Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A védelem tartott, amíg lehetett, a sérülések szépen szétcseszték az addig működő gameplant. Reméljük a sérültek hamar visszatérnek majd. Köszi srácok, sok sikert a továbbiakban.Collapo
Köszi, nektek is! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A védelem tartott, amíg lehetett, a sérülések szépen szétcseszték az addig működő gameplant. Reméljük a sérültek hamar visszatérnek majd. Köszi srácok, sok sikert a továbbiakban.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/esqnihynpdco55jmwxjo
Titans CEO 'counting on' Super Bowl berth in 2016
Titans coach Ken Whisenhunt is primed for a monumental turnaround, according to Tommy Smith. The team president and CEO believes it will take just three seasons for Tennessee to return to the Super Bowl.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
NFL Network - nov. 8. szombat

20:00 "A Football Life - Houston '93" - In 1993 the high-flying Houston Oilers fielded one of the most talented teams in football, expected by many to represent the AFC in the Super Bowl. What ensued was one of the wildest, most controversial seasons any team has ever had, a season that may have changed the course of pro football in one of America's largest cities.
21:00 "A Football Life - Steve McNair" - A Football Life examines Steve McNair's life and legacy of the quarterback who tragically lost his life at the age of 36, told through the words of his family, friends and former teammates.
22:00 "A Football Life: Earl Campbell" - The Hall of Fame running back who became the living definition of Texas Tough.

Most bukkantam rá, jó szórakozást. 😉gaben
Köszi 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
NFL Network - nov. 8. szombat

20:00 "A Football Life - Houston '93" - In 1993 the high-flying Houston Oilers fielded one of the most talented teams in football, expected by many to represent the AFC in the Super Bowl. What ensued was one of the wildest, most controversial seasons any team has ever had, a season that may have changed the course of pro football in one of America's largest cities.
21:00 "A Football Life - Steve McNair" - A Football Life examines Steve McNair's life and legacy of the quarterback who tragically lost his life at the age of 36, told through the words of his family, friends and former teammates.
22:00 "A Football Life: Earl Campbell" - The Hall of Fame running back who became the living definition of Texas Tough.

Most bukkantam rá, jó szórakozást. 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Taylor Thompson IR-en, helyette Brett Brackett a rosteren.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ayers a Bears után a Denver ellen is tolt egy sack-et... Sokat nem láttam a tegnapi produkciójából de úgy biztos nem játszott, hogy nálunk indokolt legyen az inaktív szerepe....pakesz
Nagyon akar bizonyítani. Meg kellett volna adnunk neki a lehetőséget nem pedig bagóért elcserélni...gerrard88
Nekünk ilyen ember nem kell, biztos banánt dugott a coach autójának kipufogójába 😀egozo
Vagy krumplit 😀
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ayers a Bears után a Denver ellen is tolt egy sack-et... Sokat nem láttam a tegnapi produkciójából de úgy biztos nem játszott, hogy nálunk indokolt legyen az inaktív szerepe....pakesz
Snap-ek 90%-ában fenn volt. Jellemzően 4-3 RDE-t játszott (bár a sack-je pont 3 man rush-ból jött), sokszor lépett vissza cover-be. Inkább amolyan hibrid DE/OLB szerepet tolt.
Már ezért a két meccsért megérte az a néhány hely hátratrade. Kondicionálisan teljesen rendben van, nagy kedvvel játszik; valamit nagyon elcseszett vele kapcsolatban az új stáb.tomi-tomi
Ha még csak őt cseszték volna el... Sajnos itt minden gallyra van téve, legalábbis egyelőre. Mindenesetre mi már megmondtuk előre, hogy csúnyán áron alul adtuk el Ayerst. 😊

Music City Miracle
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ayers a Bears után a Denver ellen is tolt egy sack-et... Sokat nem láttam a tegnapi produkciójából de úgy biztos nem játszott, hogy nálunk indokolt legyen az inaktív szerepe....pakesz
Snap-ek 90%-ában fenn volt. Jellemzően 4-3 RDE-t játszott (bár a sack-je pont 3 man rush-ból jött), sokszor lépett vissza cover-be. Inkább amolyan hibrid DE/OLB szerepet tolt.
Már ezért a két meccsért megérte az a néhány hely hátratrade. Kondicionálisan teljesen rendben van, nagy kedvvel játszik; valamit nagyon elcseszett vele kapcsolatban az új stáb.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ayers a Bears után a Denver ellen is tolt egy sack-et... Sokat nem láttam a tegnapi produkciójából de úgy biztos nem játszott, hogy nálunk indokolt legyen az inaktív szerepe....pakesz
Nagyon akar bizonyítani. Meg kellett volna adnunk neki a lehetőséget nem pedig bagóért elcserélni...gerrard88
Nekünk ilyen ember nem kell, biztos banánt dugott a coach autójának kipufogójába 😀egozo
a csibész 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ayers a Bears után a Denver ellen is tolt egy sack-et... Sokat nem láttam a tegnapi produkciójából de úgy biztos nem játszott, hogy nálunk indokolt legyen az inaktív szerepe....pakesz
Nagyon akar bizonyítani. Meg kellett volna adnunk neki a lehetőséget nem pedig bagóért elcserélni...gerrard88
Nekünk ilyen ember nem kell, biztos banánt dugott a coach autójának kipufogójába 😀
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ayers a Bears után a Denver ellen is tolt egy sack-et... Sokat nem láttam a tegnapi produkciójából de úgy biztos nem játszott, hogy nálunk indokolt legyen az inaktív szerepe....pakesz
Nagyon akar bizonyítani. Meg kellett volna adnunk neki a lehetőséget nem pedig bagóért elcserélni...
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ayers a Bears után a Denver ellen is tolt egy sack-et... Sokat nem láttam a tegnapi produkciójából de úgy biztos nem játszott, hogy nálunk indokolt legyen az inaktív szerepe....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jön valaki November 15-én a HFL döntőre?gerrard88
Mindenesetre én ott leszek, ha valaki innen jönne még akkor ha gondolja üzenjen és ihatunk egy hazait a szezonunkra! 😊gerrard88
Szólok mindenképp ha úgy alakulna 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Jön valaki November 15-én a HFL döntőre?gerrard88
Mindenesetre én ott leszek, ha valaki innen jönne még akkor ha gondolja üzenjen és ihatunk egy hazait a szezonunkra! 😊
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A múlt hétvégén életemben először képes voltam ellenünk tenni - és az igazat megvallva csak azt bántam meg, hogy nem a legnagyobb lehetséges hendivel tettem...

Ezen a héten legalább ez nem fenyeget...

Nagyon nem jó ez a szezon.

A HFL döntőt én még nem tudom.

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Jön valaki November 15-én a HFL döntőre?
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mettenberger fölött még nem törnék pálcát, adjunk neki még pár meccset, meglátjuk. A csapat többi részével ebben az évben felesleges foglalkozni, nem érdemlik meg 😕
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mettenberger hogy tetszett?? Akkor kezdett már fickándozni amikor a Texans bőven vezetett... Addig meg túldobott, meg magasat... A második félidőre feljavult a statja, de hát akkor már a Texans se úgy pörgött. Szerintem nem volt egy bődület csere.pakesz
majd kielemzem a játékát szerdáig nyugi, mint hazai legnagyobb fanja 😀. Amúgy az már rég rossz, ha egy 6.körös rookie upgrade lenne 😊. Van benne potenciál, de ti már azzal nagyot nyertek, ha Charlie-Locker szintjén hozza, arra viszont képes.MarioAna
Azzal miért nyer a Titans, ha hozza az ő szintjüket?
És ne kapaszkodj folyton abba, hogy 6. körös rookie. Mettenberger csak a sérülése miatt lett 6. körös, egyébként 1-2., de legkésőbb 3. körben elvitte volna valaki.
Egyébként pedig pontosan azt hozta, amit várni lehetett tőle. Pontatlan volt, sietett, nem érezte magát komfortosan a zsebben. Ezek a problémák pedig prospectként is látszottak nála. Ha Whiz valamennyire kicsiszolja, javulhat, de a pontosságán nem nagyon fog tudni javítani.
Mettenbergernél nagyon sokszor érzem azt, hogy ő az elkapóiból él, nagyon sok helyzetben ők húzzák ki a szarból, a dobásai meg rendre pontatlanok egyébként. Bombákat dob, mert baromi erős keze van, csak éppen össze-vissza hajigálja a labdákat.

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Belenéztem a meccsbe és háááát ez a csapat eléggé emlékeztet Whiz utolsó Cards-os szezonjára....
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Mettenberger hogy tetszett?? Akkor kezdett már fickándozni amikor a Texans bőven vezetett... Addig meg túldobott, meg magasat... A második félidőre feljavult a statja, de hát akkor már a Texans se úgy pörgött. Szerintem nem volt egy bődület csere.pakesz
majd kielemzem a játékát szerdáig nyugi, mint hazai legnagyobb fanja 😀. Amúgy az már rég rossz, ha egy 6.körös rookie upgrade lenne 😊. Van benne potenciál, de ti már azzal nagyot nyertek, ha Charlie-Locker szintjén hozza, arra viszont képes.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vége már ennek a fergeteges meccsnek. Elég szar meccs volt. Ha így folytatjuk akkor elég sokat kell innunk a meccsnézésen, hogy elviselhető legyen meccs. 😀 Offense? Olyan halovány volt az első félidőben, hogy a védők is csatlakoztak hozzájuk és 3&12 valamint 3&13-as játékokat engedtünk át. Tavaly futás ellen azért jó volt a védelem, most meg Foster úgy jött át ahogy akart. Igaz, hogy sémaváltás volt de akkor is... Mettenberger hogy tetszett?? Akkor kezdett már fickándozni amikor a Texans bőven vezetett... Addig meg túldobott, meg magasat... A második félidőre feljavult a statja, de hát akkor már a Texans se úgy pörgött. Szerintem nem volt egy bődület csere.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor Greene bilincsben fogja tolni a mai meccsen? 😀 úgy néz ki Charlie-t küldték be helyett a sittre. 😀 Idióta...

TENNESSEE TITANS

#12 QB Charlie Whitehurst
#17 WR Kris Durham
#24 CB Coty Sensabaugh
#26 RB Antonio Andrews
#76 T Will Svitek
#84 TE Taylor Thompson
#90 DL DaQuan Jones

LINEUP CHANGES
#7 Zach Mettenberger starts at QB in place of #10 Jake Locker
#86 Chase Coffman starts at TE in place of #84 Taylor Thompson
#20 Bishop Sankey starts at RB in place of #23 Shonn Greene

HOUSTON TEXANS
#3 QB Tom Savage
#11 WR DeVier Posey
#26 CB Darryl Morris
#37 S Josh Aubrey
#52 LB Jeff Tarpinian
#56 LB Brian Cushing
#70 T Jeff Adams

LINEUP CHANGES
#50 Akeem Dent starts at LB in place of #56 Brian Cushing
#59 Whitney Mercilus starts at LB in place of #90 Jadeveon Clowney

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Letartóztatták Shonn Greene-t.
Mozgássérült helyen parkolt, majd mikor kérte a jegyét a parkolóőr, elhajtott.Höri
Mert nekik mindent szabad...Nálunk is így van, csak nem merik a NAGYMENŐKET letartóztatni, pedig kéne.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Letartóztatták Shonn Greene-t.
Mozgássérült helyen parkolt, majd mikor kérte a jegyét a parkolóőr, elhajtott.Höri
Az amerikai Liptai Claudia.