Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nekem tetszik az ötlet 😀

Csak nehogy a kacsát is lerontsa WhizDruid
Tuti nagy lesz rajta a nyomás ha így marad és akkor szerintem ez az utobbi évek legnagyobb lehetősége lenne a csapatnak amit nem szabad elrontani!
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Nekem tetszik az ötlet 😀

Csak nehogy a kacsát is lerontsa Whiz
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/22/titans-have-become-the-nfls-biggest-slump-busters/?ocid=Yahoo&partner=ya5nbcs

De ami érdekesebb, az valóban ez a mit kezdjünk a #2 pickünkkel. Nekem nem ördögtől való gondolat, hogy igenis, Cutlerhez használjuk fel az Ayers trédből beesett 6. picket, és aztán trade-eljünk le a 2. pozícióból és építsünk csapatot.
Mondjuk az is igaz, hogy nehéz megmondani, hogy az OL egy egészséges szezonnal mire lett volna jó, de vannak itt más hiánykategórák is...

Na mind1, a lényeg, hogy "személyes" érintettség is lehet/lesz a Rose Bowl-ban.

Ez az év egy hihetetlenül nagy csalódás volt.Titans
Egyenlőre úgy néz ki hogy 1/1 lesz az 😉
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ritka szánalmas csapatunk van 😕
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok!

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
mi a tosz van itt.... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/22/titans-have-become-the-nfls-biggest-slump-busters/?ocid=Yahoo&partner=ya5nbcs

De ami érdekesebb, az valóban ez a mit kezdjünk a #2 pickünkkel. Nekem nem ördögtől való gondolat, hogy igenis, Cutlerhez használjuk fel az Ayers trédből beesett 6. picket, és aztán trade-eljünk le a 2. pozícióból és építsünk csapatot.
Mondjuk az is igaz, hogy nehéz megmondani, hogy az OL egy egészséges szezonnal mire lett volna jó, de vannak itt más hiánykategórák is...

Na mind1, a lényeg, hogy "személyes" érintettség is lehet/lesz a Rose Bowl-ban.

Ez az év egy hihetetlenül nagy csalódás volt.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Cutlert egy 4. körért se érné meg idehozni, mert itt építkezni kell. 30+ éves, hosszú távon nem lehet vele számolni, viszont olyan helyen fogunk draftolni, ahol egy fiatal tehetséget meg lehet fogni QB-nak. A Billsbe már megérné, mert ott elit védelem van, és csak a támadóoldalt kéne rendbe tenni, hogy PO contender legyenek.

Music City Miracle
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jól van lassan ott tart ez a Cutler-nem Cutler vita, hogyha netána Titans kikapna a Coltstól vasárnap Jay Cutler lenne érte a felelős. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ergó ha valaki nem top10 QB=nem upgrade Mettenbergerhez képes...

Ja, és mutasd meg, hogy hol írtam olyat, hogy Mettenberger a liga legrosszabb QB-ja. Szó szerint ezt állítottad, holott én nem tudok róla, hogy mondtam volna bármikor is ilyet. Főleg, mert nem szokásom rangsorolni a bottom QB-kat, aki eddig nem volt jó, az egyszerűen nem jó, és kész. Nem izgat, hogy csak a liga harmadik legszarabbja, de az sem, ha a legrosszabb.Stez
Ki tudok forgatni a szavaimat nem kicsit. Az bármilyen szinten upgradet jelentene, ha egy 25. QB helyett hoznának ellenértékért cserébe egy 15-20. legjobbat? Lehetséges, de egy 30+ éves 20. QB miért jobb, mint egy 25. számú újonc?
Az bár nem írtad hogy a legrosszabb, de:
"kurva fos, olyan hibákat követ el, amik simán nem a rookie mistake kategóriában vannak, szar döntéseket hoz, a labdára pedig nem tud vigyázni, szerencsétlen tényleg besült 3-4 meccs alatt, lehet már szinte bukottként kezelni, ő nem elsőkörös volt, hozzá nincs miért ragaszkodni, miért megadni az esélyt."
| Ezek összeollózott idézetek, nem így volt egy mondatban, de a szövegkörnyezet ehhez tartozó volt.
| MarioAna
Még egyszer megkérdezem, hol írtam olyan, hogy ő a legszarabb? Ez mind szép és jó, amit itt kimásoltál, de összevagdosni aztán össze lehet egy ilyet. Olyat sosem írtam, hogy ő a legrosszabb, mivel nem tartom számon a bottom QB-kat, és nem is érdekel a téma. Semmivel sem volt jobb, mint Locker, akiben szintén reménykedtek tavaly a szurkolók, majd amikor játszott is rendesen, akkor meg besült.
Az meg egy hatalmas baromság amit írsz, Cutler nem 20. legjobb QB, sőt, alapból ez az egész rangsorolgatás egy hülyeség. Az, hogy neked miért 20. legjobb QB, az rejtély, de aki nem Cutler hater, mint te, szerintem 10/9 ember lazán odaírja a 12-13 legjobb QB közé.
Mettenberger meg nem a 25 QB. 4-5 meccs után alapból nem tudom, mi a frászért rangsorolsz be egy QB-t, semmi értelme sincsen. Mettenbergert nem is lehet szvsz rangsorolni, de én alapból egyik újoncot sem rangsorolnál egyelőre. Jó dolog, hogy ráfogod, hogy "de Cutler eladta X-szer a labdát", csak ez sem nyomós érv, szar éve mindenkinek van, ettől még nem lesz rosszabb játékos. Semmi bajom azzal, hogy Mettenberger homer vagy, de ezzel párhuzamosan meg Cutler hater is, és mondhat bárki bármit, Cutler egy szar lesz szerinted, és te Mettenbergeben gondolkodsz.
Én azt mondom, hogy mondjuk egy 4. körért egy QB abszolút jó befektetés a csapatnak, ha szar lesz sincs nagy probléma, egy 4. kör nem nagy kockázat, de hogy nem Mettenbergerben látom a franchise jövőjét, az is tuti. Akár FA QB-ban, akár cserében, akár elit prospectben.
És akkor még nem hoztam fel indokként, hogy Zach az elmúlt egy évben milyen sérüléseket szenvedett, és hányszor. Tennessee-ben az elmúlt években már építeni akartak egy ilyen játékosra.

Megmondtam már neked, hogy én Mettenbergert ahogy egyre jobban figyeltem, nekem Ortonra üt. És ezt továbbra is tartom.

És te mit csinálnál, hogy ha a tiéd lenne a csapat, és nem lennél szerelmes Zachbe?
És tudod, hogy mondjuk egy 4-5. körért hozhatsz QB-t. Mert te még mindig fel vagy háborodva itt a pickeken, holott itt Cutler ellenértékeként legrosszabb esetben is 3. kört említettek, ami szerintem inkább 4-5. egyébként.
Épp az imént árultad el te is, hogy ennyiért simán meghúznád Cutlert, szóval nincs miről beszélgetnünk. 😊
1-2. körért én sem húznám meg, de nem azért, mert Cutler szar, hanem azért, mert top 2. kört nem adnék oda, az nagyon erős pick.

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mettenberger már most az első évében bizonyította, hogy ugyan olyan üvegember, mint Locker. Én komolyabban egyenlőre nem bíznék benne... Mariota egy NFL kész irányító egy klasszis alkat lehet és hülye az a csapat aki lemarad róla, ha megteheti, hogy ledraftolja, akár van QB-ja akár nincs! Cutlert meg hagyjuk szerintem...
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Ergó ha valaki nem top10 QB=nem upgrade Mettenbergerhez képes...

Ja, és mutasd meg, hogy hol írtam olyat, hogy Mettenberger a liga legrosszabb QB-ja. Szó szerint ezt állítottad, holott én nem tudok róla, hogy mondtam volna bármikor is ilyet. Főleg, mert nem szokásom rangsorolni a bottom QB-kat, aki eddig nem volt jó, az egyszerűen nem jó, és kész. Nem izgat, hogy csak a liga harmadik legszarabbja, de az sem, ha a legrosszabb.Stez
Ki tudok forgatni a szavaimat nem kicsit. Az bármilyen szinten upgradet jelentene, ha egy 25. QB helyett hoznának ellenértékért cserébe egy 15-20. legjobbat? Lehetséges, de egy 30+ éves 20. QB miért jobb, mint egy 25. számú újonc?
Az bár nem írtad hogy a legrosszabb, de:
"kurva fos, olyan hibákat követ el, amik simán nem a rookie mistake kategóriában vannak, szar döntéseket hoz, a labdára pedig nem tud vigyázni, szerencsétlen tényleg besült 3-4 meccs alatt, lehet már szinte bukottként kezelni, ő nem elsőkörös volt, hozzá nincs miért ragaszkodni, miért megadni az esélyt."
| Ezek összeollózott idézetek, nem így volt egy mondatban, de a szövegkörnyezet ehhez tartozó volt.
|

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ergó ha valaki nem top10 QB=nem upgrade Mettenbergerhez képest. 😀
Na, szerintem pedig az. És ez a Cutler-téma ahogy írtam, nálam is akkor érvényes, hogy ha legrosszabb esetben egy 3. kört adnak érte, de lehetőleg annyit sem.

Azt meg elfelejted elolvasni, hogy Cutler mellett lehet építkezni, mert marad több jó pickje a TItansnek, és szerintem azért cap space is akadna.
Itt senki sem mondta, hogy Cutler jön, és akkor a csapat ütni fog. De jobb lesz, és szerintem nem is kicsit.

Ja, és mutasd meg, hogy hol írtam olyat, hogy Mettenberger a liga legrosszabb QB-ja. Szó szerint ezt állítottad, holott én nem tudok róla, hogy mondtam volna bármikor is ilyet. Főleg, mert nem szokásom rangsorolni a bottom QB-kat, aki eddig nem volt jó, az egyszerűen nem jó, és kész. Nem izgat, hogy csak a liga harmadik legszarabbja, de az sem, ha a legrosszabb.

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Mindenesetre továbbra is Mariota párti vagyok, őt kellene megszerezni. Egy ilyen játékosról nem lehet lemondani, mert van egy "nem olyan rossz" újonc a csapatnál. Gondolom, ha a Bengals lenne 1/1 határán, akkor Te sem mondanád azt, hogy még adjunk időt Daltonnak...
Nandito
Én már most nem adnék időt Daltonnak, de ez mellékes itt 😀.
Stez
Az első bekezdéssel egyetértek. Ha olcsón meg tudják szerezni Cutlert, és erősítenek mellé. De sem itt, sem sehol máshol nem írnak a többi posztról, mindig csak az irányító.
Cutler most még erősítés Mettenbergerhez képest, csak nem annyival, hogy ő nyerje meg nekik a meccseket. Fitzpatrick ebben a szezonban kb olyan teljesítményt nyújt mint Cutler, tavaly meg amikor kiesett és McCown beállt semmivel sem volt gyengébb a Bears. Most már persze szar, mikor elvitték megváltónak egy bottom 5 csapatba.
Nem Mettenberger az isten. Megint ezzel pedáloztok, hogy azért mert nekem egyetemen kedvencem volt, most azt hiszem az NFL-ben ő a top1 QB. Lófaszt. Csak nem a liga legrosszabbja, mint ahogy TI emlegetítek. Cutlert nem utálom, de nem tartom top10 QB-nek mert nem is az. Semmilyen kategóriában/szemléletben.
Hiába csípek egy játékost, attól még elismerem, ha valaki jobb nála. Bensont nagyon szerettem a Bengalsban, mégsem mondtam soha, hogy ő a legjobb RB a ligában. Ellenben akkor is ekézte mindig őt az egész fórum, mikor 1000 yardokat hozott és vitte a hátán a csapatot sokszor.
Nagyon jól jártak azok a csapatok, akit QB-val kezdték az építkezést. Rams (Bradford), Jaguars (Gabbert, most Bortles), Titans (Locker)...kb egyedül a Colts mondhatja el magáról, hogy az elmúlt évek top5 QB húzása nagyon jól sült el, és lehetett rá építeni. Egy erősebb támogató egységbe beleraknak egy közepes QB-t az sokkal nagyobb előrelépést hoz, mint amikor egy megváltónak viziónált irányítóval próbálnak felhúzni egy bottom 5 csapatot (lásd Buffalo, akik Ortonnal szopatják végig az NFL-t a bivaly védelem miatt).

Ha majd Mettenberger a legkisebb keresztmetszet az itteni gépezetben, akkor őt kell cserélni. Jelenlegi logika szerint egy 5000db/órás termelőgépet akarnak beszerezni egy olyan gyárba, ahol a szalag csak 1000db-ot tud mozgatni óránként, hogy gyakorlatban szemléltessem a gondolatmenetemet.

De ne veszekedjünk ezen tovább, mert senki nem fogok tudni meggyőzni arról bármilyen érvekkel vagy számokkal, hogy Mettenberger nem rossz QB (ami nem egyenlő azzal, hogy nagyon jó irányító)!

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Csutler nem Wiznek való ivadék. Ha beülnek a hintába, olyan hisztizápor lesz, hogy csak na. Ugyan úgy vagyok, mint Nándi, gyöjjön a samoan descent, föl kell hízlalni, ájjon mint a szikla és az leszen a Wiznek való.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
De, a Titansnek pontosan erre van szüksége.
És igen, hihetetlenül elfogult vagy vele, holott te magad is belátod, hogy a Titansnek akár draftról, akár máshonnan nem jönne rosszul egy QB. Na most ha Cutler olcsóbban megszerezhető, és még mellette is van minimum két erős picked 1-2. kör eleje, akkor tökéletesen tudsz még erősíteni a QB-d mellé, és akkor még a piacról nem is beszéltünk.
Abba meg ne is menjünk bele, hogy szerinted Cutler nem erősítés például kedvencedhez, Mettenbergerhez képest, mert de, hatalmas erősítés.
Ráadásul Mettenbergerre pár felemás, de inkább szar meccs után építeni szintén öngyilkosság, kb. annyi értelme van, mint Lockerre, már csak a sérülések szempontjából is. Jöhetsz a hypeolásával, de jól tudod te is, hogy garbage time-ban dolgozta meg a számait, amikor szoros volt a meccs, akkor egyetlen meccsen volt jó, a többiben semmit sem csinált, sőt.
Az meg szar kifogás, hogy nincs deadline. Így van, ezért Cutler most nem is jön, és? Hogy ha a szezon után lesz Cutlernél jobb QB a piacon, vagy aki elérhető, arról tudni fog mindenki, ergó a Titans nem fog lekésni másról Cutler miatt.
Nagyon nagy divat lett Cutlert utálni és szarozni, de abszolút nem olyan rossz QB, mint ahogyan azt mindenki beállítja.
És azért Fitzpatrickkal és McCownnal se említsük már egy lapon, komolyan nevetséges.
Még szép, hogy szerinted egy baromság ez, mert Mettenbergerazisten, meg mert lerí rólad, hogy nem bírod Cutlert és szerinted szar. 😊 De nem szar. És én például nem tudom elfogadni sok érvedet emiatt.
A Titansnek mi a rossz abban, hogy hoz egy QB-t MAXIMUM középső körös pickért, ami egyébként simán lehet 3-5. kör is, ami valljuk be, egy próbát bőven megér. Főleg azért, mert tudtommal 2017 után Cutlert lazán, mindenféle bünti nélkül kivághatják, ergó a Titans ad neki két évet arra, hogy bizonyítson. Ez nem hosszú idő, ennyit egy 1-2. körös rookie is kap általában, hacsak nagyon be nem ég.
Ha meg addig kiderül, hogy más QB alatt is meginog a talaj, akkor bőven lehet majd próbálkozni máshol is, mivel maga a Cutler-trade sem most menne végbe, mire pedig mehet, addigra azért szinte biztosan tudni fogjuk már a lehetséges más QB-opciókat is.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Könyörgöm, Cutlert ne hozzák ide... Ezt a kulimászt amúgy Whiz csinálta Websterrel egyetemben, szóval nagyon remélem Tony Smith időben észbe kap, és megköszöni nekik a további munkát.
MarioAna, abban egyet értek veled, hogy max úgy lenne értelme Cutlernek, ha mentorálná Mettet. No, de ez kizárt. Mellette lehetne árulni a jó pickünket, de azt nem tudni, hogy a Redskinshez hasonlóan lenne-e még egy olyan bőkezű vevő.
Mindenesetre továbbra is Mariota párti vagyok, őt kellene megszerezni. Egy ilyen játékosról nem lehet lemondani, mert van egy "nem olyan rossz" újonc a csapatnál. Gondolom, ha a Bengals lenne 1/1 határán, akkor Te sem mondanád azt, hogy még adjunk időt Daltonnak...
Cutler maradjon csak Chicagóban, végére azért csak jött egy jó hír! 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Cutler messze a jelenleg elérhető (?) legjobb qb, ha ezt nem látod be, akkor nincs miről beszélni. Azzal jönni, hogy nem az irányítón múlik meg eleve butaság, pláne hogy mint tudjuk jól és írtam is, Whiz pontosan ezért bukott meg a Cards-nál. Ebben az évben is csúnyán megégett, innentől neki már relatíve gyors eredmények kellenek, nem kezdhet több éves újjáépítésbe.baggio
Jelenleg ő sem elérhető, mert trade deadline már volt. Jövőre pedig nem tudjuk még kiket vágnak ki, kik lesznek elérhető FA-n, és a draftolható QB-król sem tudunk sokat, hogy NFL-ben mennyire válnak be.
Whiz abba is bukott bele, plusz ha jól rémlik a támadófalembereket is hasonló szinten vette komolyan. Abban egyetértünk, hogy ő már nem kezdhet újjáépítésbe (ezért kellene mennie).
Az egyetlen logikus lépés számomra az lenne, ha Cutler mentorálná Mettenbergert 1-2 évig, azért hoznák ide...de Jay szerintem nem az a mentor típus, főleg a személyisége miatt.
Akkor már inkább látnék egy utolsó probálkozást abban, hogy behúzzák/feltradelnek Mariotáért vagy Winstonért (ha akkor már nem lennének bent) aztán vagy nagyot nyernek vele vagy nem.

Az már más kérdés, hogy egy 6.körös irányítóból senki nem néz ki semmit hosszú távon, miközben semmivel sem volt rosszabb az első körös parádés társaitól. Erre mindig az a válasz, hogy ők még fejlődhetnek és türelmesek lesznek velük, mert sokba kerültek...mert Zach sosem fogja érezni a nyomást a zsebben, és jobban olvasni a védelmeket.

Persze én hihetetlenül elfogult vagyok vele kapcsolatban. Emiatt sokan azt hiszik azt a felfogást képviselem, hogy én látom benne a franchise QB-t és mindenki más hülye, csak én vagyok helikopter...pedig ez nem igaz.
A sérülése(i) valóban red-flagek azt aláírom, de hogy mindenki irányítót akar a Titanshez minden áron draftolni/tradelni/igazolni azt nem értem és nem is fogom. Ha egy Luckot/PM-et stb-t meg lehet szerezni akkor abban látom az upgradet, de Cutlernek 30+ évesen vannak olyan hibái, mint egy újoncnak.
szerk:
közben már jött is a válasz, hogy először a vezetőséget takarítanák ki és Cutlerrel képzeli el a jövőt a Bears. Ami teljesen érthető, ők offenze oldalon emberanyagban nagyon rendben vannak, csak annyira idióták az edzők mint a 49ersnél kb.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Cutler messze a jelenleg elérhető (?) legjobb qb, ha ezt nem látod be, akkor nincs miről beszélni. Azzal jönni, hogy nem az irányítón múlik meg eleve butaság, pláne hogy mint tudjuk jól és írtam is, Whiz pontosan ezért bukott meg a Cards-nál. Ebben az évben is csúnyán megégett, innentől neki már relatíve gyors eredmények kellenek, nem kezdhet több éves újjáépítésbe.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Átlagos és/vagy rutintalan QB-kkal való szenvedés helyett egy már bizonyított irányítóra feltenni mindent nem dőreség, legalábbis több értelme van, mint bízni benne, hogy Mettenbergerből, Lockerből vagy épp Mariotából lesz valami.baggio
Cutler maximum átlagos. Mettenbergerről lemondtak (sajnos), Lockerről lemondhatnak, Mariota meg nagyon nagy lutri.
Ami nekem bajom, hogy ha már QB-t akarnak, akkor legyen tényleg upgrade. Cutlernek vannak jó meccsei, de ugyanez elmondható Fitzpatrickról vagy a tavalyi McCownról...
A védelem nem létezik, támadósor pedig nem a gyenge QB játék miatt volt ennyire rossz. Értem én a felfogását, hogy QB kell a Titansnek, de az a sokadik prioritás kellene, hogy legyen, hiába QB-first a liga már.
Cutler ellenértékén múlik majd...de ha már 2 picket adnak érte középső körökből, akkor is 2 fiatal játékosról mondanak le Draftról.
Ez a Titans nem egy QB hiányos jól összerakott csapat, hanem egy teljesen széthullófélben lévő, újraépítést igénylő. Idehoznak egy 30+éves QB-t akivel semmivel nem lesznek előrébb, mert passzolhat 2TD-t ha mellette dob 3INT-tet meccsenként.
Whisenhunt meg akarja menteni magát, de a csapatot nem így fogja.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000446543/article/tennessee-titans-prepping-for-possible-jay-cutler-dealBeki
Pont egy ilyen QB-nyire van a Titans attól, hogy jó csapat legyen...
Komolyan mondom, Whiztől nagyobb fasz HC jelenleg nincs a ligában (talán még Gruden a Skinsnél) szvsz.MarioAna
Milyen? Én már a kinevezését is abszolút zsákutcának tartottam, de ha Whisenhunt akar valamit még kezdeni HC-ként a karrierjével, akkor egyértelmű számomra, hogy nem fogja ugyanazt eljátszani, amit az Arizonánál. Átlagos és/vagy rutintalan QB-kkal való szenvedés helyett egy már bizonyított irányítóra feltenni mindent nem dőreség, legalábbis több értelme van, mint bízni benne, hogy Mettenbergerből, Lockerből vagy épp Mariotából lesz valami.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000446543/article/tennessee-titans-prepping-for-possible-jay-cutler-dealBeki
Pont egy ilyen QB-nyire van a Titans attól, hogy jó csapat legyen...
Komolyan mondom, Whiztől nagyobb fasz HC jelenleg nincs a ligában (talán még Gruden a Skinsnél) szvsz.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/giyibgtzfmpqqtipuoad
Tennessee Titans prepping for possible Jay Cutler deal
Jay Cutler appears to be on the outs with the Chicago Bears. But who would look into acquiring the star-crossed quarterback? The Tennessee Titans have begun doing homework on Cutler, Ian Rapoport reported.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

A remény hal meg utoljára 😊
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Injury report:

Mindenki sörözött, a gyorsabb regenerálódás végett. Valamint a hazai ízeket is szem előtt tartották, a Jack Daniels támogatásával. Edzés helyett pedig, beszélgettek és kártyáztak. 😀

Out: McCluster
Doutbful: Lewan,Mettenberger
Questionable: Stingily,Walker,Wimbley,Wright,Gooden
Probable: Stafford

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks