Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.fanblog.hu/tennessee-titans
ijettettem, 4 blóger jöhet még, Komonbébi!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/169708/marcus-mariota-what-the-first-week-told-us
hogy legyen már valami hír a Titans háza tájáról is 😊 pár megjegyzés az első OTA utánrva
Csendben zajlik a munka. 😊 Na de azért követjük! 😊pakesz
Én is csendben követem az eseményeket, mert annyi spekulációt annyi kákán is csomót kereső kommentet, elemzést olvasok manapság mindenhol, hogy inkább nem is mondok semmit. Várom csendben hogy a csapatunk Mariota vezetésével végre elinduljon felfelé! 😊gerrard88
Amit szent irigykedéssel fogok követni.............
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/169708/marcus-mariota-what-the-first-week-told-us
hogy legyen már valami hír a Titans háza tájáról is 😊 pár megjegyzés az első OTA utánrva
Csendben zajlik a munka. 😊 Na de azért követjük! 😊pakesz
Én is csendben követem az eseményeket, mert annyi spekulációt annyi kákán is csomót kereső kommentet, elemzést olvasok manapság mindenhol, hogy inkább nem is mondok semmit. Várom csendben hogy a csapatunk Mariota vezetésével végre elinduljon felfelé! 😊
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/169708/marcus-mariota-what-the-first-week-told-us
hogy legyen már valami hír a Titans háza tájáról is 😊 pár megjegyzés az első OTA utánrva
Csendben zajlik a munka. 😊 Na de azért követjük! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
rva 4 100 — Me for President!
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/169708/marcus-mariota-what-the-first-week-told-us
hogy legyen már valami hír a Titans háza tájáról is 😊 pár megjegyzés az első OTA után
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnálom Wimbleyt... Szimpatikus csapatember volt, csak sajnos a teljesítménye évről évre romlott. Bár a rotációba még idén jól jött volna, főleg, hogy nem tudjuk, Orakpo milyen állapotban van, illetve lesz a szezonban.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Cső Wimbley

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az "itteni" draft értékelőben a 2. helyet szereztük meg. 😊 Különösen ez a megállapítás tetszik benne: "Izgalmas csapat lett a Tennessee-ből, és érdekes lesz megfigyelni, hogy DGB vagy Mariota fejlődése indul be gyorsabban."

Amúgy sok értékelésben A gradet kaptunk. Rem az előzetes bizalmat meghálálják az új fiúk!

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na értékelem már én is, van egy kis időm. Az első picknek örülök, sok hozzáfűznivalóm nincs. Ebben azért az is benne volt, hogy nem akarták Mariota-t tovább engedni mert akkor a Jags kaszált volna 1/3-nál. Azt meg spekulációnak találom, hogy a Eagles odaadta volna a "fél csapatot", meg picket. Hogyne... 2. kör: DGB-nek örülök, csak akkor nem értem Nicks-et minek hoztuk. Douglas-t pedig nem egy évre hoztuk. A WR sor így rendben van, megvan az 5 tuti WR. 3. kör: Poutasi. Hát először nem értettem minek Guard, de olvastam, hogy T-nek is jó, tehát azért jó is lehet ebből. 4. kör: DT, kellett is, már a 3. körre vártam, de ahogy írtam Al Woods, Pitoitua helyett jöhet "bárki". Mondjuk Blackson-t 7 körre várták kb.... ez is azért kétes. 4/9: Abszolút jót, hogy jött egy FB, hiszen tavaly Mooney hamar kiesett ráadásul szerintem gyenge is volt. Stevens a TE, meg Leon Washington, Klug blokkolt olykor.... Mariota-ról is le akarják venni a terhet és ezt egy jó futójátékkal lehet amihez kell egy jó FB is. Ráadásul Fowler volt a legjobb FB a drafton. 5. kör David Cobb: 5. körben tökéletes, Greene szerintem még így is marad, pedig szerintem gyenge. 6. kör OLB. Mélyíteni kellett az LB sort, jó pick volt ez is, bár korábbra vártam. 6/32: Andy Gallik. Schwenke mögé kellett még valaki center posztra, ki tudja még jobb is lehet majd nála. 7. kör. Tre McBride. Alapból 3. körre várták, ha nem lenne helye a rosteren, ott a PS és előhúzható a cilinderből UDFA: Cody Prewitt szerintem nagy fogás, alapból 3-4- körre várták így UDFA-ként szerintem tuti. Griffinnek kell a konkurencia! Összességében nálam: A-

