan kezdett (1 a 4-ből), és jobban fejezte be (4 a 8 ból).

DGB:
Az első csapattal edzett, volt néhány szép villanása, de dropja is. Látszik, hogy kihagyott több mint 1 évet + a sérülés.

Succop 2 FG

Defense:
A védelem éledezik smile hangulatjel
Ropati Pitoitua az egyik playnél átgázolt az OL közepén, s nagy ütközéssel vitte földre Cobb-ot. Volt még egy leütött passza a LOS-on.
Szépeket (nagyokat) ütközött még Al Woods, Karl Klug, DaQuan Jones, Daimion Stafford és Avery Williamson.
Sammie Hill-t aktiváltuk a PUP-ról, de egyelőre csak limitáltan edz.

Hiányzott még: McCourty (ágyék), BWW (boka), Walker (váll), Lewan (váll).

1-2 play-t átemelt Whiz az Oregon playbookból.
Whiz: "Marcus szépen halad a pro style alkalmazásának tanulásával, de vétek lenne kihagyni ezt a lehetőséget."
(megj.: NA EZT AKARTAM HALLANI)
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
de azért kezeljük a helyén a dolgot, a secondary-nk se acélosDruid
Jelen állás szerint mi lenne a kezdő trió a CB-knél?Bazzani
Szerintem McCourty, Cox, Sensabaugh sorrendben 😊 Ez csak az én véleményem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks