Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
olvastam valamit, de Levitre tényleg gyenge? vagy olyan gyenge amilyennek mondják?sapka
gyenge ja

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvastam valamit, de Levitre tényleg gyenge? vagy olyan gyenge amilyennek mondják?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Whitehurst is egy "menedzselős" játékosnak tűnik, szóval ha már váltás lesz a későbbiekben akkor legyen Mettenberger. Whitehurst Rivers mellett nem nagyon tudott kibontakozni, de amit Pre-n láttam semmi extra. Mettenbergerben láttam a fantáziát, igaz benne volt a játékában az INT, na de ez ilyen rookie-s hibáknak tűntek. A passzai igazi rakéták voltak, majd kiderül mi lesz vele, ha egyáltalán pályára lép.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az egy dolog, hogy a Titans fanok mennyire szeretnék-e, hogy Mettenberger kerüljön a kezdőbe. A HC fogja ezt eldönteni. Ennyi erővel a Titans fanok (többek között mi is) egy jó CB párost, de legalább is egy jó CB-t szeretnének de láthatjuk, hogy mi van. Nem hiszem, hogy 3 meccs után már dobná is a kezdőből Locker-t. 4. szezonja az biztos, de egy QB csere más tészta. Egy QB cserével nem fog megoldódni a secondary bénázása. Ha esetleg a támadójáték javulna, attól még a cornereket ugyan úgy szétdobálnák. Nem azt mondom, hogy tűzön vízen át a QB1-el kell lehozni a szezont, ( lásd anno 0-6 után Collins-Young csere, amit nagyon akartunk) de vannak itt más problémák is.pakesz
Hiába van gond bőven, a játék alfája és omegája a QB. Ezt a problémát kell megoldani először, utána jöhet a többi. Ha Locker tudta volna hozni magát, akkor a Cowboys elleni meccs nyerhető lett volna, még a kapott 26 pont ellenére is. Sajnos úgy tűnik, hogy Locker max game menedzser szerepkörre jó, de ahhoz jó védelem kell. A legutolsó, a 2008-as PO szereplés alkalmával volt egy pusztító védelem, jó futójáték CJ-vel, így Collinsszal is nyertük a meccseket. Pedig ő akkor sem volt jó, hanem egy megbízható szintet tudott hozni, és a többit a csapat megoldotta. Most a védelemmel, s főleg a secondaryval nem tudunk mit kezdeni, abból kell főzniük az edzőknek, ami van. A QB poszton viszont van alternatíva. Nem azt mondom, hogy már most váltsunk, de ha Locker a következő 2-3 meccsen is így játszik, akkor kár erőltetni. És nem Charliet kell elővenni, hanem meg kell nézni, hogy Mettenberger ér-e valamit. Bár csak a 6. körben hoztunk el, de azt ne felejtsük el, hogy eredetileg a 2-3.körbe várták a drafton, az egyetemen jó számokat hozott, és jó védelmek ellen játszott. Azért csúszott, mert térdsérülése volt, illetve a magaviseletével is akadtak gondok. Gondolni kell a jövőre, de ezt Stez már írta is. Egy esetleges korai pickkel muszáj lesz QB-t húzni, de akkor Mettenbergernek annyi is. Jelenleg ugyan nem tudjuk mire képes, de soha nem is fogjuk megtudni, ha nem játszik. Az meg vicces lenne, ha csak jövőre derülne ki, hogy Mettenberger sem ér semmit, mert akkor újabb évet dobnánk ki az ablakon. Ezt asszem egyikünk sem szeretné.

Végezetül annyit, hogy a közakarat nagy tud ám lenni. Locker amúgy is hendikeppel indult neki a szezonnak, és hiába sikerült jól az első meccse, a legutóbbi két produkciója miatt nagy a felzúdulás ellene. Idegenben ezt még egy ideig el lehet adni, de mi lesz az LP Fielden? Állítólag az öltözőben is vannak negatív hangok vele szemben, azt meg nem tehetik meg Whizék, hogy már az első évben elvesztik a csapat bizalmát. Nincs mese győzelmeket kell hozni, de ezt a secondaryt Luck ízekre szedi, ezért a támadósornak is villantania kell. Ha meg nem változik semmi és jönnek a vereségek, akkor az nem jelenthet mást, mint hogy tankolunk Mariotára. De erről ne is beszéljünk, mert akkor szomorú idény vár ránk. Nyerjünk a Colts ellen, és mind a csapatnak, mind a szurkolónak jobb lesz a kedve.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyon gány lehet Mettenberger edzéseken, hogy ha még most sem akarják kezdetni. 😊
Ha pedig jön Mariota, vagy más korai QB jövőre, amire valljuk be nagy esély van, ha top pickeket lesz, akkor Mettenbergernek szegénynek kb. lőttek is.Stez
A héten ő sem edzett, mert a családjában meghalt valaki. Ettől még persze lehet rossz a tréningeken, mindenesetre az előszezonban nem volt rossz. Emiatt kint a Titans fanok között már egyre nagyobb az igény, hogy kerüljön kezdőbe Locker helyett, amivel igazán nem is lehet vitatkozni. Bízom benne, hogy amint elszáll ez az idény is, akkor megkapja az esélyt, hogy bizonyítson. Különben tényleg megy a kukába, a várhatóan top5-ös pickkel valószínűleg újabb QB fog érkezni ide.Nandito
Az egy dolog, hogy a Titans fanok mennyire szeretnék-e, hogy Mettenberger kerüljön a kezdőbe. A HC fogja ezt eldönteni. Ennyi erővel a Titans fanok (többek között mi is) egy jó CB párost, de legalább is egy jó CB-t szeretnének de láthatjuk, hogy mi van. Nem hiszem, hogy 3 meccs után már dobná is a kezdőből Locker-t. 4. szezonja az biztos, de egy QB csere más tészta. Egy QB cserével nem fog megoldódni a secondary bénázása. Ha esetleg a támadójáték javulna, attól még a cornereket ugyan úgy szétdobálnák. Nem azt mondom, hogy tűzön vízen át a QB1-el kell lehozni a szezont, ( lásd anno 0-6 után Collins-Young csere, amit nagyon akartunk) de vannak itt más problémák is.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon gány lehet Mettenberger edzéseken, hogy ha még most sem akarják kezdetni. 😊
Ha pedig jön Mariota, vagy más korai QB jövőre, amire valljuk be nagy esély van, ha top pickeket lesz, akkor Mettenbergernek szegénynek kb. lőttek is.Stez
A héten ő sem edzett, mert a családjában meghalt valaki. Ettől még persze lehet rossz a tréningeken, mindenesetre az előszezonban nem volt rossz. Emiatt kint a Titans fanok között már egyre nagyobb az igény, hogy kerüljön kezdőbe Locker helyett, amivel igazán nem is lehet vitatkozni. Bízom benne, hogy amint elszáll ez az idény is, akkor megkapja az esélyt, hogy bizonyítson. Különben tényleg megy a kukába, a várhatóan top5-ös pickkel valószínűleg újabb QB fog érkezni ide.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon gány lehet Mettenberger edzéseken, hogy ha még most sem akarják kezdetni. 😊
Ha pedig jön Mariota, vagy más korai QB jövőre, amire valljuk be nagy esély van, ha top pickeket lesz, akkor Mettenbergernek szegénynek kb. lőttek is.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Whis úgy látszik nem tanul a hibájából és nem képes normális QB-t találni magána az egy ölébe pottyant Warneren kívül....dande
Azért Big Bennel se dolgozott rosszul. Mindegy, jövőre nevelgeti majd Mariotát. 😀

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Whis úgy látszik nem tanul a hibájából és nem képes normális QB-t találni magána az egy ölébe pottyant Warneren kívül....dande
Köszönjük! 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Whis úgy látszik nem tanul a hibájából és nem képes normális QB-t találni magána az egy ölébe pottyant Warneren kívül....
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Locker csuklósérülést szenvedett a Bengals ellen. Azt nem tudni, hogy mikor történt az eset, mert csak a meccs után derült ki a sérülése. Ha nem jön rendbe, akkor Charlie lesz a kezdő (atyaég... 😊 ), bár az nagy talány, miért nem Mettenbergert vesszük elő.

A rosteren történt egy változás, WR TJ Graham ment, TE Chase Coffmann visszatért.Nandito
Félnek, hogy mégtöbb Intet dobna bár én se értem hogy miért nem lehet probálkozni mivel semmit se veszíthetnének úgyhiszem... Coffmann-nek örülök biztatóan teljesített a Pre alatt is! 😉
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Locker csuklósérülést szenvedett a Bengals ellen. Azt nem tudni, hogy mikor történt az eset, mert csak a meccs után derült ki a sérülése. Ha nem jön rendbe, akkor Charlie lesz a kezdő (atyaég... 😊 ), bár az nagy talány, miért nem Mettenbergert vesszük elő.

A rosteren történt egy változás, WR TJ Graham ment, TE Chase Coffmann visszatért.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Skacok sorry, de nem tudok menni a közös meccsnézésre, mert dolgoznom kell, de azért lélekben ott leszek! 😉
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Érdekes, hogy többen emlegettétek a pénz dolgot, mert nekem is ez jutott eszembe tegnap. Egy meccsre lebontva ezért a .....ért fizettek ki mittudomén kb. 10 millió dollárt. No comment. Lockerrel kapcsolatban egy dologra nem gondoltunk. Mi van, ha nem sérül meg és még bukunk vagy kettőt? Persze nem csak rajta múlt, de edzőként muszáj váltani nem? Okok tudom én, hogy de kire??Hamilkar
Lockernak ezzel a teljesítménnyel szerintem egy, max két meccse lehet hátra. Utána meg kell nézni Mettenbergert is, hogy esetleg lehet-e vele valamit kezdeni.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
R.I.P. Bironas...

Nem láttam a meccset, de a hozzászólásaitokat látva jobb is. Úgy látszik, a csapatnak és Lockernak is kifutott eredmény volt az első meccs, azóta látatjuk, hol tart a Chiefs, és a hol a Titans. Ha valamit akarunk ebben a bajnokságban, akkor a Colts ellen végképp nem lehet betlizni. Főleg Lockernak kéne összekapnia magát, mert ha ezt hozza, akkor ez sajnos tényleg kevés ide.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Érdekes, hogy többen emlegettétek a pénz dolgot, mert nekem is ez jutott eszembe tegnap. Egy meccsre lebontva ezért a .....ért fizettek ki mittudomén kb. 10 millió dollárt. No comment. Lockerrel kapcsolatban egy dologra nem gondoltunk. Mi van, ha nem sérül meg és még bukunk vagy kettőt? Persze nem csak rajta múlt, de edzőként muszáj váltani nem? Okok tudom én, hogy de kire??
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajnálom Bironast, Ő biztos berúgta volna a mezőnygólokat tegnap.

A tegnapi meccsnek, csak az első félidejéről tudok szólni, mert nem bírtam tovább nézni. Nem értem hogy nevezheti magát szakértőnek az, aki ilyen corner csapattal neki mert vágni a szezonnak. McCourtynak szerintem valami maffiás kapcsolata lehet, mert anélkül nem tudom hogy érhette el ezt a hatalmas összegű szerződést, máshol legfeljebb kiegészítő ember lehetne. Wreh-Wilsonról meg csak annyit, hogy az ellenfél irányítója is simán megveri, akkor mit keres itt. Itt a Bowl-on már kb 5-6 éve szajkózzuk, hogy kellene legalább egy normális, meg egy félig normális corner, azóta sem tettek ezért semmit.

Összességében a meccs arra a havas Patriots ellenire emlékeztetett, mai pár éve volt, azóta csak visszafejlődés volt mert, ha lehet még annál is szánalmasabb volt az egész társaság. Lehet megint kapok a fejemre, de Locker továbbra sem gondolom, hogy első számú irányítónak való, úgy tűnik a Kansas meccs csak kifutott, vagy ők tényleg ilyen gyengék. A labdái mindig csak egy picivel magasabbak, csak egy picivel hosszabbak, szélesebbek, de nem tud a csapat élére állni, amikor gond van. Ha megy a szekér, neki is megy, ha nem, akkor semmit nem tud hozzá tenni.

Valahogy az egész Titans úgy tűnik nekem, mintha senki nem értene ahhoz, amit csinál, kezdve a vezetéstől, bezárva a rugó játékosig.

Hát ennyi. Az az igazság, hogy nincs is kedvem a meccsnézéshez, mert csak felidegesítem magam, hogy ennyi pénzért hogy lehet ilyen szánalmas teljesítményt nyújtani.egozo
Viszont ha közös meccsnézésnél szarul is játszunk, mi biztos jól fogjuk érezni magunkat. 😀 Szóval pusztán emiatt ne hátrálj meg. 😊 Persze jobb, mint ha valaki fején szétvernéd a széket a pubban. 😀pakesz
Ez hirtelen felindulásból volt, nem verekszünk 😊
Meg a legközelebbit úgyis elkezdem megint nézni.egozo
így van! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajnálom Bironast, Ő biztos berúgta volna a mezőnygólokat tegnap.

A tegnapi meccsnek, csak az első félidejéről tudok szólni, mert nem bírtam tovább nézni. Nem értem hogy nevezheti magát szakértőnek az, aki ilyen corner csapattal neki mert vágni a szezonnak. McCourtynak szerintem valami maffiás kapcsolata lehet, mert anélkül nem tudom hogy érhette el ezt a hatalmas összegű szerződést, máshol legfeljebb kiegészítő ember lehetne. Wreh-Wilsonról meg csak annyit, hogy az ellenfél irányítója is simán megveri, akkor mit keres itt. Itt a Bowl-on már kb 5-6 éve szajkózzuk, hogy kellene legalább egy normális, meg egy félig normális corner, azóta sem tettek ezért semmit.

Összességében a meccs arra a havas Patriots ellenire emlékeztetett, mai pár éve volt, azóta csak visszafejlődés volt mert, ha lehet még annál is szánalmasabb volt az egész társaság. Lehet megint kapok a fejemre, de Locker továbbra sem gondolom, hogy első számú irányítónak való, úgy tűnik a Kansas meccs csak kifutott, vagy ők tényleg ilyen gyengék. A labdái mindig csak egy picivel magasabbak, csak egy picivel hosszabbak, szélesebbek, de nem tud a csapat élére állni, amikor gond van. Ha megy a szekér, neki is megy, ha nem, akkor semmit nem tud hozzá tenni.

Valahogy az egész Titans úgy tűnik nekem, mintha senki nem értene ahhoz, amit csinál, kezdve a vezetéstől, bezárva a rugó játékosig.

Hát ennyi. Az az igazság, hogy nincs is kedvem a meccsnézéshez, mert csak felidegesítem magam, hogy ennyi pénzért hogy lehet ilyen szánalmas teljesítményt nyújtani.egozo
Viszont ha közös meccsnézésnél szarul is játszunk, mi biztos jól fogjuk érezni magunkat. 😀 Szóval pusztán emiatt ne hátrálj meg. 😊 Persze jobb, mint ha valaki fején szétvernéd a széket a pubban. 😀pakesz
Ez hirtelen felindulásból volt, nem verekszünk 😊
Meg a legközelebbit úgyis elkezdem megint nézni.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajnálom Bironast, Ő biztos berúgta volna a mezőnygólokat tegnap.

A tegnapi meccsnek, csak az első félidejéről tudok szólni, mert nem bírtam tovább nézni. Nem értem hogy nevezheti magát szakértőnek az, aki ilyen corner csapattal neki mert vágni a szezonnak. McCourtynak szerintem valami maffiás kapcsolata lehet, mert anélkül nem tudom hogy érhette el ezt a hatalmas összegű szerződést, máshol legfeljebb kiegészítő ember lehetne. Wreh-Wilsonról meg csak annyit, hogy az ellenfél irányítója is simán megveri, akkor mit keres itt. Itt a Bowl-on már kb 5-6 éve szajkózzuk, hogy kellene legalább egy normális, meg egy félig normális corner, azóta sem tettek ezért semmit.

Összességében a meccs arra a havas Patriots ellenire emlékeztetett, mai pár éve volt, azóta csak visszafejlődés volt mert, ha lehet még annál is szánalmasabb volt az egész társaság. Lehet megint kapok a fejemre, de Locker továbbra sem gondolom, hogy első számú irányítónak való, úgy tűnik a Kansas meccs csak kifutott, vagy ők tényleg ilyen gyengék. A labdái mindig csak egy picivel magasabbak, csak egy picivel hosszabbak, szélesebbek, de nem tud a csapat élére állni, amikor gond van. Ha megy a szekér, neki is megy, ha nem, akkor semmit nem tud hozzá tenni.

Valahogy az egész Titans úgy tűnik nekem, mintha senki nem értene ahhoz, amit csinál, kezdve a vezetéstől, bezárva a rugó játékosig.

Hát ennyi. Az az igazság, hogy nincs is kedvem a meccsnézéshez, mert csak felidegesítem magam, hogy ennyi pénzért hogy lehet ilyen szánalmas teljesítményt nyújtani.egozo
Viszont ha közös meccsnézésnél szarul is játszunk, mi biztos jól fogjuk érezni magunkat. 😀 Szóval pusztán emiatt ne hátrálj meg. 😊 Persze jobb, mint ha valaki fején szétvernéd a széket a pubban. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajnálom Bironast, Ő biztos berúgta volna a mezőnygólokat tegnap.

A tegnapi meccsnek, csak az első félidejéről tudok szólni, mert nem bírtam tovább nézni. Nem értem hogy nevezheti magát szakértőnek az, aki ilyen corner csapattal neki mert vágni a szezonnak. McCourtynak szerintem valami maffiás kapcsolata lehet, mert anélkül nem tudom hogy érhette el ezt a hatalmas összegű szerződést, máshol legfeljebb kiegészítő ember lehetne. Wreh-Wilsonról meg csak annyit, hogy az ellenfél irányítója is simán megveri, akkor mit keres itt. Itt a Bowl-on már kb 5-6 éve szajkózzuk, hogy kellene legalább egy normális, meg egy félig normális corner, azóta sem tettek ezért semmit.

Összességében a meccs arra a havas Patriots ellenire emlékeztetett, mai pár éve volt, azóta csak visszafejlődés volt mert, ha lehet még annál is szánalmasabb volt az egész társaság. Lehet megint kapok a fejemre, de Locker továbbra sem gondolom, hogy első számú irányítónak való, úgy tűnik a Kansas meccs csak kifutott, vagy ők tényleg ilyen gyengék. A labdái mindig csak egy picivel magasabbak, csak egy picivel hosszabbak, szélesebbek, de nem tud a csapat élére állni, amikor gond van. Ha megy a szekér, neki is megy, ha nem, akkor semmit nem tud hozzá tenni.

Valahogy az egész Titans úgy tűnik nekem, mintha senki nem értene ahhoz, amit csinál, kezdve a vezetéstől, bezárva a rugó játékosig.

Hát ennyi. Az az igazság, hogy nincs is kedvem a meccsnézéshez, mert csak felidegesítem magam, hogy ennyi pénzért hogy lehet ilyen szánalmas teljesítményt nyújtani.
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Őszinte részvétem srácok 😕

" class="embed">
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hú basszus , én is csak most olvasom 😐 Nyugodjon Békében !

több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Bironasról mindig az a vagy 10 évvel ezelőtti 60 yardos FG-je marad meg nekem a Colts ellen, meg a Texans elleni rekordja.

A mai meccsen érdekesebb lett volna, ha nem magunk ellen játszunk. Csak három negyedet szenvedtem végig belőle, de annyi hiba volt minden csapatrészben, hogy nem szívesen emelem ki Blidi Wreh-Wilson missed int/tacklejét az első TD előtt, de mégis kénytelen vagyok, mert egy ilyenért én egyszerűen elkérném tőle a szerelést és elköszönnék tőle.
Ez nagyon rossz volt ma, és főleg azért, mert igazán komoly erőfeszítésre se tudtuk őket készíteni, ami elfogadhatatlan.
Hát ez van.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kivételesen szomorú olyannak a halálhírét olvasni, akinek a karrierjét már mi is végigkövettük szinte.

Példamutatóan szorgalmas manus lehetett azok után, hogy anno kiszorult az Auburnből, el kellett mennie FCS-be, majd az AFL2-ben kezdte profi karrierjét, az aréna bajnokság 2. vonalában.

több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
basszus, R.I.P. 😕