Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Miért?Janek
Nulla mobilitással bír, sérülékeny, erőset dob, de elég pontatlan. Túl sokáig vár, ha nem védi meg a fal, akkor nincs is játék. A Steelers meccset leszámítva csak akkor tudott számokat hozni, mikor már eldőltek a mérkőzések. Röviden ennyi.

Ha mondjuk a 15. pick lenne a miénk, akkor azt mondanám, hogy próbálkozzunk vele. Ám itt az 1/2-ről van szó, illetve van egy Winston és egy Mariota is a drafton. Akkor meg minek küszködni egy 6. körös QB-val?Nandito
Nandito jól leítrta Mettenbergert, továbbá az én véleményem az, hogy össze sem lehet hasonlítni őt Mariotával és Winstonnal. Szerintem ők ketten már most nulla NFL meccsel a hátuk mögött is jobbak, mint Zach. Backup zsebirányítónak tökéletes, de a franchise jövőjét én nem látom benne!
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Miért?Janek
Nulla mobilitással bír, sérülékeny, erőset dob, de elég pontatlan. Túl sokáig vár, ha nem védi meg a fal, akkor nincs is játék. A Steelers meccset leszámítva csak akkor tudott számokat hozni, mikor már eldőltek a mérkőzések. Röviden ennyi.

Ha mondjuk a 15. pick lenne a miénk, akkor azt mondanám, hogy próbálkozzunk vele. Ám itt az 1/2-ről van szó, illetve van egy Winston és egy Mariota is a drafton. Akkor meg minek küszködni egy 6. körös QB-val?

Music City Miracle
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Miért?

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Early indications are the Titans are leaning toward giving Mettenberger a chance to prove himself as the full-time starter rather than drafting Winston or Mariota with the second pick.
 www.tennessean.com/story/sports/nfl/titans/2015/02/15/titans-zach-mettenberger-jameis-winston-marcus-mariota/23459567/Highlander
Elég nagy baj ez...

Music City Miracle
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Early indications are the Titans are leaning toward giving Mettenberger a chance to prove himself as the full-time starter rather than drafting Winston or Mariota with the second pick.
 www.tennessean.com/story/sports/nfl/titans/2015/02/15/titans-zach-mettenberger-jameis-winston-marcus-mariota/23459567/

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Az utóbbi napokban volt rá hangulatom és időm megnézni az HBO által készített Hard Knokcs sorozat utóbbi az Atlanta Falconsról készűlt részeit és milyen meglepetés ért mikor egyszercsak megérkezett a Titans gyakorlásra a Falcons táborába. Cool volt! 😉 😊
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én nem látom LeBeau-ban a megváltót, különösen az utolsó éve(i) alapján; de mind1. Nem hinném, hogy ezen fog múlni a jövő szezonunk, szerintem simán hagyni kellett volna nyugdíjba vonulni.

Az 1/2-vel kapcsolatosan egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, mert azért én nem vetném el, hogy abból lehet több hiányposztot is csökkenteni (nekem az LB sor, a CB-k és valójában a safety-k is gyenguszok). És persze ez mégiscsak egy olyan lehetőség egy olyan QB-re ami ritka esélynek tűnik. Csak, mégis, azért annyi top QB lett bukta mostanában, hogy nekem ez lehet hogy túl nagy rizikó lenne.

De szerencsére még lehet rá néhányat aludni - ráadásul nem is nekünk kell a döntést meghozni.Titans
Még az utolsó években is ezerszer jobb védelme volt a Steelersnek, mint nekünk, és azért nem véletlenül jutottak tavaly a PO-ba. A megváltót nem is kell benne látni, de ezt most tényleg nem értem, hogy ehhez miért nem lehet pozitívan hozzáállni.Nandito
Szerintem pont ő az akinek mostanság örülhetünk, kellett egy ilyen tapasztalt edző a védelembe!!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem látom LeBeau-ban a megváltót, különösen az utolsó éve(i) alapján; de mind1. Nem hinném, hogy ezen fog múlni a jövő szezonunk, szerintem simán hagyni kellett volna nyugdíjba vonulni.

Az 1/2-vel kapcsolatosan egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, mert azért én nem vetném el, hogy abból lehet több hiányposztot is csökkenteni (nekem az LB sor, a CB-k és valójában a safety-k is gyenguszok). És persze ez mégiscsak egy olyan lehetőség egy olyan QB-re ami ritka esélynek tűnik. Csak, mégis, azért annyi top QB lett bukta mostanában, hogy nekem ez lehet hogy túl nagy rizikó lenne.

De szerencsére még lehet rá néhányat aludni - ráadásul nem is nekünk kell a döntést meghozni.Titans
Még az utolsó években is ezerszer jobb védelme volt a Steelersnek, mint nekünk, és azért nem véletlenül jutottak tavaly a PO-ba. A megváltót nem is kell benne látni, de ezt most tényleg nem értem, hogy ehhez miért nem lehet pozitívan hozzáállni.Nandito
Az állományhoz képest ráadásul teljesen jó volt a defense.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én nem látom LeBeau-ban a megváltót, különösen az utolsó éve(i) alapján; de mind1. Nem hinném, hogy ezen fog múlni a jövő szezonunk, szerintem simán hagyni kellett volna nyugdíjba vonulni.

Az 1/2-vel kapcsolatosan egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, mert azért én nem vetném el, hogy abból lehet több hiányposztot is csökkenteni (nekem az LB sor, a CB-k és valójában a safety-k is gyenguszok). És persze ez mégiscsak egy olyan lehetőség egy olyan QB-re ami ritka esélynek tűnik. Csak, mégis, azért annyi top QB lett bukta mostanában, hogy nekem ez lehet hogy túl nagy rizikó lenne.

De szerencsére még lehet rá néhányat aludni - ráadásul nem is nekünk kell a döntést meghozni.Titans
Még az utolsó években is ezerszer jobb védelme volt a Steelersnek, mint nekünk, és azért nem véletlenül jutottak tavaly a PO-ba. A megváltót nem is kell benne látni, de ezt most tényleg nem értem, hogy ehhez miért nem lehet pozitívan hozzáállni.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Oher kivágva!Höri
Örülünk. 😊 Rem pár nagy pénzes, de gyengén teljesítő játékos még követi!

Music City Miracle
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oher kivágva!

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem látom LeBeau-ban a megváltót, különösen az utolsó éve(i) alapján; de mind1. Nem hinném, hogy ezen fog múlni a jövő szezonunk, szerintem simán hagyni kellett volna nyugdíjba vonulni.

Az 1/2-vel kapcsolatosan egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, mert azért én nem vetném el, hogy abból lehet több hiányposztot is csökkenteni (nekem az LB sor, a CB-k és valójában a safety-k is gyenguszok). És persze ez mégiscsak egy olyan lehetőség egy olyan QB-re ami ritka esélynek tűnik. Csak, mégis, azért annyi top QB lett bukta mostanában, hogy nekem ez lehet hogy túl nagy rizikó lenne.

De szerencsére még lehet rá néhányat aludni - ráadásul nem is nekünk kell a döntést meghozni.Titans
Ezt a Steelers fanok meg ne lássák 😉
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én nem látom LeBeau-ban a megváltót, különösen az utolsó éve(i) alapján; de mind1. Nem hinném, hogy ezen fog múlni a jövő szezonunk, szerintem simán hagyni kellett volna nyugdíjba vonulni.

Az 1/2-vel kapcsolatosan egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, mert azért én nem vetném el, hogy abból lehet több hiányposztot is csökkenteni (nekem az LB sor, a CB-k és valójában a safety-k is gyenguszok). És persze ez mégiscsak egy olyan lehetőség egy olyan QB-re ami ritka esélynek tűnik. Csak, mégis, azért annyi top QB lett bukta mostanában, hogy nekem ez lehet hogy túl nagy rizikó lenne.

De szerencsére még lehet rá néhányat aludni - ráadásul nem is nekünk kell a döntést meghozni.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Former Steelers DC Dick LeBeau is expected to be named assistant head coach/defense with the Titans. LeBeau will be in charge of the defense, Ray Horton will remain DC with teambaggio
Ideje már pletykálták, hogy jöhet hozzánk. 😊 Nem vitás, hogy jól járunk Lebauval.Nandito
Meg az se vitás mennyire szimpatikus arc Arians... Bármint a piccboróiaknak. Gyerünk Wiz, gyühet Mariota...sutianap
A döntés hátterében nem szimpátia állt, hanem a család. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Former Steelers DC Dick LeBeau is expected to be named assistant head coach/defense with the Titans. LeBeau will be in charge of the defense, Ray Horton will remain DC with teambaggio
Ideje már pletykálták, hogy jöhet hozzánk. 😊 Nem vitás, hogy jól járunk Lebauval.Nandito
Meg az se vitás mennyire szimpatikus arc Arians... Bármint a piccboróiaknak. Gyerünk Wiz, gyühet Mariota...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Former Steelers DC Dick LeBeau is expected to be named assistant head coach/defense with the Titans. LeBeau will be in charge of the defense, Ray Horton will remain DC with teambaggio
Ideje már pletykálták, hogy jöhet hozzánk. 😊 Nem vitás, hogy jól járunk Lebauval.

Music City Miracle
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Former Steelers DC Dick LeBeau is expected to be named assistant head coach/defense with the Titans. LeBeau will be in charge of the defense, Ray Horton will remain DC with team


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Fűzővel kifelé:

"Bernard Pollard, a Titans safetyje megkérte csapata vezetőit, hogy bocsássák el. A 30 éves játékos szerződésének utolsó évébe lépett, és minimális halott pénzzel járna, ha kivágnák. Pollard tavaly jól játszott, egészen addig, amíg elszakadt az Achilles-ina az 5. héten. A keményen ütköző safety egy bajnoki címre esélyes csapatnál szeretne játszani."

Nos ezt látva az FA piacon ki akarna hozzánk jönni? Maximum nagy delláért, mert a közeg miatt nem hiszem...pakesz
Kapcs.ford.mz/x
..... Főnök visszaakarok menni Valdemortba, de úgyhogy nekik ne kerüjjön semmibe, rendik vagytok lúzerek....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Nem szemétségből mondom tényleg, de miért akarnátok mariotát ennyire? Az nfl egyik leggyengébb rostere ez jelenleg, klasszis játékos szinte nincs is. Több sebből vérzik mind az offense, mind a defense. Sztem a legnagyobb szükségetek pont arra lenne, hogy jöjjön csak az eagles mariotáért, kaptok egy csomó jó picket érte, lehet húzni elől kíváló prospecteket, lehet erősödni fa igazolásokkal. Ha ez mind megvan, akkor meg jöhet pár év múlva a ti fr. QBtok amikor szinte már tényleg csak ő hiányzik, hogy összeálljon a dolog 😊peach
Hagyjuk már ezt a lesajnálós dumát. Egy jó qb éveket tud lökni a franchiseon előre. Az Eagles meg nem tudom mit adna az 1/2 ért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Fűzővel kifelé:

"Bernard Pollard, a Titans safetyje megkérte csapata vezetőit, hogy bocsássák el. A 30 éves játékos szerződésének utolsó évébe lépett, és minimális halott pénzzel járna, ha kivágnák. Pollard tavaly jól játszott, egészen addig, amíg elszakadt az Achilles-ina az 5. héten. A keményen ütköző safety egy bajnoki címre esélyes csapatnál szeretne játszani."

Nos ezt látva az FA piacon ki akarna hozzánk jönni? Maximum nagy delláért, mert a közeg miatt nem hiszem...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nándi jól összefoglalta az egészet, csak annyit tennék hozzá Peach bejegyzéséhez, hogy lehet véletlen írtad így, de FA hamarabb van, mint a draft így azért nagyban befolyásolja a draftot az FA piacon való ténykedésünk. Ki jön, ki marad, stb. Nyilván itt előtérben kerül a cap space, de pl. egy szar FA piaccal, más megközelítésbe kerül a draft.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mert a Redskins is hú de jól járt RG3-vel. Ellenben a Rams igenis fogott magának hasznos, jó játékosokat. Brockers a liga jobb NT-i közé tehető, Jenkins, Ogletree és Robinson meg szolid kezdők. Még Zac Stacynek is volt egy jó éve RB-ként. Persze én vagyok a legjobban a QB draft ellen nálatok ezt mindenki tudja, de még az objektív énem is erősen azt mondaná, hogy egy QB itt nem fog nyarat csinálni. Egy Mariota vagy Winston vezérelte középcsapat szar rosterrel mennyivel jobb, mint egy erős roster amibe majd csak egy upgrade QB-t kell találni idővel (lásd Bengals. Nálunk Daltont nem lehet eltakarítani, nálatok meg pont az a helyzet hogy nem akartok a középszar QB-nak még egy esélyt adni, nehogy fejlődjön és addig a többi pozícióra erősíteni, a körülötte lévő dolgokat feljavítani.
Tényleg (ha igazak a pletykák) és az Eagles feljönne 1/2-re Mariotáért (Lovie úgyis elviszi a legjobb DL-t) akkor az nekik nagyon sokba kerülne. Alsó hangon 3 első kört kapnátok érte, amit jól forgatva 4-5 JÓ játékossá lehet alakítani, vagy 1-2 elitté. Ha meg húzzátok a QB-k közül valamelyiket akkor úgy lesz mint a Jaxnél Bortles, hogy hiába ő volt abból a classból a legNFL-készebbnek tűnő irányító ( | távozzatok Bridgewater fanok | ), célpontok+fal nélkül nem váltotta meg a világot.MarioAna
Köszi, hogy felsoroltad ezeket a játékosokat. Akkor most nézzük már meg, hogy az elmúlt három évben mit ért el a Rams? Elárulom: semmit. Lehet ezt magyarázni, körülírni, az edzőket és Bradfordot szidni, de akkor is ez az igazság. A Redskins volt PO-ban, de azt csak maguknak köszönhetik, hogy RGIII megsérült és nem fejlődött semmit. Egyedül azt lehetne felhozni, hogy a feltradedel jól ki is nyírták magukat tehetségek szempontjából, de ez minket nem érint, max az Eaglest.
Légy szí a szar rosterezést meg fejezzük be. Van itt egy fasza TE Walker személyében, aki irányító hiányában is kiemelkedő szezont futott. Wright nagyon jó WR, tavaly 1000 yardos szezont hozott. Ez már alsóhangon is két minőségi célpont. A Lewan-Warmack-Schwenke hármas az alapja a jó támadófalnak, amit valakinek össze kéne raknia normálisan. Oher helyére kell normális ember, akár Roos visszahozásával is, valamint Levitre sorsát rendezni, nem hiszem, hogy elfelejtett volna játszani. Az RB poszt nyitott, de Sankey pont azért lett idehozva, hogy évekre megoldja a posztot. A DL-ben van egy Casey, ILB-ben Avery Williamson és Brown nem lesz rossz, a safetyk adottak (Pollard, Griff, Stafford). Ez azért messze van a szar rostertől.
Egy király OLB és CB kell, és egy QB. Utóbbi a legfontosabb, ezt se akarjátok megmagyarázni, hogy ez nem így van. A Texansnak fasza csapata volt, de QB nélkül mire mentek? Kb annyira, mint a Rams. Mett nem idevaló, neki Brady vagy PM mögött kellett volna 2-3 évet padozni és tanulni, majd utána pályára kerülni. Ne keljen már megint leírni, hogy mennyi gond van vele, számtalanszor átrágtuk. A drafton viszont van két hatalmas tehetség, és azt se vitassuk, hogy sokkal jobbak Mettnél. Pluszban nálunk mindkettő azonnali upgrade lenne. Az FA piacon is könnyebben találnánk célpontokat, mert nem egy reménytelen QB-val induló csapatba jönnének. Vagy nézzük meg a 2016-os QB-kat, ha közülük nyugodt szívvel választanál a Bengalshoz valakit, akkor lelked rajta.
Aztán adhat bármennyi picket az Eagles, az mind 1/20-on túli lesz, úgyhogy ne mondjuk már azt, hogy az húú de jó biznisz. 1/2-ön húzhatunk akár egy Williamst is, s akkor van egy Williams-Daquan Jones/Hill-Casey DL sorunk, ami asszem zúzós lenne. Még ezzel is kiegyeznék asszem, de ha hátramegyünk egy tucat játékosért, akkor rohadtul csalódott leszek.Nandito
Teljesen egyetértek! Nem kell nekünk egy tucat játékos, ha húzhatunk akár két olyan QB-t is akik évekre megoldhatják a gondjainkat. McNair óta nem volt egy stabil irányítónk!
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mert a Redskins is hú de jól járt RG3-vel. Ellenben a Rams igenis fogott magának hasznos, jó játékosokat. Brockers a liga jobb NT-i közé tehető, Jenkins, Ogletree és Robinson meg szolid kezdők. Még Zac Stacynek is volt egy jó éve RB-ként. Persze én vagyok a legjobban a QB draft ellen nálatok ezt mindenki tudja, de még az objektív énem is erősen azt mondaná, hogy egy QB itt nem fog nyarat csinálni. Egy Mariota vagy Winston vezérelte középcsapat szar rosterrel mennyivel jobb, mint egy erős roster amibe majd csak egy upgrade QB-t kell találni idővel (lásd Bengals. Nálunk Daltont nem lehet eltakarítani, nálatok meg pont az a helyzet hogy nem akartok a középszar QB-nak még egy esélyt adni, nehogy fejlődjön és addig a többi pozícióra erősíteni, a körülötte lévő dolgokat feljavítani.
Tényleg (ha igazak a pletykák) és az Eagles feljönne 1/2-re Mariotáért (Lovie úgyis elviszi a legjobb DL-t) akkor az nekik nagyon sokba kerülne. Alsó hangon 3 első kört kapnátok érte, amit jól forgatva 4-5 JÓ játékossá lehet alakítani, vagy 1-2 elitté. Ha meg húzzátok a QB-k közül valamelyiket akkor úgy lesz mint a Jaxnél Bortles, hogy hiába ő volt abból a classból a legNFL-készebbnek tűnő irányító ( | távozzatok Bridgewater fanok | ), célpontok+fal nélkül nem váltotta meg a világot.MarioAna
Köszi, hogy felsoroltad ezeket a játékosokat. Akkor most nézzük már meg, hogy az elmúlt három évben mit ért el a Rams? Elárulom: semmit. Lehet ezt magyarázni, körülírni, az edzőket és Bradfordot szidni, de akkor is ez az igazság. A Redskins volt PO-ban, de azt csak maguknak köszönhetik, hogy RGIII megsérült és nem fejlődött semmit. Egyedül azt lehetne felhozni, hogy a feltradedel jól ki is nyírták magukat tehetségek szempontjából, de ez minket nem érint, max az Eaglest.
Légy szí a szar rosterezést meg fejezzük be. Van itt egy fasza TE Walker személyében, aki irányító hiányában is kiemelkedő szezont futott. Wright nagyon jó WR, tavaly 1000 yardos szezont hozott. Ez már alsóhangon is két minőségi célpont. A Lewan-Warmack-Schwenke hármas az alapja a jó támadófalnak, amit valakinek össze kéne raknia normálisan. Oher helyére kell normális ember, akár Roos visszahozásával is, valamint Levitre sorsát rendezni, nem hiszem, hogy elfelejtett volna játszani. Az RB poszt nyitott, de Sankey pont azért lett idehozva, hogy évekre megoldja a posztot. A DL-ben van egy Casey, ILB-ben Avery Williamson és Brown nem lesz rossz, a safetyk adottak (Pollard, Griff, Stafford). Ez azért messze van a szar rostertől.
Egy király OLB és CB kell, és egy QB. Utóbbi a legfontosabb, ezt se akarjátok megmagyarázni, hogy ez nem így van. A Texansnak fasza csapata volt, de QB nélkül mire mentek? Kb annyira, mint a Rams. Mett nem idevaló, neki Brady vagy PM mögött kellett volna 2-3 évet padozni és tanulni, majd utána pályára kerülni. Ne keljen már megint leírni, hogy mennyi gond van vele, számtalanszor átrágtuk. A drafton viszont van két hatalmas tehetség, és azt se vitassuk, hogy sokkal jobbak Mettnél. Pluszban nálunk mindkettő azonnali upgrade lenne. Az FA piacon is könnyebben találnánk célpontokat, mert nem egy reménytelen QB-val induló csapatba jönnének. Vagy nézzük meg a 2016-os QB-kat, ha közülük nyugodt szívvel választanál a Bengalshoz valakit, akkor lelked rajta.
Aztán adhat bármennyi picket az Eagles, az mind 1/20-on túli lesz, úgyhogy ne mondjuk már azt, hogy az húú de jó biznisz. 1/2-ön húzhatunk akár egy Williamst is, s akkor van egy Williams-Daquan Jones/Hill-Casey DL sorunk, ami asszem zúzós lenne. Még ezzel is kiegyeznék asszem, de ha hátramegyünk egy tucat játékosért, akkor rohadtul csalódott leszek.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy jó QB mindenhol képes nyarat csinálni.

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Az 1/20 az jó elől van tényleg. Ja, nem... Ebben a játékban a QB nem is számít. Ja de... Akkor legalább Jurrell Caseyt ismernéd, de sebaj. Azért gondolom a RGIII traderől hallottál, ott aztán a Rams nagyon jól járt és a sok jó játékossal rendre PO-ba jut. Ja ez sem áll... Jó lesz nekünk Mariota, ha meg kimegy elsőre, akkor jöhet mondjuk Williams vagy Winston, a szar csapatunkba pont beférnek.Nandito
Mert a Redskins is hú de jól járt RG3-vel. Ellenben a Rams igenis fogott magának hasznos, jó játékosokat. Brockers a liga jobb NT-i közé tehető, Jenkins, Ogletree és Robinson meg szolid kezdők. Még Zac Stacynek is volt egy jó éve RB-ként. Persze én vagyok a legjobban a QB draft ellen nálatok ezt mindenki tudja, de még az objektív énem is erősen azt mondaná, hogy egy QB itt nem fog nyarat csinálni. Egy Mariota vagy Winston vezérelte középcsapat szar rosterrel mennyivel jobb, mint egy erős roster amibe majd csak egy upgrade QB-t kell találni idővel (lásd Bengals. Nálunk Daltont nem lehet eltakarítani, nálatok meg pont az a helyzet hogy nem akartok a középszar QB-nak még egy esélyt adni, nehogy fejlődjön és addig a többi pozícióra erősíteni, a körülötte lévő dolgokat feljavítani.
Tényleg (ha igazak a pletykák) és az Eagles feljönne 1/2-re Mariotáért (Lovie úgyis elviszi a legjobb DL-t) akkor az nekik nagyon sokba kerülne. Alsó hangon 3 első kört kapnátok érte, amit jól forgatva 4-5 JÓ játékossá lehet alakítani, vagy 1-2 elitté. Ha meg húzzátok a QB-k közül valamelyiket akkor úgy lesz mint a Jaxnél Bortles, hogy hiába ő volt abból a classból a legNFL-készebbnek tűnő irányító ( | távozzatok Bridgewater fanok | ), célpontok+fal nélkül nem váltotta meg a világot.

Burrow > Luck valaha is