Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan egy punter tobbet keres..pedig ők tovább is birjàk mint az RB-k

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jelenleg egy futó sem ér 10milliot...Janek
Ahogy emlékszem, csak All Day Peti keres 11 milliót, de igazából már 5 fölött is alig van valaki. Erre írtam tavaly Run DMCről (Raiders), hogy évi 10 millióért senkinek nem lesz csereszabatos, el nem viszik, még ha elit számokat hozna akkor is nehéz ekkora pénzzel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
További sok sikert Neki! Köszönjük a sok futott yardot és TD-et 😉

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Statement-on-Chris-Johnson/60353664-348f-4d37-aebe-ed11e28ed6e7

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Jelenleg egy futó sem ér 10milliot...

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Volt választása, de paycutba nem ment bele. Amúgy évről évre gyengébb a teljesítménye, ezért 10 milliót se idén, se jövőre nem ér meg. (A 2016-os 7 milliója már nem is olyan sok.) Ez nem öröm kérdése, ezek tények. A DM sem lesz jelentős, csak 4 millió. A drafton meg simán lehet 1000 yardos futót találni. (Greene az utolsó két Jets-es idényében megfutotta az 1000 yardot, de ezt csak zárójelben írom le, mert ezt is örömködésnek veszik. Aztán pedig biztos nem kapott 10 miliiós fizetést.)

