Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Vállsérülés miatt vége Zach Brown szezonjának. Helyette elvileg Gooden lesz a kezdő.Nandito
Jól nyomta a KC ellen?D11
Brown vagy Gooden? 😊 Gooden elsőre jó volt. 22 snapet kapott és volt négy taklija. Whiz is elégedett volt vele, és mivel elég kevesen vannak ILB-ben, így valószínűleg sokat játszhat a Cowboys ellen is. Brownt meg írta pakesz. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vállsérülés miatt vége Zach Brown szezonjának. Helyette elvileg Gooden lesz a kezdő.Nandito
Jól nyomta a KC ellen?D11
2-3 percet játszott kb.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Vállsérülés miatt vége Zach Brown szezonjának. Helyette elvileg Gooden lesz a kezdő.Nandito
Jól nyomta a KC ellen?
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én ezt nem értem. Mindenhol egyértelmű favoritként tekintenek ránk a Dallas ellen. Én messze nem érzem olyan simának ezt a meccset, mint ahogyan az oddsok mutatják.
Sőt én kifejezetten tartok a passzjátékuktól, a WR csapatuktól és Wittentől és kb. megnézve a SF meccset szerintem a védelmük is problémásabb lesz, mint a KC-é volt; de legalábbis két héten belül nem fogják kétszer elintézni magukat.Titans
Innen is látszik, hogy a szezon előtti értékelések mekkora nagy talányok, jóslatok csak, mivel nem számolnak sérülésekkel meg persze azzal sem, hogy a PS alatt nem igen játszanak a csapatok teljes gőzzel. Remélem a Cowboys ellen is megmutatja a csapat, hogy az elemzők jócskán alábecsülték őket. Vicc is ez amúgy még tavaly is többre becsülték Munchakkal a Titanst, mint idén Whizzel és Hortonnal...
több mint 10 éve
karchee Tennessee Titans 6
Nagy gratula a játékosoknak, szépen indították a szezont!

A védelem nagyon összeszedte magát (vagy tényleg csak altattak a preseasonban?), az eddig dicsérteken kívül külön tetszett Woodyard játéka, ahogy irányította a védelmet és szerintem Klug is nagyon jól tolta!
Azért Leon Washington fumblijánál a szívemhez kaptam, nehogy a Reynaud-effektus idén is lecsapjon... 😀

Jöjjön hát a Dallas, ami szerintem sem lesz egy sétagalopp. A tehenészeket nagyon hajtani fogja a bizonyítási vágy, remélem, hogy Whiz és Horton szépen kihasználja ezt, és a hazai pálya segítségével meglesz a 2. W!

A Power Ranking-okban is szépen elkezdett emelkedni a Titans, csak így tovább!
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én ezt nem értem. Mindenhol egyértelmű favoritként tekintenek ránk a Dallas ellen. Én messze nem érzem olyan simának ezt a meccset, mint ahogyan az oddsok mutatják.
Sőt én kifejezetten tartok a passzjátékuktól, a WR csapatuktól és Wittentől és kb. megnézve a SF meccset szerintem a védelmük is problémásabb lesz, mint a KC-é volt; de legalábbis két héten belül nem fogják kétszer elintézni magukat.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem lenne rossz tudni, hogy a C8 csatorna mely meccseket fogja közvetíteni, mert szerintem csúsztatva majd ott nézhetünk Titans meccset. Amit már beszéltünk a pestiekkel egy közös meccsnézés is összejöhetne. Bár konkrét helyet nem tudok ahol lenne C8 csatorna ( minimax után este 8tól vált át) Majd keresgélek, hátha.Én nem pesti vagyok, de megoldom a felutazást. 😀pakesz
elméletileg idén minden csapat képernyőre kerül, így hirtelen nem tudom kiírta twitterenvalakis
Azt tudom, Faragó Ricsi is mondta, az egyik meccs előtt. Köszi azért. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Végre sikerült végignéznem a meccset. Szép és sima győzelem volt. A Chiefs O fala valóban nagyon gyenge volt, na de a győzelmet nem kell megmagyarázni! 😀 Tetszett a futójáték, a 4 futó rotálása elég cool volt! Lockerrel nincsen gond, ha egészséges, ezt is láthattuk, szóval mindenki nyugodjon le a p...ába jó lesz ez! 😀😀 PS alatt altatott egy kicsit a védelem úgy hiszem, mert most azért elég jól tolták és ne mondja nekem senki újra a Főnökök O falát, 19 yardon tartottuk a liga egyik legjobb RB-jét. AZ látható volt az előszezonban is, hogy a futás elleni védekezésünk brutál lesz idén! Elfogadható volt a Secondarynk is! Kell még valami? Sok ilyen meccs, ja! Szép volt srácok! 😉
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem lenne rossz tudni, hogy a C8 csatorna mely meccseket fogja közvetíteni, mert szerintem csúsztatva majd ott nézhetünk Titans meccset. Amit már beszéltünk a pestiekkel egy közös meccsnézés is összejöhetne. Bár konkrét helyet nem tudok ahol lenne C8 csatorna ( minimax után este 8tól vált át) Majd keresgélek, hátha.Én nem pesti vagyok, de megoldom a felutazást. 😀pakesz
elméletileg idén minden csapat képernyőre kerül, így hirtelen nem tudom kiírta twitteren

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem lenne rossz tudni, hogy a C8 csatorna mely meccseket fogja közvetíteni, mert szerintem csúsztatva majd ott nézhetünk Titans meccset. Amit már beszéltünk a pestiekkel egy közös meccsnézés is összejöhetne. Bár konkrét helyet nem tudok ahol lenne C8 csatorna ( minimax után este 8tól vált át) Majd keresgélek, hátha.Én nem pesti vagyok, de megoldom a felutazást. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Vállsérülés miatt vége Zach Brown szezonjának. Helyette elvileg Gooden lesz a kezdő.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szép és önbizalom növelő győzelmet arattunk, de nyugtával dicsérjük a napot. A Chiefs alapból hiányos támadófallal állt fel, és nem játszott a legjobb WR-e, Bowe sem. Természetesen ettől még nagy dolog volt, hogy Jamaal Charlest 19 yardon tartottuk. A passz ellen sem voltunk rosszak, de Titans-szel értek egyet, az igazi teszt a Cowboys ellen jön el.

No és következzen az achilles-sarkam: Locker nagyot játszott a nyitányon. Egozo már leírta, hogy nagyon jól menedzselte a meccset, és ezt azért nem gyenge védelem ellen tette. Szépen elosztogatta a labdákat, és vállalt rizikósabb dobásokat is. De attól egyből rám tör a para, ahogy az ellenfél ráront, mert mindig az jut eszembe, csak meg ne sérüljön. Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, csak bizakodhatunk, hogy le tudja hozni egészségesen is a szezont. A többit meglátjuk, de egyelőre bizakodó vagyok vele kapcsolatban. Go Jake!

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Jó volt a meccs, nyertünk, és nem nyögvenyelősen. Most látszott először, hogy a védelmet Horton rakta össze. Locker nem vállalta túl magát, pontosan passzolt, ha látta, hogy nem tuti a célpont inkább kifutott. A futójáték is amikor kellett, jól muzsikált. Greene, McCluster,Sankey,Washington négyes elég komoly. Fene se gondolta volna, hogy ezért kell négy RB. Wiz jól rotálta őket, mind a négy játékosnak voltak hasznos futásai. McCourty lehúzott 2 INT-et, na meg volt egy labdaelütése ami Griffinhez ment így INT lett belőle. Így tovább, meglátjuk Andre Johnson vagy Reggie Wayne ellen is így fogja-e tolni. 😉 😛 Azért látszott, ha CB-en van a sor a védekezésben, akkor vagyunk bajban. Luck, és Big Ben kihasználja. Na de olyan nyomást helyezünk rájuk akkor, hogy ne legyen idejük gondolkodni. 😀 Azt is tegyük hozzá, hogy Alex Smith tavaly összesen hétszer adta el a labdát a szezonban, most egy meccs alatt háromszor. Pollard tavalyihoz hasonlóan 100%-on pörgött. (néha kicsit túlságosan is, remélem nem tiltják el amiért szövegelt a bíróknak). Egy másik esetnél: én sem szeretem ha egy játékos egy szerelés vagy másik oldalon egy jó elkapás után szövegel az ellenfélnek, DE amikor BWW elütötte az end zone-ban a labdát a chiefs wr elöl és odaszólt valamit, olyan kb a meccsen volt vagy 10-15. Erre ugye jött a sárga zászló: unsportmanlike conduct. Na és utána jött a TD. Azért ezekre vigyázni kell. Még annyit, hogy a 110 yard büntetés nagyon sok, és volt már, hogy így vertük meg saját magunkat. Erre se ártana odafigyelni. Összességében elégedettek lehetünk, így tovább! Go Titans! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Megemelem a kalapom Locker előtt. Ha ezt a formáját hozza egész szezon alatt és nem sérül meg akkor érdemes volt még egy kávét lefőzetni vele, és elismerem, hogy tévedtem. Remélem ennél erősebb csapatok ellen is ilyen határozott lesz. Talán két ízben jött zavarba, mindkét esetnek zsákolás lett a vége. Egyébként ha kellett futott, ha kellett passzolt, nagyszerű mérkőzés menedzselés.
Ami aggasztó az a fal rengeteg fegyelmezetlensége, meg úgy általában az egész csapaté. 100y fölötti büntetés nagyon sok. Roos kezd megöregedni vakoldalra?
A védelem meglepően jól muzsikált, talán három olyan játék volt, amikor csak nyomoztuk a labdát. Kétszer - talán a hülye új bírói felfogás miatt is - teljesen ártalmatlan helyzetben kaptunk zászlót és 15y-ot.
Későbbi meccseken talán a fullbacket és a Tight Endeket lehetne többet játékba hozni.
Elsőre jó volt, egészen szokatlanul izgalom mentes, várom a hasonló folytatást az ennél jobb csapatok ellen.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Igazán szép és magabiztos győzelem volt - csak sajnos nem tudom eldönteni, hogy a KC ilyen gyenge, vagy esetleg tényleg mi vagyunk jók... mindenesetre röstellem, hogy csak hendivel mertem tenni a csapatot... és azért az biztos, hogy Locker nagyon szépen lehozta a meccset, Greene futásait élmény volt nézni a végén, meg a védelem is meglepően nagy nyomás alá tudta helyezni Smith-t; valamint a special teams is megtette a magáét.
Bosszantó lenne, ha ezek után a Dallast nem sikerülne otthon megverni; bár attól tartok az ő passzjátékuk más kaliber ilesz (hmmm Dez Bryant éppen most távozott az öltözőbe... na majd kiderül).

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tud valaki esetleg itt a bowl.hu-n egy olyan topicot vagy valamit ahol el van magyarázva az amerikai fociban használatos összes szakzsargon jelentése? Ugyanis egy ismerősöm aki nemrég kezdte el követi az NFL-t és kezdett el fórumozni, véleményezte azt, hogy a fórumozók, szerkesztők stb. túl sok idegen szavú szakzsargont használnak és azokat miért nem magyarúl mondják a könnyebben érthetőség érdekében... Én mint gyakorlott Fórumozó és régóta NFL-t követő nem igen értettem ezt a kiakadást mivel sok szakzsargonnak nincs értelmes magyar megfelelője, nade a problémát megértve próbálnék segíteni a kollégának...gerrard88
 bowl.hu/szotarmustaine
Thank's 😉
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Khalid Wooten lett a 10. PS-tag. Akkor utoljára szomorkodom egyet Preston miatt, de sajnálom Mooneyt is. 😕

Music City Miracle
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Tud valaki esetleg itt a bowl.hu-n egy olyan topicot vagy valamit ahol el van magyarázva az amerikai fociban használatos összes szakzsargon jelentése? Ugyanis egy ismerősöm aki nemrég kezdte el követi az NFL-t és kezdett el fórumozni, véleményezte azt, hogy a fórumozók, szerkesztők stb. túl sok idegen szavú szakzsargont használnak és azokat miért nem magyarúl mondják a könnyebben érthetőség érdekében... Én mint gyakorlott Fórumozó és régóta NFL-t követő nem igen értettem ezt a kiakadást mivel sok szakzsargonnak nincs értelmes magyar megfelelője, nade a problémát megértve próbálnék segíteni a kollégának...gerrard88
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Szótár | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tud valaki esetleg itt a bowl.hu-n egy olyan topicot vagy valamit ahol el van magyarázva az amerikai fociban használatos összes szakzsargon jelentése? Ugyanis egy ismerősöm aki nemrég kezdte el követi az NFL-t és kezdett el fórumozni, véleményezte azt, hogy a fórumozók, szerkesztők stb. túl sok idegen szavú szakzsargont használnak és azokat miért nem magyarúl mondják a könnyebben érthetőség érdekében... Én mint gyakorlott Fórumozó és régóta NFL-t követő nem igen értettem ezt a kiakadást mivel sok szakzsargonnak nincs értelmes magyar megfelelője, nade a problémát megértve próbálnék segíteni a kollégának...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A Chiefstől kirakott kicker, Ryan Succop egy évre jött. Így Coons is létszám feletti lett.

A PS 10 fős, még kell oda egy ember.Nandito
Akkor az első fordulóban rögtön bosszút is állhat! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Chiefstől kirakott kicker, Ryan Succop egy évre jött. Így Coons is létszám feletti lett.

A PS 10 fős, még kell oda egy ember.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Brandon Harris nagyon beválhatott, 2011-ben második körös volt... 😀 Hátha most! Itt a PS: (Bocsi, hogy csak bemásoltam 😛 ) Preston a fasorban sincs.

26 Anderson, Ri'Shard DB 5-11 194 23 R Syracuse
35 Andrews, Antonio RB 5-10 225 22 R Western Kentucky
78 Anunoby, Chigbo DL 6-4 324 25 1 Morehouse
51 Copeland, Brandon LB 6-3 260 23 1 Pennsylvania
64 McCray, Justin G 6-3 321 22 R Central Florida
Moch, Dontay LB 6-2 257 26 2 Nevada
Orson, Charles TE 6-3 254 23 3 Georgia
73 Poehls, William T 6-8 334 22 R Montana
81 Richardson, Rico WR 6-1 185 23 1 Jackson Statepakesz
Andrews-nak sajnos esélye van arra, hogy máshol folytassa pályafutását...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Brandon Harris nagyon beválhatott, 2011-ben második körös volt... 😀 Hátha most! Itt a PS: (Bocsi, hogy csak bemásoltam 😛 ) Preston a fasorban sincs.

26 Anderson, Ri'Shard DB 5-11 194 23 R Syracuse
35 Andrews, Antonio RB 5-10 225 22 R Western Kentucky
78 Anunoby, Chigbo DL 6-4 324 25 1 Morehouse
51 Copeland, Brandon LB 6-3 260 23 1 Pennsylvania
64 McCray, Justin G 6-3 321 22 R Central Florida
Moch, Dontay LB 6-2 257 26 2 Nevada
Orson, Charles TE 6-3 254 23 3 Georgia
73 Poehls, William T 6-8 334 22 R Montana
81 Richardson, Rico WR 6-1 185 23 1 Jackson State

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Változások a rosteren: WR Kris Durham (Detroit), WR T.J. Graham (Buffalo) and CB Brandon Harris (Houston) jött, Prestont, Wootent és Vallost kitettük.

Prestont nagyon sajnálom, rem a PS-be még befér. 😕Nandito
OL-re elég a 8 ember szerintem szóval Vallos nem gáz, Wooten gyenge, Preston-t sajnálom... Miért nem Hagan??? Haverja Wiznek? 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks