Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
sajnos túl kicsi a minta bármiféle stathoz (méééég), viszont érdekes ez az infó!
sapka
Természetesen semmilyen következtetést nem akartam levonni belőle, csak érdekességként tettem ide. : ) Nálunk igazából már az is nagy dolog, hogy reményteljes QB-ról lehet beszélgetni. Főleg, ha megnézzük, hogy McNair óta kik is próbálták irányítani a Titanst. Bár az első két meccsen szerzett 6 TD már nemcsak infó, hanem történelem! : P

Music City Miracle
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sajnos túl kicsi a minta bármiféle stathoz (méééég), viszont érdekes ez az infó!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kicsit Mariotáról:

"Mariota leads NFL quarterbacks with a 129.9 passer rating over the first two weeks of the season. Green Bay’s Aaron Rodgers (128.4), Arizona’s Carson Palmer (124.4) and Pittsburgh’s Ben Roethlisberger (122.6) rank directly behind him."

"His 129.9 passer rating is the highest rating by any Super Bowl-era quarterback (since 1966) in his first two career starts."

"Following his four-touchdown showing in the season opener at Tampa Bay, Mariota on Sunday became the first quarterback in NFL history to record six total touchdown passes within the first two games of his career. There were four previous quarterbacks with five touchdown passes in their first two games: Johnny Green (Buffalo, 1960), Greg Cook (Cincinnati, 1969), Mark Rypien (Washington, 1988) and Gus Frerotte (Washington, 1994)."

Az infókat innen vettem:  www.titansonline.com/news/article-4/Titans-Want-to-Limit-Hits-on-QB-Marcus-Mariota/29d39a64-10bf-4f6a-a4fd-8441c6b3e942
A nagy részét már kitárgyaltuk, bár amit Walker a végén mond, az eléggé beszédes.

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A Colts ellen sem lesz túl acélos az OL. Warmack vasárnap nem játszhat (a bye után, a Bills ellen talán visszatérhet), így Poutasi megy RG-be, Meredetih meg RT lesz. Mariotára megint jó meccs vár...
Nandito
Ezért nem ártott volna még erősíteni az OL-t a nyáron...
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Colts ellen sem lesz túl acélos az OL. Warmack vasárnap nem játszhat (a bye után, a Bills ellen talán visszatérhet), így Poutasi megy RG-be, Meredetih meg RT lesz. Mariotára megint jó meccs vár...

Music City Miracle
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
McCourty a jövő héten sem játszhat még? Hihetetlen, hogy őt várjuk messiásként...ilyen nagy a gond a secben.
egozo
Szegény ember vízzel főz. : ) Azt olvastam, hogy az első három meccset kihagyja, utána bye-on leszünk, így a Bills ellen térhet vissza. Bár összedrótoznák a hétvégére, de persze ha kell még a két hét neki, akkor ne kapkodjunk, nehogy rásérüljön.
Nandito
Elnézve ezt az idei Billst, szerintem tök mindegy ott ki fog játszani, de ne legyen igazam.
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
McCourty a jövő héten sem játszhat még? Hihetetlen, hogy őt várjuk messiásként...ilyen nagy a gond a secben.
egozo
Szegény ember vízzel főz. : ) Azt olvastam, hogy az első három meccset kihagyja, utána bye-on leszünk, így a Bills ellen térhet vissza. Bár összedrótoznák a hétvégére, de persze ha kell még a két hét neki, akkor ne kapkodjunk, nehogy rásérüljön.

Music City Miracle
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
McCourty a jövő héten sem játszhat még? Hihetetlen, hogy őt várjuk messiásként...ilyen nagy a gond a secben.
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az első félidőt nem láttam, így nem is akarok túl kritikus lenni. De a védelemmel úgy egészében gondok voltak, amiből persze a secondary a legrosszabb egység. Például NT-ben Woods nem kezdő szint. Tudom, kényszerből van ott, mert Hill sérült, aki szintén nem túl jó, pedig a 3-4-as védelemhez egy baromi jó NT kéne. A secondary meg tipikus Titans egység, amin javíthat egy kicsit, ha McCourty végre játszhat. Cox-szal ketten lennének a kezdők, Blidi és Szabó meg max slotban ténykedhetne, ott talán használhatóak.

Ami jobban zavar, hogy az OL tragikus. Mariotát 7-szer sackelték, tényleg csoda, hogy nem sérült bele. Ez így hosszú távon nem egészséges, neki biztosan nem, de nekünk se, hiszen a francsájz arcát nem kéne rögtön az első évben összetöretni. Tény, nagyon erős a Browns védelem, de akkor mi lesz a Bills, vagy a Texans ellen? (Ráadásul Watt idényeként kétszer jön szembe velünk...) A fal tagjai is mondják, hogy javulni kell, de jó lenne, ha nemcsak beszélnének róla, hanem tennének is érte.

Mariota: vannak hibái (fogtam a fejem, mikor menekülés közben Dansby kezeinek dobta a labdát...), de ismét igazolta, miért is kellett behúzni őt nekünk. Az első félidő után meccsbe tett minket, pedig állítólag a bokája nem is volt rendben. A visszafújt INT-nél valami félreértés lehetett, mert közelben sem volt elkapó, de ettől eltekintve nagyon jó labdái vannak, rizikós dobásokat is vállal. Pedig Walker hiányában nehéz dolga volt, jó lenne, ha DGB elő tudna lépni egy stabil, megbízható, kezdő WR-é, akit bárhol és bármikor meg lehet találni. (Most ugye Wright az első számú WR, de ő inkább slotban jó.)

Mindenesetre én próbálok pozitív maradni. Vannak lyukak a csapatban, amit foltozni kell, de nem is úgy vágtunk neki a szezonnak, hogy most vagy soha a PO-ért. Legyen fejlődés, nyerjünk meccseket, s legyen mondjuk egy 6-10-as vagy 7-9-es szezon. Ezzel már nem lennék szomorú. Amúgy meg elég megnézni az első két forduló eredményeit, többen rosszul kezdtek, aztán nyertek (ide tartozik pl a Browns is), mások meg hozzánk hasonlóan jól kezdtek, aztán tegnap szintén elbuktak. A következő meccs - idén először otthon - a Colts ellen lesz. Mariotán és az OL-en várhatóan nem lesz ekkora nyomás, mint most Clevelandben, a védelemnek viszont Luckot kell megállítania. Ott már talán elválik, hogy melyik a csapatunk igazi arca.

Music City Miracle
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kezdjük a pozitívumokkal: Mariota Tennessee irányítóhoz képest egészen jól összeszedte magát miután a Brownsnak sikeresen segítettünk szopatni magunkat. Kis szerencsével lehetett volna x, de nem érdemeltük volna meg. DGB személyében van egy elkapó, akire golline-nál fel lehet ívelni a labdát és el is kapja. Hát körülbelül ennyi, az igazat megvallva már egyszer felálltam a gép mellől és után úgy ültem vissza tovább nézni, úgyhogy kb egy negyedet nem láttam. Ja és volt McClusternek pár szép futása.

Negatívumok: Secondery nélkül mint a mellékelt példa is mutatja nem nagyon lehet nyerni, csak az a baj, hogy ezt már évek óta a Tennesseenél nem tudatosult az emberekben. Senseizé meg a Blidi gyerek, csak nagyon nagy jó indulattal férnének be egy kanadai csapatba, az NFL mez túl nagy nekik. Elég csak ezt a két játékot megnézni, ilyen hibákat csak olyan NCAA cornerek követnek el, akik nem is álmodnak profi szerződésről. A visszahordott punt nevetséges volt, csak úgy mint a fumblik. Volt azért köztük olyan, amikor nem értettem igazán miért kaptuk vissza a labdát, pl amikor valamelyik fal ember feneke csinálta Mariota fumbliját. Igazán burleszk filmbe illő jelenet volt. A legrosszabb azonban a rengeteg bünti volt. Meg kéne mondani a csapatnak, hogy nem azért vannak, hogy minél jobban megnehezítsék Mariota dolgát, hogy megnézzék mit képes még ellensúlyozni, hanem segíteni kéne.

Hát ennyi, túl pozitív voltam az első meccs után, az első félidőben tisztára úgy éreztem, mintha a tavalyi Titanst láttam volna.
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Jó csak azért a clevelandi védelem eléggé karcol alapból is. De másik oldalt egy Travis Benjamin vagy ki a tököm szopatott minket...
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Na ez a mai produkció már jobban emlékeztetett a tavalyira... Nem leszólva a Brownst, de ha ezt a támadósort alig bírjuk megállítani, akkor ez az idény is szenvedős lesz.
Duff
A támadófal is megér egy misét! Amit Mariota kapott egész meccsen... szerencse, hogy nem lett belőle sérülés, mondjuk innen is látszik, hogy ő nem egy Locker!
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Na ez a mai produkció már jobban emlékeztetett a tavalyira... Nem leszólva a Brownst, de ha ezt a támadósort alig bírjuk megállítani, akkor ez az idény is szenvedős lesz.
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Múltkor sem írtam első felindultságból, inkább most sem teszem, de ez, hogy egy meccsen kétszer etetnek meg egy ilyen passzjátékkal... háááát.
Na mind1, inkább alszok rá egyet.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...
pakesz
A siker esetén hirtelen nagyon sok barátja szokott lenni az embernek....
iktriad
Sajnos Te ezt az érzést nem ismered
mustaine
Mi ez az új Beatles avatár?
Sixo
Ezek a kedvenc NFL sztárjai 😛

Btw képzelem mi lett volna a mi topicunkban ha Mariota vhogy hozzánk kerül pedig ott vagyunk ígynis elegen 😀
dande
Leállt volna a bowl.hu a túlterheléstől. LOL
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...
pakesz
A siker esetén hirtelen nagyon sok barátja szokott lenni az embernek....
iktriad
Sajnos Te ezt az érzést nem ismered
mustaine
Mi ez az új Beatles avatár?
Sixo
Ezek a kedvenc NFL sztárjai 😛

Btw képzelem mi lett volna a mi topicunkban ha Mariota vhogy hozzánk kerül pedig ott vagyunk ígynis elegen 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...
pakesz
A siker esetén hirtelen nagyon sok barátja szokott lenni az embernek....
iktriad
Sajnos Te ezt az érzést nem ismered
mustaine
Mi ez az új Beatles avatár?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...
pakesz
A siker esetén hirtelen nagyon sok barátja szokott lenni az embernek....
iktriad
Sajnos Te ezt az érzést nem ismered
mustaine
Dehogynem, a Dukenak (és a Kansasnek) szurkolok egyetemi kosárban. Kézilabdában meg a Győrnek. LOL
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...
pakesz
A siker esetén hirtelen nagyon sok barátja szokott lenni az embernek....
iktriad
Sajnos Te ezt az érzést nem ismered
mustaine
Troll 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...
pakesz
A siker esetén hirtelen nagyon sok barátja szokott lenni az embernek....
iktriad
Sajnos Te ezt az érzést nem ismered

Szerkesztette: mustaine

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...
pakesz
A siker esetén hirtelen nagyon sok barátja szokott lenni az embernek....
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hirtelen milyen sokan kommentelnek a topicban. 😀 Erre számítottam...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Üdv az újaknak! Rem lesz még felszálló a bandwagonra, mert az azt jelentené, hogy Mariota jó lesz! 😊 Mindenesetre most nehezebb feladat elé néz, a Browns védelem keményebbnek ígérkezik. Pedig de jó lenne 2-0-val indítani a szezont...

Music City Miracle
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Letöltöttem és megnéztem a meccset. Hát, eddig is Mariota fan voltam, de asszem most felugrottam a Titans bandwagonra 😊
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 947 — no es importante
The All-22: Six throws that display Marcus Mariota's quick NFL transition
 www.si.com/nfl/2015/09/16/marcus-mariota-titans-buccaneers-nfl-week-2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal