Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
HI ALL,TENNESSE VÉRVONAL VAGYOK.
Rambo king
Üdv! Mióta és miért? 😊
pakesz
Tennessebe Nashvillebe van rokonságom,és egyszer voltam,kint Titans meccsen és megfogott a hangulat 😀. Bár a hokit jobban szeretem és voltam kint Preds meccsen,de az amerikai foci is szívemhez nőtt
Rambo king
Üdv sorainkban! Örülünk, hogy ismét gyarapszik pici közösségünk. 😉 Ha gondolod csatlakozz a facebook csoporthoz is, pakesznak kint van a link az aláírásában!
gerrard88
Már jeleztem! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
HI ALL,TENNESSE VÉRVONAL VAGYOK.
Rambo king
Üdv! Mióta és miért? 😊
pakesz
Tennessebe Nashvillebe van rokonságom,és egyszer voltam,kint Titans meccsen és megfogott a hangulat 😀. Bár a hokit jobban szeretem és voltam kint Preds meccsen,de az amerikai foci is szívemhez nőtt
Rambo king
Üdv sorainkban! Örülünk, hogy ismét gyarapszik pici közösségünk. 😉 Ha gondolod csatlakozz a facebook csoporthoz is, pakesznak kint van a link az aláírásában!
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Nem vitatom Whiz érdemeit OC-ként, sőt, adott környezetben sikeres HC is lehet, de aki komolyabban követte az itteni tevékenységét, különösen az idei bye week óta, az világosan láthatta, hogy nálunk "nem adott" a megfelelő környezet. Mariota erősségeit képtelen volt kihasználni, hibázott a játékhívásoknál, rosszul menedzselte az órát és érthetetlen rotációt használt több poszton is. Változtatásra hajlandóságot nem mutatott, a keret potenciáljához képest minimális fejlődés történt az elmúlt másfél évben, a 3-20-as mérleg pedig önmagában is kellően siralmas. Fog még állást kapni a ligában, sőt, sikeres is lehet egy új állomáshelyen (pl. Bengals OC-ként, Hue Jackson távozása után 😛), de legkésőbb a szezon végén amúgy is meg kellett volna lépni ezt a változtatást, így mindössze csak nem húzzuk tovább egymás idejét. A keretben több van egy győzelemnél, a védelem nagyjából rendben van, egy új HC csak pozitív hatással lehet a szezon hátralévő részére, gyakorlatilag bárki is legyen az.

A Mularkey elleni iktriad flame ellenére szerintem nem rossz lépés az ő kinevezése, tavasszal új rezsim érkezik, ezzel pedig ő is tisztában van, pusztán a jövője miatt pedig biztosan becsülettel fogja végezni a dolgát. Ismeri a csapatot, Mariotát, van tapasztalata vezetőedzőként és volt már sikeres OC (pl. Atlantában, Matt Ryan újonc évében), nem várhattuk, hogy majd LeBeau akár egy meccsre is HC lesz. Több pozitív változást várok, a nyilatkozatok alapján egy kiegyensúlyozottabb támadósorú, kemény, fizikális csapat lehetünk végre a labda másik oldalán is. Wright sajnálatos kiesése után pláne rengeteg két tight endes felállásunk lehet, Mariotának pont jó, hogy még jobban belerázódjon az NFL-be. Jason Michael fogja a játékokat hívni, a támadófalban pedig több változás is lesz, nyilván kulcskérdés, hogy meg tudjuk védeni Marcust, de ezzel kapcsolatban is optimista vagyok.
Mularkey: "You play around a player's talents." You build your scheme around them instead of trying to make them fit your scheme.

Személy szerint Whisenhunt kinevezésének is örültem anno, mert nem vártam egy ilyen "jó HC"-t (😊) szerencsére a mostani vezetőedző kinevezésénél már sokkal jobb helyzetben leszünk. Van egy rakás tehetség a csapatban, egy valószínűsíthető top pick a drafton és a franchise irányító. Webster nem egy náci GM, és én őt sem feltétlenül marasztaltam volna, az ő maradása azért bőven racionális lépés 😊

több mint 8 éve
Rambo king Tennessee Titans 6
HI ALL,TENNESSE VÉRVONAL VAGYOK.
Rambo king
Üdv! Mióta és miért? 😊
pakesz
Tennessebe Nashvillebe van rokonságom,és egyszer voltam,kint Titans meccsen és megfogott a hangulat 😀. Bár a hokit jobban szeretem és voltam kint Preds meccsen,de az amerikai foci is szívemhez nőtt
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
HI ALL,TENNESSE VÉRVONAL VAGYOK.
Rambo king
Üdv! Mióta és miért? 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Rambo king Tennessee Titans 6
HI ALL,TENNESSE VÉRVONAL VAGYOK.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Nem az.

Whiz jó OC volt a Steelers-nél Big Bennel. Jó HC volt a Cards-nál Warnerrel és jó OC volt a Chargers-nél Rivers-szel. Viszont nem képes QB nélkül meccseket nyerni (lásd Cards, vagy éppen itt), ahogy pl Belichick a Pats-nél TB (11-5 Casell-lel), vagy éppen Tomlin BB nélkül.
Soldados
Összeségében tehát akkor ment jól neki, ha future HOF qb-kkal dolgozhatott együtt, minden más szituációban megbukott. Így elsőre, laikusként, szerintem ez a rossz edző egyik ismérve.

Sajnálom, mert idén drukkoltam a Titansnek és Mariotának, reméljük innentől felfelé vezet az út.
Foldesi26
Hány példát, vagy edzőt hozzak, hogy jó QB-val szart se ért el? 😊 Whiznek elévülhetetlen érdemei voltak BB kezdeti sikerességében, ahogy Warner másodvirágzásában is.

A rossz edző ismérve, hogy a jóból sem tud jót kihozni. A jó edző ismérve, hogy a rosszból is kihozza a jót, Whiz valahol középen van, megfelelő körülmények között jó csapatot tud építeni. Abban seggfej volt, hogy a több pénz miatt a Titanshez jött a Lions helyett.
Soldados
Én ehhez annyit szeretnék hozzátenni, hogy Whiz nem rossz edző, csak nem korszerű. A legtöbb egykor valahol sikeres szaki bukását az okozza, hogy relatíve (hülyeség olyat leírni, hogy a normál fejlődési ütemet meghaladó mértékben, hiszen mi a normál mérték) hatalmasat változott a foci. A fejlődés, az egymásra reagálások nyílván oda vissza hatás alapján történik, így nem lehet azt mondani, hogy ez a ciklus a védelmekkel kezdődött, és a támadó alakulatok léptek, vagy vica versa, mindenesetre nagyon máshol járnak a trendek, mint akár 5-6 éve. Persze nem mondok újat tele vannak ezzel az elemzések. Szóval bocs! 😊

üdv.H
Helmut Zimmer
Erre tökéletes példa volt ez:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pwd7dqnowzh8pc9cdxmt
Ken Whisenhunt surprised by no-huddle numbers
Tennessee Titans coach Ken Whisenhunt said most of his offensive players on the Senior Bowl North squad came to Mobile, Ala., this week without any college experience doing a most basic football exercise: huddling.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/SandoESPN/status/661611431239000064


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nem az.

Whiz jó OC volt a Steelers-nél Big Bennel. Jó HC volt a Cards-nál Warnerrel és jó OC volt a Chargers-nél Rivers-szel. Viszont nem képes QB nélkül meccseket nyerni (lásd Cards, vagy éppen itt), ahogy pl Belichick a Pats-nél TB (11-5 Casell-lel), vagy éppen Tomlin BB nélkül.
Soldados
Összeségében tehát akkor ment jól neki, ha future HOF qb-kkal dolgozhatott együtt, minden más szituációban megbukott. Így elsőre, laikusként, szerintem ez a rossz edző egyik ismérve.

Sajnálom, mert idén drukkoltam a Titansnek és Mariotának, reméljük innentől felfelé vezet az út.
Foldesi26
Hány példát, vagy edzőt hozzak, hogy jó QB-val szart se ért el? 😊 Whiznek elévülhetetlen érdemei voltak BB kezdeti sikerességében, ahogy Warner másodvirágzásában is.

A rossz edző ismérve, hogy a jóból sem tud jót kihozni. A jó edző ismérve, hogy a rosszból is kihozza a jót, Whiz valahol középen van, megfelelő körülmények között jó csapatot tud építeni. Abban seggfej volt, hogy a több pénz miatt a Titanshez jött a Lions helyett.
Soldados
Én ehhez annyit szeretnék hozzátenni, hogy Whiz nem rossz edző, csak nem korszerű. A legtöbb egykor valahol sikeres szaki bukását az okozza, hogy relatíve (hülyeség olyat leírni, hogy a normál fejlődési ütemet meghaladó mértékben, hiszen mi a normál mérték) hatalmasat változott a foci. A fejlődés, az egymásra reagálások nyílván oda vissza hatás alapján történik, így nem lehet azt mondani, hogy ez a ciklus a védelmekkel kezdődött, és a támadó alakulatok léptek, vagy vica versa, mindenesetre nagyon máshol járnak a trendek, mint akár 5-6 éve. Persze nem mondok újat tele vannak ezzel az elemzések. Szóval bocs! 😊

