Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
1. A Tampanak nem kell etetni senkit. Elsonek valasztanak. A tobbiek utanuk, nem tudnak kit atverni. A draft elott mondanak amit akarnak, de akkor kiderul, mielott a tobbiek jonnek, hogy kit huztak. Ha kell nekik Mari, akkor kiszedik oszt jonapot.
2. Mostansag mar nem tunik realisnak, hogy a Titans LAbe koltozzon. Rivers nyilvan ezt elore leszogezi, eleve nyilt titok, hogy mi az allaspontja.
3. Rivers LAbe nem akar menni, de egyebkent ha megfizetik, neki mindegy kiket basz le, ha valami nem sikerul. Ha megfizetik, mondom ujfent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Dőlhet minden, a Titans állítólag Whisenhunt nagy nyomására bejelentkezett Riversért, aki távozni akar a Chargerstől, mert nem akar LA-ben játszani, a csapat meg nem tudja garantálni neki, hogy nem költözik, Rivers pedig a szerződéshosszabbítást is visszautasította.

Az egyre inkább emlegetett cserének részese lenne az 1/2 is, Rivers pedig idejönne.

Nem örülnék.Stez
Én nem bánnám, ha érkezne. Nagyon tapló játékos, viszont elit QB, és 3-4 jó év még lehet benne. De vannak fenntartásaim a hírrel, bár ugye gumicsont az NFL-ben is kell a népnek. No akkor nézzük:

1. Mi a garancia, hogy a Tampa nem eteti a népet, és nem viszi el Mariotát? Ha nincs Mariota, akkor a Chargers és Rivers egyből megenyhül, és egymás tenyerébe csapnak? Vagy a Chargers beéri Winstonnal is?
2. Mi a garancia, hogy a Titans nem költözik LA-ba? Repkedtek már hírek új tulajról és költözésről is.
3. Riversnek a pénzen kívül miért érné meg egy ligautolsó csapatba igazolni?

Ennyi kérdés elég is. Megértem, ha Whiz és Rivers jóban vannak a közös munka óta, valamint ismét szeretnének egy csapatnál dolgozni. De akkor mondják azt, mert akkor talán hihetőbb lenne az egész sztori ellenben azzal, hogy Rivers nem akar LA-ba menni. Ami ugye még nem is biztos, szintén csak egy fikció. Mármint a Chargers költözése. 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Dőlhet minden, a Titans állítólag Whisenhunt nagy nyomására bejelentkezett Riversért, aki távozni akar a Chargerstől, mert nem akar LA-ben játszani, a csapat meg nem tudja garantálni neki, hogy nem költözik, Rivers pedig a szerződéshosszabbítást is visszautasította.

Az egyre inkább emlegetett cserének részese lenne az 1/2 is, Rivers pedig idejönne.

Nem örülnék.Stez
Ez is ugyan olyan fikció, mint az összes többi... szóval többet most se tudtunk meg és a draftig nem is fogunk! 😀 😀
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Dőlhet minden, a Titans állítólag Whisenhunt nagy nyomására bejelentkezett Riversért, aki távozni akar a Chargerstől, mert nem akar LA-ben játszani, a csapat meg nem tudja garantálni neki, hogy nem költözik, Rivers pedig a szerződéshosszabbítást is visszautasította.

Az egyre inkább emlegetett cserének részese lenne az 1/2 is, Rivers pedig idejönne.

Nem örülnék.Stez
Ezt már átrágtuk a többiekkel. Van akinek tetszik az ötlet mert azért elit irányító, nekem konkrétan nem tetszik ez a biznisz. Stez Te azért nem örülsz, mert fosol, érthető. 😀 Hamarosan minden kiderül. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Dőlhet minden, a Titans állítólag Whisenhunt nagy nyomására bejelentkezett Riversért, aki távozni akar a Chargerstől, mert nem akar LA-ben játszani, a csapat meg nem tudja garantálni neki, hogy nem költözik, Rivers pedig a szerződéshosszabbítást is visszautasította.

Az egyre inkább emlegetett cserének részese lenne az 1/2 is, Rivers pedig idejönne.

Nem örülnék.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Bowl.hu-s draftjátékban enyém volt a Titans.
1/2-nél bent volt még Winston, lehet savazni, hogy nem őt vittem 😀

1 2 Leonard Williams, DE (USC)
2 33 Jake Fisher, OT (Oregon)
3 66 Damarious Randall, S (Arizona State)
4 100 Bryce Petty, QB (Baylor)
5 138 Stefon Diggs, WR (Maryland)
6 177 Lorenzo Doss, CB (Tulane)
6 208 Zach Zenner, RB (South Dakota State)mustaine
Elég jó mock. Egyedül a 3. kört nem értem, ott S helyett húztam volna CB-t. S-ben van két elég jó fiatal, Stafford és Huff, kár lenne rájuk hozni még valakit. A CB szerintem nagyobb need, még Cox érkezése ellenére is.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bowl.hu-s draftjátékban enyém volt a Titans.
1/2-nél bent volt még Winston, lehet savazni, hogy nem őt vittem 😀

1 2 Leonard Williams, DE (USC)
2 33 Jake Fisher, OT (Oregon)
3 66 Damarious Randall, S (Arizona State)
4 100 Bryce Petty, QB (Baylor)
5 138 Stefon Diggs, WR (Maryland)
6 177 Lorenzo Doss, CB (Tulane)
6 208 Zach Zenner, RB (South Dakota State)mustaine
Rendben van ez, a két 6. körrel annyira nem értek egyet. Egyébként úgy emlékszem volt egy 7. körünk is amit Lavar Edwards-ért kaptunk a Dallastól. Egy 7. körös picket pedig adtunk a Patsnek

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bowl.hu-s draftjátékban enyém volt a Titans.
1/2-nél bent volt még Winston, lehet savazni, hogy nem őt vittem 😀

1 2 Leonard Williams, DE (USC)
2 33 Jake Fisher, OT (Oregon)
3 66 Damarious Randall, S (Arizona State)
4 100 Bryce Petty, QB (Baylor)
5 138 Stefon Diggs, WR (Maryland)
6 177 Lorenzo Doss, CB (Tulane)
6 208 Zach Zenner, RB (South Dakota State)mustaine
Én azért savazlak, mert Williamst és Randallt is kivitted az orrom elől. 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Bowl.hu-s draftjátékban enyém volt a Titans.
1/2-nél bent volt még Winston, lehet savazni, hogy nem őt vittem 😀

1 2 Leonard Williams, DE (USC)
2 33 Jake Fisher, OT (Oregon)
3 66 Damarious Randall, S (Arizona State)
4 100 Bryce Petty, QB (Baylor)
5 138 Stefon Diggs, WR (Maryland)
6 177 Lorenzo Doss, CB (Tulane)
6 208 Zach Zenner, RB (South Dakota State)

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Előszezon menetrend - a Rams elleni találkozó országosan közvetítve lesz Amerikában a Foxon.
Week 1 - at Atlanta (TBA)
Week 2 - vs St . Louis (Aug. 23)
Week 3 - at Kansas City (TBA)
Week 4 - vs Minnesota (TBA)iktriad
Köszi! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon menetrend - a Rams elleni találkozó országosan közvetítve lesz Amerikában a Foxon.
Week 1 - at Atlanta (TBA)
Week 2 - vs St . Louis (Aug. 23)
Week 3 - at Kansas City (TBA)
Week 4 - vs Minnesota (TBA)
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Nashville a Stefen Wisniewski féle "valaki adjon már minimum évi 4,5 milliót és a kezdő C posztot" turné következő (sorrendben már a 6.) állomása.iktriad
El kéne már gondolkodnia, hogy miért nem kell sehova.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nashville a Stefen Wisniewski féle "valaki adjon már minimum évi 4,5 milliót és a kezdő C posztot" turné következő (sorrendben már a 6.) állomása.
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 www.tennessean.com/story/sports/nfl/titans/2015/04/01/titans-philip-rivers-sam-bradford-zach-mettenberger-marcus-mariota-jameis-winston/70779826/

Lassan jöhetne a draft...

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pár dátum már meg van. Edzőtábor nyitány: április 20. OTA: május 26-28, június 1-2., 4., 8-11. Mandantory Camp: június 16-18.

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nate Washington a Texansban... kár érte. Azért mehetett volna másik csoportba is. :/pakesz
Csoporton belül van szépen ingázás..
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nate Washington a Texansban... kár érte. Azért mehetett volna másik csoportba is. :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Verner után azért kaphattunk volna egy kompenzációs picket. 😛 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Állítólag a Browns tulaj, Haslam is akarja a Titanst.Nandito
Azért nem kellene itt keresztezni..... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Állítólag a Browns tulaj, Haslam is akarja a Titanst.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A hírek szerint új tulaj lehet nálunk. Két nevet olvastam, mint vevő-jelölt: Fred Smith (FedEx) és David Tepper (PIT minority owner).

Music City Miracle
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
J Harrison a Steelers és a Titans között vacilál...

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000480509/article/james-harrison-to-pick-between-steelers-titansDruid
Már nem...döntőt...a Steelers-t választotta
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
J Harrison a Steelers és a Titans között vacilál...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cwxar1kpyv9rmyaggf8n
James Harrison to pick between Steelers, Titans
James Harrison apparently has options. The five-time Pro Bowl linebacker said he will decide between re-signing with the Steelers or joining Dick LeBeau with the Titans.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kíváncsi leszek az új "góré" milyen álláspontot képvisel. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tommy Smith visszavonul 😊