Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Várhattam volna még húsz percet, azóta kijött az inaktív lista, Hill és Griffin sem játszhat, így tényleg csak a tisztes helytállás maradhat.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Nem vagyok optimista, így nem is írom akkora lelkesedéssel a meccs előtti posztomat, mint eddig, de azért néhány gondolatot így is megosztanék, mit várok az estétől:

- Mettenberger ne adja a labdát. Ez azt hiszem egyértelmű, csak akkor lehet esélyünk ha a turnover mutatót erősen a javunkra fordítjuk, ebben lesz nagyon fontos szerepe Zachnek. Kíváncsi vagyok a gameplanre, ő már ugye régebb óta dolgozik együtt Whizzel, jobban ismer(het)i a playbookot, ezt illene kihasználni.

- Villogjon DGB. Az egyik legfontosabb célpont lesz, a Falcons védelmét csak felületesen tudtam elemezni, de elég erős missmatchnek tűnik ez bárkivel szemben, hogy lehessen rá építeni, a buta rookie hibák ellenére elég sokszor megmutatta már, hogy anno miért volt elit prospect. Nagy áttörés lehet neki a mai meccs.

- Lépjen oda a D#. Szezon előtt nem vártak ilyen jó játékot a Falcons támadófalától, mutassuk meg, hogy miért gondolták ezt, Hill is visszatért, így idén először teljes pompájában tündökölhet a front7 (😀), ha nem is vagyunk ligaelit egység, azért LeBeau remélem fel tud rajzolni pár hatékony blitz formációt.

- Tartsuk a sztárjaikat. Nincsenek nagy álmaim, de jó lenne ha sem Julio, sem White, sem Freeman nem jutna 150 yard fölé, az előszezon meccs első labdabirtoklása alatt főleg az előbbit nem sikerült megfogni. Cox nélkül nehéz lesz, de remélem McCourty valamilyen szinten össze tudja szedni a secondaryt és nem égetik be nagyon BWW-t vagy Sensebaught.

Bőven lett volna rá lehetőségünk, de több, mint egy éve nem nyertünk hazai pályán, jó lenne lassan megtörni ezt a sorozatot, ráadásul úgy néz ki, hogy egy újabb vereséggel a csoport utolsó helyére kerülnénk. (Remélem nézték a srácok a londoni meccs első félidejét, hogyan is kell underdogként játszani...)
Go Titans!

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Steve McNairt beválasztották Tennessee Halhatatlan Sportolói közé került, ezzel a negyedik titán lett Bud Adams, Eddie George és Frank Wycheck után. Egyértelmű.
 msfame.com/wp-content/uploads/2014/07/mcnair-and-mvp.jpg

több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Nap végére nehogy Sack Mettenberger legyen 😊
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Zimbión egy évvel ezelőtt már rövid hajú képe van fent, ez a kép legfeljebb az edzőtáborból való, mert már augusztusi meccseken sem virított ilyen ocsmány fejjel 😊
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Markny korábbi kérdésére visszatérve, hogy mit gondolok a holnapi meccsről, hát... Nem látok sok esélyt, igaz a Falcons se brillírozik, de már bemutattuk azt, hogy ha az ellenfél szar formában van akkor ellenünk tud brillírozni. 😀 Mariota kiesésével meg éppen nem látok sok esélyt, bár azért Mett annyira nem rossz, hogy csak emiatt lenne aggódni valóm. Hill visszatér, hát kíváncsi leszek, nagyot kell játszania, ha nem akarja, hogy szezon végén kibasszák. Igaz, sérült volt, de itt az esély tegye oda magát.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
érdekesség, hogy Mettenberger tavaly szinte napra pontosan ekkor vette át a kezdő posztot Lockertől.
2011 óta nem volt olyan szezon, hogy az irányítónk végig tudja játszani a szezont...

egy év alatt azért sokat változott Zach, előnyére 😀

Szerkesztette: markny

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
sajnos Cox és Douglas sem játszhat, előbbi talán még Mariotánál is nagyobb veszteség.
így gyakorlatilag tét nélküli számunkra a meccs, remélem ezt örömfocival háláljuk meg és hozunk egy szoros meccset, bár Mettenbergert eléggé féltem egy ilyen fal mögött, neki jóval rosszabb a zsebérzékenysége, mint Marcusnak.

több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Mariota játékával együtt volt jó előérzetem.......
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
The Titans have ruled out QB Marcus Mariota for Sunday, coach Ken Whisenhunt said.
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Valamiért mostanra kialudtam az utóbbi hetek gyötrelmeit. Nekem nagyon jó előérzetem van. Szerintem nyerünk. Kíváncsian várom a meccset.
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ha nem várunk semmit, akkor nagyot nem csalódhatunk. Legalábbis remélem... 😊
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Itt vagyok de szóljatok ha sok mert akkor befejezem ! Én csak azt akartam ezzel az egésszel, hogy ha valaki ezt az oldalt olvassa először akkor it is láthatja.
Béczkó
Nyomjad csak
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Itt vagyok de szóljatok ha sok mert akkor befejezem ! Én csak azt akartam ezzel az egésszel, hogy ha valaki ezt az oldalt olvassa először akkor it is láthatja.
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
semmi jót....
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
kinek kell twitter, ha itt van Béczkó 😊

