Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az első kapott TD-nél nagyjából mindenki megvolt, csak Williamson sétálgatott kb 10 yarddal a TE mögött. De neki meg kb ez volt az egyetlen hibája egész meccsen.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Mer ugyan mi volt a terv a D-ben? Szétcincálni Winstont, hogy asse tuggya hol van, Sikerült? Az meg hogy ekkora előnynél az ellen elkezd futni, nem igazán értem mérne hagynánk, ő pörgeti le az idejét, másrészt még mindig az ominózus 100y alatt van. Egy nagyon kritikus volt a Szeráf TD, s akkor vissza is lett küldve a D, hogy lösznek szívesek azér figyelni, s szépen ki is védekezték azt a húszpléjes redzonet. Tehát ami el lett babrálva, azt még a meccsen javíttatta velük Löbó

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pakesznak köszönet, sikerült megnézni a meccset szépen, nyugodtan. Igazatok van abban, hogy voltak hibák, de most én, aki sokszor a negatívumokat keresi is azt mondom ezek felett egy ilyen meccs után el kell siklani. Egyrészt aki sportolt, az nagyon júl tudja, hogy nagy előny után borzasztó nehéz továbbra is megfelelően koncentrálni, másrészt a végére már kimondottan preseason szagú volt a meccs, hiszen minden csapatrészben a cserék játszottak. nem is beszélve arról, hogy 8-10 helyen új kezdő volt a csapatban, míg teljesen összecsiszolódnak az nem két nap. A vezetésnek kell a hibákat kiértékelni, valamint az ifjú, szuper irányítónkat, és a többieket - ha kell - visszarángatni a rózsaszínű felhőkről. Bár én nem úgy nézem Mariotát, hogy erre szüksége lenne. A lényeg hogy ezen az egy meccsen több biztató jel volt, mint az előző 4-5 szezonban összesen és ennek csak örülni lehet. Vezetjük a csoportot, fújják le az alapszakaszt 😊
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hogy én is írjak pár gondolatot a meccsről: 😀

Nagyon jó volt nézni hogy végre van játék alakul a csapat idén szerintem egy nagyon jó Offenseünk lesz, Mariota debütálása meg szinte már álomszerű, de mondjam az hogy nem lepett meg? 😊 Most bebizonyíthatta a kétkedőinek akik inkább irigylők, hogy milyen jó és érett QB ő. Viszont a védelem akadozott egy kicsit főleg az LB sor és a Secondary és egy erősebb csapattal szemben félő hogy elvéreznek majd na de lehet még fejlődni na megha ilyen mennyiséggel termeli a pontokat az O akkor a védelem lehet kicsit gyengusz nade inkább ne legyen!

U.i.: Hamarosan jöhetne egy közös meccsnézés már nem? 😊
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na, aludva néhányat a meccsre; én úgy értékelem, hogy nekünk minden bejött a labda mindkét oldalán és ennek köszönhető ez a nagyarányú győzelem.
Amikor az első labdabirtoklás során egy rövid slantből, aminél a safety-nek le kellene tartolni az elkapót, egy sima 50 yd-os TD lesz, az ellenfél első passzjátékát visszahordjuk TD-re, és pikk-pakk 21-0, majd amikor az ellenfélnek lehetne némi visszakapaszkodási esélye, mert TD-t szerez, akkor megúszunk egy minimum safety-t és a következő pozícióban egy 4&1-et visszanézéssel - akkor ott bizony örömjáték van.
Mariota ezzel együtt rendkívül jól és alapvetően higgadtan játszott, és nyilván sokkal jobb egy ilyen meccs után tanulni a hibákból, értékelni, hogy valóban mennyivel gyorsabb is az nfl... De az egész támadójátékunk alapvetően rendben volt, mentek a futások, jól működött a fal, voltak rések, az elkapók elkapták ami nekik ment, alapdolgok, amik azért az elmúlt szezon(ok) alapján mégiscsak említést érdemelnek.
A védelemnek viszont szerintem alapvetően szerencséje volt, egy kicsit szerencsésebb/higgadtabb Winston szétszedte volna őket és tudom, hogy 21-0-nál nem a futójáték elleni védelem az elsődleges, de azért akkor is... na meg Griffin lecsúszott szerelése a 2. TD-nél... bár mondjuk a fal időnként szép dolgokat csinált, meg persze a turnoverek, de nekem valahogy akkor se tetszett.

Mondjuk sorsolásilag jó, hogy a Cleveland jön, ahogy kezdtek, meg tekintettel QB helyzetükkel könnyen 2-0-nál találhatjuk magunkat és azért az (két idegenbeli után különösen) jól nézne ki; aztán ha a Colts valóban gyengélkedne idén, mint a nyitófordulóban, akkor ...

Mindenesetre egyelőre gyógyuljon meg Walker aztán a többit meglátjuk.

GO TITANS!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/Gil_Brandt/status/643440348409294848


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Illetve a Philly-Bills páros, mint esélytelen a PO-ra....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akárki akármit mond, igenis egy QB csinál szezont, és kiderül, hogy ez egy egyszerű játék. Valaki oda dobja a labdát, ahol saját csapattársa van, az meg beszalad az alapvonalon túlra. Go Titans!!! 😊
egozo
Érdemes elolvasni!
 www.coldhardfootballfacts.com/content/the-great-qb-divide-just-12-teams-harbor-legit-super-bowl-dreams/34199/
tomi-tomi
Mondjuk, hogy az Arizona és pl a Miami miért nincs ott a SB esélyes csapatok között... Az nettó hülyeségnek tartom, hogy van olyan kategória, hogy a "PO-t elérhetik, de messzebb nem mennek". Ilyen nincs, mert ha már elvergődsz aPO-ig, bármi megeshet egy meccsen, nem csak a saját QB játékodon múlik.

Amúgy gratulálok Mariota statjaihoz.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akárki akármit mond, igenis egy QB csinál szezont, és kiderül, hogy ez egy egyszerű játék. Valaki oda dobja a labdát, ahol saját csapattársa van, az meg beszalad az alapvonalon túlra. Go Titans!!! 😊
egozo
Érdemes elolvasni!
 www.coldhardfootballfacts.com/content/the-great-qb-divide-just-12-teams-harbor-legit-super-bowl-dreams/34199/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Mint Oregon fan én is a ti meccseteket választottam a késői idősávból és nem csalódtam Mariotában. Jó nyílván egy elég gyenge védelem volt az ellen, de akkor is nagyon szép teljesítményt mutatott. Ha nem ütközik a meccsetek a miénkkel, akkor egy új állandó nézővel számolhattok a személyemben, hivatalosan is felültem a bandwagonra.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gratulálok, Whiz megtalálta az új Warnerét hosszú keresgélés után. Csak nem egy idényre hanem talán 11re. Vele ugye SB-ig menetelt anno. Nyilván lesznek még nehéz meccsek és döccenők bőven. de a ponteciál megvan. Sok sikert vele!
dande
Köszi, úgy legyen! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok, Whiz megtalálta az új Warnerét hosszú keresgélés után. Csak nem egy idényre hanem talán 11re. Vele ugye SB-ig menetelt anno. Nyilván lesznek még nehéz meccsek és döccenők bőven. de a ponteciál megvan. Sok sikert vele!
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tudom, hogy ez még csak az első meccs volt, és nem is a legerősebb csapat ellen, de végre újra van Tennessee Titans. Érdemes leülni és megnézni egy meccset, nem csak az első negyedet, vagy 5 percet belőle. Akárki akármit mond, igenis egy QB csinál szezont, és kiderül, hogy ez egy egyszerű játék. Valaki oda dobja a labdát, ahol saját csapattársa van, az meg beszalad az alapvonalon túlra. Go Titans!!! 😊
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Nem gondoltam volna, hogy ennyire sima meccs lesz. Nem megbántva a Tampa szurkolóit, de én nem emlékszem ilyen meccsünkre, hogy az irányítónkat lecseréljük, mert az eredmény ennyire kedvező számunkra. 😊 Az offense-től ezt vártam, attól tartottam, a defense fog majd akadozni. Nem is volt acélos, ebben mondjuk Winston és a sok büntetés is segített, de azért amikor oda kellett érni, akkor megvolt minden. Külön nem emelnék ki senkit, örülök, hogy nyertünk, így tovább. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nyerünk, erre sehol egy hozzászólás. 😊 Bár tavaly is győzelemmel kezdtünk, aztán láttuk, mi lett a vége... De most van egy nagy különbség, végre van irányítónk! Ilyen debütálásra nem számítottam tőle, és biztos lesz még rosszabb meccse is, de Mariota sok örömet szerez majd még nekünk. 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
PS-ről még nem esett, szó vagy csak én nem láttam:

S JOSH AUBREY, RB DAVID FLUELLEN, G JOSUE MATIAS, WR TRE McBRIDE, T WILL POEHLS, WR RICO RICHARDSON and TE TEVIN WESTBROOK

Fluellen is lehet egy Andrews kaliber, a Vikings ellen nagyon ment neki, igaz akkora már csere védelem ellen játszott.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
''Former Patriots' RB Jonas Gray is scheduled to work out Tuesday for the Tennessee Titans, according to his agent, @seanstellato.''
Adam Schefter írta ki 1 órája.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Így van, ezt a 7. kört be kellett vállalni. Nem esett még szó itt erről, de Levitre-t eltradeltük Atlanta-ba, egy 2016-os 6. pick és egy 2017-es kondíciós pickért. Cserének "luxus" lett volna ennyi pénzért, a cap-et se terheli tovább.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Hát nem ürülök, hogy West idekerült a diviziónkba. Szerintem bőven van benne potenciál, ahogy azt tavaly is mutatta a Brownsban (és korábban az FCSben - 2013ban a Towsont szinte egymaga vitte be a másodosztály nagydöntőjébe - pl. 41 TDt szerzett abban a szezonban).

Ráadásul mindössze egy kondíciós 7. körös pickért cserébe? Hát alaposan lehúztátok a Brownst.
iktriad
Én valami karakter problémákról olvasgatok, amiért egyes csapatok (pl. Cowboys) boardjáról is lekerült. Erről tudunk valami konkrétat?
balentin
Balhéja nem volt anno, két dolgot emeltek vele kapcsolatban sűrűn anno:
1. 3 év alatt 780 labdacipelést kapott, ami rengeteg, nem vetít előre hosszú karriert
2. Kegyetlen sz@r tanuló volt, ezért járhatott csak másodosztályú egyetemre (egyébként a Clemson és Maryland is ösztöndíjat ajánlott neki, csak nem voltak hozzá elég jók a jegyei).
empty
Nekem ez a megállapítás fura: RB Terrance West led the #Browns in rushing last year, this trade was more of an organizational "fit" issue than on-field performance. (via Dane Brugler, Twitter)
balentin
nem a legjobb csapatember, szeret hülyeségeket tweetelni, gondolom az öltözőben sem egyszerű elviselni 😊 ettől függetlenül egy 7. körösért simán vállalható, jó húzás volt a Titans részéről a trade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Hát nem ürülök, hogy West idekerült a diviziónkba. Szerintem bőven van benne potenciál, ahogy azt tavaly is mutatta a Brownsban (és korábban az FCSben - 2013ban a Towsont szinte egymaga vitte be a másodosztály nagydöntőjébe - pl. 41 TDt szerzett abban a szezonban).

Ráadásul mindössze egy kondíciós 7. körös pickért cserébe? Hát alaposan lehúztátok a Brownst.
iktriad
Én valami karakter problémákról olvasgatok, amiért egyes csapatok (pl. Cowboys) boardjáról is lekerült. Erről tudunk valami konkrétat?
balentin
Balhéja nem volt anno, két dolgot emeltek vele kapcsolatban sűrűn anno:
1. 3 év alatt 780 labdacipelést kapott, ami rengeteg, nem vetít előre hosszú karriert
2. Kegyetlen sz@r tanuló volt, ezért járhatott csak másodosztályú egyetemre (egyébként a Clemson és Maryland is ösztöndíjat ajánlott neki, csak nem voltak hozzá elég jók a jegyei).
empty
Nekem ez a megállapítás fura: RB Terrance West led the #Browns in rushing last year, this trade was more of an organizational "fit" issue than on-field performance. (via Dane Brugler, Twitter)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hát nem ürülök, hogy West idekerült a diviziónkba. Szerintem bőven van benne potenciál, ahogy azt tavaly is mutatta a Brownsban (és korábban az FCSben - 2013ban a Towsont szinte egymaga vitte be a másodosztály nagydöntőjébe - pl. 41 TDt szerzett abban a szezonban).

Ráadásul mindössze egy kondíciós 7. körös pickért cserébe? Hát alaposan lehúztátok a Brownst.
iktriad
Én valami karakter problémákról olvasgatok, amiért egyes csapatok (pl. Cowboys) boardjáról is lekerült. Erről tudunk valami konkrétat?
balentin
Balhéja nem volt anno, két dolgot emeltek vele kapcsolatban sűrűn anno:
1. 3 év alatt 780 labdacipelést kapott, ami rengeteg, nem vetít előre hosszú karriert
2. Kegyetlen sz@r tanuló volt, ezért járhatott csak másodosztályú egyetemre (egyébként a Clemson és Maryland is ösztöndíjat ajánlott neki, csak nem voltak hozzá elég jók a jegyei).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Hát nem ürülök, hogy West idekerült a diviziónkba. Szerintem bőven van benne potenciál, ahogy azt tavaly is mutatta a Brownsban (és korábban az FCSben - 2013ban a Towsont szinte egymaga vitte be a másodosztály nagydöntőjébe - pl. 41 TDt szerzett abban a szezonban).

Ráadásul mindössze egy kondíciós 7. körös pickért cserébe? Hát alaposan lehúztátok a Brownst.
iktriad
Én valami karakter problémákról olvasgatok, amiért egyes csapatok (pl. Cowboys) boardjáról is lekerült. Erről tudunk valami konkrétat?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát nem örülök, hogy West idekerült a diviziónkba. Szerintem bőven van benne potenciál, ahogy azt tavaly is mutatta a Brownsban (és korábban az FCSben - 2013ban a Towsont szinte egymaga vitte be a másodosztály nagydöntőjébe - pl. 41 TDt szerzett abban a szezonban).

Ráadásul mindössze egy kondíciós 7. körös pickért cserébe? Hát alaposan lehúztátok a Brownst.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Cseréltetek Terrance West-ért egy jövő évi kondicionális pickért cserébe.

Mindeközben Cobb meg short-term IR-re ment. Nagyon sajnálom szegényt, remélem lesz azért valami impactje idén.

Szerkesztette: balentin
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 021 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem tudom hogy álltok ILB fronton, de Steven Johnsonnal jól jártatok. Jó előszezont tolt, csak nálunk erős poszt és fiatalabbakat tartottunk meg depthnek.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'