Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
4. és négynél a steelers térfelén miért nem megyünk rá amikor 6 perc van hátra? Ezeket a döntéseket nem és nem tudom megérteni....egozo
én megértem amit mondasz, mert pl a múlt héten én is így voltam a Jets ellen...de 6 perc rengeteg idő és ilyenkor inkább nem akarsz shortfieldet adni az ellenfélnek, inkább azt mondod, hogy jöjjön az amúgy jól teljesítő védelem. Azért a Steelers O 3 negyeden keresztül csak 6 pontot tudott felrakni a táblára, így egyértelmű volt, hogy bízik bennük. Nagy mázlink volt, hogy ezúttal a futásblokkolás nagyszerűen ment, ráadásul az amúgy nem túl jó blokkoló TE-ünk is extrát nyújtott.
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mettenbergernek 110.2 volt a QB-ratingje ma, ami a legjobb a rookie QB-k között LeBeau védelmei ellen. Rajta kívül csak Leftwich, Cutler és Eli tudott 100 feletti ratinggel zárni.Shilkor
Ez oké mind szép és jó lehet hogy van remény, de jelenleg a hajukra kenhetik a statisztikákat...😊gerrard88
Tudom nem vigasztal ez a statisztika, de gondolom ez a szezon már arról szól nálatok, hogy kiderüljön kire lehet építeni a jövőben és azért eddig Mettenberger eléggé bíztató.Shilkor
Jól látod esetlegesen lehet igen, plusz még ott van pozitívumnak Sankey, Avery Williamson és Casey na meg talán Blidi benne felfedezni vélek egy Verneri feltámadást... egyszer! 😀gerrard88
én még Walker-t a Nashville-i kopót is ide sorolnám. 😀 Bildi-t még nem 😛pakesz
Igaz még őt is jól mondod! 😉 😊
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
4. és négynél a steelers térfelén miért nem megyünk rá amikor 6 perc van hátra? Ezeket a döntéseket nem és nem tudom megérteni....egozo
Bízott abban, hogy megállítjuk őket. 6 perc elég sok idő azért. Csak hát szarráfutottak....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
4. és négynél a steelers térfelén miért nem megyünk rá amikor 6 perc van hátra? Ezeket a döntéseket nem és nem tudom megérteni....
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ezt vártam ettől az MNF-től. Ha nem is vagyunk jók, gondoltam erre a meccsre felszívják magukat. Így is történt. Elég gyengénk kezdtük a meccset, FG, majd pick6. Első drive.... utána viszont szépen magára talált Matt kár, hogy a 4. negyedben nagyon eltűntünk. Attól függetlenül, hogy kikaptunk jó meccset láttunk és abszolút pariban voltunk a Steelers-el. Offense playhívából nem volt annyi érthetetlen mint korábban. A védelemnél szép volt az a 5 sack, agresszívan toltunk viszont a végére kihasználta ezt. Amiben tavaly jó volt a védelem az a futás elleni védekezés. Most meg szétfutnak..... 200 yard. Griffin most jól játszott, nagyon akart. Látszott, hogy mindent megtesz, és én ezt díjazom. Brown TD-né, nem volt ott holding Wimbley-n? Jó kis meccs volt, megérte fennmaradni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mettenbergernek 110.2 volt a QB-ratingje ma, ami a legjobb a rookie QB-k között LeBeau védelmei ellen. Rajta kívül csak Leftwich, Cutler és Eli tudott 100 feletti ratinggel zárni.Shilkor
Ez oké mind szép és jó lehet hogy van remény, de jelenleg a hajukra kenhetik a statisztikákat...😊gerrard88
Tudom nem vigasztal ez a statisztika, de gondolom ez a szezon már arról szól nálatok, hogy kiderüljön kire lehet építeni a jövőben és azért eddig Mettenberger eléggé bíztató.Shilkor
Jól látod esetlegesen lehet igen, plusz még ott van pozitívumnak Sankey, Avery Williamson és Casey na meg talán Blidi benne felfedezni vélek egy Verneri feltámadást... egyszer! 😀gerrard88
én még Walker-t a Nashville-i kopót is ide sorolnám. 😀 Bildi-t még nem 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mettenbergernek 110.2 volt a QB-ratingje ma, ami a legjobb a rookie QB-k között LeBeau védelmei ellen. Rajta kívül csak Leftwich, Cutler és Eli tudott 100 feletti ratinggel zárni.Shilkor
Ez oké mind szép és jó lehet hogy van remény, de jelenleg a hajukra kenhetik a statisztikákat...😊gerrard88
Tudom nem vigasztal ez a statisztika, de gondolom ez a szezon már arról szól nálatok, hogy kiderüljön kire lehet építeni a jövőben és azért eddig Mettenberger eléggé bíztató.Shilkor
Jól látod esetlegesen lehet igen, plusz még ott van pozitívumnak Sankey, Avery Williamson és Casey na meg talán Blidi benne felfedezni vélek egy Verneri feltámadást... egyszer! 😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mettenbergernek 110.2 volt a QB-ratingje ma, ami a legjobb a rookie QB-k között LeBeau védelmei ellen. Rajta kívül csak Leftwich, Cutler és Eli tudott 100 feletti ratinggel zárni.Shilkor
Ez oké mind szép és jó lehet hogy van remény, de jelenleg a hajukra kenhetik a statisztikákat...😊gerrard88
Tudom nem vigasztal ez a statisztika, de gondolom ez a szezon már arról szól nálatok, hogy kiderüljön kire lehet építeni a jövőben és azért eddig Mettenberger eléggé bíztató.
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mettenbergernek 110.2 volt a QB-ratingje ma, ami a legjobb a rookie QB-k között LeBeau védelmei ellen. Rajta kívül csak Leftwich, Cutler és Eli tudott 100 feletti ratinggel zárni.Shilkor
Ez oké mind szép és jó lehet hogy van remény, de jelenleg a hajukra kenhetik a statisztikákat...😊
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
sajnos nem éreztem úgy - talán csak egy percig - hogy megnyerhetjük. kár, hogy ilyen amatőr módon hagytuk, hogy letolják a végén a torkunkon a labdát, nem hittem volna, hogy nem tudjuk ennyire megállítani a futást akkor sem amikor tudjuk, hogy az jön.
mindenesetre legalább időnkét felvillantott valamit mindegyik csapatrész abból, hogy miért is fizetik őket...
(csak pont támadásban, spec team-ben és védekezésben is az utolsó élmény az negatív)
ez már csak egy ilyen szezon.
joccakátTitans
Így van ez egy ilyen szezon, van mikor az elején nagyon jól megy minden aztán a végén vagy félidő után semmi most is így volt az uccsó 1,5 negyedben el Titanselték a meccset a srácok ha mondhatom így irónikusan...😊
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mettenbergernek 110.2 volt a QB-ratingje ma, ami a legjobb a rookie QB-k között LeBeau védelmei ellen. Rajta kívül csak Leftwich, Cutler és Eli tudott 100 feletti ratinggel zárni.
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
sajnos nem éreztem úgy - talán csak egy percig - hogy megnyerhetjük. kár, hogy ilyen amatőr módon hagytuk, hogy letolják a végén a torkunkon a labdát, nem hittem volna, hogy nem tudjuk ennyire megállítani a futást akkor sem amikor tudjuk, hogy az jön.
mindenesetre legalább időnkét felvillantott valamit mindegyik csapatrész abból, hogy miért is fizetik őket...
(csak pont támadásban, spec team-ben és védekezésben is az utolsó élmény az negatív)
ez már csak egy ilyen szezon.
joccakát

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Végre főműsoridőben, el sem hiszem! Na és a sporttv-n is ott leszünk, ami hab a tortán. 😀 Remélem helytállunk, ha már egyszer ország-világ minket néz. 😊 Én csak kedd délután, felvételről tudom megtekinti a meccset, de utána jelentkezem! Addig is jó szurkolást mindenkinek!

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Britt tegnap a Denver ellen 4 elkapás 128 yard 1 TD. Letette a piát.... csak tavaly miért nem tudta. 😀

 www.nfl.com/gamecenter/2014111607/2014/REG11/broncos@rams#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000429090&tab=videospakesz
Kellett neki is a környezet változás! 😀
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Britt tegnap a Denver ellen 4 elkapás 128 yard 1 TD. Letette a piát.... csak tavaly miért nem tudta. 😀

 www.nfl.com/gamecenter/2014111607/2014/REG11/broncos@rams#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000429090&tab=videos

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Egy kis élménybeszámoló a HFL döntőről:
Több, mint 6000-en voltunk kint a BVSC stadionban, telt ház volt!! Talán egyetlen Titansesként lehettem ott, beültem a sok-sok Packers és Patriots mezes közé, ezért picit egyedülinek éreztem magam, de magával tudott vinni a hangulat. A két szurkolótábornak egy jó nagy 5-t adnék, mert tényleg jó hangulatot csináltak, így kicsit elviselhetőbb volt a hideg idő, na persze az alkohol is segítségemre volt. 😊 Kevés pontos meccs volt, nagyon jó védelmekkel különösképpen a Rebels védelme volt ma a toppon. Az igen erős Docler offense nem igazán tudott villogni, annál inkább a Rebels offense, ők kitettek magukért, várakozáson felül teljesítettek. A Farkasok mind a 9 pontját a Speciális egység szerezte egy punt után megszerezett labda után igen kedvező pozícióből sikerűl bevinni a labdát a célba, majd volt egy safety is. Ez mind az első félidőben történt, 9:3-as Docler vezetésnél mehettek pihenni a srácok. A második félidőben már csak az Újbuda szerzett pontot, pontosabban 2 TD-t, majd tartva az eredményt a végére egy interceptionnel tették fel az i-re a pontot, nem hagyva érvényesülni a Docler támadóit. Tehet a Rebels emelhette fel, fennállásuk során először a HFL trófeát. Sokan voltunk, jó volt a hangulat, élvezetes volt a meccs. Kell ennél több? 😀 Igen, legközelebb jöjjön több Titanses! 😀 😀gerrard88
Tehát berúgtál és elaludtál a lelátón, majd valaki meg elmesélte a meccset. 😀 Ha több Titans-est akarsz látni, akkor gyere legközelebb a meccsnézésre. 😉pakesz
Áá azért nem 😊 Ja az lesz a következő lépés 😉
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy kis élménybeszámoló a HFL döntőről:
Több, mint 6000-en voltunk kint a BVSC stadionban, telt ház volt!! Talán egyetlen Titansesként lehettem ott, beültem a sok-sok Packers és Patriots mezes közé, ezért picit egyedülinek éreztem magam, de magával tudott vinni a hangulat. A két szurkolótábornak egy jó nagy 5-t adnék, mert tényleg jó hangulatot csináltak, így kicsit elviselhetőbb volt a hideg idő, na persze az alkohol is segítségemre volt. 😊 Kevés pontos meccs volt, nagyon jó védelmekkel különösképpen a Rebels védelme volt ma a toppon. Az igen erős Docler offense nem igazán tudott villogni, annál inkább a Rebels offense, ők kitettek magukért, várakozáson felül teljesítettek. A Farkasok mind a 9 pontját a Speciális egység szerezte egy punt után megszerezett labda után igen kedvező pozícióből sikerűl bevinni a labdát a célba, majd volt egy safety is. Ez mind az első félidőben történt, 9:3-as Docler vezetésnél mehettek pihenni a srácok. A második félidőben már csak az Újbuda szerzett pontot, pontosabban 2 TD-t, majd tartva az eredményt a végére egy interceptionnel tették fel az i-re a pontot, nem hagyva érvényesülni a Docler támadóit. Tehet a Rebels emelhette fel, fennállásuk során először a HFL trófeát. Sokan voltunk, jó volt a hangulat, élvezetes volt a meccs. Kell ennél több? 😀 Igen, legközelebb jöjjön több Titanses! 😀 😀gerrard88
Tehát berúgtál és elaludtál a lelátón, majd valaki meg elmesélte a meccset. 😀 Ha több Titans-est akarsz látni, akkor gyere legközelebb a meccsnézésre. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Egy kis élménybeszámoló a HFL döntőről:
Több, mint 6000-en voltunk kint a BVSC stadionban, telt ház volt!! Talán egyetlen Titansesként lehettem ott, beültem a sok-sok Packers és Patriots mezes közé, ezért picit egyedülinek éreztem magam, de magával tudott vinni a hangulat. A két szurkolótábornak egy jó nagy 5-t adnék, mert tényleg jó hangulatot csináltak, így kicsit elviselhetőbb volt a hideg idő, na persze az alkohol is segítségemre volt. 😊 Kevés pontos meccs volt, nagyon jó védelmekkel különösképpen a Rebels védelme volt ma a toppon. Az igen erős Docler offense nem igazán tudott villogni, annál inkább a Rebels offense, ők kitettek magukért, várakozáson felül teljesítettek. A Farkasok mind a 9 pontját a Speciális egység szerezte egy punt után megszerezett labda után igen kedvező pozícióből sikerűl bevinni a labdát a célba, majd volt egy safety is. Ez mind az első félidőben történt, 9:3-as Docler vezetésnél mehettek pihenni a srácok. A második félidőben már csak az Újbuda szerzett pontot, pontosabban 2 TD-t, majd tartva az eredményt a végére egy interceptionnel tették fel az i-re a pontot, nem hagyva érvényesülni a Docler támadóit. Tehet a Rebels emelhette fel, fennállásuk során először a HFL trófeát. Sokan voltunk, jó volt a hangulat, élvezetes volt a meccs. Kell ennél több? 😀 Igen, legközelebb jöjjön több Titanses! 😀 😀
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az espn.com-ról loptam a következő listát. Sok játékosunk van a posztja végében, de ami nagyobb baj, hogy a jobbik felében sokkal rövidebb a lista. A többiek középmezőnyben, de gondolom ez senkinek nem lehet meglepetés. Felhívnám a figyelmet Roosra, aki - Lewannal egyetemben - a jobbak közé tartozik OT-ben.

Thirteen Titans rank in the bottom 75 percent at their positions:
Kamerion Wimbley: 46th of 46 3-4 outside linebacker
Blidi Wreh-Wilson: 105th of 106 cornerbacks
Michael Oher: 71st of 75 offensive tackles
Shaun Phillip:s 42nd of 46 3-4 outside linebackers
Michael Griffin: 77th of 85 safeties
Jake Locker: 33rd of 37 quarterbacks
Justin Hunter: 88th of 96 receivers
Nate Washington: 94th of 109 receiver
Brian Schwenke: 33rd of 41 centers
Sammie Hill: 65th of 82 nose tackles
Chance Warmack: 62nd of 78 guards
Dexter McCluster: 138th of 142 returners
Leon Washington: 142nd of 142 returners

Who’s in the top 25 percent at their positions? It’s a much smaller list:
Delanie Walker: tied fifth of 59 tight ends
Wesley Woodyard: 11th of 60 inside linebackers
Jurrell Casey: 11th of 50 3-4 defensive ends
Taylor Lewan: 17th of 75 offensive tackles
Bishop Sankey: 15th of 62 running backs
Michael Roos: 19th of 75 offensive tacklesNandito
Pedig, hogy védted Griffin-t. 😀pakesz
Griffin jó lesz még pár évig. Most szarul megy neki, de azért tett már annyit a csapatért, hogy ne a kiárusításán agyaljunk. Az jobban aggaszt, hogy Hunter, Schwenke, vagy Warmack hogyan teljesít.Nandito
Azért arra kíváncsi lennék, hogy mi alapján értékelték pl a centereket. Milyen szép ívű a snap, vagy mi? Nem igazából látom, hogy bármelyik támadó falember is sokkal gyengébb lenne a többinél, kivéve Levitre-t, aki meg nincs a rosszak között. Érdekes 😊
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az espn.com-ról loptam a következő listát. Sok játékosunk van a posztja végében, de ami nagyobb baj, hogy a jobbik felében sokkal rövidebb a lista. A többiek középmezőnyben, de gondolom ez senkinek nem lehet meglepetés. Felhívnám a figyelmet Roosra, aki - Lewannal egyetemben - a jobbak közé tartozik OT-ben.

Thirteen Titans rank in the bottom 75 percent at their positions:
Kamerion Wimbley: 46th of 46 3-4 outside linebacker
Blidi Wreh-Wilson: 105th of 106 cornerbacks
Michael Oher: 71st of 75 offensive tackles
Shaun Phillip:s 42nd of 46 3-4 outside linebackers
Michael Griffin: 77th of 85 safeties
Jake Locker: 33rd of 37 quarterbacks
Justin Hunter: 88th of 96 receivers
Nate Washington: 94th of 109 receiver
Brian Schwenke: 33rd of 41 centers
Sammie Hill: 65th of 82 nose tackles
Chance Warmack: 62nd of 78 guards
Dexter McCluster: 138th of 142 returners
Leon Washington: 142nd of 142 returners

Who’s in the top 25 percent at their positions? It’s a much smaller list:
Delanie Walker: tied fifth of 59 tight ends
Wesley Woodyard: 11th of 60 inside linebackers
Jurrell Casey: 11th of 50 3-4 defensive ends
Taylor Lewan: 17th of 75 offensive tackles
Bishop Sankey: 15th of 62 running backs
Michael Roos: 19th of 75 offensive tacklesNandito
Pedig, hogy védted Griffin-t. 😀pakesz
Griffin jó lesz még pár évig. Most szarul megy neki, de azért tett már annyit a csapatért, hogy ne a kiárusításán agyaljunk. Az jobban aggaszt, hogy Hunter, Schwenke, vagy Warmack hogyan teljesít.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az espn.com-ról loptam a következő listát. Sok játékosunk van a posztja végében, de ami nagyobb baj, hogy a jobbik felében sokkal rövidebb a lista. A többiek középmezőnyben, de gondolom ez senkinek nem lehet meglepetés. Felhívnám a figyelmet Roosra, aki - Lewannal egyetemben - a jobbak közé tartozik OT-ben.

Thirteen Titans rank in the bottom 75 percent at their positions:
Kamerion Wimbley: 46th of 46 3-4 outside linebacker
Blidi Wreh-Wilson: 105th of 106 cornerbacks
Michael Oher: 71st of 75 offensive tackles
Shaun Phillip:s 42nd of 46 3-4 outside linebackers
Michael Griffin: 77th of 85 safeties
Jake Locker: 33rd of 37 quarterbacks
Justin Hunter: 88th of 96 receivers
Nate Washington: 94th of 109 receiver
Brian Schwenke: 33rd of 41 centers
Sammie Hill: 65th of 82 nose tackles
Chance Warmack: 62nd of 78 guards
Dexter McCluster: 138th of 142 returners
Leon Washington: 142nd of 142 returners

Who’s in the top 25 percent at their positions? It’s a much smaller list:
Delanie Walker: tied fifth of 59 tight ends
Wesley Woodyard: 11th of 60 inside linebackers
Jurrell Casey: 11th of 50 3-4 defensive ends
Taylor Lewan: 17th of 75 offensive tackles
Bishop Sankey: 15th of 62 running backs
Michael Roos: 19th of 75 offensive tacklesNandito
Pedig, hogy védted Griffin-t. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az espn.com-ról loptam a következő listát. Sok játékosunk van a posztja végében, de ami nagyobb baj, hogy a jobbik felében sokkal rövidebb a lista. A többiek középmezőnyben, de gondolom ez senkinek nem lehet meglepetés. Felhívnám a figyelmet Roosra, aki - Lewannal egyetemben - a jobbak közé tartozik OT-ben.

Thirteen Titans rank in the bottom 75 percent at their positions:
Kamerion Wimbley: 46th of 46 3-4 outside linebacker
Blidi Wreh-Wilson: 105th of 106 cornerbacks
Michael Oher: 71st of 75 offensive tackles
Shaun Phillip:s 42nd of 46 3-4 outside linebackers
Michael Griffin: 77th of 85 safeties
Jake Locker: 33rd of 37 quarterbacks
Justin Hunter: 88th of 96 receivers
Nate Washington: 94th of 109 receiver
Brian Schwenke: 33rd of 41 centers
Sammie Hill: 65th of 82 nose tackles
Chance Warmack: 62nd of 78 guards
Dexter McCluster: 138th of 142 returners
Leon Washington: 142nd of 142 returners

Who’s in the top 25 percent at their positions? It’s a much smaller list:
Delanie Walker: tied fifth of 59 tight ends
Wesley Woodyard: 11th of 60 inside linebackers
Jurrell Casey: 11th of 50 3-4 defensive ends
Taylor Lewan: 17th of 75 offensive tackles
Bishop Sankey: 15th of 62 running backs
Michael Roos: 19th of 75 offensive tackles

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Monday Night Football a Steelers ellen. Újra Sport tv-n a Titans. Nem is emlékszek mikor volt ilyen utoljára. Kár, hogy ilyen gyengék vagyunk, jövőre nem hiszem, hogy kapunk MNF-t.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én tudom, hogy a mi csapatunk egy nagy f.s mostanában, a vezetők meg hülyék, mint egy marék káposztalepke, a coach meg jobb lenne, ha nem is lenne ott, mert maguktól jobb döntéseket hoznának a játékosok. Tudom nem ezen ment el a meccs, amúgy is kikaptunk volna, de amit ez a zebra csorda tegnap művelt az alulmúlta a csapatunk teljesítményét is. Facemask nem probléma, támadó pass interference, nevetséges, és az is biztos, hogy jó lett volna Walker elkapása, ha a labda a varjúkhoz kerül. Illegal formation a special teamben, amit még visszajátszani sem tudtak, mert nem találták meg a tévések, stb. Ez a pálya annyira lejtett, hogy az már majdnem függőleges volt 😊
A csapat természetesen megint hozta régi formáját, bár az első negyed most nézhető volt.
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Előző meccsen Mettenbergernek voltak felvillanásai, most egy félidő ami szerintem rendben volt. A következő meccsen jó lenne ha ez kitartana végig. 😊 Goal line-nál fumble... kinél lenne ha nem nálunk. BWW-ről tavaly azt írták milyen gyors meg minden. Ehhez képest mindenki megveri. Még a Haladás is pedig az mostanában nem ver meg senkit sem. 😀 (Boccs Nándi 😉 ) Első félidőben Hunternél milyen pass interference volt ? Szerintem semmi. Másodikban a facemask? Nem ezen múlt de azért a bírók sem voltam a helyzet magaslatán. Walkernak jobbulást, elég nagyot kapott. Egy hetet biztos kihagy, szerintem elmesélték neki mi történt addig a meccsen, mert nem emlékezett semmire sem. Második félidőben, mint ha ott sem lettünk volna.Leginkább az offense..1&5 nem tudunk megcsinálni? Meg ilyen buta hibák...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks