Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Lehiggadtam, és átgondoltam:
MM-et megtámogatni brutál power-futó-gépezettel nem is olyan xar ötlet... sőt.
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Lebó gyütt....
Engedtek neki egyet húzni.
Jót húzott.

Aztán Wízenhánt megint ámokfut....
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja mosgyön Lebó 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Örültem a letrédnek, a pickekből meg úgy néz ki, hogy a vezetőség az FA erősítésekkel letudottnak véli a védelem rendbetételét, hát lelkük rajta.
Persze egy 6'5''-ös elkapó mindig jól jön és a támadófalra is ráfért az emberanyag legalább Mariota is érzi a törődést.Titans
DGB szerintem is jó pick, de a másikat még kicsit emésztem. 😊 Bár elvileg RT-nek is jó a fiú, talán ez a magyarázata a behúzásának. Amúgy a 4. körbe is lehet még jó embereket fogni, akár a védelembe is.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Örültem a letrédnek, a pickekből meg úgy néz ki, hogy a vezetőség az FA erősítésekkel letudottnak véli a védelem rendbetételét, hát lelkük rajta.
Persze egy 6'5''-ös elkapó mindig jól jön és a támadófalra is ráfért az emberanyag legalább Mariota is érzi a törődést.

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mettenberger rögtön cserét kért.Stez
Máshol szívesebben lenne csere? 😊Nandito
pszt, ő tényleg úgy gondolja, hogy jó játékos
bár hozzáteszem, rögtön cserét kért, a draft előtt meg végig izmozott, hogy Mariotát simán megveri TC-ben 😛Stez
Adott a lehetőség, meg kell vernie TC-n aztán annyi. Mint anno Wilson. 😛pakesz
Jajj hagyjuk már most játsza a sértődöttet vagy mi? Ne adott volna arra okot, hogy bizalmatlanok legyenek az edzők a játékában, játszott volna jobban mikor meg volt adva neki a lehetőség (többször is!!) és akkor csak akkor lenne joga ahhoz, hogy durcizzon!
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mettenberger rögtön cserét kért.Stez
Máshol szívesebben lenne csere? 😊Nandito
pszt, ő tényleg úgy gondolja, hogy jó játékos
bár hozzáteszem, rögtön cserét kért, a draft előtt meg végig izmozott, hogy Mariotát simán megveri TC-ben 😛Stez
Adott a lehetőség, meg kell vernie TC-n aztán annyi. Mint anno Wilson. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag vagy DGB, vagy más WR jöhet a második körben. Gondolom Strong a másik kandidáns.
Elég erős WR sort kapna Mariota. Izé, Mettenberger. 😀

több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Hát akkor Mariota. Érdekes kérdés, hogy valójában mit adtak volna meg a 2. pickért - mert azért amit lebegtetnek, mint esetleges Eagles ajánlat, azért az szerintem többet segített volna a csapaton...

Érdekes lesz az is, hogy akkor mindjárt az első évében hogyan tud alkalmazkodni, mert nem hiszem, hogy kaphatna egy év ráhangolódást.

Mindenesetre így döntöttek, és ősszel (szezon végén, két-három-öt-tíz év múlva...) még sokkal okosabbak leszünk.

Érdekes kérdés, hogy a 2/1-el mit kezdünk...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy adná magát ha már bent maradt, hogy Fishert is behúzzátok ha már Mariota is itt van s mostanáig lecsúszott. Később tuti nem lesz bent azért az OL re is ráférne erősítés.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
MM nem nagyon örült h hozzátok került!steelwolf
Elhitte, hogy Kelly tényleg odaadja a csapatot érte.
Egyébként sokat akart a Titans rohadtul, én a mockomban pont arra tippeltem, hogy emiatt nem tudnak majd megegyezni. Tavalyi Texans-feeling, ők sem akartak húzni az 1/1-gyel, de annyit akartam kapni, hogy végül rajtuk maradt. Csak hát Mariota azért tényleg franchise QB-kaliber, szóval vele nagyot lehet előre lépni.

Whiz pedig pont azon hasalt el Arizonában, hogy sosem akart QB-t vinni, most sem, viszont ezúttal volt töke, és ha már nem fizették ki a picket, el merte vinni Mariotát, ez tetszik.

Persze nem tartom sansztalannak, hogy direkt cukkolja az Eaglest, és nyitott rá, hogy továbbadja MM-át, de nem lesz belőle semmi sem szerintem. Mariota pedig azért nagy lökést ad a csapatnak, elmozdulhattok a gödör aljáról, Colts-fanként nem is örülök a dolognak, benne látom, hogy felveheti a versenyt a csoport többi csapatával, így a Coltsszal is.

több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
MM nem nagyon örült h hozzátok került!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mettenberger rögtön cserét kért.Stez
Máshol szívesebben lenne csere? 😊Nandito
pszt, ő tényleg úgy gondolja, hogy jó játékos
bár hozzáteszem, rögtön cserét kért, a draft előtt meg végig izmozott, hogy Mariotát simán megveri TC-ben 😛

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mettenberger rögtön cserét kért.Stez
Máshol szívesebben lenne csere? 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mettenberger rögtön cserét kért.

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Háá öööm öömm bódogtág. 😀 Sok sikert nálunk! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A legjobb forgatókönyv valósult meg! 😊 Sok sikert neki Nashvilleben!

