Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000349590/article/report-titans-shonn-greene-underwent-knee-surgery

Megint a jobb térde, talán Preseason-ra már használható lesz.

Marad McCluster + Nevem SenkiDruid
+ még Battle szóval RB-kben nem vagyunk vékonyak.pakesz
Ennek nem örülok, de pakesznál a pont RB-kben nem vagyunk olyan vékonyak. 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000349590/article/report-titans-shonn-greene-underwent-knee-surgery

Megint a jobb térde, talán Preseason-ra már használható lesz.

Marad McCluster + Nevem SenkiDruid
+ még Battle szóval RB-kben nem vagyunk vékonyak.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pokvcvfnuh01vrg6rqil
Report: Titans' Shonn Greene underwent knee surgery
Titans running back Shonn Greene reportedly underwent another surgery to repair his right knee. Will rookie Bishop Sankey wrest control of the backfield in the veteran's absence?


Megint a jobb térde, talán Preseason-ra már használható lesz.

Marad McCluster + Nevem Senki
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mit szoltok Mettenbergerhez?Szerintem egész jó húzás volt így a hátsó körökben mindenképpen nagy meglepi hogy idáig bentmaradt a srác...gerrard88
Én nagyon örültem. /. kör. valahol olvastam, hogy kiket húztunk hatodik körösnek. Ennyit simán megért. Aztán meg... Na majd meglátjuk.Hamilkar
Egyet értek, nem bánom, hogy Mettenberger hozzánk került. 😊 Állítólag azért csúszott ennyit, mert a hátával is volt gondja, előtte meg ugye ott volt a komoly sérülése (ACL). Türelmesnek kell lenni vele, fel kell építeni, és akkor remélhetőleg beválik. 😊

Közben láttam, Huff CB-nek is használható. A posztja FS eredetileg, és jókat is írta róla az elemzésekben, tehát legyen csak jó cornernek is. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Mit szoltok Mettenbergerhez?Szerintem egész jó húzás volt így a hátsó körökben mindenképpen nagy meglepi hogy idáig bentmaradt a srác...gerrard88
Én nagyon örültem. /. kör. valahol olvastam, hogy kiket húztunk hatodik körösnek. Ennyit simán megért. Aztán meg... Na majd meglátjuk.
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
sutianap
Bakker! Kellett egy nap mire rájöttem!! 😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mit szoltok Mettenbergerhez?Szerintem egész jó húzás volt így a hátsó körökben mindenképpen nagy meglepi hogy idáig bentmaradt a srác...
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
A 4. körben sem jött CB, tehát Blidit alábecsültük. Jó kezdő lesz, szeptemberre beérik. 😀 Amúgy Jones jó fogásnak tűnik, ott DT-ként már steal volt. Huff is ígéretes, de totál tele vagyunk safetyben, akkor meg minek... Van még pár húzásunk, de nem nagyon tetszik ez a draft. :-/Nandito
Szerintem Huff cornernak jött
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A 4. körben sem jött CB, tehát Blidit alábecsültük. Jó kezdő lesz, szeptemberre beérik. 😀 Amúgy Jones jó fogásnak tűnik, ott DT-ként már steal volt. Huff is ígéretes, de totál tele vagyunk safetyben, akkor meg minek... Van még pár húzásunk, de nem nagyon tetszik ez a draft. :-/

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Kellett az RB remélem jó is lesz, de most már ideje erősíteni a védelem needjeit edzőbák!! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem CB vagy NT lesz a 4. körben. Kicker-el én számoltam, hogy majd a hátsó körökben húzni fogunk és egyáltalán nem értelmetlen szóval jöjjön draftról az új kicker, de a legjobb legyen. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
CB-k szépen csúsznak ott terített asztal lesz mindenkinek, Loker szerintem megkapja az évet WIZtől


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Másodjára RB-t jött, ahogy várható volt, ráadásul mi húztuk a draft első futóját. Reméljük jó lesz ez a Sankey! Most már kicsit lenyugodva ez ellen nem lázadok, CJ elküldése miatt hozni kellett valakit, Greene nem életbiztosítás. Legalább van egy plusz 4. körös választásunk, rem végre CB-t is választunk.Nandito
Egyszerre 😊 Én a negyedikre QB-t várok és ami megéri CB ILB OLB NTHamilkar
Láttam én is. 😊 Mivel Bironast is elküldtük, így még lehet, hogy K-t is húzunk. 😀 Azzal amúgy kiegyeznék, ha a 4. körben egy CB és QB jönne. Vagy CB és LB, vagy LB és QB. Mindegy, csak ne WR, vagy S legyen. :[]

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Másodjára RB-t jött, ahogy várható volt, ráadásul mi húztuk a draft első futóját. Reméljük jó lesz ez a Sankey! Most már kicsit lenyugodva ez ellen nem lázadok, CJ elküldése miatt hozni kellett valakit, Greene nem életbiztosítás. Legalább van egy plusz 4. körös választásunk, rem végre CB-t is választunk.Nandito
Egyszerre 😊 Én a negyedikre QB-t várok és ami megéri CB ILB OLB NT
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Jól jön majd a mai 4. kör, amit cseréltünk. Sankey-ről jókat írnak. (Mayock szerint a best) Asszondják a szakértők, hogy sokat játszott az utolsó két évében a fősulin, és lehet, hogy elhasználódott. Szerintem meg éppen, hogy megerősödött az NFL-re és nem is volt sérült. Teljesen mindegy mit gondolunk - ahogy írtátok is - lehet szipogni, mérgelődni, ahogy én is szoktam 😊 vagy örülni úgyis az idő dönti majd el. KW és RW - nek ő kellett, és nem is olyan rossz szerintem. A plusz választás meg aranyat ér jelenlegi helyzetünkben, ha nem trédelünk fel valakiért. Roosról annyit, hogy már egy hónapja is felmerült a neve, mint lehetséges csere. Én bízom benne, hogy az edzők koncepciója alapján választanak, aztán meg védjék meg a pályán a döntésüket.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Másodjára RB-t jött, ahogy várható volt, ráadásul mi húztuk a draft első futóját. Reméljük jó lesz ez a Sankey! Most már kicsit lenyugodva ez ellen nem lázadok, CJ elküldése miatt hozni kellett valakit, Greene nem életbiztosítás. Legalább van egy plusz 4. körös választásunk, rem végre CB-t is választunk.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na ez a hülye tréd elvesz vagy másfél órát az alvásomból... remélem azért a végén megéri.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Állítólag áruljuk Roos-t. Na azé ha kapnánk érte ma egy picket, az jó lenne. QB RB 😊Hamilkar
Ehhez csak gratulálni lehet, ha tényleg így van. Jó biznisz lesz, biztos adnak érte egy 7. kört. Totális káoszt látok nálunk, és mindez az elcseszett választásuk eredménye.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Állítólag áruljuk Roos-t. Na azé ha kapnánk érte ma egy picket, az jó lenne. QB RB 😊
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
elsőre én se vagyok elégedett a drafttal.
másodjára viszont, ha egyszer kiment az a CB és LB, akit első körösnek értékeltek, akkor be kell húzni a lehető legjobb olyan játékost, akit szükségesnek tartanak; az pedig ő volt - ami Roos életkorából adódóan (és reagálva a Hou választásra) tulajdonképpen megérthető.

mondjuk ha egy WR-t húzunk ma este, akkor én is elsírom magam...😀

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nálam ez értelmetlen húzás volt. Már nincs értelmes játékos a piacon, tovább spórolni értelmetlen, egy évig padoztatni Lewant értelmetlen. Óriási need-ek vannak a védelemben, de akár a QB poszton is, erre így választunk. Sajnálom, de nem vagyok boldog. 😕Nandito
Lövan-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher ez brutális, nekem tetsziksutianap
Roos-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher - ez semennyivel sem gyengébb.

És mi a véleményed a CB párosról? Ez lesz: McCourty-Blidi, ami elég gyengusz, és igen finom voltam. Vagy írjak egy közepes LB sort? Szerintem fölösleges. Lewan egy jó játékos, csak a Titansnak rohadtul nem volt szüksége rá.Nandito
én aszondom ott nem voltak meg a poszton Rossz kihalóban, utána meg így ment e Stingili, Jeffadamas - mondjuk az is igaz ezt az elsőkörös CB-mániát nem nekem találták ki, húzol lejebb hármat, Hortontól főleg nem vártam, LB biztos gyüvik easysutianap
Várj csak, majd a 2. körben húzunk egy RB-t, 3. körös cetlink meg nincs... ._. Amúgy jó OT jövőre is lesz (sőt a hátsó körökben is lehetett volna jó project embereket fogni), viszont kezdő 3-4-es DE és LB, valamint CB (tessék választani) már most kéne. Szóval nem tudok nyugodt lenni, hanem Gerrard88-hoz hasonlóan csalódott vagyok, de nagyon.

Ezzel az idei FA tevékenységünk is D szintre süllyedt, mert akkor minek hoztunk egy Ohert ahelyett, hogy megtartottuk volna Vernert. Na jó, eleget sírtam mára. Holnap ennél csak jobb jöhet, de ha RB jön, akkor felrobbanok, az tuti.

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Nálam ez értelmetlen húzás volt. Már nincs értelmes játékos a piacon, tovább spórolni értelmetlen, egy évig padoztatni Lewant értelmetlen. Óriási need-ek vannak a védelemben, de akár a QB poszton is, erre így választunk. Sajnálom, de nem vagyok boldog. 😕Nandito
Lövan-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher ez brutális, nekem tetsziksutianap
Roos-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher - ez semennyivel sem gyengébb.

És mi a véleményed a CB párosról? Ez lesz: McCourty-Blidi, ami elég gyengusz, és igen finom voltam. Vagy írjak egy közepes LB sort? Szerintem fölösleges. Lewan egy jó játékos, csak a Titansnak rohadtul nem volt szüksége rá.Nandito
én aszondom ott nem voltak meg a poszton Rossz kihalóban, utána meg így ment e Stingili, Jeffadamas - mondjuk az is igaz ezt az elsőkörös CB-mániát nem nekem találták ki, húzol lejebb hármat, Hortontól főleg nem vártam, LB biztos gyüvik easy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nálam ez értelmetlen húzás volt. Már nincs értelmes játékos a piacon, tovább spórolni értelmetlen, egy évig padoztatni Lewant értelmetlen. Óriási need-ek vannak a védelemben, de akár a QB poszton is, erre így választunk. Sajnálom, de nem vagyok boldog. 😕Nandito
Lövan-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher ez brutális, nekem tetsziksutianap
Roos-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher - ez semennyivel sem gyengébb.

És mi a véleményed a CB párosról? Ez lesz: McCourty-Blidi, ami elég gyengusz, és igen finom voltam. Vagy írjak egy közepes LB sort? Szerintem fölösleges. Lewan egy jó játékos, csak a Titansnak rohadtul nem volt szüksége rá.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nálam ez értelmetlen húzás volt. Már nincs értelmes játékos a piacon, tovább spórolni értelmetlen, egy évig padoztatni Lewant értelmetlen. Óriási need-ek vannak a védelemben, de akár a QB poszton is, erre így választunk. Sajnálom, de nem vagyok boldog. 😕Nandito
Lövan-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher ez brutális, nekem tetsziksutianap
Oher és Levan szerintem az ellenfelek pass rushereinek is. 😀😀 Lewan már közelről ismeri pl Clowneyt, imádni fogja, hogy évente 2× összefuthat majd vele.