Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Huhh srácok... most néztem meg a meccset. Na de minek... 😀 Amióta a Titans-nek szurkolok még ilyen kiábrándítóan szar meccsek sorozatát egy szezonon belül nem láttam, mint amit produkálunk idén. Sajnos ez is eljött. Fitzpatrick az elején minek nyújtogatta a nyelvét? Tavaly mutatott volna valamit nálunk, a tojásfejű örök második QB. Ez is mutatja milyen gyenge a védelem, hogy egy ilyen "QB" élete meccsét játszva dob 6 TD-t. Persze nyilván nem véletlen cserélték le előtte. 😀 Támadófal nem elég, hogy szar, 5 kezdőből 3 sérült. Majd megsérül Warmack is, utána Matt... Az első meccsen még tudtuk is tartani Watt-ot, de hát Svitek-nek nem sok esélye volt. McCourty-nak remélem a szezon végén tolunk az orra alá egy paycut-ot, amit el is fogad, mert amúgy mehet a picsába. ( persze lehet az lesz a válasza, hogy hát van 3 INT-em két FF, de ki nem szarja le, azt is vegyük hozzá, hogy hány TD-t meg szoptunk be, meg yardokat. Ja meg jövőre 6,8 millát fog keresni.)
Locker ahogy beszállt a meccsbe? Kb, mint egy első éves irányító. Igaz, hogy a fal előtte már sem nem kínai se nem berlini, de még falnak se mondanám. 😀 Na mindegy, úgy szar ez ahogy van. Ha nem QB jön, jöjjön egy fasza LB.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Háááát megint egy meccs amit nem bírtam végignézni... Értem én, hogy a támadófal sérülései, hogy a védelem túl sokat van a pályán, akármi, de ez nagyon kilátástalan volt (és különösen az, hogy Locker mennyire nem volt felkészülve és mentálisan készen arra, hogy be kell ugorni).

Nagyon remélem, hogy az a munka ami ebből a szezonból kimaradt, az a holtszezonban ledolgozásra kerül...

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gyalázatos egy meccs volt, mást nem is akarok hozzáfűzni. Esetleg annyit még, hogy Whiz botrányosan rossz munkát végez, szóval nagyon remélem, hogy már gondolkodnak az elküldésén.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
Winston nekem nagyon unszimpi ...
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ugye Mariota-ra valószínűleg lecsap valaki gyorsan, megnéztem Winston hogyan muzsikál. Tavaly 40 TD, 10 INT-el zárta a szezont. 184.8 rating. Idén 21 TD 17 INT eddig a mérlege. Elég sokszor adja el a labdát, nem valami jó ahogy muzsikál. Tegnapi meccsen 2 TD 4 INT-el zárta a meccset, 50%-al passzolt a rating 87.9. A legjobb idén 185.6 volt. Mindenkinek lehet rossz napja, de nem túl jó tendenciát mutat idén.
Mariota-nak ez a harmadik szezonja és most 36 TD 2 INT 190.2 rating (Winston 143.7) ezt úgy, hogy 29szer sack-elték. Brett Hundley is jobban teljesít Winston-nál.pakesz
Ha nem nyerünk többet, akkor könnyen Mariota közelében találhatjuk magunkat. 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ugye Mariota-ra valószínűleg lecsap valaki gyorsan, megnéztem Winston hogyan muzsikál. Tavaly 40 TD, 10 INT-el zárta a szezont. 184.8 rating. Idén 21 TD 17 INT eddig a mérlege. Elég sokszor adja el a labdát, nem valami jó ahogy muzsikál. Tegnapi meccsen 2 TD 4 INT-el zárta a meccset, 50%-al passzolt a rating 87.9. A legjobb idén 185.6 volt. Mindenkinek lehet rossz napja, de nem túl jó tendenciát mutat idén.
Mariota-nak ez a harmadik szezonja és most 36 TD 2 INT 190.2 rating (Winston 143.7) ezt úgy, hogy 29szer sack-elték. Brett Hundley is jobban teljesít Winston-nál.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Wimbley
Questionable: Griffin,Huff,Lewan,Oher,
Probable: McCluster, Leon Washington, BWW

A listán szereplők közül senki nem végzett teljes értékű munkát a héten.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Schwenke IR-re került, helyette a rosteren Eric Olsen C/G. Shaun Phillips helyett pedig Dontay Moch LB került rosterre a PS-ből. Valószínűleg Spencer lesz a kezdő center.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Direkt felvettem a meccset, hogy majd unalmas tavaszi napokon megnézzem, mindenesetre még az éjjeli benyomásom alapján a futójátékhoz elfogadhatóan nyitnak, a passzjátékhoz persze előfordult, hogy a blitz-eket nem jól vették fel, de ebben egy irányítónak is van felelőssége, vagy legalábbis szabadulhatna gyorsabban a labdától, vagy átírhatna játékot, vagy kimozoghatna, vagy elléphetne, vagy bármi. 300 yard felett passzolt, ami persze elkapó kérdése is, de fal is kell hozzá.
Jó, a ligaátlag lehet, hogy szurkolói túlzás volt, de nem ott vagyunk a legvékonyabbak.

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kivágtuk OLB Shaun Phillipst! Végre valami jó döntés, nekem nem fog hiányozni.Nandito
Igazság szerint ez is csak arra világít rá, hogy nem csak a támadóknál, de a védelemben is igen komoly hiányosságok vannak.

Mondjuk a támadóknál talán egy irányítóval megoldódhat a probléma, mert ahogy én láttam a meccseinket a fal a ligátlagnál jobban dolgozik, az elkapók között mondjuk kéne egy igazi top elkapó, de összességében, mint csapat nem rossz és fejlődőképesnek tűnik, a futójátékunk is fejlődőképes.Viszont a védelemben a fal mögött akkora hiányosságok vannak, amit egyetlen év alatt szerintem ne lehet megoldani.

Igazság szerint csak annyit remélek, hogy a spoiler szerepben tényleg elkapunk valakit - és nem kapunk ki Jacksonville-ben sem.Titans
Az, hogy a fal ligaátlagnál jobban dolgozik én túlzásnak tartom. Főleg a Eagles meccset nézve. Részemről a szarabbnál is kicsivel szarabb. 😀 Persze Matt is sokszor elmozoghatna, de szerintem elég gyenge a fal.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Kivágtuk OLB Shaun Phillipst! Végre valami jó döntés, nekem nem fog hiányozni.Nandito
Igazság szerint ez is csak arra világít rá, hogy nem csak a támadóknál, de a védelemben is igen komoly hiányosságok vannak.

Mondjuk a támadóknál talán egy irányítóval megoldódhat a probléma, mert ahogy én láttam a meccseinket a fal a ligátlagnál jobban dolgozik, az elkapók között mondjuk kéne egy igazi top elkapó, de összességében, mint csapat nem rossz és fejlődőképesnek tűnik, a futójátékunk is fejlődőképes.Viszont a védelemben a fal mögött akkora hiányosságok vannak, amit egyetlen év alatt szerintem ne lehet megoldani.

Igazság szerint csak annyit remélek, hogy a spoiler szerepben tényleg elkapunk valakit - és nem kapunk ki Jacksonville-ben sem.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kivágtuk OLB Shaun Phillipst! Végre valami jó döntés, nekem nem fog hiányozni.

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Röviden összefoglalva: Szerintem nagyon kell egy irányító a draftról!
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a meccset. MEKKORA kezdés? Fergeteges. Mettenberger nem volt rossz, de mindig akadt valami olyan hiba, hogy elbizonytalanítson. 345 yard 2 TD, a végén az a INT hülyeség volt. Többször összeomlott a fal, nem volt könnyű dolga. Levitre harmatgyenge volt. Ennyi pénzért meg luxus egy ilyen gyenge játékos. Stafford INT-je után a helyett, hogy végig nyomtunk volna egy támadást, fumble.... előtte Matt gyenge passza, punt helyett Schwenke fumble. Walker a Nashville-i kopó ismét bizonyította, hogy lehet rá számítani. Tavaly kételkedtem benne, mondván mit tud Ő majd hozzárakni a játékhoz, de most bizonyítja, hogy nagyon tuti. Így folytatja akkor Pro bowl, megérdemelné. Griffinnek voltak érdekes dolgai, de az, hogy a vállsérülés után visszajött a pályára, nekem az abszolút pozitív onnantól kezdve nekem mindegy volt,hogy játszik sérülten is ott van és küzd. Rescpect. Azt mondjuk nem értettem miért "fújoltak" mikor kísérték az orvosok... idióták. Mostanság az offense-t fikáztuk, de azért hiába vannak jó pillanatai az offense-nek ha folyamatosan jön át az ellenfél és kapunk 43 pontot. Persze az Eagles offense statot nézve top 5, kivéve a futást.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Bár még nem sok telt el, de szerintem Mettenberger egyáltalán nem jó. Igazából a potenciált se látom benne. Nem dob pontosan, néha-néha bejön egy hosszú passz ha nagyon üres az elkapó, de a közelikkel, középtávolikkal rendre megszenved. A legnagyobb bajom vele, hogy olyan érzésem van, mintha le se szarná az egészet, teljesen jellemtelen, egyáltalán nem vezére a csapatnak. Locker bár képességekben hasonló, de legalább mobilisabb, hajt, látni rajta, hogy győzni akar, satöbbi.
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Bármilyen rossz is a csapat, és Mettenberger statisztikái pedig ehhez képest egész jók, most már asszem megállapíthatom, hogy nem Ő az akit szeretnék hosszú távú megoldásnak. Igazán nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de amikor ott áll a center mögött egyszer sem volt még olyan érzésem, hogy biztosan tudja, mit fog csinálni, egy egy hosszú passza bejön, de még meccs menedzserként sem tudom elképzelni, és statikus, nagyon statikus, aki ennyire immobilis, annak nagyon magabiztos passzolónak kell lennie, na Ő szerintem sosem lesz az.egozo
Nekem sem kéne, ebben egyetértünk! 😊 Ha beomlik a zseb, akkor vége is a játéknak, mert képtelen elmozogni. Sok dobása pontatlan, tegnap is csak mázlival úszott meg egy intet. Eddig egyszer játszott jól, a Steelers ellen, azon kívül a garbage timeban felnyomja a statját, aminek köszönhetően úgy tűnik, mintha fejlődne. Egyébként csodálkoznék, ha Whiz nem ragaszkodna hozzá.

Music City Miracle
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Bármilyen rossz is a csapat, és Mettenberger statisztikái pedig ehhez képest egész jók, most már asszem megállapíthatom, hogy nem Ő az akit szeretnék hosszú távú megoldásnak. Igazán nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de amikor ott áll a center mögött egyszer sem volt még olyan érzésem, hogy biztosan tudja, mit fog csinálni, egy egy hosszú passza bejön, de még meccs menedzserként sem tudom elképzelni, és statikus, nagyon statikus, aki ennyire immobilis, annak nagyon magabiztos passzolónak kell lennie, na Ő szerintem sosem lesz az.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az előző hétből kiindulva na meg az egész szezonból remélem a McCoy-Sproles duó nem fog szarrá futni.... Egy érdekesség, hogy a futás elleni védekezésünk 31. a ligában a passz elleni védekezés pedig 9. Tavaly pont fordítva volt. Tackle-ben pedig Griffin csinálta a legtöbbet, utána következik a két CB. Régen rossz ha a két corner csinálja a legtöbb tackle-t.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Változások a keretben: LB Justin Staples rosterre került, de hogy ki helyett, arról fogalmam sincs. Elsősorban MLB, és az elmúlt két évben a Browns PS-ben volt, onnan hoztuk el először a mi PS-ünkbe. Biztos jó benyomást tett tavaly Hortonra, ha ide is elhozta. A PS-be bekerült LB Yawin Smallwood, aki a Falcons idei 7. körös választottja volt. Onnan a TC után mennie kellett, de azt nem néztem meg, hogy az elmúlt hónapokban volt-e csapata.Nandito
Szerintem Anderson helyére jött "erősítésnek". 😀
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Változások a keretben: LB Justin Staples rosterre került, de hogy ki helyett, arról fogalmam sincs. Elsősorban MLB, és az elmúlt két évben a Browns PS-ben volt, onnan hoztuk el először a mi PS-ünkbe. Biztos jó benyomást tett tavaly Hortonra, ha ide is elhozta. A PS-be bekerült LB Yawin Smallwood, aki a Falcons idei 7. körös választottja volt. Onnan a TC után mennie kellett, de azt nem néztem meg, hogy az elmúlt hónapokban volt-e csapata.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Aminek örülök, hogy nem vallottunk szégyent, nagyon jó meccset játszottunk a Steelersszel. Aminek nem örülök, hogy a harmadik negyed végétől kipukkantunk a labda mindkét oldalán. Pedig addig elhittem, hogy meglepetés győzelem is lehet... Az utolsó puntról már volt szó, de nekem az is érthetetlen volt, hogy a védelem miért nem próbált váltani? Ugyanúgy nyomattuk a blitzeket, mint korábban, holott mindig Bell kapta labdát. A challenge-ünk is mókás volt, arra azért kíváncsi lennék, hogy Whiz magától gondolta ki, vagy mondták neki. Az az egy időkérés nem segített volna rajtunk, de már elsőre látszott, hogy a passz nincs meg. No mindegy, mindenesetre az idei meccseinket látva felüdülés volt ezt az MNF-et nézni. Ja, és Grifft kiemelném, most nagyon ott volt. Nem mondom, hogy nem hibázott, de sok fontos szerelést mutatott be. Mett pedig nem tűnik rossznak, de azért jó, hogy van még hat meccsünk, ahol tesztelhetjük.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
4. és négynél a steelers térfelén miért nem megyünk rá amikor 6 perc van hátra? Ezeket a döntéseket nem és nem tudom megérteni....egozo
én megértem amit mondasz, mert pl a múlt héten én is így voltam a Jets ellen...de 6 perc rengeteg idő és ilyenkor inkább nem akarsz shortfieldet adni az ellenfélnek, inkább azt mondod, hogy jöjjön az amúgy jól teljesítő védelem. Azért a Steelers O 3 negyeden keresztül csak 6 pontot tudott felrakni a táblára, így egyértelmű volt, hogy bízik bennük. Nagy mázlink volt, hogy ezúttal a futásblokkolás nagyszerűen ment, ráadásul az amúgy nem túl jó blokkoló TE-ünk is extrát nyújtott.Klaci79
Azért Whiz láthatta a korábbi meccseinket is - legalábbis remélem:-/ - és akkor már egyáltalán nem értem miért bízott a védelmünkben. 😉egozo
Pont most nézem vissza, több mint 7 perc volt hátra. Valójában ekkor már a támadójáték is elég döcögős volt. Ha láttál 1-2 Steelers meccset idén (pl Tampa) ott is hasonló helyzet volt, ahol a Steelers O nem tudta megoldani még az 1 FD-t se. Gondolom ezért bíztak benne, hogy hátha még egyszer meg tudják állítani őket...
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
4. és négynél a steelers térfelén miért nem megyünk rá amikor 6 perc van hátra? Ezeket a döntéseket nem és nem tudom megérteni....egozo
én megértem amit mondasz, mert pl a múlt héten én is így voltam a Jets ellen...de 6 perc rengeteg idő és ilyenkor inkább nem akarsz shortfieldet adni az ellenfélnek, inkább azt mondod, hogy jöjjön az amúgy jól teljesítő védelem. Azért a Steelers O 3 negyeden keresztül csak 6 pontot tudott felrakni a táblára, így egyértelmű volt, hogy bízik bennük. Nagy mázlink volt, hogy ezúttal a futásblokkolás nagyszerűen ment, ráadásul az amúgy nem túl jó blokkoló TE-ünk is extrát nyújtott.Klaci79
Azért Whiz láthatta a korábbi meccseinket is - legalábbis remélem:-/ - és akkor már egyáltalán nem értem miért bízott a védelmünkben. 😉
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ami szigorúan Mettenbergert illeti, én nem vagyok elégedett, bár kb. azt hozza, amit vártam. Most végre megvédte a fal (gyakran be nem fújt holdingokkal, de ez most mellékes és a túloldalon is csínján bántak a zászlókkal), volt ideje, nem kellett mozognia (nem mintha bármikor megpróbálná), ehhez képest nagyon sok incomplete/indokolatlanul nehéz catch az ő lelkén szárad. Voltak persze gyönyörű dobásai, és nem volt igazán interception-veszély (Hunter marhasága volt a pick6), a felütött labdák sem tűntek soknak (bár ebben lehet, hogy tévedek).

