Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az első videónál megvan a "rés a pajzson" a másodiknál már befoltozták. 😀 A harmadiknál pedig " nem sütötte a kezét a krumpli" 😊

1.  www.facebook.com/photo.php?v=10152556739168851&set=vb.56124123850&type=2&theater (bár volt sípszó, lehet azért álltak le)
2.  www.facebook.com/photo.php?v=10152556729143851&set=vb.56124123850&type=2&theater
3.  www.facebook.com/photo.php?v=10152556683703851&set=vb.56124123850&type=2&theater

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jó kis videó.  www.titansonline.com/media-center/videos/Camp-Highlights-Titans-Kick-off-Training-Camp/d9922ab0-86ae-4692-9870-48df29c2c302

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyon piszkálja a csőröm ez a Justin Hunter gyerek a fantasy csapatomban. Hajlok rá, hogy keepeljem. Szerintetek is jó éve lesz?Hamilkar
Szerintem is van rá esély, hogy jó éve legyen! Hosszú playeknél valószínűleg őt fogják használni, kérdés mennyit látunk majd ezekből a pályán...😊gerrard88
Tavaly sem okozott csalódást, szóval jó lesz. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nagyon piszkálja a csőröm ez a Justin Hunter gyerek a fantasy csapatomban. Hajlok rá, hogy keepeljem. Szerintetek is jó éve lesz?Hamilkar
Szerintem is van rá esély, hogy jó éve legyen! Hosszú playeknél valószínűleg őt fogják használni, kérdés mennyit látunk majd ezekből a pályán...😊
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pénteken indul a TC! Egy kis előzetes hozzá:

 www.titansonline.com/news/article-1/Players-Report-to-Training-Camp-July-25-First-Practice-July-26/92cea2c5-40c2-435f-8c45-e6e84c48b4da

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
 www.sbnation.com/nfl/2014/7/21/5923759/zach-mettenberger-sucker-punch-roll-tide-alabama
De legalább nem ütött vissza 😊.MarioAna
Közben az is elterjedt, hogy eltört a keze. De szerencsére megcáfolták.

Music City Miracle
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.sbnation.com/nfl/2014/7/21/5923759/zach-mettenberger-sucker-punch-roll-tide-alabama
De legalább nem ütött vissza 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Nagyon piszkálja a csőröm ez a Justin Hunter gyerek a fantasy csapatomban. Hajlok rá, hogy keepeljem. Szerintetek is jó éve lesz?
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Párszor már bizonyította az ilyen rankings, hogy a szezon végén nyugodtan le lehet húzni a wc-n. Nem is kell ezzel foglalkozni, ez csak egy "jóslás". Pl. tavaly ki várta volna Texans-t a 32. helyre? vagy Chiefs féle feltámadás egyik szezonról a másikra. Ennyi...pakesz
Így igaz, bár én szerintem nem fogunk sokat fejlődni a tavalyi helyünkhöz képest, na de cáfoljanak meg a fiúk! 😊
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
hello!gyűjt itt valaki eredeti Titans mezeket?Peter
Mid van ?Druid
Nekem semmim,de láttam egy Chris Carr player worn mezt eladót 50 dodóért.hiba lenne otthagyni.ha érdekel valakit belinkelem.

több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
hello!gyűjt itt valaki eredeti Titans mezeket?Peter
Mid van ?
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
hello!gyűjt itt valaki eredeti Titans mezeket?

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Párszor már bizonyította az ilyen rankings, hogy a szezon végén nyugodtan le lehet húzni a wc-n. Nem is kell ezzel foglalkozni, ez csak egy "jóslás". Pl. tavaly ki várta volna Texans-t a 32. helyre? vagy Chiefs féle feltámadás egyik szezonról a másikra. Ennyi...pakesz
A másodikat elég sokan mondjuk 😀
De am ennyi, jaja

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Párszor már bizonyította az ilyen rankings, hogy a szezon végén nyugodtan le lehet húzni a wc-n. Nem is kell ezzel foglalkozni, ez csak egy "jóslás". Pl. tavaly ki várta volna Texans-t a 32. helyre? vagy Chiefs féle feltámadás egyik szezonról a másikra. Ennyi...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Még az előző témához egy mai írás. Aztán majd meglátjuk. 😊
 www.musiccitymiracles.com/2014/7/8/5880327/2014-nfl-power-rankings-pft-ranks-the-titans-30thHamilkar
Ha 30. leszünk, akkor legalább jó QB-t húzhatunk. 😊 Mariota, Hundley, Winston három kiváló prospect, bármelyik nagy fogás lenne. Egyébként ennél optimistább vagyok, szerintem bőven jobban szereplünk majd a 30. helynél. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Horton megtalálta Casey helyét. Szerződést akarunk hosszabbítani vele.Hamilkar
Végre valami jó hír az utóbbi napok negatív dolgai után! 😉gerrard88
Nem reagáltam, mert azt hittem napokon belül nyélbe ütik az üzletet.

Még az előző témához egy mai írás. Aztán majd meglátjuk. 😊
 www.musiccitymiracles.com/2014/7/8/5880327/2014-nfl-power-rankings-pft-ranks-the-titans-30th
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.titansonline.com/media-center/photo-gallery/Photo-Recap-Minicamp-Reflections/82425218-d9cc-4e87-bd7d-bfc0ebe1c709?campaign=social_20140624_26628346#start

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Horton megtalálta Casey helyét. Szerződést akarunk hosszabbítani vele.Hamilkar
Végre valami jó hír az utóbbi napok negatív dolgai után! 😉
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Horton megtalálta Casey helyét. Szerződést akarunk hosszabbítani vele.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Sankeyről a múlt hét végi Rookie Premierről.

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hamilkar: Én írtam azt hogy Vernernek ez volt az egyetlen jó éve 😊 Sok mindenben igazad van, de majd meglátjuk, adjunk esélyt Whisenhuntéknak!! 😉
Amúgy Pakesz mellé állok, a cikkekhez hozzászólva, Höri részéről ez egy erős és ócska poén volt, oka lehet a heccelés és a csapataink közötti évtizedes rivalizáció! 😊 Nem érzem, hogy szeretett csapatunk rossz lesz idén. Ugyanúgy a közepes csapatok közé sorolom a Titánokat, mint ahol eddig voltak manapság, de mindegy is hagyjuk meg a gurulós focit az átlag népnek, ahhoz úgy is mindenki ért nem...😀😀
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Az USA-ban is volt foganattja:  www.musiccitymiracles.com/2014/5/31/5767482/sports-illustrated-grades-the-tennessee-titans-offseason
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
@Höri, ne lepődj meg, ha feldúlt titans és iráni szurkolói tömegek indulnak feléd fáklyákkal és kiegyenesített kaszákkal. Óriási viták alakultak ki, hogy ez a kijelentés az iráni aranylábúaknak, vagy a honi TT-fanoknak megalázóbb-e, de úgy áll, hogy az ostor rajtad csattan... :SGiowa
Ezért a hozzászólásért kár volt idejönnöd. Nyilván Höri kedvence akarsz lenni, sok sikert hozzá!Nandito
Köszi 😊Giowa
Egyrészt nem ezért a hozzászólásért jöttem ide, hanem szeretem a csoportot és olvasom az összes csapat fórumát... De még mielőtt túlmentegetném magam, ha te írtad volna akkor a te neveddel írom ezt. Nem megsértve senkit, de egy anonim fórumon szerzett kapcsolati tőke nem a legkamatozóbb fajta...

több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
@Höri, ne lepődj meg, ha feldúlt titans és iráni szurkolói tömegek indulnak feléd fáklyákkal és kiegyenesített kaszákkal. Óriási viták alakultak ki, hogy ez a kijelentés az iráni aranylábúaknak, vagy a honi TT-fanoknak megalázóbb-e, de úgy áll, hogy az ostor rajtad csattan... :SGiowa
Ezért a hozzászólásért kár volt idejönnöd. Nyilván Höri kedvence akarsz lenni, sok sikert hozzá!Nandito
Köszi 😊

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
@Höri, ne lepődj meg, ha feldúlt titans és iráni szurkolói tömegek indulnak feléd fáklyákkal és kiegyenesített kaszákkal. Óriási viták alakultak ki, hogy ez a kijelentés az iráni aranylábúaknak, vagy a honi TT-fanoknak megalázóbb-e, de úgy áll, hogy az ostor rajtad csattan... :SGiowa
Ezért a hozzászólásért kár volt idejönnöd. Nyilván Höri kedvence akarsz lenni, sok sikert hozzá!

Music City Miracle