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Úgy látom itt sokan örülnek ha CJ megy. Kíváncsi vagyok ki fog 1000 yard fölött futni a következő szezonban, vagy már azt is tudjátok? Egyenlőre csak a távozás fölötti öröm van, mintha attól minden megoldódna, de én senkit nem látok, aki pótolná...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Úgy tűnik, hogy ma (pénteken) elköszönünk CJ-től... Eddig is minden afelé mutatott, hogy nem tartjuk meg, szóval kíváncsi leszek, hogy beigazolódnak-e a hírek.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Aláírt Eric Olsen guard. Tetszik, hogy gondolunk a "mélyítésre" is. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Chris Spencer is marad, egy éves szerződést kapott.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egykori guardunk, Uche Nwaneri vizitál ma nálatok. Szentimentális okokból remélem nem itt köt ki, bár lehet jól járnánk vele mert bár nem olyan rossz, de már jónak sem lehet talán nevezni.iktriad
Levitre és Warmack mellett úgy se lesz kezdő 😊 Persze, gondolni kell a sérülésre is.pakesz
Annak mondjuk nagyon is ideális lene ide, ez tény.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egykori guardunk, Uche Nwaneri vizitál ma nálatok. Szentimentális okokból remélem nem itt köt ki, bár lehet jól járnánk vele mert bár nem olyan rossz, de már jónak sem lehet talán nevezni.iktriad
Levitre és Warmack mellett úgy se lesz kezdő 😊 Persze, gondolni kell a sérülésre is.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egykori guardunk, Uche Nwaneri vizitál ma nálatok. Szentimentális okokból remélem nem itt köt ki, bár lehet jól járnánk vele mert bár nem olyan rossz, de már jónak sem lehet talán nevezni.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Akárhogy alakul CJ sorsa, első körben nem szabad RB-t hozni. Egy ilyen korai picket egyszerűen nem éri meg ellőni rá, illetve sokkal nagyobb needjeink vannak a többi poszton (CB, LB).
Sajnálom Caseyt, de ebben a 3-4-ben nehezen lesz helye. Amúgy pont azért lehetne sokat kapni érte, mert tavaly nagyon jó volt és még kicsi a fizetése... Jövőre már durván fizetni kellene, ha azt akarjuk, hogy maradjon. Voltak már olyan pletykák, hogy beletesszük egy olyan bizniszbe, amivel feltradelünk a draftlista elejére. Ha ez megtörténne, akkor vajon miért mennénk fel? Csak nem QB-ért... De persze mindez csak fikció. Inkább maradjon Casey és váljon be 3-4-es DE-ként. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Valaki elmondaná miért akarják Wimbley-t mindenáron kirúgni, ha már 3-4 lesz? Dugja Webster nőjét?Hamilkar
A lányát 😀pakesz
😀 😀 Lehet! Én egyébként elégedett vagyok az FA-kkal. Ilyenkor, amúgy is bizakodó szoktam lenni, most meg, hogy új vezetés van pláne. Wimbley pénze tényleg gáz. Rebesgetik, hogy átstrukturálják, vajon fogja engedni? Caseytől, Natetől is hajlandóak lennénk esetleg megválni valami használható ellenértékért. Casey, amúgy is bizonytalan a jövő védelmi rendszere miatt. A jövő nagy játékosa lesz. Martin szerintem kevés NT-nek.Oher is jó lesz. Sokan odavannak, hogy túlfizettük, meg tavaly 8 sacket kaptak róla stb. szvsz bőven megér ennyi pénzt. CJ-t úgy néz ki jövő héten engedjük el. Úgy látszik nem sikerült vele megegyezni. Kívánom neki, hogy jó kevés pénzt kapjon az új csapatánál. Mi már megfizettük bőven az árát.Hamilkar
Casey-t semmiképpen sem engedném el, igaz, hogy NT-ként necces a dolog, de egyrészt ki adna érte "valami nagyot",mert, hogy jövőre lejár a szerződése... Ne adjuk el, Én azt mondom. Szotyiért meg főleg ne. CJ-t sajnálom, csak ha elengedjük kérdéses számomra a draft. A futókat most kapkodták el..... Blount-ot visszahozhattuk volna akkor már. Így első két körre LB-t, valamint CB-t várnék. Ha viszont elengedjük CJ-t akkor lehetséges, hogy RB lesz a második körben.pakesz
Casey-nek mindenképpen maradnia kell!! Ha meg CJ-t tényleg elengedik akkor már szerintem az első körben el kell hozni a lehető legjobb RB-t a drafton!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valaki elmondaná miért akarják Wimbley-t mindenáron kirúgni, ha már 3-4 lesz? Dugja Webster nőjét?Hamilkar
A lányát 😀pakesz
😀 😀 Lehet! Én egyébként elégedett vagyok az FA-kkal. Ilyenkor, amúgy is bizakodó szoktam lenni, most meg, hogy új vezetés van pláne. Wimbley pénze tényleg gáz. Rebesgetik, hogy átstrukturálják, vajon fogja engedni? Caseytől, Natetől is hajlandóak lennénk esetleg megválni valami használható ellenértékért. Casey, amúgy is bizonytalan a jövő védelmi rendszere miatt. A jövő nagy játékosa lesz. Martin szerintem kevés NT-nek.Oher is jó lesz. Sokan odavannak, hogy túlfizettük, meg tavaly 8 sacket kaptak róla stb. szvsz bőven megér ennyi pénzt. CJ-t úgy néz ki jövő héten engedjük el. Úgy látszik nem sikerült vele megegyezni. Kívánom neki, hogy jó kevés pénzt kapjon az új csapatánál. Mi már megfizettük bőven az árát.Hamilkar
Casey-t semmiképpen sem engedném el, igaz, hogy NT-ként necces a dolog, de egyrészt ki adna érte "valami nagyot",mert, hogy jövőre lejár a szerződése... Ne adjuk el, Én azt mondom. Szotyiért meg főleg ne. CJ-t sajnálom, csak ha elengedjük kérdéses számomra a draft. A futókat most kapkodták el..... Blount-ot visszahozhattuk volna akkor már. Így első két körre LB-t, valamint CB-t várnék. Ha viszont elengedjük CJ-t akkor lehetséges, hogy RB lesz a második körben.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Valaki elmondaná miért akarják Wimbley-t mindenáron kirúgni, ha már 3-4 lesz? Dugja Webster nőjét?Hamilkar
A lányát 😀pakesz
😀 😀 Lehet! Én egyébként elégedett vagyok az FA-kkal. Ilyenkor, amúgy is bizakodó szoktam lenni, most meg, hogy új vezetés van pláne. Wimbley pénze tényleg gáz. Rebesgetik, hogy átstrukturálják, vajon fogja engedni? Caseytől, Natetől is hajlandóak lennénk esetleg megválni valami használható ellenértékért. Casey, amúgy is bizonytalan a jövő védelmi rendszere miatt. A jövő nagy játékosa lesz. Martin szerintem kevés NT-nek.Oher is jó lesz. Sokan odavannak, hogy túlfizettük, meg tavaly 8 sacket kaptak róla stb. szvsz bőven megér ennyi pénzt. CJ-t úgy néz ki jövő héten engedjük el. Úgy látszik nem sikerült vele megegyezni. Kívánom neki, hogy jó kevés pénzt kapjon az új csapatánál. Mi már megfizettük bőven az árát.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hoppá! Shaun Phillips nálunk! Veterán, de nagyon jó DE jött, aki két évre 6 millió körül kap majd. 😊Nandito
Tovább érlelődik a 3-4... Nem DE-et fog játszani szerintem, vagy akkor olyan hibrid védelem lesz, hogy váltogatjuk a felállást. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valaki elmondaná miért akarják Wimbley-t mindenáron kirúgni, ha már 3-4 lesz? Dugja Webster nőjét?Hamilkar
A lányát 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Valaki elmondaná miért akarják Wimbley-t mindenáron kirúgni, ha már 3-4 lesz? Dugja Webster nőjét?
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hoppá! Shaun Phillips nálunk! Veterán, de nagyon jó DE jött, aki két évre 6 millió körül kap majd. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Fitz aláírt két évre a Texans-hoz.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én is elégedett vagyok nagyjából az FA-vel. Oher jó lesz szerintem elég nagy fogás, viszont avval is egyet kell hogy értsek, hogy főcsoport ellenfeleink nagyon belehúztak szóval igen kemény év/évek elé nézünk, nadehát hajrá hajrá soksok izgalmat kívánok! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mariani-t nem értem minek hoztuk vissza... mi a túrónak még egy WR. Megint Preston lesz lerakva a PS-be... Inkább akkor már Damian Williams-t igazoltuk volna vissza,mint Marianit, de még Ő is felesleges lett volna. Én azért nagyjából elégedett vagyok, az FA-val, nem panaszkodom.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Marianit is visszaigazoltuk, de minek? Most már legalább három visszahordó is van a csapatban... Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem csalódás ez az FA időszak. Nem szereztünk normális DE-t, Vernert elengedtük, holott nem is kellett volna túl sokat fizetni neki. Akik jöttek, hááát.... Nem akarok senkit leszólni, de egyre nem tudnám mondani, hogy ez jó fogás volt. Talán Ohert emelném ki, de sok helyen írják, hogy annyira nem is jó, és túl is lett fizetve. Aztán elég megnézni, hogyan igazolnak az AFC-ben egyes csapatok. Na, mellettük asszem évekig nem rúgunk labdába...

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Meglepő húzások! Ha Cj-ért kapunk egy hátsó kört, akkor feltrédelünk irányítóért! 😊Hamilkar
És melyik csapat áll jól ennyire a cap space-el? Akinek RB is kell 😊 Kíváncsi leszek... erre azért nem vennék mérget.pakesz
A Sötét Nagyúr maga köré gyűjti a seregeit. Igaz Cortlandet elengedte! 😀Hamilkar
Mondjuk a Rams-ről amúgy is írták, hogy valószínű elpasszolja a cetlijét. Ez már más tészta. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks