Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Brandon Ghee CB érkezett, korábban a Bengalsban volt 3 évet.pakesz
Nagyszerű csodálatos nem mindennapi esemény ez... Megint azt érzem, hogy a sötétben tapogatóznak...😀gerrard88
Remek igazolás! Legalább létszámban többen vagyunk. 😀

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Brandon Ghee CB érkezett, korábban a Bengalsban volt 3 évet.pakesz
Nagyszerű csodálatos nem mindennapi esemény ez... Megint azt érzem, hogy a sötétben tapogatóznak...😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Brandon Ghee CB érkezett, korábban a Bengalsban volt 3 évet.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt lehet már tudni, hogy ki kezd QBben vasárnap a 3 lehetséges jelőltből?iktriad
Úgy érted, hogy a kéz nélküli (Locker), az önbizalom-nélküli (Charlie) vagy a tapasztalat-nélküli (Zach) ?Druid
Igen, melyik lesz a háromból? 😀iktriad
Ha Whiz tartja magát a korábbi kijelentéséhez, akkor csak kettő az a három. Tehát ha rendben lesz a keze, akkor Locker a kezdő, ha nem lesz rendben, akkor Charlie.Nandito
Ok, köszi. Majd figyelem a híreket a hét során. Whitehurnsnek örülnék a legjobban.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt lehet már tudni, hogy ki kezd QBben vasárnap a 3 lehetséges jelőltből?iktriad
Úgy érted, hogy a kéz nélküli (Locker), az önbizalom-nélküli (Charlie) vagy a tapasztalat-nélküli (Zach) ?Druid
Igen, melyik lesz a háromból? 😀iktriad
Ha Whiz tartja magát a korábbi kijelentéséhez, akkor csak kettő az a három. Tehát ha rendben lesz a keze, akkor Locker a kezdő, ha nem lesz rendben, akkor Charlie.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt lehet már tudni, hogy ki kezd QBben vasárnap a 3 lehetséges jelőltből?iktriad
Úgy érted, hogy a kéz nélküli (Locker), az önbizalom-nélküli (Charlie) vagy a tapasztalat-nélküli (Zach) ?Druid
Igen, melyik lesz a háromból? 😀
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Azt lehet már tudni, hogy ki kezd QBben vasárnap a 3 lehetséges jelőltből?iktriad
Úgy érted, hogy a kéz nélküli (Locker), az önbizalom-nélküli (Charlie) vagy a tapasztalat-nélküli (Zach) ?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt lehet már tudni, hogy ki kezd QBben vasárnap a 3 lehetséges jelőltből?
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg McCourty szerződését. A következő három évben összesen 24,8 milliót kapna. Ha szezon végén elküldenénk akkor ez 3,6 millióba kerülne, ami dead money-ként jelenne meg. Ha továbbra is így folytatja, megéri-e nekünk ennyi pénzt kifizetni egy ilyen CB-ért. Akkor már más bizonyított CB is kap ennyit, aki tud is valamit. Tegnap már ott tartottam, hogy nézegettem következő évi FA CB-et. 😀 Nem feltétlen McCourty pótlására, hanem a másik oldalra. Nyilván meg kell fizetni, de hát ha Jason-ra eltudunk ennyit pénzt szórni, akkor olyanra is költhetjük aki erősítést jelentene. Jövőévi FA pl.: Brandon Flowers,Darius Butler, Chris Harris, stb... itt a lista egyébként. Ott a draft is de hát.... tudjuk. 😀
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/cornerback/pakesz
Áááá, nekünk nem kell másik CB úgy könnyű nyerni, ha jó játékosaink vannak 😊
Lockerre még visszatérve. A négy év alatt a mostani meccsen láttam először benne azt, ami egy igazi QB-ben meg kell hogy legyen, épp azt tervezgettem, hogy megírom, hogy mégis van benne valami kis szikra. Tetszett ahogy magabiztosan passzolt, és ahogy küzdött a futásoknál. Igazi vezérnek nézett ki. A sérülése meg nem az a sérülés volt amit bárki elkerülhetett volna, ahogy a védő nekiugrott a kezének az nem olyan volt, amelytől bármelyik más irányító keze nem sérült volna meg. Összegezve: ezzel a Lockerrel kiegyeznék, ha minden meccsen tudná ezt hozni.egozo
Abszolút magabiztos volt kivéve akkor, amikor egy elég érdekes helyre akart passzolni, és odadobta a védő kezébe csak szerencsénkre kiejtette. Utána jött a második TD-nk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Most néztem meg McCourty szerződését. A következő három évben összesen 24,8 milliót kapna. Ha szezon végén elküldenénk akkor ez 3,6 millióba kerülne, ami dead money-ként jelenne meg. Ha továbbra is így folytatja, megéri-e nekünk ennyi pénzt kifizetni egy ilyen CB-ért. Akkor már más bizonyított CB is kap ennyit, aki tud is valamit. Tegnap már ott tartottam, hogy nézegettem következő évi FA CB-et. 😀 Nem feltétlen McCourty pótlására, hanem a másik oldalra. Nyilván meg kell fizetni, de hát ha Jason-ra eltudunk ennyit pénzt szórni, akkor olyanra is költhetjük aki erősítést jelentene. Jövőévi FA pl.: Brandon Flowers,Darius Butler, Chris Harris, stb... itt a lista egyébként. Ott a draft is de hát.... tudjuk. 😀
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/cornerback/pakesz
Áááá, nekünk nem kell másik CB úgy könnyű nyerni, ha jó játékosaink vannak 😊
Lockerre még visszatérve. A négy év alatt a mostani meccsen láttam először benne azt, ami egy igazi QB-ben meg kell hogy legyen, épp azt tervezgettem, hogy megírom, hogy mégis van benne valami kis szikra. Tetszett ahogy magabiztosan passzolt, és ahogy küzdött a futásoknál. Igazi vezérnek nézett ki. A sérülése meg nem az a sérülés volt amit bárki elkerülhetett volna, ahogy a védő nekiugrott a kezének az nem olyan volt, amelytől bármelyik más irányító keze nem sérült volna meg. Összegezve: ezzel a Lockerrel kiegyeznék, ha minden meccsen tudná ezt hozni.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg McCourty szerződését. A következő három évben összesen 24,8 milliót kapna. Ha szezon végén elküldenénk akkor ez 3,6 millióba kerülne, ami dead money-ként jelenne meg. Ha továbbra is így folytatja, megéri-e nekünk ennyi pénzt kifizetni egy ilyen CB-ért. Akkor már más bizonyított CB is kap ennyit, aki tud is valamit. Tegnap már ott tartottam, hogy nézegettem következő évi FA CB-et. 😀 Nem feltétlen McCourty pótlására, hanem a másik oldalra. Nyilván meg kell fizetni, de hát ha Jason-ra eltudunk ennyit pénzt szórni, akkor olyanra is költhetjük aki erősítést jelentene. Jövőévi FA pl.: Brandon Flowers,Darius Butler, Chris Harris, stb... itt a lista egyébként. Ott a draft is de hát.... tudjuk. 😀
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/cornerback/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Biztosan vége Pollard szezonjának, Achilles sérülést szenvedett. A kezdő S páros Griffin és Wilson lesz.Nandito
Tavaly futás ellen nagyon jó volt. Idén sajnos visszaesett a formája. Jobbulást!pakesz
De még mindig a legjobb volt a secondaryban, mondjuk ebben nem nehéz. De Wilson sem volt rossz, sajnos a cornerek töketlensége miatt a safetyk nagyon le vannak terhelve a passzok ellen is, így kevésbé tudnak besegíteni a futás ellen.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Biztosan vége Pollard szezonjának, Achilles sérülést szenvedett. A kezdő S páros Griffin és Wilson lesz.Nandito
Tavaly futás ellen nagyon jó volt. Idén sajnos visszaesett a formája. Jobbulást!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Biztosan vége Pollard szezonjának, Achilles sérülést szenvedett. A kezdő S páros Griffin és Wilson lesz.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajátos rekordnak lettünk részesei a Brownsnak, és főleg magunknak köszönhetően: 25 pontos hátrányból fordítás az eddigi legnagyobb, amit egy vendégcsapat bemutatott. Szép... Emellett Pollard megsérült, valószínűleg ennyi volt neki a szezon. Coty is beszedett valamit, tehát az amúgy is rossz secondarynk egyre inkább romokba kerül. Stevens szintén kidőlt, és mivel nincs FB a keretben, ezért Lewan blokkolt helyette TE-ként. Megérte Mooneyt is kitenni.

