Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Whiz állítólag azt mondta, hogy Mett idén talán még játszhat. Ezt már nem tudom követni. 😊 Az is érdekes, hogy az nfl.com készített egy listát arról a 10 emberről, akiknek menniük kellene a csapattól. Köztük van Webster is!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/izocwxvuahg60cbnzfus
Jim Harbaugh headlines nine guys who should be on the way out
Jim Harbaugh's San Francisco 49ers are crumbling, while Joe Philbin's Miami Dolphins continue to whiff in big spots. Adam Schein says these two are among nine NFL figures who should be on their way out.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
sutianap
hrubi
Köszi a segítséget! Elég csúnyán nézz ki, illetve rosszul is hangzik. Sajnálom Mettet, mert bár nem támogattam, hogy jövőre is kezdő legyen, de azért össze se kellett volna töretni.Nandito
Ezt mondtam a meccs előtt..... Persze lehet, hogy így is lezúzzák, de azért két ilyen OT-val kezdeni. Stingily még hagyján de Ő is megsérült a meccs közben így még tutibb volt a helyzet.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem egy kellemes sérülés, nekem is sikerült beszerezni egy ilyet. Nem bírtam felemelni a kezemet se, csak egy két centire a testemtől. Műtét arról szólt, hogy dróttűzéssel a szalagokat valahogy helyrehozták és a kulcscsontot visszategyék normális állapotába. A drótnak 6 hétig benne kellett maradnia úgy, hogy nagyon vigyázni kellett rá, mert ha eltörik, akkor fel kell vágni, hogy kivegyék a darabokat, mert akkor nem lehet csak úgy kihúzni.
1 hónapig utána pihi, varratkiszedés stb, elkezdtem úszni szépen lassan és egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy a kulcscsontom megint mintha kijjebb lenne, mint a másik. Azóta próbálok a műtőorvoshoz menni, de zh-k miatt nem jött össze, most meg kiderült, hogy nem is tud fogadni vizsgaidőszak elején, csak januárban. Tehát nem kívánom senkinek, elég nagy szop.s.hrubi
Ajaj. Mielőbbi felépülést! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tehát akkor a : TEN , NYJ, TBB 3-as közül valaki nagyon jól jár (Mariota) valaki jól jár (Winston) és a 3. csapatnak van értelme QB-t húzni vagy inkább a 2. körben és Coopert vinni 1.-ben , vagy hogy gondoljátok?Adirotor
Egyelőre csak Mariota tűnik kihagyhatatlannak, utána már nem biztos, hogy 1/2-re vagy 1/3-ra érdemes Winstont vinni. Akkor már inkább Leonardot, ha igazak a róla szóló hírek. Tehát az 1/1-es jól jár, a többiek viszont vagy kockáztatnak Winstonnal, vagy a későbbi körökben megpróbálnak kifogni egy jónak tűnő QB-t.Nandito
Van egy olyan érzésem, hogy az idei számai miatt Winston-t meg fogják előzni a drafton, pl. Hundley, aki stabilnak mondható 3 szezont zárt. No de majd elválik, viszont Winston-t nem szívesen látnám a csapatban! Mindenképpen az 1/1-et várom, hiába van itt Mettenberger... nem győzött meg és beigazolódni látszik a félelem, miszerint Locker szindrómában szenved! 😀
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
sutianap
hrubi
Köszi a segítséget! Elég csúnyán nézz ki, illetve rosszul is hangzik. Sajnálom Mettet, mert bár nem támogattam, hogy jövőre is kezdő legyen, de azért össze se kellett volna töretni.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Tehát akkor a : TEN , NYJ, TBB 3-as közül valaki nagyon jól jár (Mariota) valaki jól jár (Winston) és a 3. csapatnak van értelme QB-t húzni vagy inkább a 2. körben és Coopert vinni 1.-ben , vagy hogy gondoljátok?Adirotor
Hát a Jets-nél rohadtul remélem, hogy a DL húzást kizárhatjuk majd, így marad a 2 QB, vagy Cooper, esetleg OT BPA alapon.
több mint 9 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Nem egy kellemes sérülés, nekem is sikerült beszerezni egy ilyet. Nem bírtam felemelni a kezemet se, csak egy két centire a testemtől. Műtét arról szólt, hogy dróttűzéssel a szalagokat valahogy helyrehozták és a kulcscsontot visszategyék normális állapotába. A drótnak 6 hétig benne kellett maradnia úgy, hogy nagyon vigyázni kellett rá, mert ha eltörik, akkor fel kell vágni, hogy kivegyék a darabokat, mert akkor nem lehet csak úgy kihúzni.
1 hónapig utána pihi, varratkiszedés stb, elkezdtem úszni szépen lassan és egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy a kulcscsontom megint mintha kijjebb lenne, mint a másik. Azóta próbálok a műtőorvoshoz menni, de zh-k miatt nem jött össze, most meg kiderült, hogy nem is tud fogadni vizsgaidőszak elején, csak januárban. Tehát nem kívánom senkinek, elég nagy szop.s.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyönyörű hírek a csapatról. Mettenberger IR-re került (Sprained AC Joint, ami nem tudom, mit jelent), bár ebben nincs meglepetés. A másik durvább: Sammie Lee Hill ellen szexuális zaklatás miatt nyomoznak...Nandito
Vàllcsúcs-kulcscsonti szalag

S így lehet szerezni e


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gyönyörű hírek a csapatról. Mettenberger IR-re került (Sprained AC Joint, ami nem tudom, mit jelent), bár ebben nincs meglepetés. A másik durvább: Sammie Lee Hill ellen szexuális zaklatás miatt nyomoznak...

Music City Miracle
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tehát akkor a : TEN , NYJ, TBB 3-as közül valaki nagyon jól jár (Mariota) valaki jól jár (Winston) és a 3. csapatnak van értelme QB-t húzni vagy inkább a 2. körben és Coopert vinni 1.-ben , vagy hogy gondoljátok?Adirotor
Egyelőre csak Mariota tűnik kihagyhatatlannak, utána már nem biztos, hogy 1/2-re vagy 1/3-ra érdemes Winstont vinni. Akkor már inkább Leonardot, ha igazak a róla szóló hírek. Tehát az 1/1-es jól jár, a többiek viszont vagy kockáztatnak Winstonnal, vagy a későbbi körökben megpróbálnak kifogni egy jónak tűnő QB-t.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tehát akkor a : TEN , NYJ, TBB 3-as közül valaki nagyon jól jár (Mariota) valaki jól jár (Winston) és a 3. csapatnak van értelme QB-t húzni vagy inkább a 2. körben és Coopert vinni 1.-ben , vagy hogy gondoljátok?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ott van Mettenberger nem kell nektek Mariota. 😀Beki
Mett valószínűleg megy IR-re, akkor meg kár lenne kockáztatni vele. Nem győzött meg, hogy érdemes egy csapatot ráépíteni jövőre.Nandito
Igen, sajnálattal olvastam, hogy Locker kezd ellenünk, de ami a nagyobb gond, hogy a Buccs és ti is előttünk vagytok drafton. 😕
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Már 1/1-esek vagyunk. Ha a hátralévő 3 meccsen nem nyerünk, azok is maradunk. Közeledik Mariota. 😊

Sajnos most néztem, hogy a Tampáé az 1/1, mi meg 1/2-ben vagyunk. :-/ Még se közeledik Mariota...Nandito
Ez csak pillanatnyi helyzet. Ha egyik csapat sem nyer többet, akkor is felcserélődhet a sorrend, ugyanis az ellenfelek mérlegei - ezáltal a két csapat SoS-ja -még sokat változhatnak.tomi-tomi
Kis reménysugár, de azért jobb lenne, ha valami csoda folytán nyerne egyet a Bucs! 😊

Ott van Mettenberger nem kell nektek Mariota. 😀Beki
Mett valószínűleg megy IR-re, akkor meg kár lenne kockáztatni vele. Nem győzött meg, hogy érdemes egy csapatot ráépíteni jövőre.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Már 1/1-esek vagyunk. Ha a hátralévő 3 meccsen nem nyerünk, azok is maradunk. Közeledik Mariota. 😊

Sajnos most néztem, hogy a Tampáé az 1/1, mi meg 1/2-ben vagyunk. :-/ Még se közeledik Mariota...Nandito
Ott van Mettenberger nem kell nektek Mariota. 😀
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Már 1/1-esek vagyunk. Ha a hátralévő 3 meccsen nem nyerünk, azok is maradunk. Közeledik Mariota. 😊

Sajnos most néztem, hogy a Tampáé az 1/1, mi meg 1/2-ben vagyunk. :-/ Még se közeledik Mariota...Nandito
Ez csak pillanatnyi helyzet. Ha egyik csapat sem nyer többet, akkor is felcserélődhet a sorrend, ugyanis az ellenfelek mérlegei - ezáltal a két csapat SoS-ja -még sokat változhatnak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Már 1/1-esek vagyunk. Ha a hátralévő 3 meccsen nem nyerünk, azok is maradunk. Közeledik Mariota. 😊

Sajnos most néztem, hogy a Tampáé az 1/1, mi meg 1/2-ben vagyunk. :-/ Még se közeledik Mariota...

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mit is írhatnék a tegnapi meccsről..... hmm-hmm... ja semmit. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
ennél az is jobb lenne, ha inkább úgy kezdenénk, hogy 17-0 oda és csak három negyedet kell lejátszani. amikor azt hinné az ember, hogy nincs lejjebb, akkor azért kiderül, hogy van.
mondjuk én tényleg szeretek hinni az ending on high note, meg a holtszezonra pozitív dolgokat magunkkal vinni dolgokban, de lassan tényleg csak azt szeretném, hogy a kb. tuti top 5 pick a végén minél magasabb legyen...
(csak ez nem ad választ arra a talán legfontosabb kérdésre, hogy az edzői stáb élni tud-e ezzel az eséllyel)Titans
Sajnos az az érzésem, hogy ez is el lesz baltázva... Igazából szerintem CJ óta nem tudnak az első körben jó picket húzni... Most Lewan ott van nadehát majd az is kiderűl egyenlőre ő se győzött meg... Na jó Wright jó húzás volt oké 😀
több mint 9 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
ennél az is jobb lenne, ha inkább úgy kezdenénk, hogy 17-0 oda és csak három negyedet kell lejátszani. amikor azt hinné az ember, hogy nincs lejjebb, akkor azért kiderül, hogy van.
mondjuk én tényleg szeretek hinni az ending on high note, meg a holtszezonra pozitív dolgokat magunkkal vinni dolgokban, de lassan tényleg csak azt szeretném, hogy a kb. tuti top 5 pick a végén minél magasabb legyen...
(csak ez nem ad választ arra a talán legfontosabb kérdésre, hogy az edzői stáb élni tud-e ezzel az eséllyel)

több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Wimbley
Questionable: Lewan,Mettenberger,Oher, BWW,Wright
Probable: Warmack, Huff
Jó lenne ha Oher, vagy Lewan játszana, mert Svitek.... bár nem sok esély t látok rá. Mondjuk Watt-ot megfogni más kategória volt. Ha áram akkor nem nyúlkálunk hozzá mert megbasz. Hát így is történt... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Újabb változás a rosteren: CB Jemea Thomast elhoztuk a Rams PS-ből. Őt eredetileg a Patriots draftolta a 6. körben. Egyúttal megköszöntük CB Brandon Ghee szolgálatait, akit aztán ide se kellett volna hozni, mert vele csak létszámban voltunk többen.Nandito
Miről beszélsz, volt egy INT-je!! 😀 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Újabb változás a rosteren: CB Jemea Thomast elhoztuk a Rams PS-ből. Őt eredetileg a Patriots draftolta a 6. körben. Egyúttal megköszöntük CB Brandon Ghee szolgálatait, akit aztán ide se kellett volna hozni, mert vele csak létszámban voltunk többen.

Music City Miracle
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hunter IR-re került, plusz hoztunk Baltimore-ból egy PS-tag OT-t. Újabb rostertöltelék, már le se írom a nevét...Nandito
Gyors ez a Hunter, csak nekem tavaly is az volt az első benyomásom, hogy elég madárcsontú, nem ártana még több izmot rápakolni, persze nem úgy, hogy nagy mértékben a gyorsaság rovására menjen.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hunter IR-re került, plusz hoztunk Baltimore-ból egy PS-tag OT-t. Újabb rostertöltelék, már le se írom a nevét...

Music City Miracle
több mint 9 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Huhh srácok... most néztem meg a meccset. Na de minek... 😀 Amióta a Titans-nek szurkolok még ilyen kiábrándítóan szar meccsek sorozatát egy szezonon belül nem láttam, mint amit produkálunk idén. Sajnos ez is eljött. Fitzpatrick az elején minek nyújtogatta a nyelvét? Tavaly mutatott volna valamit nálunk, a tojásfejű örök második QB. Ez is mutatja milyen gyenge a védelem, hogy egy ilyen "QB" élete meccsét játszva dob 6 TD-t. Persze nyilván nem véletlen cserélték le előtte. 😀 Támadófal nem elég, hogy szar, 5 kezdőből 3 sérült. Majd megsérül Warmack is, utána Matt... Az első meccsen még tudtuk is tartani Watt-ot, de hát Svitek-nek nem sok esélye volt. McCourty-nak remélem a szezon végén tolunk az orra alá egy paycut-ot, amit el is fogad, mert amúgy mehet a picsába. ( persze lehet az lesz a válasza, hogy hát van 3 INT-em két FF, de ki nem szarja le, azt is vegyük hozzá, hogy hány TD-t meg szoptunk be, meg yardokat. Ja meg jövőre 6,8 millát fog keresni.)
Locker ahogy beszállt a meccsbe? Kb, mint egy első éves irányító. Igaz, hogy a fal előtte már sem nem kínai se nem berlini, de még falnak se mondanám. 😀 Na mindegy, úgy szar ez ahogy van. Ha nem QB jön, jöjjön egy fasza LB.pakesz
Irányító kell és a secondery erősítése. Ez az első. Aztán lehet tömködni szépen lassan a többi lyukat, ami nem egy offseason alatt sikerülhet, ha egyáltalán ez a szerencsecsomag vezetés most végre elkezdi.