Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Tre McBrideról van valami hír, mennyi esélye van rostert fogni?

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mariota egyelőre jól teljesít a TC-n, és az első négy tréningen nem dobott int-et. A WR-ek közül Nicksnek voltak jó megmozdulásai, de Lewant és Orakpót is kiemelték már a teljesítménye miatt. Az elsőszámú futó Sankey, mögötte Cobbot és Andrewst próbálgatják. Tegnap paprikás volt a hangulat az edzésen, háromszor is bunyóztak kicsit a fiúk. 😊 A következő edzés - ha jól tudom - csütörtökön lesz.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Fura WR drilleitek vannak. 😀 😀 😀
 twitter.com/ohholybutt/status/627876282374623232iktriad
Káosz elméletre hajaz. Senki sem számít a spanyol inkvizícióra (csak mi). 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fura WR drilleitek vannak. 😀 😀 😀
 twitter.com/ohholybutt/status/627876282374623232
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Lewan sajtótájékoztatóján azt mondta: "Keményebb, szinte "piszkosabb" játkot vár az O-line-tól." Tetszik, hogy kezd vezérré előlépni.
A Titans és Whiz is Hunter mögé áll teljes mellszélességgel. ( espn.go.com/blog/tennessee-titans/post/_/id/14871/titans-whisenhunt-strongly-supporting-justin-hunter)
TE Dorin Dickersont IR-re raktuk
Jött Isaako Aaitui NT.
Whiz szerint rengeteg jó playünk van (mint minden más csapatnak) de le kell csökkenteni a számukat, nehogy túlterheljék a csapatot és Mariotót ( espn.go.com/blog/tennessee-titans/post/_/id/14879/titans-will-seek-to-find-a-balance-with-marcus-mariota).

TC:
Szurkoló kép:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11202452_1474102969572704_1307987724_n.jpg?stp=c128.0.384.384a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=103&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=mj16dwjeGxQQ7kNvgGO8F9Z&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDo0w-UwUoZXq2CyeMhQX_UVH0GH0xk71MAL65hZxRUpA&oe=6706625E
pkuharsky on Instagram: "Marjoram fanfare. #Titans"
100 likes, 3 comments - pkuharsky on July 31, 2015: "Marjoram fanfare. #Titans".

Wright és Hunter bejátszás :
DGB:
Labdabiztonsági gyakorlat:
BWW első három playét elb@...ta, utána magához tért. A Depth Chart-on Cox előtt van, de valószínüleg csak azért , mert most még jobban ismeri a rendszert.
Mariotó passzát nem tudta behúzni Dexter McCluster:  twitter.com/PaulKuharskyNFL/status/627141164962050049/photo/1
Mariotó az első napi 7a7elleni gyakorlatokban 13 sikeres passz a 18 kísérletből.

Hunter-t kérdezte az újságíró:
- Megütötted a fickót ?
Hunter: - Ezt az ügyvédemmel beszéljék meg.
- Őt hogy hívják?
Hunter: -Ügyvéd.
😀

Whiz és Sammie Hill is azt nyilatkozta, hogy még hetekbe kerülhet, mire "Focikész" állapotba kerül SH térde.

Delanie Walker dícsérte Mariotót: "Nagy önbizalommal hívta a playeket a hudlle-ben, látszott, hogy tudja, mit fog csinálni. Egyértelműen kitűnik, hogy az utóbbi időben sokat foglalkozott a playbookkal. Izgalmas, amikor egy újonc irányítón látszik, hogy felkészült a start-ra."

Kétszer is OFFSIDE-ra ugratta a "D"-t Mariotó HardCount-tal. (Ez vagy neki dícséret, vagy a védelem volt túl felspanolva)

RT poszton Potassium és Bell felváltva voltak az első csapattal.

Sok Fullback-es felállás volt, (Fowler), Senki volt az elsőszámú RB, Andrews 2., Cobb a 3.

Morgan és Williamsson kitűntek a futójáték elleni gyakorlatoknál. (ilyenkor nincs WR, mindenki tudja, hogy futás jön)

Az edzés végén egy rajongó odafutott LeBeau-hoz, megköszönni, hogy a Titans-t választotta.
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Vége az offseasonnak, indul a TC! 😊 Sammie Hill PUP-on van (az OTA alatt sérült meg a térde, de nem vészes), de több hiányzónk egyelőre nincs, még Hunter is ott lesz az edzéseken. Whiz ismét kijelentette, hogy Mariota a kezdő, de ebben semmi újdonság sincs.

Még annyi, hogy egy évre visszahoztuk TE Chase Coffmant.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Hunter ügy árnyékában végre pont került e történet végére is!! 😉 😊

 www.musiccitymiracles.com/2015/7/21/9012113/titans-agree-to-terms-with-marcus-mariotagerrard88
Végre, de vártuk már ezt! 😊 A TC-ig hátralévő egy hét most már tényleg nyugalomban telhet. (31-én kezdi a csapat a tréningeket.)

Music City Miracle
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Hun te rügy? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A Hunter ügy árnyékában végre pont került e történet végére is!! 😉 😊

 www.musiccitymiracles.com/2015/7/21/9012113/titans-agree-to-terms-with-marcus-mariota
több mint 9 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
A DGB-pick értéke nagyot nőtt Hunternek köszönhetően. Ha tényleg igaz a hír, akkor neki meszeltek. Wright helye biztos, de mögötte DGB, Douglas és Nicks jó kis csatát vívhat a TC alatt a 2. számú WR pozícióért, míg McBride esélyei nagyot nőttek egy roster helyre.Nandito
Tre-nek örülök. Nekem ő a titkos favoritom.
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A DGB-pick értéke nagyot nőtt Hunternek köszönhetően. Ha tényleg igaz a hír, akkor neki meszeltek. Wright helye biztos, de mögötte DGB, Douglas és Nicks jó kis csatát vívhat a TC alatt a 2. számú WR pozícióért, míg McBride esélyei nagyot nőttek egy roster helyre.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyszerű....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Justin Huntert letartóztatták mert állítólag leszúrt valakit.Höri
Na erre én is így reagáltam.....
.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Huntert letartóztatták mert állítólag leszúrt valakit.

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Már a packers honlapján is téma Mariota.
Vic, the Titans haven’t signed Marcus Mariota reportedly due to the urge for “offset language” in his contract. What does that mean?

No surfing.
 www.packers.com/news-and-events/article-ask-vic/article-1/Brett-Favre-was-the-rally-king/5b30bcc4-8f6b-4d76-adcf-f57c4768c40a#ixzz3g5rKE1sU
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
Egyébként külső szemlélőként az kell mondjam, elég gáz, hogy egy franchise QBnak szánt emberrel ennyit szórakozik a front office, főleg a mostani rookie szerződések tükrében. Hogy mást ne mondjak, az 1/3assal úgy kötöttek szerződést minden gond nélkül, hogy az pár nappal előtte elszakította az ACLjét...iktriad
Legalább a sajtó meg a szurkolók nem unatkoznak. Lehet fogadásokat kötni, találgatni, stb. 😀
több mint 9 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Egyébként külső szemlélőként az kell mondjam, elég gáz, hogy egy franchise QBnak szánt emberrel ennyit szórakozik a front office, főleg a mostani rookie szerződések tükrében. Hogy mást ne mondjak, az 1/3assal úgy kötöttek szerződést minden gond nélkül, hogy az pár nappal előtte elszakította az ACLjét...[/quote]

Ez tényleg gáz 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már a packers honlapján is téma Mariota.
Vic, the Titans haven’t signed Marcus Mariota reportedly due to the urge for “offset language” in his contract. What does that mean?

No surfing.
 www.packers.com/news-and-events/article-ask-vic/article-1/Brett-Favre-was-the-rally-king/5b30bcc4-8f6b-4d76-adcf-f57c4768c40a#ixzz3g5rKE1sU
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
Egyébként külső szemlélőként az kell mondjam, elég gáz, hogy egy franchise QBnak szánt emberrel ennyit szórakozik a front office, főleg a mostani rookie szerződések tükrében. Hogy mást ne mondjak, az 1/3assal úgy kötöttek szerződést minden gond nélkül, hogy az pár nappal előtte elszakította az ACLjét...
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A Mariota körül zajló események állítólagos háttere:

 m.tdmagazin.hu/?title=az-utolso-mohikangerrard88
Én úgy tudom, hogy ezen felül van más is, ami Mariotát zavarja, mint például, hogy a szerződésben tiltanák, hogy szörfözzön, arról pedig nem akar lemondani. De igazából elég sok verziót olvastam már.Stez
Na azért ez egetverő baromságnak hangzik. Nem kell mindent elhinni főleg nem a sajtónak.. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A Mariota körül zajló események állítólagos háttere:

 m.tdmagazin.hu/?title=az-utolso-mohikangerrard88
Én úgy tudom, hogy ezen felül van más is, ami Mariotát zavarja, mint például, hogy a szerződésben tiltanák, hogy szörfözzön, arról pedig nem akar lemondani. De igazából elég sok verziót olvastam már.

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A Mariota körül zajló események állítólagos háttere:

 m.tdmagazin.hu/?title=az-utolso-mohikan
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.titansonline.com/video/videos/Kickoff-to-Training-Camp/133253ca-f365-481a-b8d1-80a092924642

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/07/02/offsets-are-indeed-the-issue-for-mariota-titans/?ocid=Yahoo&partner=ya5nbcs
Mariota szerződéséről - hátha van még aki nem látta.

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A stadionunk neve megváltozott, LP Field helyett most már Nissan Stadium néven fut. 20 évre vették meg a névhasználatot. Remélem legalább jó pénzt fizetnek érte. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kivágtuk Taylor Thompson TE-t! Szegénynek nem sok esélye volt a Walker, Stevens, Fasano trio mögött bekerülni..😊gerrard88
Anno tradeltünk érte a drafton... Nagy melléfogás volt, hogy TE-ként szenvedtünk vele.Nandito
Jó biznisz volt ez is. 5. körös volt ráadásul. Nem tudom mondjuk az utóbbi két évben Stevens pl mivel volt jobb. Talán a blokkolásban.pakesz
Csakis abban lehetett jobb, mivel elkapni nemigen emlékszem, hogy kapott volna el labdát, Thompsonra viszont emlékszem. Volt egy-két jó elkapása. Túl sokan voltak a TE-k és ő húzta a rövidebbet valakinek mennie kellett..gerrard88
Azért ne állítsuk már be áldozatnak. 😊 Tavaly korán ment IR-re, de már azt mondta renden van. Várták a minicampre, de valami vizsgálaton nem jelent meg, és a csapattal sem kommunikált. Bőven tett érte, hogy kitegyék. Ezt érdemes elolvasni:  www.musiccitymiracles.com/2015/6/18/8809719/titans-release-taylor-thompson

Amúgy meg nem idevaló volt szegényem, egy-két jó elkapástól még nem lesz jó játékos. Stevens FB-nek is használható, és már a 8.évét kezdi a csapattal. Vétek őket egy lapon emlegetni... Ha meg nem emlékeztek tőle semmire, akkor nézzetek ide:  espn.go.com/nfl/player/stats/_/id/11319/craig-stevensNandito
Stevens-nél az utolsó két évre értettem, hogy nem láttam semmit. Nyilván azért mert csak blokkolt. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A csapat hivatalos programja ismét lezárult, a munka július 30-án folytatódik a TC-vel. Addig is van mire várni, mert Mariotának még nincs szerződése... Jó lenne ezt minél hamarabb megoldani. A többi nyolc választottunkkal (Blackson, Cobb, Fowler, Gallik, Green-Beckham, McBride, Mount, Poutasi) sikerült megegyezni.

Mariotáról az OTA és a minicamp alapján biztató hírek érkeznek, a témában hoztam is két olvasnivalót:

 espn.go.com/blog/tennessee-titans/post/_/id/14622/as-titans-pause-my-marcus-mariota-review-be-excited
 www.titansonline.com/news/article-4/Lots-of-Study-Before-Camp-Ahead-for-Titans-QB-Marcus-Mariota/09737568-ba59-4a5a-9b48-27ad576babba

Music City Miracle