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az ki? 😀 😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boldognak tunik... 😀ZoliZoltán
Majd találkozik Mike Mularkeyval és lehervad az ajkáról a mosoly. 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Boldognak tunik... 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante


A 2004-es Steelers újra összeáll Whisenhunttal, LeBeau-val és az új BigBennel, Mariotával? Lehet párhuzamokat keresni és találni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
A Seahawks sem full firstpick, meg egyik sem. Na jo, a Jets DLbe meg a padra is Top10ben huzott minap. 😀ulpianus
😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A Seahawks sem full firstpick, meg egyik sem. Na jo, a Jets DLbe meg a padra is Top10ben huzott minap. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Van egy vàz amit első karikákból kell összerakni, de nem full firstpick. NT meg Buck legyen premier a többit hozzávarjáknszépen, pont a passzrusht meg blitz amit zseniálisan tud összecsomagolni nem prémium alapanyagból.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ha jól emléxem ez a Dick nevű ürge a steelers-nél sem 1. körösökből csinált durva védelmet... Reméljük ez most is összejön nekiDruid
Hampton, Farrior, Polamalu, Timmons tuti elso koros volt, Woodley masodik vagy harmadik. Volt persze hatso koros talalata, mint Kiesel (6 vagy 7. kor), Harrison asszem UDFA volt, de csodak nincsenek. Koltottek arra a vedelemre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Idén én leszek a szerencsemalacotok, Divisiontitlére fel!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Minden jól alakult szerintem, de az állandó probléma a secondery most sincs megoldva...
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lehiggadtam, és átgondoltam:
MM-et megtámogatni brutál power-futó-gépezettel nem is olyan xar ötlet... sőt.Druid
Ez mind szép és jó, csak tavaly a védelem akkora kula volt, hogy legalább 1 játékos érkezhetett volna oda magasabb körökben 😀 Nekem nagy kedvencem DGB, de ha van poszt, ahova nem lett volna szükséges húzni, az a WR.Duff
Az FA-n meg szinte csak a védelembe vittünk játékost.

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Lehiggadtam, és átgondoltam:
MM-et megtámogatni brutál power-futó-gépezettel nem is olyan xar ötlet... sőt.Druid
Ez mind szép és jó, csak tavaly a védelem akkora kula volt, hogy legalább 1 játékos érkezhetett volna oda magasabb körökben 😀 Nekem nagy kedvencem DGB, de ha van poszt, ahova nem lett volna szükséges húzni, az a WR.Duff
Ha jól emléxem ez a Dick nevű ürge a steelers-nél sem 1. körösökből csinált durva védelmet... Reméljük ez most is összejön nekiDruid
Vannak még egész jó nem draftolt szabadügynökök is!
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Lehiggadtam, és átgondoltam:
MM-et megtámogatni brutál power-futó-gépezettel nem is olyan xar ötlet... sőt.Druid
Ez mind szép és jó, csak tavaly a védelem akkora kula volt, hogy legalább 1 játékos érkezhetett volna oda magasabb körökben 😀 Nekem nagy kedvencem DGB, de ha van poszt, ahova nem lett volna szükséges húzni, az a WR.Duff
Ha jól emléxem ez a Dick nevű ürge a steelers-nél sem 1. körösökből csinált durva védelmet... Reméljük ez most is összejön neki
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
És még megpakolja Gallik, hihetetlen...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Eddig AAA osztály nálam szépen átgondolt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Lehiggadtam, és átgondoltam:
MM-et megtámogatni brutál power-futó-gépezettel nem is olyan xar ötlet... sőt.Druid
Ez mind szép és jó, csak tavaly a védelem akkora kula volt, hogy legalább 1 játékos érkezhetett volna oda magasabb körökben 😀 Nekem nagy kedvencem DGB, de ha van poszt, ahova nem lett volna szükséges húzni, az a WR.