üdv.H
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Eddig én sem voltam a válltás mellett, de az utolsó két meccs ahogy egozo is mondta előttem, annyira reménytelen volt már, hogy tényleg kellett már a válltás és tök mindegy hogy kire. Legalabb már végre más fogja hívni a támadó playeket amiket eddig Whiz nem engedett ki a kezéből ez látszik is a mérlegén a 3-20 eleg beszédes ám. Innen már csak jobb lehet! Nehányan meg annyi baromsagot hordtok itt össze, hogy szörnyű akinek nem inge dehát na. 😊
Ja es én sose akartam Whizt főedzőnek, de ellene se voltam mikor kinevezték, de most ez a válltás kellett, ez egyértelmű!!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ennél rosszabb nem lehet. Bár ezt már asszem írtam párszor...nem mindig jött be, de az utolsó meccs annyira reménytelen volt, hogy kellett a váltás.
egozo
Nem ez a helyes hozzáállás. Figyi:

"Mindig lehet rosszabb."

Mindig. Így az ember nem fogja olyan siralmasan látni a helyzetet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azt, hogy miért rúgták ki whizt megértem. De, hogy lehet mularkeyt kinevezni? Hogy? Csöbörből-vödörbe...
peach
Szerintem tök mindegy. A Titans ezt a szezont kis túlzással már feladhatja, interim HC-vá meg azt tették meg, aki a csapattal van és ismeri azt. Mivel valószínűleg ebben a szezonban lesz csak megbízva, aztán jön egy új stáb, így én azt mondom, kb. mindegy, kivel fejezik be a szezont. Ha kikapnak, akkor jön még egy erős pick, és az új stáb azért jócskán erősíthet. Ideiglenes megoldásnak ez sem rosszabb, mintha hoznak valaki mást csapaton kívülről.

Mostmár annyiról szól a következő pár hét, hogy Mariota játsszon, szokja a környezetet, fejlődjön, aztán jövőre meg nyilván olyan stáb jön, aki vele tervez, és aki köré építkezik.
Stez
Így van. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem hiszem, hogy sokáig lesz a HC-nk.
pakesz
Én sem, de Wisenhunt jobb HC nála. Nem értem a lépést. Itt nem lesz ettől Dan Campbell effekt, ha ezért lépte meg a front office a cserét. Egyszerűen semmi logika nincs a lépés mögött, leszámítva, hogy olyan a mérlege Whiznek amilyen. De ez Mularkeyval se lesz sokkal jobb, sőt...

Mondok egy példát. 2013ban 0-8al álltunk, a 49ers rommá vert minket Londonban, és ennek ellenére a csapat Gus mellett maradt, és nyertünk 4 meccset a szezon második felében. Mularkey mögül 2012ben ugyanekkora kvázi kisétált a csapat, pedig volt 1 Wnk is.
iktriad
Továbbra is erőltetem azt, hogy nem tervezünk vele szerintem hosszú távra. Lehet ez egy olyan döntés is, hogy megnézi a vezetőség más HC-nál hogyan reagálnak a játékosok. Pl a Dolphins-nál egy "belsős" jött és a játékosok felszívták magukat. Meglátjuk most mi lesz. Ha ugyan olyan szar marad minden az offense-nál, (a védelem azért elég jól muzsikált) akkor még mindig van más lehetőség.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legrosszabb mérleget hoztad össze a Jaguars történetében. Erre tényleg büszke lehetsz...
 twitter.com/ryanohalloran/status/661601259305213952

Mettenberger meg az interim QB. 😀
 twitter.com/glennonsports/status/661595028553252864
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ennél rosszabb nem lehet. Bár ezt már asszem írtam párszor...nem mindig jött be, de az utolsó meccs annyira reménytelen volt, hogy kellett a váltás.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
lol
 twitter.com/MattLeinartQB/status/661576536986796032
 twitter.com/MattLeinartQB/status/661577688826540032
Löfli
Matty, inkább ne szólaltál volna meg. Soha nem volt képes NFL szinten játszani, és évek múlva is játssza a sértődött óvodást, mert Whiz kitette annak idején. Szánalmas.

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt, hogy miért rúgták ki whizt megértem. De, hogy lehet mularkeyt kinevezni? Hogy? Csöbörből-vödörbe...
peach
Szerintem tök mindegy. A Titans ezt a szezont kis túlzással már feladhatja, interim HC-vá meg azt tették meg, aki a csapattal van és ismeri azt. Mivel valószínűleg ebben a szezonban lesz csak megbízva, aztán jön egy új stáb, így én azt mondom, kb. mindegy, kivel fejezik be a szezont. Ha kikapnak, akkor jön még egy erős pick, és az új stáb azért jócskán erősíthet. Ideiglenes megoldásnak ez sem rosszabb, mintha hoznak valaki mást csapaton kívülről.

Mostmár annyiról szól a következő pár hét, hogy Mariota játsszon, szokja a környezetet, fejlődjön, aztán jövőre meg nyilván olyan stáb jön, aki vele tervez, és aki köré építkezik.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem az.

Whiz jó OC volt a Steelers-nél Big Bennel. Jó HC volt a Cards-nál Warnerrel és jó OC volt a Chargers-nél Rivers-szel. Viszont nem képes QB nélkül meccseket nyerni (lásd Cards, vagy éppen itt), ahogy pl Belichick a Pats-nél TB (11-5 Casell-lel), vagy éppen Tomlin BB nélkül.
Soldados
Összeségében tehát akkor ment jól neki, ha future HOF qb-kkal dolgozhatott együtt, minden más szituációban megbukott. Így elsőre, laikusként, szerintem ez a rossz edző egyik ismérve.

Sajnálom, mert idén drukkoltam a Titansnek és Mariotának, reméljük innentől felfelé vezet az út.
Foldesi26
Hány példát, vagy edzőt hozzak, hogy jó QB-val szart se ért el? 😊 Whiznek elévülhetetlen érdemei voltak BB kezdeti sikerességében, ahogy Warner másodvirágzásában is.

A rossz edző ismérve, hogy a jóból sem tud jót kihozni. A jó edző ismérve, hogy a rosszból is kihozza a jót, Whiz valahol középen van, megfelelő körülmények között jó csapatot tud építeni. Abban seggfej volt, hogy a több pénz miatt a Titanshez jött a Lions helyett.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
lol
 twitter.com/MattLeinartQB/status/661576536986796032
 twitter.com/MattLeinartQB/status/661577688826540032
Löfli
Először azt hittem ez valami kamu-acc. Elég láma dolog, elvégre nem hiszem, hogy Whiz boldog volt amikor közte és Derek Anderson között kellett kezdőt választani -- utóbbi javára. Rajta kívül Terrelle Pryor és Thad Lewis ellen vesztett hasonló megmérettetések során. Kemény egy lista.

Az is karma lehetett, hogy 8 kezdő meccséből 3on IRen végezte.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Zárójelben megjegyzem, hogy a tavalyi Marrone-féle 9-7 előtt utoljára Mularkey volt képes pozitív mérlegre főedzőként a Bills-szel még 2004-ben.
empty taxi
Butch Davis meg a Browns-t vitte utoljára rájátszásba, mégsincs állása jelenleg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Zárójelben megjegyzem h a tavalyi Marrone-féle 9-7 előtt utoljára Mularkey volt képes pozitív mérlegre főedzőként a Bills-szel még 2004-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Nem hiszem, hogy sokáig lesz a HC-nk.
pakesz
Én sem, de Wisenhunt jobb HC nála. Nem értem a lépést. Itt nem lesz ettől Dan Campbell effekt, ha ezért lépte meg a front office a cserét. Egyszerűen semmi logika nincs a lépés mögött, leszámítva, hogy olyan a mérlege Whiznek amilyen. De ez Mularkeyval se lesz sokkal jobb, sőt...

Mondok egy példát. 2013ban 0-8al álltunk, a 49ers rommá vert minket Londonban, és ennek ellenére a csapat Gus mellett maradt, és nyertünk 4 meccset a szezon második felében. Mularkey mögül 2012ben ugyanekkora kvázi kisétált a csapat, pedig volt 1 Wnk is.
iktriad
a folytonosság volt a lényeg:

Whiz was 3-20 as Titans coach with 4 starting QBs. Mularkey was 3-20 in his last 23 games with 4 starting QBs.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Azt, hogy miért rúgták ki whizt megértem. De, hogy lehet mularkeyt kinevezni? Hogy? Csöbörből-vödörbe...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Hue Jackson idény végén felkészül. Hátha ő hagyná Mariotát futni.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lol
 twitter.com/MattLeinartQB/status/661576536986796032
 twitter.com/MattLeinartQB/status/661577688826540032


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!