Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Valaki ez után a meccs után mutasson már rá, hogy miben javultunk tavalyhoz képest? Sensebó megint sikeresen beszopott egy hosszó TD-t, és egy jó csapat azt is jobban kihasználta volna, hogy McCourty is felzárkózott ezen a napon hozzá teljesítményben.
Az meg hogy Mettenberger harcolt a kezdőért a vicc kategória.
Még a front seven nyújtott elfogadhatót.
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A támadójátékunk annyira vérszegény, hogy az eltolt hendis undert (39,5) is nyugodtan játszottam. Ennyire gyenge fallal és elkapó csapattal tényleg csoda lesz, ha még 1-2 győzelem összejön és tényleg csak annak kellene a fő szempontnak lennie, hogy Mariota szokja a tempót és ne törjék össze végzetesen...
Na mind1, inkább nem bombázom a negatív hullámaimmal a fórumot.

(a védelem összességében meglepően jó volt, az Orakpo int a kezében volt, gondoltam is rá, hogy na ez szép tipp lett volna...)

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gallik, Hill és McCourty is aktív, ennek ellenére Looney és Hill is maradtak a kezdőben
a houstoni inaktív listán sincs meglepetés
markny
Inaktívak:
TENNESSEE TITANS
#8 QB Marcus Mariota
#29 CB Perrish Cox
#35 RB Terrance West
#60 G Quinton Spain
#83 WR Harry Douglas
#92 DE Ropoti Pitoitua
#93 DT Mike Martin

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Gallik, Hill és McCourty is aktív, ennek ellenére Looney és Hill is maradtak a kezdőben
a houstoni inaktív listán sincs meglepetés

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mi történt a héten?
Avagy nem volt időm írni, így a meccs előtt igyekszem bepótolni... 😕

- Mariota 22 éves lett, Isten Éltesse, a stáb ajándéka, hogy még nem töri össze Watt, szép dolog. Jövő héten szinte biztos vagyok benne, hogy visszatér, bár a héten még limitált munkát végzett, óvatosak vagyunk vele, valahol érthető. (Nem unatkozott egyébként a pályán kívül, megszületett az első helyi reklámszerződése és a Nike Snow Day c. kisfilmjében is szerepel - kiváló holder)

- Cox és Douglas sem játszhat, mindkettő fontos hiányzó, de sajnos elég makacs sérüléseket szedtek össze, nem is edzettek, így Riggs ismét nagyobb játékidőre számíthat és Richardson is ismét felkerült az 53-as keretbe.

- Gallik és McCourty játéka kérdéses, előbbi agyrázkódás után térhet vissza, bár minőségben majdnem mindegy, hogy ő vagy Looney kezd, az összeszokottság már nagyobb kérdés. McCourty mint a legjobb elérhető CB-nk csak limitáltan készült, sajnos ugyanazt a hamstring sérülést szedte össze, mint Cox, hosszú távon lehet, hogy jobban járna ha kiülné ezt a meccset.

- Mettenberger első kezdő meccsét a Texans ellen játszotta, egyelőre két vereséget sikerült összeszednie ellenük és hát egyik esetben sem volt valami meggyőző, összességében pedig 0-7 a mérlege kezdőként, ezen sürgősen javítania kell. Remélem Hunterrel külön készülnek, hisz utóbbinak is van miért bizonyítani: a tavalyi houstoni meccsen szakadt le a lépe és került IR-re.

- Elég sok a sérült a túloldalon, többek között Watt játéka is kérdéses, Foster már nincs, így gyakorlatilag az egy szem Hopkinsra kell figyelni (valószínűleg Sensebaughnak...), de ha a védelem azt nyújtja amit egész évben (-Dolphins meccs), akkor nem kéne aggódnunk.

- Továbbra is tartom, hogy erős csapat vagyunk, a Texans pedig talán a legrosszabb formában van az egész NFL-ben, nagyon jó lenne a földbe döngölni őket, csoporton belül is nagyot léphetünk ezzel, sok minden mellettünk szól, de mégis underdogok vagyunk, ezt kifejezetten szeretem, használjuk ki.

- A végére pedig egy szomorú hír: David Climer, az egyik kedvenc Titans közeli újságíróm visszavonult az aktív pályafutástól, jó pihenést neki.

Bold prediction: 31-17 W, DGB TD, és legalább két labdát szerez a védelem. Go Titans!
markny
Ha tudnám hány ilyen meccsünk volt, ahol az ellenfél rossz formában volt, nagyon reménykedtünk aztán persze, hogy fasza meccset hozott le az ellenfél... 😀 Az én tippem: Orakpo INT vagy FF, 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Mi történt a héten?
Avagy nem volt időm írni, így a meccs előtt igyekszem bepótolni... 😕

- Mariota 22 éves lett, Isten Éltesse, a stáb ajándéka, hogy még nem töri össze Watt, szép dolog. Jövő héten szinte biztos vagyok benne, hogy visszatér, bár a héten még limitált munkát végzett, óvatosak vagyunk vele, valahol érthető. (Nem unatkozott egyébként a pályán kívül, megszületett az első helyi reklámszerződése és a Nike Snow Day c. kisfilmjében is szerepel - kiváló holder)

- Cox és Douglas sem játszhat, mindkettő fontos hiányzó, de sajnos elég makacs sérüléseket szedtek össze, nem is edzettek, így Riggs ismét nagyobb játékidőre számíthat és Richardson is ismét felkerült az 53-as keretbe.

- Gallik és McCourty játéka kérdéses, előbbi agyrázkódás után térhet vissza, bár minőségben majdnem mindegy, hogy ő vagy Looney kezd, az összeszokottság már nagyobb kérdés. McCourty mint a legjobb elérhető CB-nk csak limitáltan készült, sajnos ugyanazt a hamstring sérülést szedte össze, mint Cox, hosszú távon lehet, hogy jobban járna ha kiülné ezt a meccset.

- Mettenberger első kezdő meccsét a Texans ellen játszotta, egyelőre két vereséget sikerült összeszednie ellenük és hát egyik esetben sem volt valami meggyőző, összességében pedig 0-7 a mérlege kezdőként, ezen sürgősen javítania kell. Remélem Hunterrel külön készülnek, hisz utóbbinak is van miért bizonyítani: a tavalyi houstoni meccsen szakadt le a lépe és került IR-re.

- Elég sok a sérült a túloldalon, többek között Watt játéka is kérdéses, Foster már nincs, így gyakorlatilag az egy szem Hopkinsra kell figyelni (valószínűleg Sensebaughnak...), de ha a védelem azt nyújtja amit egész évben (-Dolphins meccs), akkor nem kéne aggódnunk.

- Továbbra is tartom, hogy erős csapat vagyunk, a Texans pedig talán a legrosszabb formában van az egész NFL-ben, nagyon jó lenne a földbe döngölni őket, csoporton belül is nagyot léphetünk ezzel, sok minden mellettünk szól, de mégis underdogok vagyunk, ezt kifejezetten szeretem, használjuk ki.

- A végére pedig egy szomorú hír: David Climer, az egyik kedvenc Titans közeli újságíróm visszavonult az aktív pályafutástól, jó pihenést neki.

Bold prediction: 31-17 W, DGB TD, és legalább két labdát szerez a védelem. Go Titans!

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:
Out: Mariota, Cox, Douglas
Questionable: Gallik, McCourty
Probable: Griffin, Hill

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ken Whisenhunt: Marcus Mariota made a lot of progress this week, but we aren't going to play him Sunday.
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Azért itt a fejlődést úgy kell érteni, hogy a tavaly, hol játszottunk mi ilyen szoros meccset pl a Colts-al, vagy nem hiszem, hogy ilyen szoros lett volna a ha tavaly találkozunk a Falcons-sal.
Egozo: Sankey-nek nagyon nem megy, szóval ezért játszik Andrews, és szerintem jogosan.
pakesz
6 meccsen csak 39 futást kapott. és ebből 4,1 es átlagot futott. Andrews 4 meccsen kapott 38 futást és 3,6-os átlagot futott... Ki derítette ki ebből, hogy Senkinek "nagyon nem megy"?
egozo
Te mondtad, hogy a statokkal kitörölhetjük! 😀
pakesz
Miért kötözködsz már megint? Na jó elmagyarázom. Az, hogy egy csapat hányadik a védelemben meg a támadó yardokban tök mindegy, a lényeg a győzelem.
De a futóknál köztudott hogy a 4yardos futás átlag fontos, mert 3x4 az több mint 10 yard, 3x3 az meg kevesebb, így aztán ennek nagyon is van jelentősége.
Egyébként igazán leírhatnád, hogy miből állapítottad meg azt, hogy Senkinek miért nem megy, Andrewsnak meg miért igen?
Hogy félreértés ne essék, Andrews egy erőfutó, semmi bajom vele, vannak olyan helyzetek, amikor nagyon is van rá szükség. De az idióta edzőnknek végre ki kellene választania egy első számú futót, amely posztra jelenleg Senki a legalkalmasabb, legalábbis amíg be nem bizonyítja, hogy nem az. Mert szerintem 6 meccs alatt 39 futásból ez nem derül ki.
egozo
Poénból írtam nem kötözködésből, csak nem jött át, még smile-t is raktam. 😀 Na tehát én kicsit elfogult vagyok Andrews azt lehet, mert tavaly amikor UDFA-ként hoztuk, a pre season-ban nagyon jól tolta és mentálisan is abszolút ott volt. Nekem Sankey-vel konkrétan az a bajom, hogy minek választottuk ki. Nálam Ő sem több egy sima erőfutónál, mert nem igazán fickándozik. Sankey volt az első futó a tavalyi drafton akit kiválasztottak.... és szerintem mellélőttünk vele. Nem látom azt, hogy keresné a kiutat, ha a szar nem tudja nyitni a lyukakat, várnék valami rögtönzést, és egyben fantáziát.

szampi: Cobb az előszezonban lesérült, "disignated to return" státuszban van, tehát aktiválhatjuk.
pakesz
Senki is erőfutó akárcsak Andrews és Cobb. Nekem teljesen mindegy lenne ki játszik ha hozzák a yardokat, de ki kellene jelölni egy sorrendet ez tiszta sor szerintem. Mindkettő játékost kedvelem amúgy, Cobb meg még nem bizonyított.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azért itt a fejlődést úgy kell érteni, hogy a tavaly, hol játszottunk mi ilyen szoros meccset pl a Colts-al, vagy nem hiszem, hogy ilyen szoros lett volna a ha tavaly találkozunk a Falcons-sal.
Egozo: Sankey-nek nagyon nem megy, szóval ezért játszik Andrews, és szerintem jogosan.
pakesz
6 meccsen csak 39 futást kapott. és ebből 4,1 es átlagot futott. Andrews 4 meccsen kapott 38 futást és 3,6-os átlagot futott... Ki derítette ki ebből, hogy Senkinek "nagyon nem megy"?
egozo
Te mondtad, hogy a statokkal kitörölhetjük! 😀
pakesz
Miért kötözködsz már megint? Na jó elmagyarázom. Az, hogy egy csapat hányadik a védelemben meg a támadó yardokban tök mindegy, a lényeg a győzelem.
De a futóknál köztudott hogy a 4yardos futás átlag fontos, mert 3x4 az több mint 10 yard, 3x3 az meg kevesebb, így aztán ennek nagyon is van jelentősége.
Egyébként igazán leírhatnád, hogy miből állapítottad meg azt, hogy Senkinek miért nem megy, Andrewsnak meg miért igen?
Hogy félreértés ne essék, Andrews egy erőfutó, semmi bajom vele, vannak olyan helyzetek, amikor nagyon is van rá szükség. De az idióta edzőnknek végre ki kellene választania egy első számú futót, amely posztra jelenleg Senki a legalkalmasabb, legalábbis amíg be nem bizonyítja, hogy nem az. Mert szerintem 6 meccs alatt 39 futásból ez nem derül ki.
egozo
Poénból írtam nem kötözködésből, csak nem jött át, még smile-t is raktam. 😀 Na tehát én kicsit elfogult vagyok Andrews azt lehet, mert tavaly amikor UDFA-ként hoztuk, a pre season-ban nagyon jól tolta és mentálisan is abszolút ott volt. Nekem Sankey-vel konkrétan az a bajom, hogy minek választottuk ki. Nálam Ő sem több egy sima erőfutónál, mert nem igazán fickándozik. Sankey volt az első futó a tavalyi drafton akit kiválasztottak.... és szerintem mellélőttünk vele. Nem látom azt, hogy keresné a kiutat, ha a szar nem tudja nyitni a lyukakat, várnék valami rögtönzést, és egyben fantáziát.

szampi: Cobb az előszezonban lesérült, "disignated to return" státuszban van, tehát aktiválhatjuk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Miért kötözködsz már megint? Na jó elmagyarázom. Az, hogy egy csapat hányadik a védelemben meg a támadó yardokban tök mindegy, a lényeg a győzelem.
De a futóknál köztudott hogy a 4yardos futás átlag fontos, mert 3x4 az több mint 10 yard, 3x3 az meg kevesebb, így aztán ennek nagyon is van jelentősége.
Egyébként igazán leírhatnád, hogy miből állapítottad meg azt, hogy Senkinek miért nem megy, Andrewsnak meg miért igen?
Hogy félreértés ne essék, Andrews egy erőfutó, semmi bajom vele, vannak olyan helyzetek, amikor nagyon is van rá szükség. De az idióta edzőnknek végre ki kellene választania egy első számú futót, amely posztra jelenleg Senki a legalkalmasabb, legalábbis amíg be nem bizonyítja, hogy nem az. Mert szerintem 6 meccs alatt 39 futásból ez nem derül ki.
egozo
Andrews nekem kísértetiesen hasonlít C.J. Andersonra (A kiemelkedő évében).Aki addig remek futó amíg megfelelő teljesítményt nyújtott az elkapó gárda Denverben.A Buffalo elleni meccseteket nem láttam, de ellenünk szvsz jól játszott Kendall Wright és DGB is, meg is hozta Andrews-nak az 50 yardot plusz a TD-t.
Nyilván Mariota sérülése nagy érvágás, de szerintem Andrews konzisztensen jó pontokat hozhat, ha feljavul a WR corp.

Mi a helyzet a Cobb gyerekkel?Fantasyben Fabiano az egekig magasztalta, hogy mekkora húzás lehet ha visszatér az IR-ről.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Hali!
A mi facebook csoportunkban is felmerült a dolog, minimum 3-4-en biztosan lennénk, veletek kiegészülve az már egész hangulatos meccsnézés lehetne 😊

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Üdv!
4-5-en azt tervezzük, hogy a Rácskertben összeülünk november 19-én, hogy megnézzük a TNF-et, úgyhogy felmérnénk az igényeket, hogy kb hányan lennénk. Tőletek jönne valaki?
Azért is jó lenne tudni ezt, mert le kéne tárgyalni velük az estét, nem biztos, hogy alapesetben vetítenék a meccset.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért itt a fejlődést úgy kell érteni, hogy a tavaly, hol játszottunk mi ilyen szoros meccset pl a Colts-al, vagy nem hiszem, hogy ilyen szoros lett volna a ha tavaly találkozunk a Falcons-sal.
Egozo: Sankey-nek nagyon nem megy, szóval ezért játszik Andrews, és szerintem jogosan.
pakesz
6 meccsen csak 39 futást kapott. és ebből 4,1 es átlagot futott. Andrews 4 meccsen kapott 38 futást és 3,6-os átlagot futott... Ki derítette ki ebből, hogy Senkinek "nagyon nem megy"?
egozo
Te mondtad, hogy a statokkal kitörölhetjük! 😀
pakesz
Miért kötözködsz már megint? Na jó elmagyarázom. Az, hogy egy csapat hányadik a védelemben meg a támadó yardokban tök mindegy, a lényeg a győzelem.
De a futóknál köztudott hogy a 4yardos futás átlag fontos, mert 3x4 az több mint 10 yard, 3x3 az meg kevesebb, így aztán ennek nagyon is van jelentősége.
Egyébként igazán leírhatnád, hogy miből állapítottad meg azt, hogy Senkinek miért nem megy, Andrewsnak meg miért igen?
Hogy félreértés ne essék, Andrews egy erőfutó, semmi bajom vele, vannak olyan helyzetek, amikor nagyon is van rá szükség. De az idióta edzőnknek végre ki kellene választania egy első számú futót, amely posztra jelenleg Senki a legalkalmasabb, legalábbis amíg be nem bizonyítja, hogy nem az. Mert szerintem 6 meccs alatt 39 futásból ez nem derül ki.
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azért itt a fejlődést úgy kell érteni, hogy a tavaly, hol játszottunk mi ilyen szoros meccset pl a Colts-al, vagy nem hiszem, hogy ilyen szoros lett volna a ha tavaly találkozunk a Falcons-sal.
Egozo: Sankey-nek nagyon nem megy, szóval ezért játszik Andrews, és szerintem jogosan.
pakesz
6 meccsen csak 39 futást kapott. és ebből 4,1 es átlagot futott. Andrews 4 meccsen kapott 38 futást és 3,6-os átlagot futott... Ki derítette ki ebből, hogy Senkinek "nagyon nem megy"?
egozo
Te mondtad, hogy a statokkal kitörölhetjük! 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem sok minden történt tegnap, Mariota játéka továbbra is kérdéses, de semmiképp nem fogják erőltetni.
Andrews nagyobb szerepre számíthat, mert jól játszott vasárnap. Whizt megkérdezték, hogy hajlandó lenne-e másnak átadni a játékhívást, ő nem zárkózott el tőle, reméljük ez valamikor realitássá is válik a szezon folyamán 😊

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért itt a fejlődést úgy kell érteni, hogy a tavaly, hol játszottunk mi ilyen szoros meccset pl a Colts-al, vagy nem hiszem, hogy ilyen szoros lett volna a ha tavaly találkozunk a Falcons-sal.
Egozo: Sankey-nek nagyon nem megy, szóval ezért játszik Andrews, és szerintem jogosan.
pakesz
6 meccsen csak 39 futást kapott. és ebből 4,1 es átlagot futott. Andrews 4 meccsen kapott 38 futást és 3,6-os átlagot futott... Ki derítette ki ebből, hogy Senkinek "nagyon nem megy"?
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azért itt a fejlődést úgy kell érteni, hogy a tavaly, hol játszottunk mi ilyen szoros meccset pl a Colts-al, vagy nem hiszem, hogy ilyen szoros lett volna a ha tavaly találkozunk a Falcons-sal.
Egozo: Sankey-nek nagyon nem megy, szóval ezért játszik Andrews, és szerintem jogosan.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ezekkel a statokkal csak egy baj van, nyugodtan kitörölhetjük vele...!
DGB mellőzése mellett én azt sem értem, miért nem játszhat Senki? A védelemben pedig Szenszebonál sokkal jobbnak tűnik Riggs, ha már nem tudtak egy normális cornert beszerezni harmadiknak, talán Őt érdemes lenne többet játszatni. A Morgan kontra JJ-nél, gondolom rosszul olvasták a felállást és nem maradt más slot elleni védekezésre, ki pedig mégsem vihették szélre Morgant, hogy egy corner fogja Jonest.
Az elején Woodyard nagyon pörgött, aztán vagy 10 játékig nem is láttam. Mint korábban Senki esetében. Nálunk ez a szabály, ha valakinek megy, azt le kell vinni, nehogy túl jók legyünk 😊
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ha egy csapat megnyerhetne meccseket amiket elveszít, ha jobb lehetne a nevek alapján, mint amilyen, akkor ott a fejétől bűzlik a dolog.
Nem hiszem, hogy több esélyt kellene adni Whiznek, de úgyis kap, sajnos.
Én nem látom olyan pozitív fényben a texasiak elleni meccset sem.

Szerkesztette: egozo
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából, ha azt mondja valaki, hogy hét fordulót követően meccsenkénti yardokat tekintve jobbak vagytok a denveri és a minnesotai támadóknál, az engedetteket tekintve pedig a 4. helyen álltok majd, szerintem sokan aláírták volna 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
A szerencsére én sem fognám, megint csak rajtunk múlt, hogy nem tudtunk nyerni.

Pozitívumok:
+ Andrews. A carryk nagy részét ő kapta és szerencsére élt is vele, bár sokat nem futottunk, amikor ő volt a backfielden abban több veszély volt, mintha McCluster futott volna.
+ Secondary. Cox és Griffin után McCourty is megsérült, ráadásul ez a hamstring elég makacs dolog tud lenni. Mindezek ellenére 250 yardon tartottuk Ryant, nem szoptunk be nagy játékot, Riggs is jól szállt be.
+ Küzdöttünk. Nagyon örültem, hogy nem adtuk fel és végig szoros meccset tudtunk játszani, az pedig, hogy ennyi sérülés után is 10 ponton tudtuk tartani a Falconst, nagyon biztató a jövőre nézve.

