Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Inkább egy 7-9, mint sem egy 3-13. 😊 Hajrá! 😉pakesz
pontosabban, inkább egy 9-7, mint egy 3-13😀 ha jól emléxem számolgattunk már play off esélyeket az utolsó fordulóban 0-6-os kezdés, meg 1-4-es kezdés után is, és bizonyára akkor se nézett ki jobban a játékunk...
Szerk.: a 0-6 kapcsán tudtam, hogy nem lett PO a vége (2009), de az 1-4 kapcsán szégyen-gyalázat, de nem voltam 100%, hogy PO lett-e, szóval utánanéztem és a 2002-es szezonban az AFC Championship vereségig jutottunk 1-4-es kezdés után... (persze akkor még talán gömbölyű labdával játszották az amerikai focit is...😀)

addig is jöjjön a Browns és igazoljuk a fogadóirodák által adott esélyességet...Titans
Tehát akkor mehet rá a ház is, meg az Asszony is. 😀 All in 😀 A következő meccsel kell foglalkozni az biztos, az előző meccset lezártuk. Említettük, hogy egy "sztárelkapó" elég, hogy szétkapja a CB-et, igaz, hogy kell hozzá egy olyan irányító is, de eddig tényleg az volt, hogy Dez Bryant, Green, Wayne hülyét csinált belőlünk, és szinte elég volt csak őket dobálni. Néha egy-egy másik elkapó vagy TE, de bőven elég volt az egy WR. Ezek szerint szerencse, hogy Bowe nem játszott ellenünk, valamint, most Josh Gordon el van tiltva. Ettől függetlenül nyugodtak nem lehetünk. Nyerjünk! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Inkább egy 7-9, mint sem egy 3-13. 😊 Hajrá! 😉pakesz
pontosabban, inkább egy 9-7, mint egy 3-13😀 ha jól emléxem számolgattunk már play off esélyeket az utolsó fordulóban 0-6-os kezdés, meg 1-4-es kezdés után is, és bizonyára akkor se nézett ki jobban a játékunk...
Szerk.: a 0-6 kapcsán tudtam, hogy nem lett PO a vége (2009), de az 1-4 kapcsán szégyen-gyalázat, de nem voltam 100%, hogy PO lett-e, szóval utánanéztem és a 2002-es szezonban az AFC Championship vereségig jutottunk 1-4-es kezdés után... (persze akkor még talán gömbölyű labdával játszották az amerikai focit is...😀)

addig is jöjjön a Browns és igazoljuk a fogadóirodák által adott esélyességet...

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azért remélem 4 meccs után nem adjuk fel a szezont. Itt arra gondolok, hogy arra "koncentrálna" a csapat, hogy minél "jobb" drafthelyet szerezzen. Sohasem szerettem az ilyet. Szerintem nem csak én vagyok így vele, de nem azért vártunk 8-9 hónapot, hogy 4 meccs után csak kilátástalan játékot lássunk, és mindegy alapon játsszon a csapat. Értem én, hogy fontos a draft, de az sem életbiztosítás. Inkább egy 7-9, mint sem egy 3-13. 😊 Hajrá! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Stez, nagyon szimpatikus ez a belerúgok a földön fekvőben. Nyilván beléd meg akkor kellett volna rúgni, amikor 3 éve megsérült az irányítótok és az egész szezonotok mondhatjuk, hogy lófasz volt mustárral. Persze annyi öröm akadt, hogy minket megtudtatok verni, meg még valakit, azon kívül meg csak a fa.... kat. 😀 Csak én nem szeretem ezt a : odadörgölöm a másik orra alá, hogy milyen "szarok vagytok, én megmondtam".( Az európai focit most már csak hobbi szinten űzöm, de ott se szerettem, ha a vesztésre álló csapatot cukkolják, vagy "lenézik" ) Inkább akkor a saját topicban dicsérd és istenítsd a csapatodat.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Amíg a földet ért játékost nem érinti meg ellenfél, vagy nem ellenfél szerelése miatt került földre, akkor élő marad a játék - így szabályos a fumble, mivel a WR magától esett el.Druid
Értem, köszönöm. Ezért írtam, hogy nem tudom a pontos szabályt, gondoltam valaki leírja. Köszi Hörinek is. Akkor néztem, hogy Wright hiába dobta le magát, mert még kellett volna egy yard. Mindegy, hozott már nekünk többet is, csak figyelni kellene az ilyenekre.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Amíg a földet ért játékost nem érinti meg ellenfél, vagy nem ellenfél szerelése miatt került földre, akkor élő marad a játék - így szabályos a fumble, mivel a WR magától esett el.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem tudom, hogy van ez a szabály, de nem is érdekel, amikor földet ért a labda, akkor ütötték ki, és akkor fumble...pakesz
de ez nem az egyetem, hogy a földrekerülő játékos véget vethet a játéknak.
ha lefekszel magadtól, nincs vége, rád lehet ütni. Ez történt.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Winston semmivel se rosszabb játékos mint Mariota, csak éretlenebb.
Más kérdés, hogy sajnos ritkán vannak tesztelve, mert az Oregon rendszere ellen a legtöbb védelem tehetetlen és egy idomított majommal a QB poszton is nyernének, a Florida State-ben meg több all-ACC kandidáns van mint a komplett ACC-ben.
Hundley-tól én kezdek fázni, már most össze kell drótozni, annyi baja van.Höri
Csak Winstonnal vannak pályán kívüli gondok is, ha jól tudom. Akkor mégis 1/1-re kéne valahogy odaérni, csak ez nem kívánságműsor. Vagy maradunk a Mettenberger projektnél, de ezt is kockázatosnak érzem. Ha jövőre derül ki, hogy rossz, akkor megint egy év elment. Egyre inkább azon vagyok, hogy játsszon, és akkor legalább meglátjuk, lehet-e számítani rá hosszú távon. Mustainenal egyetértek, mit veszthetünk?

Kissé furcsállom, hogy Whizzel ekkora káosz van itt, már négy hét után.Stez
Az edzőváltás általában javulást hoz, de nálunk ez is fordítva működik. Locker rosszabb, mint tavaly, a támadófal is romlott, a WR-ek betliznek. A 3-4-es védelmi váltásért is kár volt, főleg, hogy nincs hozzá emberanyag. A szezon előtt nagyon bíztam Whizben és Hortonban, de vagy totál rosszak voltak az elgondolásaik, vagy feladjuk ezt a szezont.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.egozo
Bocsi egozo, megkövetlek, igazad lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyengék leszünk, sajnos túl optimista voltam... 😕 Talán a Jaguars ellen itthon nyerünk, de több győzelmet nem nagyon látok ebben a csapatban. Csak azért nem írom, hogy 1/1-esek leszünk, mert egyelőre a Raiders még nálunk is gyengébbnek tűnik.Nandito
Úgy tűnik, nekem is igazam lesz, ami a szezon előtti PR-t illeti. 😛
Mondjuk Mettenberger beállítása még dobhat a csapatom, sosem lehet tudni, mint ahogy szerintem Lockernek is lesz jó meccse. A top3 pick nem kérdéses szvsz, de az 1/1 nem lesz meg.Stez
Ezért írtál be ide, hogy megnyugtasd a lelkedet? Nincs még vége a szezonnak, és ahogy Nandito írta utolsó helyre írtál minket, de tök mindegy mert sokat nem is rágódtunk a PR-en, mivel szerintem leszarjuk.pakesz
Alap, belerúgok a földön fekvőbe. 😛
Nem, egyébként nem izgat az "én megmondtam" okosság, egyszerűen csak olyan hiányosságok vannak a keretben, sok poszton, ami offseasonban is meglátszott már. Persze pozitívnak kell maradni, főleg nektek, Titans drukkereknek, de én úgy voltam vele, hogy ez a csapat legjobb esetben is a középmezőnybe lesz elegendő, de azt is akkor, hogy ha egyébként 1-2 játékos, akitől nem várnátok, nagyon feljavul.
Csak ilyen sincs egyelőre, aztán kész csőd az egész. Igazából annyit mondtam, hogy miután én szezon előtt i 1/1 esélyesként számoltam veletek, nem lepne meg alapvetően, de mondjuk azzal nem számoltam, hogy Locker például ilyen gyenge lesz. Tavaly több jó meccse is volt, a sérülések megszopatták, idén viszont egészségesen sem volt jó. Semmiféle vezér szerepet nem tölt be, nem irányítja a csapatot és szemmel láthatóan a csapata sem "követi" őt.
Az meg nyilván megint ciki, hogy szokás szerint megsérült, de tegnap szerintem ő is ugyanilyen gyenge lett volna.
Mettenberger projekt QB, de szerintem ő meg fogja szívni, mert ha idén nem robbant és a Titans top5 picket hoz, akkor a QB pick valószínű, de akkor neki meg reszeltek is jó eséllyel.
Kissé furcsállom, hogy Whizzel ekkora káosz van itt, már négy hét után.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a meccset. Esélyünk sem volt, talán egy kis reménysugár az első félidő végén, na de az se sok. Wright first down helyett egy fumble.... nem tudom, hogy van ez a szabály, de nem is érdekel, amikor földet ért a labda, akkor ütötték ki, és akkor fumble.... Nem ezen múlt, de utána jött a TD. Majd beszopunk egy olyan onside kick-et amit persze ki ellen csinálnak meg? Hát persze, hogy ellenünk. Utána megint TD, ez az.... A szarrá fizetett OL, egy rakat szar, még azt hittük a szezon elején, hogy az OL-el nem lesz gond... Roos-nál érik a csere, kb 3 sack-et szoptunk be róla, Lewan biztos nem lesz rosszabb. A védelem.... az előző meccsen, és most is a 3. negyed közepéig tudtuk tartani a futást, majd szépen átjöttek. 25 yard-ot futottak addig. A cb.... BWW kétszer szerelt jól, de Wayne úgy ment el McCourty mellett is ahogy akart. BWW-ről csak a szabálytalanságokat kapjuk. Nem tudom milyen lesz az FA piac corner szempontjából, de nem érdekel mennyit fizetünk ki egy normális CB-ért de költsük rá.... Annyit még hozzátennék, hogy Sankey még ilyen szar fal mellett is többet mutatott, mint Greene,McCluster kettős. Leon-t nagyon nem is tudjuk használni, néha FB-t játszott.... nem ezen múlik, de akkor rakjuk ki, és jöjjön a PS-ből Andrews mielőtt valaki elviszi. Irányítókról nem mondok semmit.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.egozo
Bocsi egozo, megkövetlek, igazad lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyengék leszünk, sajnos túl optimista voltam... 😕 Talán a Jaguars ellen itthon nyerünk, de több győzelmet nem nagyon látok ebben a csapatban. Csak azért nem írom, hogy 1/1-esek leszünk, mert egyelőre a Raiders még nálunk is gyengébbnek tűnik.Nandito
Úgy tűnik, nekem is igazam lesz, ami a szezon előtti PR-t illeti. 😛
Mondjuk Mettenberger beállítása még dobhat a csapatom, sosem lehet tudni, mint ahogy szerintem Lockernek is lesz jó meccse. A top3 pick nem kérdéses szvsz, de az 1/1 nem lesz meg.Stez
Ezért írtál be ide, hogy megnyugtasd a lelkedet? Nincs még vége a szezonnak, és ahogy Nandito írta utolsó helyre írtál minket, de tök mindegy mert sokat nem is rágódtunk a PR-en, mivel szerintem leszarjuk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.egozo
Bocsi egozo, megkövetlek, igazad lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyengék leszünk, sajnos túl optimista voltam... 😕 Talán a Jaguars ellen itthon nyerünk, de több győzelmet nem nagyon látok ebben a csapatban. Csak azért nem írom, hogy 1/1-esek leszünk, mert egyelőre a Raiders még nálunk is gyengébbnek tűnik.Nandito
Úgy tűnik, nekem is igazam lesz, ami a szezon előtti PR-t illeti. 😛
Mondjuk Mettenberger beállítása még dobhat a csapatom, sosem lehet tudni, mint ahogy szerintem Lockernek is lesz jó meccse. A top3 pick nem kérdéses szvsz, de az 1/1 nem lesz meg.Stez
Mettenberger sleeper. Ha most bedobják nagy bukta lesz belőle szerintem.TheBerzerker
Nagy dolog... Bukta lesz egy 6. körös pick. És?
Ha bedobják Mettenbergert, csak nyerhetnek vele szerintem. Whitehurstnél nem rosszabb, de legalább van upsideja.

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.egozo
Bocsi egozo, megkövetlek, igazad lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyengék leszünk, sajnos túl optimista voltam... 😕 Talán a Jaguars ellen itthon nyerünk, de több győzelmet nem nagyon látok ebben a csapatban. Csak azért nem írom, hogy 1/1-esek leszünk, mert egyelőre a Raiders még nálunk is gyengébbnek tűnik.Nandito
Úgy tűnik, nekem is igazam lesz, ami a szezon előtti PR-t illeti. 😛
Mondjuk Mettenberger beállítása még dobhat a csapatom, sosem lehet tudni, mint ahogy szerintem Lockernek is lesz jó meccse. A top3 pick nem kérdéses szvsz, de az 1/1 nem lesz meg.Stez
Mettenberger sleeper. Ha most bedobják nagy bukta lesz belőle szerintem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy tűnik, nekem is igazam lesz, ami a szezon előtti PR-t illeti. 😛
Mondjuk Mettenberger beállítása még dobhat a csapatom, sosem lehet tudni, mint ahogy szerintem Lockernek is lesz jó meccse. A top3 pick nem kérdéses szvsz, de az 1/1 nem lesz meg.Stez
Az első PR-ben 32. helyre tettél minket, de utolsók nem leszünk. 😀 Ha Mariotát elviszi a Raiders, ami szinte boritékolható, akkor 1/2-re, vagy 1/3-ra érdemes QB-t húzni? Mondjuk Hundleyt, vagy Winstont?Nandito
Winston semmivel se rosszabb játékos mint Mariota, csak éretlenebb.
Más kérdés, hogy sajnos ritkán vannak tesztelve, mert az Oregon rendszere ellen a legtöbb védelem tehetetlen és egy idomított majommal a QB poszton is nyernének, a Florida State-ben meg több all-ACC kandidáns van mint a komplett ACC-ben.
Hundley-tól én kezdek fázni, már most össze kell drótozni, annyi baja van.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Úgy tűnik, nekem is igazam lesz, ami a szezon előtti PR-t illeti. 😛
Mondjuk Mettenberger beállítása még dobhat a csapatom, sosem lehet tudni, mint ahogy szerintem Lockernek is lesz jó meccse. A top3 pick nem kérdéses szvsz, de az 1/1 nem lesz meg.Stez
Az első PR-ben 32. helyre tettél minket, de utolsók nem leszünk. 😀 Ha Mariotát elviszi a Raiders, ami szinte boritékolható, akkor 1/2-re, vagy 1/3-ra érdemes QB-t húzni? Mondjuk Hundleyt, vagy Winstont?

Music City Miracle
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.egozo
Bocsi egozo, megkövetlek, igazad lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyengék leszünk, sajnos túl optimista voltam... 😕 Talán a Jaguars ellen itthon nyerünk, de több győzelmet nem nagyon látok ebben a csapatban. Csak azért nem írom, hogy 1/1-esek leszünk, mert egyelőre a Raiders még nálunk is gyengébbnek tűnik.Nandito
Úgy tűnik, nekem is igazam lesz, ami a szezon előtti PR-t illeti. 😛
Mondjuk Mettenberger beállítása még dobhat a csapatom, sosem lehet tudni, mint ahogy szerintem Lockernek is lesz jó meccse. A top3 pick nem kérdéses szvsz, de az 1/1 nem lesz meg.

több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.egozo
Bocsi egozo, megkövetlek, igazad lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyengék leszünk, sajnos túl optimista voltam... 😕 Talán a Jaguars ellen itthon nyerünk, de több győzelmet nem nagyon látok ebben a csapatban. Csak azért nem írom, hogy 1/1-esek leszünk, mert egyelőre a Raiders még nálunk is gyengébbnek tűnik.Nandito
Hidd el én legalább annyira sajnálom...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.egozo
Bocsi egozo, megkövetlek, igazad lett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyengék leszünk, sajnos túl optimista voltam... 😕 Talán a Jaguars ellen itthon nyerünk, de több győzelmet nem nagyon látok ebben a csapatban. Csak azért nem írom, hogy 1/1-esek leszünk, mert egyelőre a Raiders még nálunk is gyengébbnek tűnik.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
 www.musiccitymiracles.com/2014/9/28/6861111/an-apology-letter-to-mike-munchak
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem ez a legszánalmasabb Titans amióta nézem a meccseket 😕 Fölösleges ennél többet írni, vagy elemezni ezt a meccset, mert sem a játékosok, sem az edzők, sem a vezetők nem érdemelnek több szót.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na, kettőből kettőt nem bírtam végignézni, ez is eljött.
Igazság szerint, amikor nem mentünk neki a 4&2-nek, akkor ki akartam kapcsolni, de aztán még szenvedtem egy kicsit. Nagyon gyengék vagyunk a játék minden elemében. Morgan elejtett interceptionje... de minden másban is.
Hosszú és idegileg fárasztó szezon lesz, sokkal többre számítottam.
Na mind1.

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Eldőlt: Whitehurst kezd maHöri
Csodálatos élmény 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eldőlt: Whitehurst kezd ma

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvastam valamit, de Levitre tényleg gyenge? vagy olyan gyenge amilyennek mondják?sapka
A támadófalban vannak gondok, és egyelőre úgy tűnik, hogy az edzők szerint Levitre a hunyó. Már felmerült a lecserélésének a lehetősége is. Helyette Lewan játszhat LG-t, aki az előszezonban már szerepelt azon a poszton. Az biztos, a fizetése és a teljesítménye nincs arányban egymással.Nandito
ezt sosem gondoltam volna!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
olvastam valamit, de Levitre tényleg gyenge? vagy olyan gyenge amilyennek mondják?sapka
A támadófalban vannak gondok, és egyelőre úgy tűnik, hogy az edzők szerint Levitre a hunyó. Már felmerült a lecserélésének a lehetősége is. Helyette Lewan játszhat LG-t, aki az előszezonban már szerepelt azon a poszton. Az biztos, a fizetése és a teljesítménye nincs arányban egymással.

Music City Miracle