egyébként mindkét edzést kihagyta eddig a héten Mariota, 2013-ban ugyanilyen sérülése volt, ugyanezen a térdén, akkor 5 meccset játszott vele, bár közel sem volt annyira mobilis, mint 100%-os állapotában. a stáb még nem döntött, hogy ki kezdjen, de sztem Mariota fog.
Douglas és Cox is sérült, utóbbi különösen nagy érvágás lehet a Falcons ellen, de valószínűleg Douglas is kettőzött erővel játszana a volt csapata ellen. Coxot nem tudom ki pótolhatná megfelelő minőségben a szélen, Douglas hiányából DGB profitálhat, a hétvégén áttörést várok tőle, megduplázhatja eddigi yardjait.

a héten nem volt annyi időm a csapatról olvasgatni, nem is vagyok túlzottan optimista 😀 ti mit vártok?

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Whisenhunt said tomorrow will tell a lot more about Mariota's status for Sunday.
több mint 8 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
2007-ben ezen a napon döntötte meg Bironas az egy mérkőzésen szerzett mezőnygólok rekordját a Texans ellen, szám szerint nyolcat rúgott be. Mennyire más csapat volt még az: Young sérült, Collins a kezdő, Haynesworth még domináns... Nyugodj Békében, Rob!
markny
Albertnek itt kellett volna maradni. Mit tudnának ők most ketten Caseyvel zúzni..
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
2007-ben ezen a napon döntötte meg Bironas az egy mérkőzésen szerzett mezőnygólok rekordját a Texans ellen, szám szerint nyolcat rúgott be. Mennyire más csapat volt még az: Young sérült, Collins a kezdő, Haynesworth még domináns... Nyugodj Békében, Rob!

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Schwenke érthető módon IR-re került, Joe Looney érkezett a helyére. Mindhárom interior poszton bevethető, korához képest meglepően tapasztalt játékos, három éve a 49ers draftolta a negyedik körben. A szezon ezen szakaszában egy nagyon korrekt igazolás, sok sikert neki!

több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
2. Messze a legfontosabb játékosunk, ha ő jó, a csapat is jó, ha ő rossz, a csapat még rosszabb.


markny
Egyenlőre azért, ha Ő jó sem jönnek a győzelmek és a csapat sem sokkal jobb.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az örömhírt pedig a végére hagytam: Whiz minden héten beszél a vezetőséggel és ő is elismerte, hogy csalódottak Underwoodék, ezt mindenki értelmezze úgy, ahogy szeretné 😊
markny
Mint írtad lejjebb, tényleg nem jellemző ránk, hogy kapkodnánk. De ez már annyira rossz, hogy teljesen jogosan csalódott a vezetőség. Főleg egy ilyen helyzetben, mikor új tulaj keresés folyik. Meglátjuk, mindenesetre legalább Whiz érzi, hogy szorul a hurok, és valamit produkálni kell.

Mariota: én tuti nem játszatnám egy, vagy két hétig. Annyit nem ér az egész, hogy súlyosabb legyen a sérülése. Ha vállalja, de nem tud megfelelően játszani, akkor úgyis megtalálják és kritizálják. Inkább kezdjen Mett, s akkor most megmutathatja, hogy más csapatnak érdemes kezdőnek elvinnie.

UI: minden vereség után borozol? Akkor mi lesz majd, ha nyerünk? 😊

Music City Miracle
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Két dolog kivételével nagyszerű összefoglalás.
1, Én nem látok fejlődést a tegnapi meccs és a tavalyi szezont összehasonlítva.
2, Akármennyire is jó, hogy itt van Mariota, én úgy gondolom, nem kimondottan az Ő szemszögéből kell néznünk a szezont, inkább a komplett csapat a lényeg.

TitanUp!
egozo
1. Direkt írtam az első négy meccset, a tegnapi tényleg tragikus volt (egy körülbelül 5 perces periódust leszámítva, amit a második INT zárt le).
2. Messze a legfontosabb játékosunk, ha ő jó, a csapat is jó, ha ő rossz, a csapat még rosszabb.

 twitter.com/Titans/status/656202402404524032
evergreen
Respekt amiért ilyen keményen tűrte meccs közben, a Falcons ellen pont az ilyenek miatt nagyon jó lenne, ha duplán összeszedné magát a támadófal. Poutasi marad egyébként a RT. Ezenkívül megtudtuk, hogy Douglas is megsérült, de szerencsére nem tört el semmilye, illetve vasárnap "rossz napunk volt" 😀

Az örömhírt pedig a végére hagytam: Whiz minden héten beszél a vezetőséggel és ő is elismerte, hogy csalódottak Underwoodék, ezt mindenki értelmezze úgy, ahogy szeretné 😊

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Titans/status/656202402404524032


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Két dolog kivételével nagyszerű összefoglalás.
1, Én nem látok fejlődést a tegnapi meccs és a tavalyi szezont összehasonlítva.
2, Akármennyire is jó, hogy itt van Mariota, én úgy gondolom, nem kimondottan az Ő szemszögéből kell néznünk a szezont, inkább a komplett csapat a lényeg.

TitanUp!