Lockernek talán nincs komoly sérülése, de csodálkoznék, ha nem hagyna ki pár hetet, mert valami rögzítőkötés volt a kezén. Szerintem már nincs mit nézni rajta, mert vagy rosszul játszik, vagy jól játszik és megsérül. Mint embert nagyon kedvelem, de nem lesz belőle francsájz QB, legalábbis nálunk nem. (Ha megszóltok, miért védtem eddig és annyira vehemensen, akkor jogosan teszitek, s mivel igazatok van, ezért ígérem, nem válaszolok rá.)Nandito
Nem ez a gond, hanem az, hogy megmutatni sem tudja, hogy ő franchise QB. Négy meccset nem bír egészségesen lejátszani, márpedig ez egy olyan mocsok játék, ahol kapni fogja az ütéseket, akár futkározik, akár nem. Sajnálom szerencsétlent, mert folyamatosan vannak fellángolásai, jó meccsei, de nem lehet rá alapozni, főleg nem ráépíteni egy csapatot.

több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajátos rekordnak lettünk részesei a Brownsnak, és főleg magunknak köszönhetően: 25 pontos hátrányból fordítás az eddigi legnagyobb, amit egy vendégcsapat bemutatott. Szép... Emellett Pollard megsérült, valószínűleg ennyi volt neki a szezon. Coty is beszedett valamit, tehát az amúgy is rossz secondarynk egyre inkább romokba kerül. Stevens szintén kidőlt, és mivel nincs FB a keretben, ezért Lewan blokkolt helyette TE-ként. Megérte Mooneyt is kitenni.

Lockernek talán nincs komoly sérülése, de csodálkoznék, ha nem hagyna ki pár hetet, mert valami rögzítőkötés volt a kezén. Szerintem már nincs mit nézni rajta, mert vagy rosszul játszik, vagy jól játszik és megsérül. Mint embert nagyon kedvelem, de nem lesz belőle francsájz QB, legalábbis nálunk nem. (Ha megszóltok, miért védtem eddig és annyira vehemensen, akkor jogosan teszitek, s mivel igazatok van, ezért ígérem, nem válaszolok rá.)Nandito
Pedig ezen a meccsen talán egyedül Ő mutatott jó teljesítményt, és becsülettel küzdött a futásoknál is.
Ezzel a Whisenhunttal is tele van a hócipőm, elég hamar. Amikor láttam, hogy 4 és centiknél nekimegy egy QB sneakkel, ráadásul ezzel a szerencsétlen pótirányítónkkal, akkor legszívesebben fejbe vágtam volna a monitoron keresztül. A másik hülye az volt, aki ennek a McCourtynak extra zsét adott, mert egy átlagos WR-t sem tud levédekezni, nemhogy egy jót.
A fal szánalmas, mint ahogy a futás elleni védekezésünk is. A passz elleni meg nincs is.
Szerintem át kéne nevezni a csapatot a kanadai ligában, ott legalább pár meccset megnyernének.
Miért nem lehet ezt a Mettenbergert játszatni, ennyi biztos lenne benne.
A bírók ítéletét, meg a béna cornerünk egyedüli normális megmozdulásánál meg nem is értettem, de kérlek ne is próbálja senki elmagyarázni, mert nem érdekel.
Sajnos, ez a csapat nem érdemel győzelmet, de az edzőkkel és a vezetőkkel együtt fizetést sem. Én már rég nem dolgoznék a helyemen, ha ilyen lenne a hozzáállásom, a szakértelmem.
Hát röviden ennyi 😊
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajátos rekordnak lettünk részesei a Brownsnak, és főleg magunknak köszönhetően: 25 pontos hátrányból fordítás az eddigi legnagyobb, amit egy vendégcsapat bemutatott. Szép... Emellett Pollard megsérült, valószínűleg ennyi volt neki a szezon. Coty is beszedett valamit, tehát az amúgy is rossz secondarynk egyre inkább romokba kerül. Stevens szintén kidőlt, és mivel nincs FB a keretben, ezért Lewan blokkolt helyette TE-ként. Megérte Mooneyt is kitenni.

Lockernek talán nincs komoly sérülése, de csodálkoznék, ha nem hagyna ki pár hetet, mert valami rögzítőkötés volt a kezén. Szerintem már nincs mit nézni rajta, mert vagy rosszul játszik, vagy jól játszik és megsérül. Mint embert nagyon kedvelem, de nem lesz belőle francsájz QB, legalábbis nálunk nem. (Ha megszóltok, miért védtem eddig és annyira vehemensen, akkor jogosan teszitek, s mivel igazatok van, ezért ígérem, nem válaszolok rá.)

Music City Miracle
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A bírók is bekaphassák, meg a védelem is és azért a támadók és spec team is sorba állhat...

Egyik turnover visszafújás kapcsán sem értek egyet a bírókkal, a védelem meg hiába csinál mondjuk 5 jó játékot, ha arra jut kettő pocsék. Lockerért szerintem nagy kár, jó lenne még látni párszor a végső döntés előtt... a meccsen egyedül Levitre late hit-je ért valamit, bár én inkább a special team-re bíztam volna az elintézését (direkt néztem, hogy kezdő rúgásoknál, meg punt-oknál is fent volt; szerintem belefért volna ott valami csúnyább is...)

Jövő héten érdekes rangadó lesz a Jaguars ellen... mondjuk a társaság nyilván hangulatosabbá teszi, bármi is lesz a meccsen...😀 - és azért kár, hogy a szezonnak vége.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
kösz a meccset srácok, Whitehursttel azért nehéz, jobbulást Lockernek. Ha nem sérül le, valszeg simán behúzzátok.Joey Tribbiani
Köszi és gratula nektek! Persze, nehéz Charlieval, de hogy egy nyamvadt FG-t nem tudunk a táblára tenni a szünet után, az botrány. (Talán még a félpályát sem léptük át.) Az meg pláne az, hogy a saját tárfelünkön visszaadjuk a labdát, hogy GWD-t csinálhasson Hoyer. Erre csak az lehet a magyarázat, hogy 1/1-et akarunk. Más nincs.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Atya ég.... 28-3ról kiszopni ki más tudna, mint mi. Úgy sikerült ezt összehozni, hogy kétszer védekeztük ki a 4. kísérletet és mégis sikerült kikapni. Szólni kellene a srácoknak, hogy van második félidő is. Az offense a második félidőben, mint ha a pályán se lett volna. (igaz ténylegesen nem is nagyon volt), egyszerűen borzalmas. Lockernek jó meccse lett volna, kb olyan volt ez mint tavaly a Jets ellen amikor jól ment a játék 300 yard felett passzolt majd megsérült.... onnantól kezdve.... Ettől függetlenül jövőhéten meccsnézés! 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
kösz a meccset srácok, Whitehursttel azért nehéz, jobbulást Lockernek. Ha nem sérül le, valszeg simán behúzzátok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Bocs mindenkitől, de ami nálunk folyik, az egy nagy rakás kaki. Más érdemlegeset nem tudok hozzászólni a mai meccshez. Sajnálom. 😕

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Probable: Casey,Locker, Pitoitua,Walker
Questionable: BWW
Doubtful: Thompson

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tegnapi edzés: Locker teljes értékű munkát végzett csak úgy, mint Pitoitua. Thompson, BWW nem edzett.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért remélem 4 meccs után nem adjuk fel a szezont. Itt arra gondolok, hogy arra "koncentrálna" a csapat, hogy minél "jobb" drafthelyet szerezzen. Sohasem szerettem az ilyet. Szerintem nem csak én vagyok így vele, de nem azért vártunk 8-9 hónapot, hogy 4 meccs után csak kilátástalan játékot lássunk, és mindegy alapon játsszon a csapat. Értem én, hogy fontos a draft, de az sem életbiztosítás. Inkább egy 7-9, mint sem egy 3-13. 😊 Hajrá! 😉pakesz
Teljesen igaz, hogy a 7-9 jobb, mint a 3-13, de a franchise szempontjából lehet, hogy jobban jártok egy 1/1-es pickkel egy olyan évben, amikor Mariota, Winston jön a draftra, mert akkor jó eséllyel 10+ évig elég jó QB-t szereztek. Ha a hosszútávot nézed, akkor "1 év a 10+-ért cserébe". Lehet megéri, látod, hogy egy jó playmaker QB mennyit dob bármelyik csapaton. Ezt mondjuk korai ecsetelni, de ha a 8-10. hét környékén is bottom3 csapat lesz a Titans, akkor azért már elgondolkodtató, mivel a szezon úgy is elment, ráadásul el lehet mondani, hogy addig, a 8-10. hétig a csapat nem tankolt egyáltalán, mégis erre futja idén.
Egy jó franchise QB mindennél többet érő befektetés.