Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Nem volt időm hasonlóra (nem is értek hozzá ennyire) szerencsére Cian Fahey megtette helyettem, elemzés Mariota játékáról, nem feltétlenül a számok tükrében, hisz a vereségek ellenére is olyan biztató játékot mutatott, ami a liga legjobb irányítóira jellemző. Ahogy egyre jobban összeszoknak Whisenhunttal és a körülötte lévő személyzet is fejlődik, a határ a csillagos ég, ezért sem sürgetném az edzőváltást.

 www.footballoutsiders.com/film-room/2015/film-room-marcus-mariota

Nem csak Mariota vagy Titans kedvelőknek ajánlom, igény esetén szívesen le is fordítom :]

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Örülök, hogy a vereség ellenére jól sikerült a meccsnézés, decemberben én is igyekszem majd eljutni, bár az év végi zárás miatt akkor szinte semmi időm nincs, de ez még a jövő zenéje :] Vasárnap viszont jön a Dolphins, én már megkezdtem a hangolódást, néhány dolgot össze is gyűjtöttem:

- Régi párharc ez, 1966-ban találkoztunk először, azóta egészen kiegyenlített, 18-16 a Dolphins javára (rájátszásban 1-0 nekünk), a legutóbbi meccset is mi nyertük ('12-ben 37-3), haza pályán pedig 2009-ben, egy remek, hosszabbításos meccsen nyertünk 27-24-re. Whisenhunt 2-0-val áll a Dolphins ellen, mint HC. Jelenleg mindkét csapat 1-3-al áll, az első fordulóban tudtunk nyerni.

- Dan Campbell már a Hard Knocksban is nagyon szimpatikus figura volt, azóta sem változott. Elsősorban a csapat mentalitásán érződhet majd a jelenléte, a bye week alatt is sok változást eszközölt az edzéseken, öltözőben, az alapanyag sajnos jó amivel dolgozik. Játékosként a Titans ellen szerezte az első TD-jét (kikaptak), meg is jegyezte, hogy most is izgul majd, talán még el is hányja magát :]

- Az eddigi meccseiken a labda mindkét oldalán nagyon szenvedtek, hiába tűnt úgy, hogy jól sikerült a holtszezonjuk. A támadófal sem futás sem passzblokkolásban nem volt hatékony, ill. komoly sérültek is vannak, még Hill nélkül is nekünk állhat itt a zászló, Caseyvel, Orakpoval és Morgannel. Jarvis Landryn kívül a skill-poszton játszó játékosok sem jeleskednek, Miller és Tannehill meg sem közelíti a tavalyi játékát. A hosszú játékokban majdnem olyan rosszak, mint mi, hiába van egy tehetséges elkapótrió, eddig ez nagy játékokban nem mutatkozott meg, (Lazorral a stábban nem is csoda...) ha a Bills elleni formáját tartja a védelem ismét alacsony pontszámon tarthatjuk az ellenfelet (10-14 pontot jósolok nekik)

- Nevek alapján nem rosszabb a védelem, mint a Billsé, bár földön eddig inkább tűntek verhetőnek (28.-ak a ligában futás ellen), remélem Suh nem most találja meg az All-Pro formáját és végre normálisan rotáljuk a futókat. A DC (és egyben DL edző) Kevin Coylet is kirúgták, ezzel mondjuk várhattak volna : D Mariota múlt héten az eddigi legrosszabb teljesítményt nyújtotta, most jobb játékot várok tőle, több sikeres screen, 2-3 hosszú passz, összességében 270 passzolt yard körül, 2 TD-vel. A W alapja így is a run-game lesz.

- A speciális egységeknél eléggé nekik áll a zászló, puntoknál inkább rúgjuk ki a picsába, csak könyörgöm, ne Landry kezébe... Sankey pedig nálunk ne is álljon oda a returner pozícióba.

- Pihenőhét után, ideiglenesen kinevezett új HC-val jönnek, egy borzalmas szezonkezdet után gyakorlatilag semmi veszítenivalójuk nincs, megfoghatják a "fun" oldaláról a játékot, ezt egyszerűen nem szabad nekik hagyni, olyan kezdést szeretnék végre, mint a Bucs ellen, ne is jusson eszükbe, hogy ez egy nyerhető meccs a számukra. Az első negyedekben eddig 37-3-ra vezettek ellenük, mi is tegyünk így!

- Végre megint sötétkék mezben játszunk, ez a fehér egyébként sem hozott szerencsét :]

- David Cobb a visszatérős IR miatt hamarosan újra edzésbe állhat, a legjobb esetben akár már a Saints ellen pályára is léphet. (9. hét, november 8.)

- McCourty nyomott egy minimális trash talkot Tannehill kapcsán, őszintén, ezt kivételesen nem bánom, elképesztően irritáló/buta személyiségnek tűnt a Hard Knocksban is, remélem szedünk tőle INT-et.

Must-win game, ha játékban akarunk maradni (a Colts úgyis kikap : P), de jó előérzetem van, nyerhetünk!

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Most végre van egy kis időm, úgyhogy röviden összefoglalom a közös meccsnézést, valamint a véleményemet a meccsről. Végül 6-an néztük közösen a meccset, eredetileg lettünk volna 8-9-en is, csak sajnos a betegség közbeszólt. A kezdeti technikai problémákat sikerült orvosolni így abszolút pozitívnak mondanám a találkozót, bár most nem jött össze a győzelem, úgy azért csak jobb lett volna. 😊 Egy "vicces" fószerhez is volt szerencsénk aki mikor megtudta, hogy Titans szurkolók vagyunk, a labdarúgó válogatotthoz hasonlította a csapatunkat, hogy 86 óta várjuk a megváltást és kb ezt képviseli a Titans is. Nos ha így nézzük akkor ennyi erővel mindig a "jó" csapatnak szurkolnánk, mint egy kis divatbuzidrukker. 😀 Na de szerencsére nem abba is maradt ez a magasröptű eszmefuttatás. 😊 A hely amúgy teljesen jó, legközelebb is nézhetjük itt, csak akkor konkretizálva lesz hová fogunk ülni. A meccsről pedig, ahogy azt a 3&23-at benyeltük, valahogy éreztem, hogy itt nagy gáz lesz. Az első félidőben kellett volna jobban odatettünk magunkat. Igaz, hogy nagyon erős ez a Bills védelem, tehát nem volt könnyű dolgunk, de mondtam is a többieknek, hogy addig játsszuk ezt a elrontott lehetőséget amíg, a Bills feltámad és megfordítja a meccset... sajnos igazam lett. Persze szurkoltam, és bíztam benne, hogy a végén jön a DRÁMA jó értelemben, de sajnos ez elmaradt. Ez a visszahordó dolog is elég érdekes, miért Sankey... Valamit jó lenne már mutatni a Bucs meccs óta csak pislogunk az amatőr hibákon... Egyébként abban maradtunk, hogy lehetséges decemberre is összehozunk egy közös meccsnézést. 😉 Köszi mindenkinek aki eljött. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Megvolt Whiz mai sajtótájékoztatója, nem sok érdekesség hangzott el, de pár dolgot azért kiemelnék. Ami a legfontosabb, hogy a sérültekről gyakorlatilag semmi újat nem tudott mondani, ez pozitív, mert valószínűleg egyik sem súlyos. A játékosok is feszültek, Wrighttal már beszélt: "The best way to address it is to get a win. And then those things aren't an issue." talán a legérdekesebb ez a mondat volt tőle:
"Everybody has become more stat driven b/c of their involvement with fantasy football. You can't make everyone happy." remélem még nem tartunk ott, hogy tippszmikszelnek a ligában...
Azt elismerte, hogy ő is hívott rossz játékokat, bár nem pont így képzeltem a dolgot: "I wish I would have done something a little more conservative." (ezt konkrétan az utolsó playre mondta)

A Dolphins és az új interim HC ellen készülni olyan, mint ha az első héten lennénk, akkor szerencsére sikerült a földbe döngölni a Bucsot, remélem a következő floridai csapat ellen is W lesz a vége :]

Szerkesztette: markny

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A foci alapja a futás, ezen dolgoznak, mikor azt összerakták akkor fog működni a gépezet. Persze igen jó ötlet a Bilz passrush és sec mellett hosszúpasszokat hívni.. csak mondom. Nagyon fegyelmezett volt a Bilz, s aztán kihozták amivel sose tudott semmi SteelD mit kezdeni, a scrambler. Evvan. türelem emberek lesz itt még csoda.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon jó összefoglaló, végre valaki ír nálunk is ilyet. (: Annyit tennék csak hozzá, hogy Woodyard most játszhatott jól, de anno nem véletlenül nem kellett Denverben, és tavaly is volt gond vele, asszem a passzvédekezésben volt használhatatlan (ha jól emlékszem). Nem véletlen, hogy az újonc Avery kitűnt mellőle, bár idén meg ő tűnik halványnak, vagyis szerintem Brown az első három meccsen jobban teljesített ILB-ként, de cáfoljatok meg. (:

Bár van benne róla szó, de én is megerősítem újra: West nem sérült, hanem csak a fumbleja miatt rendre inaktívok közé nevezzük. Itt a Bills elleni lista:  www.musiccitymiracles.com/2015/10/11/9496977/tennessee-titans-vs-buffalo-bills-inactives

Whiz kapcsán inkább egozo álláspontján vagyok. A támadásokat ő irányítja (ezért biztos vagyok benne, hogy normális OC-t nem hoznak), a drafton kapott egy csomó új fegyvert, még sem tud sem futójátékot összerakni, illetve a WR sor használatával is gondja van. Például az említett DGB alig kap passzt, pedig láthatóan meg tudja oldani, amikor ráhívunk nehéz játékot. Volt itt normális visszahordó is McBride személyében, de mivel a sok RB-nek kellett a hely, így PS-be tették. A sok TE-t még megértem, mert kell a blokkolás a gyenge OL mellé, amit ugye két év alatt nem tudtak rendbe tenni. Ha már egyszer eltradelték Levitrét (aki tényleg nem volt jó), akkor legalább na azt a Bellt hozták volna ide, aki a Panthersnél olyan rossz volt, hogy örültek, hogy megszabadultak tőle. Úgy tűnik, megsérült Lewan, így hiába jön vissza Warmack, emögött az OL mögött ismét izgalmas meccse lesz Mariotának. Ráadásul a Dolphins edzőváltáson esett át, ami alap esetben még inkább feltüzeli a játékosokat, hiszen ilyenkor mindenki meg akarja mutatni az új trénernek, hogy lehet rá számítani. És ami a legfájóbb, hogy két végjátékot nem tudtunk megoldani, mindkettőt saját pályánkon, saját közönség előtt, egyaránt vezetésről. A 3-1-gyel pedig vezetnénk ezt a tragikomikus AFC Southt, és most nem az edzőről, hanem a PO eléréséről beszélgetnénk.

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Ez a meccs (is?) Wizen ment el, de én még nem temetném sem őt, sem a szezont, de az tény, hogy változásokra van szükség. Vele sajnos megtanultuk szinte minden módját, hogy hogyan veszítsünk meccseket, de tavalyhoz képest ég és föld a különbség, ideje a szoros találkozókat a saját irányunkba eldönteni, bőven lesz még erre lehetőségünk (idén még öt csoportmeccs, Saints, Raiders, Jets vagy akár jövőhéten a Dolphins ellen is).

Tudjuk, hogy egy konzervatív edzői gárdával dolgozunk, az azonban látható, hogy próbálják egyre inkább Mariota köré építeni a játékokat (lásd: tegnap már volt öt futása, 47 yardért, kulcsszituációkban), sajnos mivel nincs nagy/sikeres múltjuk ebben, ehhez idő kell. Elsősorban a WR-eket használjuk rosszul érzésem szerint, ebből adódhat Wright hisztis nyilatkozata is, bízom azért a csapatban annyira, hogy a videószobában kielemzik ezeket a dolgokat és vele is leülnek, hogy átalakulóban van a csapat, de továbbra is ő az első számú célpont. Állítólag ő régóta nem érzi így, holott holtversenyben a legtöbb labda megint felé szállt, és a meccs utolsó - legfontosabb - játékánál is őt nézte Mariota (hibásan ugyan, de erről később). DGB-t csak az utolsó drivenál vettük elő, ezt nem teljesen értem, Hunterre alig hívtunk hosszú játékot és a screen passzok is felemásra sikeredtek, kulcskérdés, hogy a jövőben ezeket rendbe tegyük, szerencsére abban biztos vagyok, hogy Marcuson nem fog múlni.
 www3.pictures.zimbio.com/gi/Buffalo+Bills+v+Tennessee+Titans+iabTyByEUU6l.jpg
A futók rotációjában továbbra sem látom a logikát, az én ideális világomban Sankey-Andrews-West 70-15-15 százalékban kapnák a labdát, McClustert pedig kivenném ezekből az opciókból, legfeljebb end-around vagy hasonló útvonalakon építenék a sebességére, de ezek a középső draw futások a sírba visznek. Sankey ne hordjon vissza, a meccs eleji hibája nem csak az ő önbizalmának tehetett rosszat, de talán emiatt Wiz is kevesebbet használta. West egyébként nem sérült, szimplán a fumblejei után nem neveztük az aktív keretbe, pedig szükség lenne egy ilyen típusú futóra, Andrews egyedül kevés (bár nagyon jó!)
 www2.pictures.zimbio.com/gi/Buffalo+Bills+v+Tennessee+Titans+8hVIOPVQzgfl.jpg
A védelem legnagyobb igazolása egyértelműen LeBeau volt, sajnos limitált annyira a keret, hogy ne tudjunk nagyobb hibák nélkül lehozni egy meccset még egy ilyen Bills offense ellen sem, de erre azt hiszem mindannyian számítottunk. Casey a 3&23-nál hibázott, ezt ő is elismerte, ezen kívül viszont remek meccset hozott, erősebb társakkal ezeket az "apróságokat" is limitálhatná. Woodyard jól tért vissza a kezdőbe, Brown talán csak nickel felállásokban volt a pályán, de nekem egyáltalán nem hiányzott, amit Nandito is írt, könnyen elképzelhető, hogy elcseréljük (talán a Raiderst érdekelhetné). McCourty jól tért vissza, sokáig stabil is volt a secondary, de sajnos ő sem tud sokkal jobb játékosokat faragni a Sensebaugh - Wreh-Wilson duókból, ez az év már ilyen lesz, ez van.

Az első és az utolsó negyedben voltak buta szabálytalanságok a vendégek részéről, de sajnos bennem jobban megragadtak a sajátjaink. Lewanra háromszor kellett zászlót dobni, nyilván egy rendkívül erős front ellen dolgozott és az egészségével is gondok vannak, de ez akkor sem fér bele, inkább üljön ki egy félidőt/meccset, de tegyük rendbe a vállát, hogy 100%-osan, hiba nélkül dolgozhasson. Ha már sérültek, a meccs közben Wright, Casey, Fasano és Walker is megsérült, egyelőre egyik sem tűnik komolynak, de ma várható frissítés az állapotukról. A Dolphins ellen remélhetőleg mindannyian hadra foghatóak lesznek és Warmack ill. Hill is visszatérhet, ez komoly stabilitást adhat mindkét falnak.
 www4.pictures.zimbio.com/gi/Buffalo+Bills+v+Tennessee+Titans+pPyos4rtWR4l.jpg
CB Perrish Cox: "We need to run deep ball plays every day next week (in practice). I'm going to bring it up in the meeting room." igen, igen, IGEN! Mind a támadó, mind a védő oldalon nagyon gyengék vagyunk hosszú passzok terén, holott előbbinél bőven adottak a lehetőségeink. Az utolsó playnél sajnos hibázott Mariota, mivel a védő gyakorlatilag érintés nélkül jött át a falon, gyorsan kellett döntenie és Wrightot vette célba, holott Hunter előnyösebb pozícióban volt a saját védője ellen, a rövidebb passzra pedig visszaért Gilmore. Elismerte, hogy hibázott, hisz nem látta a másik cornert, talán ha kidobja oldalra vagy bevállalja a sacket jobban járunk, de időkérés nélkül ilyen kevés idővel egy újonc irányítótól még így is vállalható play volt, nem jött be, ez van (tetszettek volna az első félidőben megnyerni a meccset). Sajnos ezen kívül sem faktor a hosszú játék a támadásaink során, nem is próbálkozunk vele sokszor, de akkor is pontatlan, remélem a héten gyakoroljuk ezeket, bár Grimes ellen nem tudom mennyi értelme van :] A védőknél pedig sajnos az emberanyag olyan amilyen, gyenge a secondary, de valamit azért illene kitalálni erre.
 www3.pictures.zimbio.com/gi/Buffalo+Bills+v+Tennessee+Titans+DImu1UDFQJcl.jpg
Viszonylag sok meccs utáni nyilatkozatot, véleményt olvastam, frusztráltak ugyan, de szerencsére mindegyik pozitív, muszáj tanulni ezekből a vereségekből, fiatal és tapasztalatlan csapatként csak így tudunk fejlődni, Mariota egy 21 éves sihederként elképesztően éretten beszélt erről (is): “You just have to learn from situations. We are a young team. I think that the guys can learn from these situations and build upon it. Once you get a couple of these, it leaves a sour taste in your mouth. You don’t want to go through that again, so we’ll learn to finish games. Obviously we can improve on those things and we’ll go from there.” (...) “I think for the most part, you have to look at it, and there should be a lot of confidence in that room. We’ve been in games and we’ve had opportunities to win it,’’ (...) “That says a lot about this team, we’ve just got to go ahead and finish. We finish some of those games, we’ll be in a better position. Now moving forward we have a sour taste in our mouth, we just have to continue to grind and continue to work hard hopefully we’ll end up on the other end of some of these.” hihetetlen ez a srác, imádom :]
 www3.pictures.zimbio.com/gi/Buffalo+Bills+v+Tennessee+Titans+NcSV5eyUV2cl.jpg
Egy ilyen vereség fáj ugyan, de három hasonló azért már sokat elárul a szezonról, szerencsére még van 12 meccs lehet javítani és ugyan én sem vagyok kibékülve a stábbal, Wiz elküldése hiba lenne, szerintem az ő munkáján is látszik a fejlődés, ha majd a záró fordulóban egy ugyanilyen buta, rosszul menedzselt vereség lesz a vége, akkor el lehet gondolkodni a váltáson, bár én inkább egy új támadókoordinátort hoznék (Philbint mondjuk akár már most is : D). Vasárnap ismét hazai meccs, ezúttal a Dolphins ellen, több, mint egy év szünet után nyerhetünk otthon, felemás előérzeteim vannak ezzel kapcsolatban, de majd erről legközelebb, így is nagyon hosszú lett a hsz, remélem azért valaki végigolvassa. (Igyekeztem a képekkel egy normálisabb tördelést létrehozni.) Nincs veszve semmi, Go Titans!

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nemértek egyet az edzőválltásban. Az megint borítania mindent, hagyni kell hogy összeszokjanak a srácok Mariotával, meg a falat előtte rendbe kell tenni. A sérülések is jönnek folyamatosan, de ez nem csak titans probléma, rengeteg a sérülés eddig az idei szezonban. Most se volt a legjobb a playcalling megint egy idegesítő vereség hát ez van.. Vannak hiányposztjaink pl. a komplett secondary meg a támadófal és ezzel mindent el is mondtam. Meg kell védeni Mariotát, megteremtve vele neki a nyugodt passzolási lehetőséget. Állandóan menekülnie kell, ennek, ha így megy tovább nem lesz jó vége.. West a sérült listán van és nem hinném, hogy sokkal előrébb lennének vele. Ki kellene végre jelölni az első számú futót és ennyi. Dexter jó visszahordónak, elkapónak, futónak is csak nem erőfutásoknál kéne alkalmazni, de ez mindegy is a futást megoldaná az, ha meg volna nevezve az első számú RB. Összességében nem lett volna ez rossz meccs, ha nem baltázzuk el megint a véget, ha nem engedjük elfutni Taylort 3szor. Én úgy érzem ezen ment el a meccs.
gerrard88
Mindenben igazad van, de Whiz nélkül is lehet csiszolódás, és nem látok a játékban, a play callban, vagy akár a csapatösszetételben lényeges változást, pedig már a második évét tapossa. Úgy gondolom, van végre egy jó irányítónk, aki mellé kéne egy jó főedző...
egozo
A jó főedzők mind foglaltak sajnos... jelenleg nem látok alternatívát, ha csak nem hozznánk vissza az egyetemről Harbaugh-t 😊
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nemértek egyet az edzőválltásban. Az megint borítania mindent, hagyni kell hogy összeszokjanak a srácok Mariotával, meg a falat előtte rendbe kell tenni. A sérülések is jönnek folyamatosan, de ez nem csak titans probléma, rengeteg a sérülés eddig az idei szezonban. Most se volt a legjobb a playcalling megint egy idegesítő vereség hát ez van.. Vannak hiányposztjaink pl. a komplett secondary meg a támadófal és ezzel mindent el is mondtam. Meg kell védeni Mariotát, megteremtve vele neki a nyugodt passzolási lehetőséget. Állandóan menekülnie kell, ennek, ha így megy tovább nem lesz jó vége.. West a sérült listán van és nem hinném, hogy sokkal előrébb lennének vele. Ki kellene végre jelölni az első számú futót és ennyi. Dexter jó visszahordónak, elkapónak, futónak is csak nem erőfutásoknál kéne alkalmazni, de ez mindegy is a futást megoldaná az, ha meg volna nevezve az első számú RB. Összességében nem lett volna ez rossz meccs, ha nem baltázzuk el megint a véget, ha nem engedjük elfutni Taylort 3szor. Én úgy érzem ezen ment el a meccs.
gerrard88
Mindenben igazad van, de Whiz nélkül is lehet csiszolódás, és nem látok a játékban, a play callban, vagy akár a csapatösszetételben lényeges változást, pedig már a második évét tapossa. Úgy gondolom, van végre egy jó irányítónk, aki mellé kéne egy jó főedző...
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nemértek egyet az edzőválltásban. Az megint borítania mindent, hagyni kell hogy összeszokjanak a srácok Mariotával, meg a falat előtte rendbe kell tenni. A sérülések is jönnek folyamatosan, de ez nem csak titans probléma, rengeteg a sérülés eddig az idei szezonban. Most se volt a legjobb a playcalling megint egy idegesítő vereség hát ez van.. Vannak hiányposztjaink pl. a komplett secondary meg a támadófal és ezzel mindent el is mondtam. Meg kell védeni Mariotát, megteremtve vele neki a nyugodt passzolási lehetőséget. Állandóan menekülnie kell, ennek, ha így megy tovább nem lesz jó vége.. West a sérült listán van és nem hinném, hogy sokkal előrébb lennének vele. Ki kellene végre jelölni az első számú futót és ennyi. Dexter jó visszahordónak, elkapónak, futónak is csak nem erőfutásoknál kéne alkalmazni, de ez mindegy is a futást megoldaná az, ha meg volna nevezve az első számú RB. Összességében nem lett volna ez rossz meccs, ha nem baltázzuk el megint a véget, ha nem engedjük elfutni Taylort 3szor. Én úgy érzem ezen ment el a meccs.
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ez elég csúnyán néz ki: Ken Whisenhunt is now 4-28 in his last 32 NFL games.

A futókhoz annyit, ha már tradeltünk Westért, akkor miért nem használjuk? A Cleveland elleni labdavesztése óta partvonalon kívül van, pedig nem is sérült. Zach Brown azért kezdte padon a meccset, mert a Colts elleni vereség után azt írta a twitterre Ayersnek, hogy ideje továbbállnia neki is. Még azt is kinézem a vezetésből, hogy eltradelik. Közben Wright elégedetlenkedik, mert több figyelmet szeretne. Nagyon úgy tűnk, az öltözőben sem uralkodik túl nagy rend.
Nandito
Szerintem mindenképpen első lépésben le kellene váltani nagyszerű coachunkat 😊 Indítsunk aláírásgyűjtést...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ez elég csúnyán néz ki: Ken Whisenhunt is now 4-28 in his last 32 NFL games.

A futókhoz annyit, ha már tradeltünk Westért, akkor miért nem használjuk? A Cleveland elleni labdavesztése óta partvonalon kívül van, pedig nem is sérült. Zach Brown azért kezdte padon a meccset, mert a Colts elleni vereség után azt írta a twitterre Ayersnek, hogy ideje továbbállnia neki is. Még azt is kinézem a vezetésből, hogy eltradelik. Közben Wright elégedetlenkedik, mert több figyelmet szeretne. Nagyon úgy tűnk, az öltözőben sem uralkodik túl nagy rend.

Music City Miracle
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem nem csak egy rossz negyed volt, ezt a meccset az első negyedbe el kellett volna dönteni.

Nem értem: két esetben is az ellenfél 40y belül 1 és két yardra a first downtól, miért nem megyünk neki a negyediknek.

Miért nem lehet Senkire rábízni az első számú futó posztot. Volt egy jó elkapása, egy jó futása az elején, erre ez az idióta talán a második negyedben küldte ismét fel. McCluster nagyon túlértékelt játékos.

Miért Senki a visszahordó? Egy elkapó, vagy egy corner sokkal biztosabb kezű kell hogy legyen.

Miért nem lehetett 3 és rohadt soknál kimondottan ráállítani a QB-re, mindenki látta azon az idiótán kívül, hogy 10szer jobban fut, mint passzol.

Miért nem lehet végre egy normális cornert hozni a Senseizé meg a Blidi helyett, előbbi megint egyenletesen csóválta a fejét, amikor felé ment a labda, lett is belőle vagy 40y-os elkapás, utána meg TD.

Miért nem lehet végre egy normális edzőt hozni az idióta helyett...

Miért nem azonos elbírálása van a hors collarnak a két QB között (egyik sem volt az)

És végül: miért veszítjük már el a harmadik olyan meccset, amit a játék alapján nyerni kellett volna?
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Először is, markny üdv köztünk! Felpezsdíted a topikot, ami nagyon helyes! (: Csak így tovább!

A meccsről nem írok sokat, nem is láttam. De az elég szomorú, hogy ezt a tartalékos Bills támadósort sem tudtuk megállítani. Ráadásul két hetet készülhettünk a mérkőzésre. A végén még másfél percünk volt, úgyhogy ezt se értem, elsőre miért kellett nagy passzjátékot hívni? Ezek után ismét nem vagyok biztos benne, hogy Whiz a mi emberünk. Az meg nem csoda, hogy frusztrált a csapat (hát még a fanok milyen frusztráltak, de ezt inkább hagyjuk...), hiszen az elmúlt 20 meccsből mindössze hármat nyertünk meg. Sajnos ahogy a dolog kinéz, idén sem lesz több 3-4 győzelemnél (pedig előzetesen legalább hatot vártam...). Persze szerencsénk sincs, hiszen ellenünk még játszott Luck, azóta meg kettőt kihagyott, de ezt akkor is nagyon kevésnek érzem egyelőre.

Music City Miracle
több mint 9 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
 38.media.tumblr.com/4139a72223ddca2707517aa61e6c0576/tumblr_nvceiv2que1rfz7quo1_500.gif
3-1 helyett 1-3, de már bontottam egy üveg bort, így jobb.

Wright eléggé ki van akadva, cserébe úgy néz ki nem súlyos a sérülése, így "csak" Lewan miatt kell aggódni. Casey és a TE-k állapotáról nem nyilatkoztak semmit, talán ott sincs gond.

Ken Whisenhunt said the #Titans are a frustrated team. Said the team will keep working and will get better. "Make no mistake: We're close" meg az anyád. részletesebben majd holnap...

több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A Colts ellen két rossz negyed volt, most csak egy, végülis, ha úgy veszem, fejlődünk.
Azért az a 3and23 a Buf10 yardon belül az remélem velük marad egész héten...

Remélem legalább a találkozó hely jó volt; elismerem, hogy az én hibám, hogy nem nyertünk, mert ha ott vagyok akkor biztos másként alakul...😀

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 234 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
bye miatt ő vagy R. White (ATL)alatriste (ex-balazs799)
talán akkor White, bár én nem értek hozzá, ill. külön topik is van erre, lehet, hogy ott kéne érdeklődnöd :]
markny
Úgy is eléggé bukóra áll a zászlóm már a TNF után, beraktam először DGB-et a kezdőbe.

Köszönöm szépen a segítséget! 😊

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
bye miatt ő vagy R. White (ATL)alatriste (ex-balazs799)
talán akkor White, bár én nem értek hozzá, ill. külön topik is van erre, lehet, hogy ott kéne érdeklődnöd :]

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 234 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
DGB hogy áll most a WR depth-ben? 3 elkapásból 2 TD jól néz ki, de esély van rá, hogy a RZon túl is megy majd felé labda?alatriste (ex-balazs799)
Wright megkérdőjelezhetetlenül a no.1 elkapó, mögötte viszont a DGB, Douglas, Hunter trió elég esetleges sorrendben kap labdát, és ők csak a WR-ek. Redzoneban hatékony célpont, de előbb-utóbb azon kívül is fontos szerepe kell, hogy legyen DGB-nek, ha fantasy miatt kérdezed a héten szerintem megérhet egy próbát a Bills védelme miatt, de ha van biztonságosabb opciód, akkor maradj annál.

Fasanonak 73 yard hiányzik, hogy meglegyen a 3000 yard a karrierje során.
Succop a 100. meccsére készül a mai napon.
Woodyard kezd Zach Brown helyén középen.

Inaktívok: QB Whitehurst, RB West, CB Riggs, G Warmack, TE Coffman, DL Martin, NT Hill.
Westet és Warmackot különösen sajnálom.
markny
bye miatt ő vagy R. White (ATL)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
DGB hogy áll most a WR depth-ben? 3 elkapásból 2 TD jól néz ki, de esély van rá, hogy a RZon túl is megy majd felé labda?alatriste (ex-balazs799)
Wright megkérdőjelezhetetlenül a no.1 elkapó, mögötte viszont a DGB, Douglas, Hunter trió elég esetleges sorrendben kap labdát, és ők csak a WR-ek. Redzoneban hatékony célpont, de előbb-utóbb azon kívül is fontos szerepe kell, hogy legyen DGB-nek, ha fantasy miatt kérdezed a héten szerintem megérhet egy próbát a Bills védelme miatt, de ha van biztonságosabb opciód, akkor maradj annál.

Fasanonak 73 yard hiányzik, hogy meglegyen a 3000 yard a karrierje során.
Succop a 100. meccsére készül a mai napon.
Woodyard kezd Zach Brown helyén középen.

Inaktívok: QB Whitehurst, RB West, CB Riggs, G Warmack, TE Coffman, DL Martin, NT Hill.
Westet és Warmackot különösen sajnálom.

Szerkesztette: markny

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 234 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
DGB hogy áll most a WR depth-ben? 3 elkapásból 2 TD jól néz ki, de esély van rá, hogy a RZon túl is megy majd felé labda?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
A tavalyi Jax elleni győzelem óta nem volt olyan hétvége, hogy a Titans és a Vols is egyszerre nyerjen, utóbbi már hozta a maga upsetjét, remélem este a Titans is hozzá tud tenni :]

McCoy után eldőlt, hogy Watkins sem játszik ellenünk, így azért egy elég limitált Bills támadósort várhatunk, ha T-Mobilet sikerül végig terror alatt tartani, akkor már a múltkor írt 20 pontot sem biztos, hogy elérik.
 www1.pictures.zimbio.com/gi/Brian+Orakpo+Indianapolis+Colts+v+Tennessee+1RLdh_-v6ycl.jpg
A védelmük továbbra is félelmetes, sajnos ott nem is nagyon lesz hiányzó, de remélem inkább az eddigi formájukat mutatják (mindössze 7 sack, ~375 engedett yard meccsenként), és akkor Mariotát sem fogják agyonütni. A futójátékunkat mindenhol nagyon leírják, remélem Sankey rájuk tud cáfolni.

Mindössze egy pontos favorit a Bills, ennek ellenére egyöntetűen a Billst tartják esélyesnek az "expertek", csak elvétve látni Titans picket, egy magabiztos W után lehet, hogy le tudnánk vetkőzni ezt az underdog szerepet ami a tavalyi év és a Colts elleni vereség után egy picit azért érthető.

Én továbbra is bizakodó vagyok, DGB és Orakpo különösen erős meccset hozhat, Go Titans!

Szerkesztette: markny

több mint 9 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Sammie Hill biztosan nem játszhat vasárnap, mindenki más legfeljebb Q státuszt kaphat (egyelőre még nincs pontos lista*). Remélem ez azt jelenti, hogy Warmack is visszatér, szükség lenne rá Dareus ellen, az egyetemen csapattársak voltak és sokat edzettek együtt, talán ezt az előnyünkre tudjuk fordítani.
A Billsnél tényleg a Boobie Dixon - Boom Herron párosra kell figyelni, Watkins játéka pedig majd csak meccs előtt dől el, nem bánnám ha McCourtynak nem ellene kéne visszatérnie :]

*szerk. McCourty probable, Warmack és Cody Riggs questionable

Elnézve a Colts - Texans tegnap esti meccset különösen fájó a legutóbbi vereség, ezt a hulladék csoportot simán meg lehetne nyerni amíg ennyire gyenge a Colts, az elkövetkezendő hetekben elég kemény a sorsolásuk, jó lenne valahogy eléjük kerülni (a csoportban innentől az 5-1 az elvárás : D).

Vasárnapra jó meccsnézést az érintetteknek, szurkoljatok ki egy újabb W-t!

Szerkesztette: markny

több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egy ideje már beszéljük a többiekkel, hogy DGB-t többet kellene használni, ezzel én is így vagyok. Lehet úgy látja Wiz, hogy az ellenfél külön figyel DGB-re ha fent van egy playnél, mint ha tuti rá játszanánk. Most ez lehet hülyén hangzik, de Hunter sincs nagyon erőltetve. Mondjuk ha megy a TE játék addig túlságosan felesleges erőltetni a WR részt. Slotban ott van Wright, meg is oldja általában.pakesz
Hát Hunter valóban nincs, bár nem csak ezen múlik, de a hosszú játékok nem is nagyon ülnek eddig Mariotának (14-ből 2 sikeres átadás 20+ yarddal a levegőben, ez az egyetemen 50% körül alakult nála), remélem a hétvégén ezeket jobb százalékkal használjuk ki, bár Darbytól kicsit fázok, nagyon meggyőző eddig az ő újonc éve is (Luck, Brady, Tannehill és Eli Manning ellen!).

LeSean McCoy, Sammy Watkins, Karlos Williams, Percy Harvin, Bacarri Rambo és Kyle Williams sem edzett ma a Billsnél, ez azért elég erős névsor, Shady helyén már biztos, hogy Boobie Dixon kezd (tavaly itt is volt pl. próbajátékon). Nálunk szerencsére pont az ellenkezője igaz, minden játékos visszatérhetett (Warmack és Hill ugyan még csak limitáltan) egyedül Woodyard hiányzott, de ő is csak azért, mert a felesége éppen szült :] McCourty teljes értékű munkát végezhetett, azt nyilatkozta, hogy vasárnap már játszik is! Warmack a hasonló kérdésre még nem tudott felelni, de jó lenne ha ő is felépülne.

Ryan on Mariota: "I don't think the kid will have his way against us. I don't think that's going to happen."
Bár azt is hozzátette, egy igazi tehetség, remek dual-threat fegyver, erős karokkal. Egyébként van egy háza abban az utcában ahol Wiz is lakik, bár utóbbi még soha nem látta a környéken : D

Nem akarok iktriad lenni, csak szemezgettem a twitterről, ha valakit érdekelne :]
(ui. mikor lesznek már rendes szmájlik?)
markny
A colts ellen ha jól számoltam mindjárt 2 hosszú játékot droppoltak, az egyik talán Wright volt, és a Walker pick is abból volt, szerintem, bár nem pontosan emlékszem a távolságra. Így szerintem ez nem csak Mariotán múlik.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem Woodyard egyáltalán nem hiányzik, legfeljebb a capből a neki kifizetett asszem 3 misi.

Egyébként üdv itt! Titanup!!!
több mint 9 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Egy ideje már beszéljük a többiekkel, hogy DGB-t többet kellene használni, ezzel én is így vagyok. Lehet úgy látja Wiz, hogy az ellenfél külön figyel DGB-re ha fent van egy playnél, mint ha tuti rá játszanánk. Most ez lehet hülyén hangzik, de Hunter sincs nagyon erőltetve. Mondjuk ha megy a TE játék addig túlságosan felesleges erőltetni a WR részt. Slotban ott van Wright, meg is oldja általában.pakesz
Hát Hunter valóban nincs, bár nem csak ezen múlik, de a hosszú játékok nem is nagyon ülnek eddig Mariotának (14-ből 2 sikeres átadás 20+ yarddal a levegőben, ez az egyetemen 50% körül alakult nála), remélem a hétvégén ezeket jobb százalékkal használjuk ki, bár Darbytól kicsit fázok, nagyon meggyőző eddig az ő újonc éve is (Luck, Brady, Tannehill és Eli Manning ellen!).

LeSean McCoy, Sammy Watkins, Karlos Williams, Percy Harvin, Bacarri Rambo és Kyle Williams sem edzett ma a Billsnél, ez azért elég erős névsor, Shady helyén már biztos, hogy Boobie Dixon kezd (tavaly itt is volt pl. próbajátékon). Nálunk szerencsére pont az ellenkezője igaz, minden játékos visszatérhetett (Warmack és Hill ugyan még csak limitáltan) egyedül Woodyard hiányzott, de ő is csak azért, mert a felesége éppen szült :] McCourty teljes értékű munkát végezhetett, azt nyilatkozta, hogy vasárnap már játszik is! Warmack a hasonló kérdésre még nem tudott felelni, de jó lenne ha ő is felépülne.

Ryan on Mariota: "I don't think the kid will have his way against us. I don't think that's going to happen."
Bár azt is hozzátette, egy igazi tehetség, remek dual-threat fegyver, erős karokkal. Egyébként van egy háza abban az utcában ahol Wiz is lakik, bár utóbbi még soha nem látta a környéken : D

Nem akarok iktriad lenni, csak szemezgettem a twitterről, ha valakit érdekelne :]
(ui. mikor lesznek már rendes szmájlik?)