Negatívumok:
- Sérülések. Egészen elképesztő ez a pech(?) sorozat, gyakorlatilag a meccs végére 7 kezdő játékosunk hiányzott, és többen is hagytak ki kisebb periódusokat, ez főleg Lewan esetében aggasztó.
- Passzjáték. Mettenberger azért már régebb óta itt van, minden elkapóval kellően összeszokhatott és a nyilatkozatok alapján a társai is kedvelik/tisztelik (Wright különösen, szerintem ő inkább vele játszana, mint Mariotával...), ehhez képest rengeteg volt a pontatlan passz, drophegyek, pedig a játékhívás most nem volt annyira vészes (talán egy 3rd down screen volt ami kiborított 😀). DGB mellőzése továbbra is érthetetlen és Huntertől is többet vártam. (Marcussal nyertünk volna 😛)
- Támadófal. Sajnos ez a sérüléseknek is köszönhető, de különösen a második félidőben Gallik kiesése után vált nagyon látványossá (a blitzeket is ekkor vette elő a Falcons). Ugyan csak egy sacket engedtünk, de nem volt sok ideje Zachnek, Warmack pedig különösen rossz volt, a zászlók is róla jöttek.
- Front-seven. Freemant egészen jól fogtuk (bár a vendégek játékhívása is érdekes volt), de szinte semmilyen nyomást nem tudtunk Ryanre helyezni, ha oda is értünk, nem tudtuk megcsinálni rendesen a sacket. Bass labdaszerzése nagyon szép volt, de a sztárok (Casey, Orakpo) igen halványak voltak ma. Derrick Morgan pedig mit keresett Julio ellen coverageben az számomra felfoghatatlan, abból szerezték a TD-t.

Elképesztően frusztrálóak ezek a vereségek, pedig mi csak mezei szurkolók vagyunk, mi játszódhat le akkor a játékosok fejében... Cleveland, Jacksonville, Houston, Tampa Bay, San Francisco - ők mind több győzelemmel állnak jelenleg, mint mi. Vasárnap a Texanshoz megyünk, talán a legrosszabb formában lévő csapat jelenleg, csoportmeccs, kötelező nyerni, mert hiába vannak nagyon biztató jelek, ha nem lesz W, akkor Whiz is elkezdhet izgulni. Ha viszont nyerünk (a Colts pedig kikap a Panthers ellen) akkor egy győzelemre lesz a csoportelsőség.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Sztem a szerencsével nem álltatok most hadilábon. A 4&goalos int/touchbak aztán a kihagyott fg. Nálatok volt a labda + a végén a bírók is megtoltak titeket a julio nem td-vel meg egy 3& 10 körüli ordenáré holding elengedésével. Szóval a lehetőség adott volt többször is csak mattenberg rendre elkúrta. Ennél többet szvsz nem lehet ilyen téren várni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ahogy a Bills ellen itt is sikerült " a ziccereket kihagyni" az első félidőben. Hunter drop, stb. Hozhattunk volna az első félidőben 6-10 pontot még. Helyette megint szerencsétlenkedtünk. Azért a második félidőben elég sokat volt fent a defense, ez mutatja is, hogy az offense egy rakat szar volt. Első félidő végén, megyünk a TD-re, ami nem is rossz, na de mondom magamban, nehogy itt legyen egy INT... erre... Még szerencse, hogy volt szabálytalanság, így nem tudott pontot szerezni a Falcons. Mettenbergernek ott lehetett volna a game winning drive (vagy már egy egyenlítésnek is örültem volna) és akkor egy-két hétig császárként néznénk rá, helyette jött egy INT és elköszönhettünk a győzelemtől. Bár egész meccsen ez a nyögvenyelős játék ment, azért reménykedtem, hogy nekünk lesz szerencsénk (először a szezonban) de nem... Elég szar, ha már csak a szerencsében lehet bízni egy meccsen. :/

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
óriási hullámvasút volt ez a meccs, minden szempontból, ennek megfelelően az én érzéseim is elképesztően ambivalensek. az az egy biztos, hogy nagyon megérdemelne már ez a csapat egy győzelmet, remélem ezt a szétesett Texanst a földbe döngöljük mi is.

több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sok jót en sem várok a meccstől.. Rengeteg a sérült. Sajnos csak abban reménykedhetünk, hogy ne kajunk túl nagy zakót.