Music City Miracle
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Na ezt is megértük és hallgattak ránk Nashville-ben! 😊 Hülyék lettek volna nem behúzni a lehető legjobb picket. Mariota légy üdvözölve! 😊
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerződtettük Byron Bellt, rem csak depthnek... Mindenesetre Ohert sikerült egy hasonlóan rosszra cserélni. Emellett egy évre aláírt Kaelin Burnett LB és ST játékos.Nandito
Ahogy írtam a csoportban, Burnett nem "éli" meg a 53-as rostert. Bell meg jó lesz cserének, draftról jön még OT, és nem hiszem ,hogy a 6-7. körben.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerződtettük Byron Bellt, rem csak depthnek... Mindenesetre Ohert sikerült egy hasonlóan rosszra cserélni. Emellett egy évre aláírt Kaelin Burnett LB és ST játékos.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Állítólag a Chargers GM azt nyilatkozta, hogy eszük ágában sincs elküldeni Riverst. A kérdés az, hogy Ő maradni akar-e. Szerződése van értem én na de akkor is....Maradjon 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
3. Rivers LAbe nem akar menni, de egyebkent ha megfizetik, neki mindegy kiket basz le, ha valami nem sikerul. Ha megfizetik, mondom ujfent.ulpianus
Valamiből etetni kell 7 kölköt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha lehet hinni ennek, Tampában kezditek a szezon, vélhetőleg Jamies Winston ellen.
 www.sportstalkflorida.com/2015-schedule-leak-bucs-to-face-titans-in-week-1-battle-of-1st-and-2nd-overall-draft-picks/
Már csak emiatt is húzzátok be Mariotát! Kell a hype. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Dőlhet minden, a Titans állítólag Whisenhunt nagy nyomására bejelentkezett Riversért, aki távozni akar a Chargerstől, mert nem akar LA-ben játszani, a csapat meg nem tudja garantálni neki, hogy nem költözik, Rivers pedig a szerződéshosszabbítást is visszautasította.

Az egyre inkább emlegetett cserének részese lenne az 1/2 is, Rivers pedig idejönne.

Nem örülnék.Stez
Én nem bánnám, ha érkezne. Nagyon tapló játékos, viszont elit QB, és 3-4 jó év még lehet benne. De vannak fenntartásaim a hírrel, bár ugye gumicsont az NFL-ben is kell a népnek. No akkor nézzük:

1. Mi a garancia, hogy a Tampa nem eteti a népet, és nem viszi el Mariotát? Ha nincs Mariota, akkor a Chargers és Rivers egyből megenyhül, és egymás tenyerébe csapnak? Vagy a Chargers beéri Winstonnal is?
2. Mi a garancia, hogy a Titans nem költözik LA-ba? Repkedtek már hírek új tulajról és költözésről is.
3. Riversnek a pénzen kívül miért érné meg egy ligautolsó csapatba igazolni?

Ennyi kérdés elég is. Megértem, ha Whiz és Rivers jóban vannak a közös munka óta, valamint ismét szeretnének egy csapatnál dolgozni. De akkor mondják azt, mert akkor talán hihetőbb lenne az egész sztori ellenben azzal, hogy Rivers nem akar LA-ba menni. Ami ugye még nem is biztos, szintén csak egy fikció. Mármint a Chargers költözése. 😊Nandito
Ahogy írtam más topikban, a hiszti kétoldalú. A Chargers nem biztos Rivers hosszútávú használhatóságával kapcsolatban, és nyugtalanítja a csapatot a sok sérülése.

Az egészet Kevin Acee vetette fel, aki Rivers jó barátja, és szakíró is, de előbbi miatt biztosan van alapja az egésznek, gondolom beszélt Riversszel. A Titans pedig Whisenhunt miatt került szóba, akivel Rivers állítólag szívesen együtt működne ismét, míg Whis a Titans vezetőségét eléggé ösztökéli, hogy szerezze meg Riverst.

Mariota pedig a pletykák közben meghívást kapott a SD-hez, ami plusz erősítheti, hogy valami készülhet. Garancia semmire sincsen, de mivel a Raiders, a Rams és a SD tolja legjobban a LA-vonalat, így elég sansztalan, hogy végül a Titans menjen. Az meg jogos, hogy ha Mariota lesz az 1/1, akkor ciki van, de erre meg senki sem tud válaszolni. Akkor vagy Winstont viszi a Chargers, vagy pedig storno az egész, bár szerintem valami itt lesz, mert tudják, hogy ha Rivers nem akar maradni, akkor nem tudják magukhoz láncolni, mivel ő inkább visszavonul akkor, ezt is elhintették, így a Chargers is úgy gondolhatja, hogy még most elpasszolja, amíg azért sokat kaphat érte, és most rögtön a helyére húzhat valakit, akiről úgy gondolkozik a vezetőség, hogy elég jó ahhoz, hogy a jövője legyen a csapatnak.

Nyilván azért írtam, hogy nem örülnék, mert Riverst nagyon jó QB-nak tartom, és azért eléggé felkavarhatja a csoportot egy ilyen irányító érkezése. Olannyira, hogy egy ilyen után szerintem abszolút nem lenne már toronymagas favoritja a Colts a négyesnek.