Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nyugodj békében.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
R.I.P. 😕
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Nem is tudtam, hogy elvette Bradshaw lányát.
R.I.P.gaben
ja pár hónapja, szegény lány. Nyugodjon békében

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
R.I.P. Borzasztó.... 9 szezont nyomott le nálunk, nem felejtjük el.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát ez tragédia...😕 R.I.P.
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
R.I.P.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
R. I. P. nagyon sajnálom 😕

NFL.com-n még semmi róla.............
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvasom én is, durva...
RIP

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Nem is tudtam, hogy elvette Bradshaw lányát.
R.I.P.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
uatu Indianapolis Colts 924 — uatu@freemail.hu
R.I.P.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
RIP 😕

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azta... RIP!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom h Rob Bironas eletet vesztette egy autobesetben, RIP. 😕
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tragic news: Former #Titans kicker Rob Bironas killed in single-vehicle car crash in Nashville late Saturday night

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Questionable: McCourty
Probable: McCluster,Whitehurst,Woodyard

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Azt hiszem Verner-nek megérte Tampába menni egy év "franchise szintű" játék után! 😀😀
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Zach Brown hivatalosan is IR-re került. Érkezett James Anderson LB, aki tavaly Chicagóban játszott.Nandito
Elég jó számai vannak!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Zach Brown hivatalosan is IR-re került. Érkezett James Anderson LB, aki tavaly Chicagóban játszott.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Említsük még meg, hogy Kern az előszezonban valamint a két alapszakasz meccsen is eddig nagyon jól punt-tol. A ligában második a yardok tekintetében, ( 11 kísérlet, azt is hozzá kell tenni) valamint 4szer rúgta 20 yardon belülre a labdát. Igaz ez függ a védelemtől és a támadósortól is,de csak így tovább! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Még két dolog jutott eszembe. A támadó fal szempontjából - amellett, hogy főleg az első félidőben rosszak voltak - pozitívum, hogy megszűntek a büntetések. És akiben a legnagyobbat csalódtam ezen a meccsen, akire eddig mindig lehetett számítani, hogy kisegíti az irányítót, az Nate Washington.
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ilyen lélektelenül játszani, mint amit a Titans mutatott az első félidőben, ritkán látni NFL meccsen. Sajnos senki nem állt az élre, hogy felzavarja álmából a csapatot.
A második félidő úgy kezdődött, ahogy az egész meccsen játszani kellett volna, de a folytatás megint csak bénára sikeredett.
Egy kezemen meg tudom számolni azokat, akik jók voltak. Walker egy állat, a védelemből csak Pollard emelhető ki, Wrightnak és Lockernak, Greenenek és Caseynek voltak még momentumai. A többi semmi...
Cornereink már évek óta nincsenek, ezt csak a vezetőség nem veszi észre, mindenki másnak feltűnik, és úgy elég nehéz betömni a futás lyukjait, hogy a safetyk és az LB-k egy része csak a passzokra figyel, mert két cornerünk ér fel egy elkapóval.
Sajnos nem néz ki sok jó, ha ezt tudjuk felmutatni egy Dallas erejű csapat ellen otthon.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Igen az a Pollard majdnem int az valóban fordulópont lehetett volna ill. azért 6 yardról simán meg kell tudni csinálni a TD-t még úgy is, hogy spórolni akarunk az idővel...
volt egy jó 5-8 percünk, ami összességében sima zacsit eredményezett - a futás elleni védekezés simán csak botrányos volt. illetve nem igazán értettem, hogy a futást miért nem erőltettük egy kicsit jobban, Greene-nek és McClusternek is voltak biztató futásai és talán Lockert tehermentesíteni tudták volna. értem én, hogy hátrányban voltunk, de az 5/40 és a 4/30 is azt mutatja, hogy lett volna vele keresni való...
kár érte, mert ez a Dallas nem sok csapatot vert volna meg a mai játékával; és így menni Cincy-be és Indy-be nem sok jót ígér...

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hmm.... kezdjük azzal, hogy miért is kell egy félidőnyi előnyt adni az ellenfélnek? Szétfutottak az első félidőben, kb olyan volt, mint a tavalyi szezon második fele. Locker bizonytalankodott, de ez fal is, az előző meccsen és most is egy rakat szar volt. Az első INT egyértelmű, hogy az övé volt, Walker a közelben sem volt, lehet T-Rac-nek akart passzolni. A második INT elég szerencsétlen volt, benne van. Úgy kellett volna kijönni az első félidőben is, mint ahogyan kezdtük a másodikat.... McCourty megsérült, és egyből tömte Romlott Dez Bryan-et, esélyünk sem volt. Na de hát lerágott csont ez a szar CB állomány. McCourty-t egy közepes CB-nek tartom és ehhez párosul a többi halvány CB.... bryan-t még sérülten is megverte őket... volt, hogy ketten védekeztek ellene, akkor már hatásos volt. 😀 Ilyet meg, hogy Pollard "majdnem" INT-et húz, de nem volt mákja, majd utána kapunk egy TD-t ez jellemezte a meccset. Azért a pass rush elég jó volt, csak az is kellett volna hozzá, hogy ne fussanak annyit. Az pozitívum volt számomra, a Walker féle sprint 😀 életemben nem gondoltam volna, hogy ez a nagy állat így bír futni. 😀 Jó tudom, hogy ez a NFL és nem a magyar labdarúgó válogatott, de azért meglepő volt. Leon Washigntonnak meg még egy-két ilyen részeges megmozdulás aztán mehet tovább, Andrews meg jöhet a PS-ből. 😛 Nyugi srácok nem kell még temetni semmit és Sankey-t sem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az első félidőt nem láttam, de talán jobb is. A másodikban küzdöttünk, de kb. ennyi az összes pozitívum. Az mi, hogy Murray 167 yardot futott, s mellette Romo (176 yard) és Bryant (103 yard) szétszedett minket passzokkal is? Persze a támadók is nullák voltak, a stat alapján Locker az első félidőben elővette a rosszabbik formáját. A szünet után szerintem jól ment, bár azt nem tudtam megítélni, hogy a blokkolt passznál mekkorát hibázott. De még így is volt esély, ha 16-10-nél meg fogjuk Romo intjét. Az lehetett volna a momentum, de elbaltáztuk. Ráadásul McCourty megsérült, így aztán végképp acélos a CB sor.

Valahogy sejtettem, hogy így lesz ez a meccs. Nekünk túl jól sikerült a nyitány, a Dallasnak meg túl rosszul, a szerepek most sajnos megcserélődtek.

Music City Miracle
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Vállsérülés miatt vége Zach Brown szezonjának. Helyette elvileg Gooden lesz a kezdő.Nandito
Jól nyomta a KC ellen?D11
Brown vagy Gooden? 😊 Gooden elsőre jó volt. 22 snapet kapott és volt négy taklija. Whiz is elégedett volt vele, és mivel elég kevesen vannak ILB-ben, így valószínűleg sokat játszhat a Cowboys ellen is. Brownt meg írta pakesz. 😊Nandito
Gooden érdekelt bocs nem voltam egyértelmű 😀 Jó lenne ha végig nyomná szezont.