Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Attól, hogy van egy csomó QB aki béna és kap esélyt - meg ráadásnak egy csomó pénzt - nekünk nem kéne beállni a sorba. Nem tudok jobban dolgokat, csak látom, hogy nem megy a csapatnak és ellentétben veled, nem vagyok az a típus aki mindenhez tapsikol, csak azért mert a Titans vezetősége csinálta. Sajnálom, ha nem tetszik a véleményem, de attól még nem biztos, hogy neked van mindig igazad. Ha nem érdekelne mit bénáznak a vezetők, AKKOR nem lennék igazi Titans szurkoló....egozo
Látom én is, hogy gond van, és már mióta... De edző fronton kaptunk végre egy külsőst (tehát nem házon belül történt a kinevezés), aki nemcsak elismert és kiváló szakember, hanem már OC-ként is letette a névjegyét. Ő hozott ide, egy nagyon jó védőkoordinátort, de a többi segítőjére sem lehet panaszunk. Wizben és Hortonban nagyon bízom, velük talán elindulhat valami, és kikerülhetünk az elmúlt évek sikertelenségéből. Látom azt is, hogy Locker túl nagy kockázat, de most mit veszíthetünk? Idén a piacon és a drafton nem volt kihagyhatatlan QB-jelölt, de a vezetőség nem is tette rá az opciós jogot, tehát tényleg ez az utolsó esélye. Ha nem tud vele élni, akkor olyan irányítókra mehetünk rá a 2015-ös drafton, mint Mariota, Winston, vagy Hundley. Bármelyiküket elfogadnám, de persze Mariota lenne a csúcs... Láttuk, hogy a Colts beáldozott egy szezont, és meg is kapta, amit akart: Luckot. Persze nem állítom, hogy 2-14-re megyünk, és nem is szeretném, ha totál leégnénk, mert annál jobban szeretem a Titanst.

Azt se gondolom, hogy mindig igazam lenne, csak az a kérésem, hogy legalább pár meccsig tartsunk ki. Úgyis látni fogjuk az elején, hogy mire leszünk képesek - ha szarok leszünk, akkor biztos én is leírom majd, hogy Lockernek lefőtt a kávé. De amíg nem kezdődik el az igazi szezon, addig igenis bizakodni fogok! 😊

UI: nem tapsikolok mindenhez, mert a draftért még mindig mérges vagyok, és tuti más játékosokat húztam volna. 😊Nandito
Hajrá Titans! 😊
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Igazság szerint én is a bizakodó oldalhoz vagyok egy kicsit közelebb. Mondjuk én főleg azért gondolom úgy, hogy még korai pálcát törni Locker fölött, mert szerintem most van ott, hogy tényleg tudja, hogy mit jelent nfl qb-nak lenni - tehát most fog is majd magára vigyázni és lehoz egy teljes olyan szezont, mint a tavalyi első négy meccse. Ha meg nem, akkor meg valóban lehet mást keresni.

És mondjuk nem lesz egyszerű dolga, elvégre új rb szisztéma van kialakítás alatt, a fal is átalakulás alatt van, a wr csapat meg nem igazán mély és nem lehet rámondani, hogy top 10-es.
Erre még rájön a védelem átalakulása a special team hasonló átalakulása, szóval....

na de elkezdődött a meccs, pár óra múlva egy picit talán okosabbak leszünk.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Attól, hogy van egy csomó QB aki béna és kap esélyt - meg ráadásnak egy csomó pénzt - nekünk nem kéne beállni a sorba. Nem tudok jobban dolgokat, csak látom, hogy nem megy a csapatnak és ellentétben veled, nem vagyok az a típus aki mindenhez tapsikol, csak azért mert a Titans vezetősége csinálta. Sajnálom, ha nem tetszik a véleményem, de attól még nem biztos, hogy neked van mindig igazad. Ha nem érdekelne mit bénáznak a vezetők, AKKOR nem lennék igazi Titans szurkoló....egozo
Látom én is, hogy gond van, és már mióta... De edző fronton kaptunk végre egy külsőst (tehát nem házon belül történt a kinevezés), aki nemcsak elismert és kiváló szakember, hanem már OC-ként is letette a névjegyét. Ő hozott ide, egy nagyon jó védőkoordinátort, de a többi segítőjére sem lehet panaszunk. Wizben és Hortonban nagyon bízom, velük talán elindulhat valami, és kikerülhetünk az elmúlt évek sikertelenségéből. Látom azt is, hogy Locker túl nagy kockázat, de most mit veszíthetünk? Idén a piacon és a drafton nem volt kihagyhatatlan QB-jelölt, de a vezetőség nem is tette rá az opciós jogot, tehát tényleg ez az utolsó esélye. Ha nem tud vele élni, akkor olyan irányítókra mehetünk rá a 2015-ös drafton, mint Mariota, Winston, vagy Hundley. Bármelyiküket elfogadnám, de persze Mariota lenne a csúcs... Láttuk, hogy a Colts beáldozott egy szezont, és meg is kapta, amit akart: Luckot. Persze nem állítom, hogy 2-14-re megyünk, és nem is szeretném, ha totál leégnénk, mert annál jobban szeretem a Titanst.

Azt se gondolom, hogy mindig igazam lenne, csak az a kérésem, hogy legalább pár meccsig tartsunk ki. Úgyis látni fogjuk az elején, hogy mire leszünk képesek - ha szarok leszünk, akkor biztos én is leírom majd, hogy Lockernek lefőtt a kávé. De amíg nem kezdődik el az igazi szezon, addig igenis bizakodni fogok! 😊

UI: nem tapsikolok mindenhez, mert a draftért még mindig mérges vagyok, és tuti más játékosokat húztam volna. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A lehetőség adott, csak élnie kell vele. Ameddig Ő a QB1 teljes mértékben bízni kell benne. Én bízok benne, a kávé pedig akkor fő le neki, ha gyenge szezont fut, de ezt mindenki tudja. A amerikai okosok is csak tippelgetni tudnak.pakesz
Lockernek már annyi kávé lefőtt, hogy kb egy évig nem tud majd aludni a koffein miatt, kevés olyan irányító van, aki ennyi esélyt kap(ott) a Ligában.egozo
Kolb, Campbell, Grossman, Hoyer, Ponder, Fitzpatrick. Folytassam még? Tudom, hogy nem szereted Lockert, de azért túlzásokba nem kéne esni. Lassan azt kívánom, legyen igazad, és bukjon meg a csapattal együtt. Akkor nyugodtan szidhatod tovább, és leírhatod, hogy ezt már három éve megmondtad. Elnézést érte, de néhányan azért megpróbálunk optimisták lenni legalább a szezon előtt. Ennyit Locker is és a csapat is megérdemel, mert talán Titans szurkolók vagyunk, vagy mifene...Nandito
Rokonod, vagy miért véded ennyire? Eddig semmit nem tett, amiért ennyire nagy fannak kéne lenned. Locker megérdemelt két év bizalmat - amit kevesen mondhatnak el magukról, általában két rossz meccs is elég és vége egy pályafutásnak - neki ez alatt sem sikerült bizonyítani semmit. Én Titans szurkoló vagyok, de nem vagyok elvakult és minden hülyeségben "bólogató János" a vezetés felé. Sajnos pár éve semmi normális dolgot nem mutatnak, így már most is mondhatom, hogy én két éve sok mindent megmondok, ami bejött, ellenben veled, aki mindig optimistán helyesel a "nagytudású" menedzsment hülye döntései hallatán.egozo
Nem rokonom Locker, és már megint túlzásokba esel. Ha két meccsel elkapálnák magukat a játékosok, akkor már nem sokan lennének a ligában. Az se igaz, hogy nem bizonyított semmit sem, de nem írok érveket, mert értelmetlen, úgyse hallod meg őket. Az előző hozzászólásaimban felsoroltam hét QB-t, akik több éven át, vagy több helyen is kezdők voltak, noha a teljesítményükkel gond volt, nem is kevés. Írtam olyan QB-t is, aki több éven át küzdött, mire vitte valamire. Nem foglalkozol vele, úgyhogy többet nem tudok mondani a témában. Mindenesetre örülök, hogy innen több százezres távolságból, tele NFL-s tapasztalatokkal jobban tudsz dolgokat a vezetőségnél, mindenkinél. Bocsánat, hogy ellent mertem mondani neked. Ígérem, többet nem teszem.Nandito
Attól, hogy van egy csomó QB aki béna és kap esélyt - meg ráadásnak egy csomó pénzt - nekünk nem kéne beállni a sorba. Nem tudok jobban dolgokat, csak látom, hogy nem megy a csapatnak és ellentétben veled, nem vagyok az a típus aki mindenhez tapsikol, csak azért mert a Titans vezetősége csinálta. Sajnálom, ha nem tetszik a véleményem, de attól még nem biztos, hogy neked van mindig igazad. Ha nem érdekelne mit bénáznak a vezetők, AKKOR nem lennék igazi Titans szurkoló....
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A lehetőség adott, csak élnie kell vele. Ameddig Ő a QB1 teljes mértékben bízni kell benne. Én bízok benne, a kávé pedig akkor fő le neki, ha gyenge szezont fut, de ezt mindenki tudja. A amerikai okosok is csak tippelgetni tudnak.pakesz
Lockernek már annyi kávé lefőtt, hogy kb egy évig nem tud majd aludni a koffein miatt, kevés olyan irányító van, aki ennyi esélyt kap(ott) a Ligában.egozo
Kolb, Campbell, Grossman, Hoyer, Ponder, Fitzpatrick. Folytassam még? Tudom, hogy nem szereted Lockert, de azért túlzásokba nem kéne esni. Lassan azt kívánom, legyen igazad, és bukjon meg a csapattal együtt. Akkor nyugodtan szidhatod tovább, és leírhatod, hogy ezt már három éve megmondtad. Elnézést érte, de néhányan azért megpróbálunk optimisták lenni legalább a szezon előtt. Ennyit Locker is és a csapat is megérdemel, mert talán Titans szurkolók vagyunk, vagy mifene...Nandito
Rokonod, vagy miért véded ennyire? Eddig semmit nem tett, amiért ennyire nagy fannak kéne lenned. Locker megérdemelt két év bizalmat - amit kevesen mondhatnak el magukról, általában két rossz meccs is elég és vége egy pályafutásnak - neki ez alatt sem sikerült bizonyítani semmit. Én Titans szurkoló vagyok, de nem vagyok elvakult és minden hülyeségben "bólogató János" a vezetés felé. Sajnos pár éve semmi normális dolgot nem mutatnak, így már most is mondhatom, hogy én két éve sok mindent megmondok, ami bejött, ellenben veled, aki mindig optimistán helyesel a "nagytudású" menedzsment hülye döntései hallatán.egozo
Nem rokonom Locker, és már megint túlzásokba esel. Ha két meccsel elkapálnák magukat a játékosok, akkor már nem sokan lennének a ligában. Az se igaz, hogy nem bizonyított semmit sem, de nem írok érveket, mert értelmetlen, úgyse hallod meg őket. Az előző hozzászólásaimban felsoroltam hét QB-t, akik több éven át, vagy több helyen is kezdők voltak, noha a teljesítményükkel gond volt, nem is kevés. Írtam olyan QB-t is, aki több éven át küzdött, mire vitte valamire. Nem foglalkozol vele, úgyhogy többet nem tudok mondani a témában. Mindenesetre örülök, hogy innen több százezres távolságból, tele NFL-s tapasztalatokkal jobban tudsz dolgokat a vezetőségnél, mindenkinél. Bocsánat, hogy ellent mertem mondani neked. Ígérem, többet nem teszem.

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A lehetőség adott, csak élnie kell vele. Ameddig Ő a QB1 teljes mértékben bízni kell benne. Én bízok benne, a kávé pedig akkor fő le neki, ha gyenge szezont fut, de ezt mindenki tudja. A amerikai okosok is csak tippelgetni tudnak.pakesz
Lockernek már annyi kávé lefőtt, hogy kb egy évig nem tud majd aludni a koffein miatt, kevés olyan irányító van, aki ennyi esélyt kap(ott) a Ligában.egozo
Kolb, Campbell, Grossman, Hoyer, Ponder, Fitzpatrick. Folytassam még? Tudom, hogy nem szereted Lockert, de azért túlzásokba nem kéne esni. Lassan azt kívánom, legyen igazad, és bukjon meg a csapattal együtt. Akkor nyugodtan szidhatod tovább, és leírhatod, hogy ezt már három éve megmondtad. Elnézést érte, de néhányan azért megpróbálunk optimisták lenni legalább a szezon előtt. Ennyit Locker is és a csapat is megérdemel, mert talán Titans szurkolók vagyunk, vagy mifene...Nandito
Rokonod, vagy miért véded ennyire? Eddig semmit nem tett, amiért ennyire nagy fannak kéne lenned. Locker megérdemelt két év bizalmat - amit kevesen mondhatnak el magukról, általában két rossz meccs is elég és vége egy pályafutásnak - neki ez alatt sem sikerült bizonyítani semmit. Én Titans szurkoló vagyok, de nem vagyok elvakult és minden hülyeségben "bólogató János" a vezetés felé. Sajnos pár éve semmi normális dolgot nem mutatnak, így már most is mondhatom, hogy én két éve sok mindent megmondok, ami bejött, ellenben veled, aki mindig optimistán helyesel a "nagytudású" menedzsment hülye döntései hallatán.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Igazad van, Hoyer nem volt jó példa. Viszont találtam két újabb versenyzőt: Flynn és Cassel. Nem közéjük tartozik, de Alex Smith is igen sokat szenvedett, mire értékelhető szezont tudott összerakni.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A lehetőség adott, csak élnie kell vele. Ameddig Ő a QB1 teljes mértékben bízni kell benne. Én bízok benne, a kávé pedig akkor fő le neki, ha gyenge szezont fut, de ezt mindenki tudja. A amerikai okosok is csak tippelgetni tudnak.pakesz
Lockernek már annyi kávé lefőtt, hogy kb egy évig nem tud majd aludni a koffein miatt, kevés olyan irányító van, aki ennyi esélyt kap(ott) a Ligában.egozo
Kolb, Campbell, Grossman, Hoyer, Ponder, Fitzpatrick. Folytassam még? Tudom, hogy nem szereted Lockert, de azért túlzásokba nem kéne esni. Lassan azt kívánom, legyen igazad, és bukjon meg a csapattal együtt. Akkor nyugodtan szidhatod tovább, és leírhatod, hogy ezt már három éve megmondtad. Elnézést érte, de néhányan azért megpróbálunk optimisták lenni legalább a szezon előtt. Ennyit Locker is és a csapat is megérdemel, mert talán Titans szurkolók vagyunk, vagy mifene...Nandito
Na mondjuk szerintem Hoyer pont rossz példa, mert ő UDFA volt, és csereként elmenve új csapatánál egyből azt bizonyította, hogy nem rossz játékos, sorba nyerte a meccseket a Brownsszal. De persze a mondanivalód lényegi részével egyetértek

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A lehetőség adott, csak élnie kell vele. Ameddig Ő a QB1 teljes mértékben bízni kell benne. Én bízok benne, a kávé pedig akkor fő le neki, ha gyenge szezont fut, de ezt mindenki tudja. A amerikai okosok is csak tippelgetni tudnak.pakesz
Lockernek már annyi kávé lefőtt, hogy kb egy évig nem tud majd aludni a koffein miatt, kevés olyan irányító van, aki ennyi esélyt kap(ott) a Ligában.egozo
Kolb, Campbell, Grossman, Hoyer, Ponder, Fitzpatrick. Folytassam még? Tudom, hogy nem szereted Lockert, de azért túlzásokba nem kéne esni. Lassan azt kívánom, legyen igazad, és bukjon meg a csapattal együtt. Akkor nyugodtan szidhatod tovább, és leírhatod, hogy ezt már három éve megmondtad. Elnézést érte, de néhányan azért megpróbálunk optimisták lenni legalább a szezon előtt. Ennyit Locker is és a csapat is megérdemel, mert talán Titans szurkolók vagyunk, vagy mifene...

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A lehetőség adott, csak élnie kell vele. Ameddig Ő a QB1 teljes mértékben bízni kell benne. Én bízok benne, a kávé pedig akkor fő le neki, ha gyenge szezont fut, de ezt mindenki tudja. A amerikai okosok is csak tippelgetni tudnak.pakesz
Lockernek már annyi kávé lefőtt, hogy kb egy évig nem tud majd aludni a koffein miatt, kevés olyan irányító van, aki ennyi esélyt kap(ott) a Ligában.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Tyler Wilson nálunk sem váltotta meg a világot, tegnap kitettük. Maradt cserének egy töltelék QB, illetve Mettenberger. Utóbbira azért kíváncsi lennék, de ha pályára kerül, akkor az azt jelenti, hogy Locker vagy megbukott, vagy megsérült...Nandito
mondjuk egyedül ezért szeretem a pre-seasont, mert meg lehet nézni, hogy kb. mit tudnak azok, akiket aztán remélhetőleg egész szezonban nem látunk (csak spec. team-ben, vagy még ott sem...).

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A lehetőség adott, csak élnie kell vele. Ameddig Ő a QB1 teljes mértékben bízni kell benne. Én bízok benne, a kávé pedig akkor fő le neki, ha gyenge szezont fut, de ezt mindenki tudja. A amerikai okosok is csak tippelgetni tudnak.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Whisenhunt két csapatnál is lendületet tudott adni a QB-nak, remélem nálunk is így lesz, de akkor még mindig ott van Locker sérülékenysége. Mindenesetre előtte a fal nagyon jó, minőségi célpontjai is vannak, tehát tényleg csak rajta áll a dolog.
Nandito
Wiz két olyan már bizonyítottan elit irányítónak adott lendületet, akik mindig is jók voltak. Aztán vagy volt a tehetségükhöz csapatuk vagy nem. A tehetségük megvolt, főleg Lockeréhez mérten. Egyéb esetekben Wiz keményen próbálkozott, hogy kineveljen egy QBt, de nem sikerült.

A fal nem volt nagyon jó tavaly. Inkább csak elfogadható, pár repedéssel. A potenciál óriási bennük. Igazából ez a mostani blokkolási séma jobban fekszik nekik. Reményteljes vagyok ez ügyben.ulpianus
Hát pedig itt mindenképpen QB-t kell kinevelni. 😊 Ha Locker befuccsol, akkor jövőre jöhet egy újonc, vagy esetleg Mettenberger. Szerencsére már nem sokat kell várni, és kiderül, hogy a Locker-projekt ér-e valamit. Persze a nagy többség szerint Lockernek már lefőtt a kávé, de ki tudja, hátha pont most sikerül csodát tennie Wiznek. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nekem annyira meccshiányom van, hogy mindent elolvasok, amit csak találok....

Azért én nagyon bízom a fiúkban, hogy a szezonban meglepetést fognak okozni, Locker azért folyamatosan fejlődik (csak maradjon egészséges...), vannak minőségi célpontjai, a Falcons elleni közös edzésen is szépen dolgoztak...

A védelemnél a legnagyobb erősítés Ray Horton, remélem, hogy összerak egy olajozott zúzógépezetet.

A meccsnézésben természetesen benne vagyok!karchee
Igen ez igaz Horton a védelem koordinálásában tuti jó lesz, na de a keret előtte 3-4re volt ráálva így is draftoltak anno, ezért az LB-k, a DE-k mind a 3-4es rendszerhez voltak/vannak szokva. Ez lesz nekem a szezon legnagyobb kérdőjele, hogy hogyan sikerül az igazolásokkal és Horton mentalitásával a védelmünket megreformálni. Remélem, hogy jól! 😉gerrard88
Szerintem fordítva akartad írni, mert eddig 4-3-as rendszerben játszottunk, és mostantól van 3-4-es védelem. De az igaz, hogy érdekes lesz látni, mi sül ki ebből a váltásból. Nálam amúgy nagyobb kérdőjel, hogy mi lesz Lockerral. Most már döntésre kell vinnie a dolgot, és a csapat vezérévé kell válnia. Whisenhunt két csapatnál is lendületet tudott adni a QB-nak, remélem nálunk is így lesz, de akkor még mindig ott van Locker sérülékenysége. Mindenesetre előtte a fal nagyon jó, minőségi célpontjai is vannak, tehát tényleg csak rajta áll a dolog.

Tyler Wilson nálunk sem váltotta meg a világot, tegnap kitettük. Maradt cserének egy töltelék QB, illetve Mettenberger. Utóbbira azért kíváncsi lennék, de ha pályára kerül, akkor az azt jelenti, hogy Locker vagy megbukott, vagy megsérült...Nandito
Őő igen... Lényeg hogy értette valaki mit is akartam írni. 😀😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Whisenhunt két csapatnál is lendületet tudott adni a QB-nak, remélem nálunk is így lesz, de akkor még mindig ott van Locker sérülékenysége. Mindenesetre előtte a fal nagyon jó, minőségi célpontjai is vannak, tehát tényleg csak rajta áll a dolog.
Nandito
Wiz két olyan már bizonyítottan elit irányítónak adott lendületet, akik mindig is jók voltak. Aztán vagy volt a tehetségükhöz csapatuk vagy nem. A tehetségük megvolt, főleg Lockeréhez mérten. Egyéb esetekben Wiz keményen próbálkozott, hogy kineveljen egy QBt, de nem sikerült.

A fal nem volt nagyon jó tavaly. Inkább csak elfogadható, pár repedéssel. A potenciál óriási bennük. Igazából ez a mostani blokkolási séma jobban fekszik nekik. Reményteljes vagyok ez ügyben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem annyira meccshiányom van, hogy mindent elolvasok, amit csak találok....

Azért én nagyon bízom a fiúkban, hogy a szezonban meglepetést fognak okozni, Locker azért folyamatosan fejlődik (csak maradjon egészséges...), vannak minőségi célpontjai, a Falcons elleni közös edzésen is szépen dolgoztak...

A védelemnél a legnagyobb erősítés Ray Horton, remélem, hogy összerak egy olajozott zúzógépezetet.

A meccsnézésben természetesen benne vagyok!karchee
Igen ez igaz Horton a védelem koordinálásában tuti jó lesz, na de a keret előtte 3-4re volt ráálva így is draftoltak anno, ezért az LB-k, a DE-k mind a 3-4es rendszerhez voltak/vannak szokva. Ez lesz nekem a szezon legnagyobb kérdőjele, hogy hogyan sikerül az igazolásokkal és Horton mentalitásával a védelmünket megreformálni. Remélem, hogy jól! 😉gerrard88
Szerintem fordítva akartad írni, mert eddig 4-3-as rendszerben játszottunk, és mostantól van 3-4-es védelem. De az igaz, hogy érdekes lesz látni, mi sül ki ebből a váltásból. Nálam amúgy nagyobb kérdőjel, hogy mi lesz Lockerral. Most már döntésre kell vinnie a dolgot, és a csapat vezérévé kell válnia. Whisenhunt két csapatnál is lendületet tudott adni a QB-nak, remélem nálunk is így lesz, de akkor még mindig ott van Locker sérülékenysége. Mindenesetre előtte a fal nagyon jó, minőségi célpontjai is vannak, tehát tényleg csak rajta áll a dolog.

Tyler Wilson nálunk sem váltotta meg a világot, tegnap kitettük. Maradt cserének egy töltelék QB, illetve Mettenberger. Utóbbira azért kíváncsi lennék, de ha pályára kerül, akkor az azt jelenti, hogy Locker vagy megbukott, vagy megsérült...

Music City Miracle
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nekem annyira meccshiányom van, hogy mindent elolvasok, amit csak találok....

Azért én nagyon bízom a fiúkban, hogy a szezonban meglepetést fognak okozni, Locker azért folyamatosan fejlődik (csak maradjon egészséges...), vannak minőségi célpontjai, a Falcons elleni közös edzésen is szépen dolgoztak...

A védelemnél a legnagyobb erősítés Ray Horton, remélem, hogy összerak egy olajozott zúzógépezetet.

A meccsnézésben természetesen benne vagyok!karchee
Igen ez igaz Horton a védelem koordinálásában tuti jó lesz, na de a keret előtte 3-4re volt ráálva így is draftoltak anno, ezért az LB-k, a DE-k mind a 3-4es rendszerhez voltak/vannak szokva. Ez lesz nekem a szezon legnagyobb kérdőjele, hogy hogyan sikerül az igazolásokkal és Horton mentalitásával a védelmünket megreformálni. Remélem, hogy jól! 😉gerrard88
No para srácok! Horton nagy mágus... mi tudjuk 😉
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nekem annyira meccshiányom van, hogy mindent elolvasok, amit csak találok....

Azért én nagyon bízom a fiúkban, hogy a szezonban meglepetést fognak okozni, Locker azért folyamatosan fejlődik (csak maradjon egészséges...), vannak minőségi célpontjai, a Falcons elleni közös edzésen is szépen dolgoztak...

A védelemnél a legnagyobb erősítés Ray Horton, remélem, hogy összerak egy olajozott zúzógépezetet.

A meccsnézésben természetesen benne vagyok!karchee
Igen ez igaz Horton a védelem koordinálásában tuti jó lesz, na de a keret előtte 3-4re volt ráálva így is draftoltak anno, ezért az LB-k, a DE-k mind a 3-4es rendszerhez voltak/vannak szokva. Ez lesz nekem a szezon legnagyobb kérdőjele, hogy hogyan sikerül az igazolásokkal és Horton mentalitásával a védelmünket megreformálni. Remélem, hogy jól! 😉
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sziasztok, Titans fanok!

A 2008-as nagy menetelés óta követem figyelemmel a Titánok játékát, ha nem gond, néha én is hozzászólnék a topichoz!

Go Titans!karchee
Hali!

Üdv közöttünk. 😊 Nem vagyunk túl sokan, de jobb ez így, mint ha csak azért szurkolnánk egy adott csapatnak, mert annak idején amikor a Sport tv-re került az NFL akkor nagyon ment a szekerük. 😛 Persze nem minden szurkoló ilyen, tiszteltet a kivételnek, na de azért van bőven. 😀

Ahogy látom pesti vagy, ha ősszel arra járok, akár egy összeröffenést (meccsnézés) is csinálhatnánk gerrard kollégával kiegészülve együtt aki pest közeli. 😀pakesz
Osztom osztom! 😉
több mint 10 éve
karchee Tennessee Titans 6
Nekem annyira meccshiányom van, hogy mindent elolvasok, amit csak találok....

Azért én nagyon bízom a fiúkban, hogy a szezonban meglepetést fognak okozni, Locker azért folyamatosan fejlődik (csak maradjon egészséges...), vannak minőségi célpontjai, a Falcons elleni közös edzésen is szépen dolgoztak...

A védelemnél a legnagyobb erősítés Ray Horton, remélem, hogy összerak egy olajozott zúzógépezetet.

A meccsnézésben természetesen benne vagyok!
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Szintén mindent elolvasok, de nem fordítgatok. Most még minden csak célozgatás, ilyenkor még 32 SB esélyes csapat van. Pedig sokminden érdekes történet lenne, (Lewan mint G, stb.) de várjuk meg a szezonkezdetet, mert most abból is vezető hír van, ha tyúkszem nőtt a cserepad lábára 😀

Részemről sajnos felejtős a meccsnézés a távolság miatt.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Sorry, de én annyira úúúútálom a holtszezont (az egész játékoskeringőt, az egész ki lesz benne az 53-as keretben, meg ehhez kapcsolódó dolgokat), hogy hanyagolom az írást, csak olvasok; de azt már most jelzem, hogy egy őszi meccsnézésben én is szívesen benne vagyok.

Jó hangolódást mindenkinek!

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok, Titans fanok!

A 2008-as nagy menetelés óta követem figyelemmel a Titánok játékát, ha nem gond, néha én is hozzászólnék a topichoz!

Go Titans!karchee
Hali!

Üdv közöttünk. 😊 Nem vagyunk túl sokan, de jobb ez így, mint ha csak azért szurkolnánk egy adott csapatnak, mert annak idején amikor a Sport tv-re került az NFL akkor nagyon ment a szekerük. 😛 Persze nem minden szurkoló ilyen, tiszteltet a kivételnek, na de azért van bőven. 😀

Ahogy látom pesti vagy, ha ősszel arra járok, akár egy összeröffenést (meccsnézés) is csinálhatnánk gerrard kollégával kiegészülve együtt aki pest közeli. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sziasztok, Titans fanok!

A 2008-as nagy menetelés óta követem figyelemmel a Titánok játékát, ha nem gond, néha én is hozzászólnék a topichoz!

Go Titans!karchee
Üdvözlet! Jó látni, ha gyarapszik az állandó hozzászólók száma! 😉
több mint 10 éve
karchee Tennessee Titans 6
Sziasztok, Titans fanok!

A 2008-as nagy menetelés óta követem figyelemmel a Titánok játékát, ha nem gond, néha én is hozzászólnék a topichoz!

Go Titans!