Nyilván hosszútávú projekt, egyelőre az NFL alsó szintjét karistolja, de ha Whizék hisznek benne, akkor jövőre lehet folytatni a fejlesztést. Eddig pont az, amit tudtunk róla: egy jó felépítésű, erős karú, nagy önbizalommal bíró, nem kifejezetten intelligens (fociban), tapasztalatlan, mozogni képtelen, döntéseket viszonylag rosszul hozó hatodik körös újonc. A jó hír az, hogy a felsorolt hiányosságok tekintetében a javulás nem elképzelhetetlen, éppen a meccstapasztalat segíthet ebben.Rajna
A legnagyobb gond, hogy én épen Whiz-ben nem hiszek...
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ami szigorúan Mettenbergert illeti, én nem vagyok elégedett, bár kb. azt hozza, amit vártam. Most végre megvédte a fal (gyakran be nem fújt holdingokkal, de ez most mellékes és a túloldalon is csínján bántak a zászlókkal), volt ideje, nem kellett mozognia (nem mintha bármikor megpróbálná), ehhez képest nagyon sok incomplete/indokolatlanul nehéz catch az ő lelkén szárad. Voltak persze gyönyörű dobásai, és nem volt igazán interception-veszély (Hunter marhasága volt a pick6), a felütött labdák sem tűntek soknak (bár ebben lehet, hogy tévedek).

Nyilván hosszútávú projekt, egyelőre az NFL alsó szintjét karistolja, de ha Whizék hisznek benne, akkor jövőre lehet folytatni a fejlesztést. Eddig pont az, amit tudtunk róla: egy jó felépítésű, erős karú, nagy önbizalommal bíró, nem kifejezetten intelligens (fociban), tapasztalatlan, mozogni képtelen, döntéseket viszonylag rosszul hozó hatodik körös újonc. A jó hír az, hogy a felsorolt hiányosságok tekintetében a javulás nem elképzelhetetlen, éppen a meccstapasztalat segíthet ebben.