Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Druid Tennessee Titans 602
szintén zenész
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Néztem, de minek...? Az a baj, hogy tényleg olyan látványosan rosszak vagyunk, hogy az fizikai fájdalmat okoz. A játékok hívása, a játékosok képessége, és az összes játékelemben, a kulcs szituációk sorában stb. stb. stb.
ehhh, inkább nem hergelem bele magam.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én is néztem, sajnos... Griff is megérdemli a kritikát, de még mindig jobb játékos, mint McCourty. Elképesztő, milyen hibákat csinál a pályán, mellette még Blidi is egyre jobbnak tűnik. Már többször írtam, hogy hagyjuk ezt a szezont, de mintha a csapat is így lenne vele. Biztos ezért kezdő Charlie is, hogy minél jobban tudjunk tankolni. Múlt héten csak majdnem sikerült megveretniük magukat, most teljesen sikerült. Ez van.

Music City Miracle
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Griffin helyett szívesen játszanék én is safety-t, lehet, hogy írok egy e-mailt a csapatnak, hogy a jövő hétvégémet szabaddá tudom tenni.
De azt hiszem, hogy kb. bármelyik secondary poszton hoznék annyit, mint a jelenlegi játékosok.... ill. én legalább szurkolnék.

Mondjuk azt legalább elérte a csapat, hogy nem maradt is kedvem bírózni a meccs eleje miatt; pedig valójában azt az FG-t is vehetem a különbségnek...

Na, mind1, ez egy ilyen szezon, kár érte.Titans
Szóval te is nézted, akkor neked is gratula a kitartásodhoz... 😊
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
McCourty felé ahány labda annyi elkapás. Ezt ott Tennesseeben senki nem látja? Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezek az edzők, vezetők mire veszik fel a milliós fizetésüket. Ezt a Whithurst gyereket meg pálya közelébe sem szabadna engedni. Egyedül a Senki mutatott valamit, benne van lehetőség. Ja és el ne feledkezzünk McClusterrről aki szintén bátran adott egy gólpasszt az ellenfélnek, még Griffin is bénázott ma. Szóval a rostert, az edzői stábot és a többi vezetőt is figyelembe véve, egy olyan 50 fő változás kellene a jövő évre, hogy legyen esélyünk legalább 5 győzelemre.
Gratulálok minden Titans fannak, aki ezeket a kínlódásokat végig üli...
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Griffin helyett szívesen játszanék én is safety-t, lehet, hogy írok egy e-mailt a csapatnak, hogy a jövő hétvégémet szabaddá tudom tenni.
De azt hiszem, hogy kb. bármelyik secondary poszton hoznék annyit, mint a jelenlegi játékosok.... ill. én legalább szurkolnék.

Mondjuk azt legalább elérte a csapat, hogy nem maradt is kedvem bírózni a meccs eleje miatt; pedig valójában azt az FG-t is vehetem a különbségnek...

Na, mind1, ez egy ilyen szezon, kár érte.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Voltak változások a csapatnál. Roos ugye ment IR-re, pótlásnak érkezett Will Svitek. Craig Stevens is megsérült, szintén megy IR-re, de azt még nem tudni, kivel pótoljuk.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bemásolom ide is aki esetleg facebookon lemaradna. 😊

Üdv! Először is abszolút jó volt a közös meccsnézés főleg így,hogy nyertünk, de ha máshogy alakul akkor is jól éreztük volna magunkat.
A hely szerintem rendben volt, a foglalással nem volt gond.Négyen voltunk Titans szurkolók.Azt viszont tudni kell, hogy van egy-két "fő" meccs az megy game pass-ról a mi meccsünk pedig stream-ről. Pár percről lemaradtunk, de végül is élvezhető volt így is ( akkor mondjuk nem, amikor a képernyőkímélő miatt kijelentkezett a gép 😀 ) Ki sem fogjátok találni mi volt a fő meccs... 😀 4 tv-n ment Pats meccs (game pass) 2 tv-n Titans, valamint volt még egy helyiség ahol projektoron ment a Steelers meccs. Elég nagy csend volt ott, aki tudja az eredményt érti miért. Tehát legközelebb megyünk 12-en és akkor miénk lesz a főmeccs! 😛
Mentek az eszmefuttatások meccs közben, egyes meccseket felelevenítettünk, mindenki elmondta miért a Titans a kedvenc csapata. Elég izgalmas meccs volt a végére, mondja Titans 3 perccel a vége előtt, hogy innen már csak le kell hozni a meccset. Megjegyeztem, hogy én nem bízom ezt el, mert csak az NFL és láttunk már "csodát" ( múlt héten 😀 ) na és majdnem ki is kaptunk.... 20ból 1szer blokkolunk egy FG-t hát most pont bejött. Örültünk a győzelemnek, persze azért kicsit ki voltunk akadva, hogy majdnem megint kiengedtük a kezünkből a győzelmet, ilyen hülyeségekkel. A győzelemre némi "röviddel" koccintottunk majd úgy zártuk az estét, hogy jó lenne egy november végi, vagy decemberi meccsnézést ismét összehozni. Karcsi azt is mondta, hogy ha szerzünk egy projektort akár nála is nézhetjük. 😀 Köszi srácok, hogy eljöttetek legközelebb is ilyen jó lesz a hangulat főleg ha még többen leszünk. Majd szólok időben, hogy a szabadságokat, pihenőnapokat ki lehessen venni. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha már nincs edzői gárdánk, nincs védelmünk és irányítónk, akkor legalább az ellenfelet kell jól megválasztani 😊 Köszönjük kedves Whisenhunt mester, ennyi elég is volt, viszlát😓egozo
Nem hiszem, hogy egy szezon után kirúgnák, még ha ez a szezon tragikusan is sikerül majd. Gyanítom, a játékosok viszik el a balhét, és többen nem lesznek jövőre nálunk. Arra azért kíváncsi lennék, hogy Ayers mit követett el, mert nekem érthetetlen, miért került totálisan partvonalon kívülre. Főleg, hogy se Morgan, se Wimbley nem alkot maradandót OLB-ként.

Az a baj, hogy ezek a mázlista győzelmek csak arra jók, hogy rontsák a draft helyünket. Szóval ne haragudjatok, hogy ezt mondom, de ha nem tudunk állandóan jó teljesítményt hozni (amit láthatóan nem tudunk), akkor inkább ne nyerjünk, mert egy-két győzelemmel nem vagyunk kisegítve. A Coltsnak is gallyra ment egy szezonja, de azzal meg is szerezte jó hosszú időre a főnyereményt, Luckot.

Music City Miracle
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ha már nincs edzői gárdánk, nincs védelmünk és irányítónk, akkor legalább az ellenfelet kell jól megválasztani 😊 Köszönjük kedves Whisenhunt mester, ennyi elég is volt, viszlát😓
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nem azt mondom, hogy szakértő környezetben nem volt botrányosan gyenge meccs, de kétségtelenül élvezetesebb volt, mint otthon nézni - köszönet pakesznak!

És ettől még mit nem adtam volna, ha a múlt heti meccset is sikerül ilyen mázlisan lezárni... de hát nem sikerült és összességében nehéz azt mondani, hogy egy előkelő draft pozíciónál bármi többet érdemelnénk...de én azért még bízok egy-két jobb meccsben (ill. inkább úgy mondom, hogy abban, hogy mindig csak a jövő héten nyerünk valahogy ...)

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyertetek, tessék örülni neki!iktriad
Örülni örülünk, csak nem felhőtlenül. 😊 Bortles nem véletlenül passzolt annyit, a liga egyik, ha nem a leggyengébb secondaryje ellen játszott. Nincs normális OLB-nk, a sokra hivatott támadófalunk szenved, nincs QB-nk. Vagyis papíron van, de olyan még nincs, akire hosszú távon lehetne építeni. (Mariotától távolodtunk, ennek nem örülök.) Az meg pláne elkeserítő, hogy egy elbaltázott FG-nek köszönhetően lett meg a győzelem. Egy jó csapat simán lehozza az utolsó perceket kilencpontos előnyben, de mi hol vagyunk a jó csapattól...

Csodálkoznék, ha itthon képernyőre kerülnénk. Bottom5 csapatokat nem közvetít a Sport tv. :-/Nandito
Minden TNF meccs közvetítve lesz, szóval a Jags -Titans is. Höri már kilobbizta, hogy ő legyen a szakkomentátor!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nyertetek, tessék örülni neki!iktriad
Örülni örülünk, csak nem felhőtlenül. 😊 Bortles nem véletlenül passzolt annyit, a liga egyik, ha nem a leggyengébb secondaryje ellen játszott. Nincs normális OLB-nk, a sokra hivatott támadófalunk szenved, nincs QB-nk. Vagyis papíron van, de olyan még nincs, akire hosszú távon lehetne építeni. (Mariotától távolodtunk, ennek nem örülök.) Az meg pláne elkeserítő, hogy egy elbaltázott FG-nek köszönhetően lett meg a győzelem. Egy jó csapat simán lehozza az utolsó perceket kilencpontos előnyben, de mi hol vagyunk a jó csapattól...

Csodálkoznék, ha itthon képernyőre kerülnénk. Bottom5 csapatokat nem közvetít a Sport tv. :-/

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senkit nem akarok megbántani, de két rossz csapat meccsén a szerencsésebb nyert. Több győzelmünk nem is nagyon lesz már, úgyhogy próbáljunk örülni ennek a W-nek.Nandito
Még játszunk egyszer idén. Ráadásul főemusoridőben... Höri már alig várja, hogy kommetálhassa. 😀
Igazad van Ik, de nálam túl nagy volt ezexerint a bizalom az új edzői stábban, na meg a pálfordulásban, pláne a KC elleni után.
Azt azért szeretem ezekben a fiúkban, hogy mindig lerántanak a földre.Druid
Nyertetek, tessék örülni neki!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Senkit nem akarok megbántani, de két rossz csapat meccsén a szerencsésebb nyert. Több győzelmünk nem is nagyon lesz már, úgyhogy próbáljunk örülni ennek a W-nek.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Igazad van Ik, de nálam túl nagy volt ezexerint a bizalom az új edzői stábban, na meg a pálfordulásban, pláne a KC elleni után.
Azt azért szeretem ezekben a fiúkban, hogy mindig lerántanak a földre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Őszintén?

Ezt a Jags-et épphogy megverni ? Ráadásul ilyen játékkal? Xar playhívások, nincs secondary, nincsenek szerelések, sok egyéni hiba.
A D is pocsék nemcsak az O.

Áhh, most ideg vagyok.Druid
Ti 2-4el álltok, mi 0-6al. Lehetne rosszabb. Lásd mi.
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Őszintén?

Ezt a Jags-et épphogy megverni ? Ráadásul ilyen játékkal? Xar playhívások, nincs secondary, nincsenek szerelések, sok egyéni hiba.
A D is pocsék nemcsak az O.

Áhh, most ideg vagyok.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez! Küldenétek némi szerencsét Floridába? Előre is köszi.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SUPER BOWL!! SUPER BOWL!! SUPER BOWL!! 😀 😀Hamilkar
Kb. Mondjuk sajnos ez nem 1999... Akkor ez a 2 csapat tényleg azért küzdött.
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
SUPER BOWL!! SUPER BOWL!! SUPER BOWL!! 😀 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Locker inaktív. Így hivatalosan is Jézus kezd nálatok.

Egyébként nálunk rookie kezd a következő posztokon:
QB
RB
Az egyik WR
C
RG
2. számú TE
LB


A meccsre esőt jósolnak. Remélem hogy Vihar is lesz, de ő inkább a pályán villog majd. 😀
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Engem az se érdekel, ha idén már nem nyerünk többet, csak ma nyerjünk...😀

több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Roost térdsérülés miatt műtik, s ezzel vége is a szezonjának. Lehet, többet nem is látjuk Titans mezben... A helyettese értelemszerűen Lewan lesz.Nandito
Én annyira azért nem bánom, egyre több hibával játszott...(nem a sérülésre gondoltam, hanem a fiatalításra.)
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Roost térdsérülés miatt műtik, s ezzel vége is a szezonjának. Lehet, többet nem is látjuk Titans mezben... A helyettese értelemszerűen Lewan lesz.

Music City Miracle