Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Sajnos, sikeresen átaludtam a meccset, így nem is fogom értékelni, mindenesetre a számokkal elégedett vagyok.

És ha Greene sérülése se súlyos, akkor tényleg rendben vagyunk - bár az első meccs értékelhetetlensége miatt úgy tűnik, hogy edzői szempontból egy kicsit csúszásban vagyunk a játékosok értékelése és az 53-as keret kialakítása kapcsán, de a hétvégére megint okosabbak leszünk egy kicsit.

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nekem kifejezetten tetszett a futás elleni védekezés jo is lesz az no de ahogy azt pakesz is mondja a secondary ami problémás és lehet az is lesz majd a későbbiekben is hacsaknem valaki Verner magasságokig emelkedik majd a szezon során...😀😀 Valamiért úgy hiszem az offenseel nem lesznek nagy gondok Matt jonak látszik akárcsak Sankey mint újoncok, valamint Locker is magabiztosnak néz ki. Alig várom már az alapszakaszt!! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Arról is beszéljünk, hogy a cornerek kb a "lófasz mustárral" szintet hozták. Coty-nek egy jó megmozdulása se volt sajnos. Face-es csoportba is írtam, hogy BWW szintén le volt maradva mindig. Tommie Campbell se volt a helyzet magaslatán. McCourty a közepestől gyengébb szintet mutatott.
Mettenbergerrel én is elégedett vagyok, szegény Whitehurst-nek volt vagy két snapje. Ezek a rookie hibák kiküszöbölhetőek Zach-nél, szóval jó lesz a srác. 😉
Locker-ről se sok szó esett. Szerintem abszolút jó volt, nem vállalta túl magát, a passzokkal nem buzizott, így tovább. Első meccsen és most is mutatott jó dolgokat Isaiah Williams WR, valamint Stafford szintén jól muzsikált.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
RettentBurger valóban jól muzsikált, voltak még rookie hibái, de összességében nagyon megérte azt a 6. kört. A D-nek meg adok 3 alapszakasz meccset , hogy összeszedje magát, mert Hortonban én nagyon bízok. Egyelőre még nem látom a hatását, de bízok benne, hogy a D zúzni fog már alapszakaszban.
A Lepényhal meg utoljára... 😀
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Mit szóltok hozzá, hogy a bowl.hu stábja szinte egyhangúlag ligautolsónak vár minket... Nekem kicsit füstölt az agyam mikor megláttam! 😀gerrard88
Ha Mettenbergert kinevezik kezdőnek, nálam SB esélyesekké léptek elő.😉
Egyébként tegnap egészen jól muzsikált Zach amikor megvédték. Whitehurst megsérült, úgyhogy ő játszott szinte végig, és szép statokat hozott. Az INT az csúnya volt, a nyomást meg nem érezte a fumblinál (megint, 2 preseason meccs alatt 2-szer), de a labdái ültek, 20/25 és 270 yard+2TD. Nem lepődnék meg, ha pályára kerülne a szezon folyamán (Locker sérülésével, Charlietól meg nagyobb potenciál van benne az nem kérdés). Whisenhunt pedig igen jó QB guru, hogy ki is hozza belőle.MarioAna
A ranglistára majd szezon végén visszatérünk. 1-2-3-4-5-6... Igen, inkább szezon végén😊
Mettenbergerben én is sokkal többet látok. Kezdő fallal és jó futójátékkal - ami úgy néz ki meglesz - sokra vihetné. A fumbli és az int tényleg csúnya volt, de a 25/20-nál dropok is voltak. Baromi pontosan dob, élesben majd kiderül valamikor. Van még két meccse fejlődni.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mit szóltok hozzá, hogy a bowl.hu stábja szinte egyhangúlag ligautolsónak vár minket... Nekem kicsit füstölt az agyam mikor megláttam! 😀gerrard88
Ha Mettenbergert kinevezik kezdőnek, nálam SB esélyesekké léptek elő.😉
Egyébként tegnap egészen jól muzsikált Zach amikor megvédték. Whitehurst megsérült, úgyhogy ő játszott szinte végig, és szép statokat hozott. Az INT az csúnya volt, a nyomást meg nem érezte a fumblinál (megint, 2 preseason meccs alatt 2-szer), de a labdái ültek, 20/25 és 270 yard+2TD. Nem lepődnék meg, ha pályára kerülne a szezon folyamán (Locker sérülésével, Charlietól meg nagyobb potenciál van benne az nem kérdés). Whisenhunt pedig igen jó QB guru, hogy ki is hozza belőle.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mit szóltok hozzá, hogy a bowl.hu stábja szinte egyhangúlag ligautolsónak vár minket... Nekem kicsit füstölt az agyam mikor megláttam! 😀
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Sajnos a face-ből én már kimaradok, de remélem, hogy itt is marad vmi élet.

Azt meg főleg remélem, hogy este Locker kap legalább 3 drive-ot, amiből 2-t pontokkal (de legalábbis érdemi haladással) fejezünk be és akkor elégedett is leszek...
Ill. a védelem is megkapja a maga leckéjét, szóval tényleg jó felmérő lesz.

Na meg leginkább persze a sérüléseket kellene hanyagolni.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hali itt a csoport!  www.facebook.com/groups/313358178836529/ kérni kell a belépést amúgy (jobb sarok szerintem). A többit ott megbeszéljük. Akinek nem sikerül írjon PM-et. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Én nem látom még azt a D-t. Legyen igazatok! Az első driveban simán átmentek rajtunk, pontosabban futottak rajtunk. Huff tökös gyerek, a futószekciónk sem lesz rossz. Nekem a legjobban Rettenberger tetszett. Az INT nem az övé csak a fumbli. A labdát olyan könnyedén és olyan erősen dobálta, hogy szerintem van benne kurázsi.

Pakesz írtam PM-et, mert én sem találom a csoportot.
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Ami nekem a legjobban szúrta a szemem, az a pocsék szerelési arány a védelemben. NEM egy kézzel kellene próbálni megállítani a labdavivőt, HÉ !
És ezt nem foghatják az időjárásra.

Várom a mai estét, mert ha ezt kiküszöbölik, akkor egész jó D lehet itt nálunk.
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nekem most sikerült végignéznem a meccset hát nem volt rossz, de nagyon nem elemezgetném. Annyit le lehet szűrni viszont, hogy nem gyengült az offense az biztos, sőt! Na persze a védelem is jó lesz majd szerintem, de nekik több idő kell, ott nagyobb átalakítások vannak! Sankeyvel nagyon úgy tűnik, hogy hosszú távra meg van oldva az RB poszt!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
kész van a csoport lehet csatlakozni aki akar. Képek és leírás később, de már rá tudtok keresni.pakesz
Küld már légyszi ide be a linkjét a csoportnak, mert az istenért se tudok rátalálni... Lehet én vagyok a hülye, de akkor sem megy...😀😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
kész van a csoport lehet csatlakozni aki akar. Képek és leírás később, de már rá tudtok keresni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
miért nincs még kész? 😊Hamilkar
Valaki üzenetben dobjon egy nevet, hogy valakit be tudjak venni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
miért nincs még kész? 😊
több mint 10 éve
karchee Tennessee Titans 6
Üdv srácok! Arra gondoltam, persze nem kötelező, hogy frászbookon csinálnék egy csoportot Tennessee Titans Hungarian Fans néven ( vagy más nevet is elfogadok) aztán, ott is értekezhetnénk a csapatról, hírekről, meccsekről. Na meg ha úgy alakul a pesti találkozó is szóba kerülhet. Nem azt mondom, hogy rendkívül fontos ez, de szerintem nem lenne rossz. Hátha felbukkannának tékozló Titans fanok. 😀
pakesz
Lájkolnám! 😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv srácok! Arra gondoltam, persze nem kötelező, hogy frászbookon csinálnék egy csoportot Tennessee Titans Hungarian Fans néven ( vagy más nevet is elfogadok) aztán, ott is értekezhetnénk a csapatról, hírekről, meccsekről. Na meg ha úgy alakul a pesti találkozó is szóba kerülhet. Nem azt mondom, hogy rendkívül fontos ez, de szerintem nem lenne rossz. Hátha felbukkannának tékozló Titans fanok. 😀

Szeretettel ölel: Lenor 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
McCarthy season ending vállsérülést szenvedett, asszem ezzel vége is a pályafutásának a Titansban. Kár érte, jó MLB lehetett volna belőle, mert újoncként jól mutatkozott be, de a sorozatos sérülések visszavetették. Ez azt is jelenti, hogy Fokou rosteren marad. vagyis csodálkoznék, ha ezután őt is kitennénk.Nandito
Jobbulást neki. Újoncként tényleg jó volt, viszont pl tavaly amikor lehetőséget kapott Fokou helyett elég gyengén muzsikált. Az ST-ben voltak jó momentumai. A Packers ellen is azt láttam, hogy lemarad az emberéről, mint a borravaló, ahogy tavaly is. A sérülését sajnálom, hiszen azért még próbálkozhatott volna a bizonyítással ( még 3 meccset), viszont az én véleményem szerint a végső rostán nem ment volna át.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
McCarthy season ending vállsérülést szenvedett, asszem ezzel vége is a pályafutásának a Titansban. Kár érte, jó MLB lehetett volna belőle, mert újoncként jól mutatkozott be, de a sorozatos sérülések visszavetették. Ez azt is jelenti, hogy Fokou rosteren marad. vagyis csodálkoznék, ha ezután őt is kitennénk.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tegnap megnéztem a meccset. Nos nyilván Lockerből sokat nem tudtunk meg, mivel pont az első negyedben játszott, amikor eléggé zuhogott az eső. A GB első drive-ja a tavaly sajnos sokszor látott helyzet volt, hogy elég hamar átgyalogoltak rajtunk és rögtön hátrányba kerültünk. A cserék jól odatették magukat, ők játszottak több játékpercet. McCarthy szerintem nagyon gyenge volt, ha felépül is maximum az ST-ben tudnám elképzelni. (Tavaly is elég gyér volt sajnos)HUff-nak volt egy jó szerelése, de 2-3szor otthagyta az emberét, így több yardot nyeltünk be. itt még azért látszik, hogy rookie-ról van szó. Másik CB-n Pellerin-en is látszott, hogy nem lesz Hall of fame. 😊 Whitehurst hozta a sima játékot, nagyot nem kellett kockáztatnia, mint ahogyan Mettenbergernek sem. Mind a 3 QB hasonlóan tolta. Akik jók voltak, az Lewan (nem véletlenül lett első körös) , Stafford... ő eléggé acélosan tolta, odaért az emberhez és elég keményen szerelt (szabályosan). Sankey is jól nyomta, nem volt megszeppenve. Stingly is jól végezte dolgát a csere T poszton. DaQuan Jones, 4, körös választásunk is jól játszott.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Charlie Whitehurst és Bishop Sankey a magyar mainstream médiában! 😀 😛

 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/08/11/charlie_whitehurst/karchee
Yep, tényleg emlékezetes játék volt, ahogyan az azt követő sack is (na megnéztem, valójában volt egy -3 yardos passzjáték is és utána jött a sack), ami éppen kivitt minket FG távolságból, pedig (a közvetítésben legalábbis) eléggé látható volt a blitz... ha azt is megoldotta volna, akkor ért volna valamit az a játék....

több mint 10 éve
karchee Tennessee Titans 6
Charlie Whitehurst és Bishop Sankey a magyar mainstream médiában! 😀 😛

 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/08/11/charlie_whitehurst/
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Locker értékelésével egyet értek (mondjuk legalább nem hibázott, nem nyelt be csúnya sack-et, nem adott el labdát, persze tudom, hogy ha ez a pozitívum, az elég sovány...), a futókat én egy kicsit még jobban is hypeolnám, nekem nagyon tetszett amit csináltak, CJ most nem hiányzott...,
ugyanakkor a kezdő védelem kapcsán a rengeteg GB hiányzó még sötétebbé teszi a képet; nagyon nem voltak kiegyensúlyozottak, bár azért tényleg csináltak szép dolgokat is (Griffin szerelése, időnkét ahogyan az OLB-k zártak, Hill ahogy a LOS mögé ért egyszer, ilyesmik) a bosszantó hibák mellett...

még van idő finomítani a dolgokat (és van is mit finomítani)

több mint 10 éve
karchee Tennessee Titans 6
Néhány észrevétel a tegnap esti Green Bay elleni preseason meccsről:

Locker konkrétan értékelhetetlen volt, nagyobbrészt köszönhető ez a zuhogó esőnek. Jövő héten a Saintsnél már nem lehet semmit sem ráfogni a monszunra....
A kezdő védelem az első drive-ban még az öltözőben maradt, rengeteg volt az elhibázott tackle, erre a második drive-ban azonnal 3-and-out-ra kényszerítették a GB-t. Sok dolga lesz még Hortonnak.
Mindegyik Titans running back-nek voltak szép pillanatai (Greene, Sankey, Battle - TD, + McClusternek is volt egy szép futása), ez azért biztató kezdés!
Zach Brown az új edzői kart is sikeresen kiborította valami fegyelmezetlenséggel, nem is játszhatott az első drive-ban. Valami baj lehet a srác fejével...
Mettenberger bemutatkozása egész jól sikerült, csúnya volt a fumblija, de azért helyrehozta a TD passzával.
Chris Spencer és Colin McCarthy megsérült a meccsen.