Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött Charlie Whitehurst
The Titans have agreed to a 2-year deal with QB Charlie Whitehurst. Worth up to $8M (Jim Wyatt)
Egyes csere QBk baromira jól eléldegélnek abból, hogy csere QBk...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Horton régi haverja LaMarr Woodley jön vizitre:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/13/report-lamarr-woodley-visiting-titans-on-thursday/

Antonio Smith is jön hozzátok, ideális egy hibrid védelemre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Woods mégis itt van, 2 évre 5 misiért írt alá! Nagyon érik a 3-4-re váltás.

Stewartot tegnap kiraktuk. Minden jót neki bárhol is folytatja, bár az is benne van a pakliban, hogy visszavonul.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem kellene egy CB-re is rámenni, vagy BWW-t bedobjuk a mély vízbe... itt is vannak kérdőjelek, de corner kell mert Coty nickelben jó, de kell a mélyítés, ha meg BWW nem kezdő, akkor meg főleg. Esetleg draft második kör ? Elsőben inkább egy MLB jöjjön. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Jött Dexter McCLuster 3 évre 12milláért (csak nem értem minek)Duff
Én sem értem így, hogy Leon Washington is aláírt akkor nem KR-ként számolunk McCluster-el, viszont én akkor már visszahoztam volna Damian Williams-t, még lehet olcsóbban is megúsztuk volna és nem is rossz.

Esetleg RB lesz és akkor CJ cut? :-/pakesz
Egyenlőre jó sok a kérdőjel körülötte, még szerencse, hogy ennyire sokoldalú egy játékos...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na babák jön a vasút, vár a MÁV
Al Woods DE interjuhoziksutianap
Alá is írt, részletek egyelőre nincsenek.Soldados
Mégse. Bouchette (Pittsburgh Post-Gazette) jelentette, hogy aláírt, de a Titans beat writere cáfolta és közölte, hogy Woods megy tovább a Packershöz és a Cardshoz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
ehune


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na babák jön a vasút, vár a MÁV
Al Woods DE interjuhoziksutianap
Alá is írt, részletek egyelőre nincsenek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
na babák jön a vasút, vár a MÁV
Al Woods DE interjuhozik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jött Dexter McCLuster 3 évre 12milláért (csak nem értem minek)Duff
Én sem értem így, hogy Leon Washington is aláírt akkor nem KR-ként számolunk McCluster-el, viszont én akkor már visszahoztam volna Damian Williams-t, még lehet olcsóbban is megúsztuk volna és nem is rossz.

Esetleg RB lesz és akkor CJ cut? :-/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Lenne egy olyan udvariatlan kérdésem,hogy terveztek bármilyen merényletet Michael Griffin ellen?
Van rá esély.hogy kivágjátok?kátrány
Esély nincsen rá, hogy kivágnánk! Szerintem, még mindig biztos kezdő lesz Pollard mellett!gerrard88
Azért kérdezem,mert nem álltok túl jól cap tekintetében és egy logikus lépés lenne részetekről.😊
Persze az én "logikámat"befolyásolja a kívánságlistám 😊kátrány
Elküldésre Stewart, Wimbley és CJ esélyes. Ha közülük kettő megy, már lesz is hely a sapka alatt.

Verner végül nem kapott olyan sokat, ennyit talán mi is megadhattunk volna neki... 😕Nandito
Stewart-nak mennie kellene. 6 millió... ha Wimbley-t meg ennyit használjuk, mint tavaly akkor meg ilyen magas fizetéssel felesleges maradnia.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lenne egy olyan udvariatlan kérdésem,hogy terveztek bármilyen merényletet Michael Griffin ellen?
Van rá esély.hogy kivágjátok?kátrány
Esély nincsen rá, hogy kivágnánk! Szerintem, még mindig biztos kezdő lesz Pollard mellett!gerrard88
Azért kérdezem,mert nem álltok túl jól cap tekintetében és egy logikus lépés lenne részetekről.😊
Persze az én "logikámat"befolyásolja a kívánságlistám 😊kátrány
Elküldésre Stewart, Wimbley és CJ esélyes. Ha közülük kettő megy, már lesz is hely a sapka alatt.

Verner végül nem kapott olyan sokat, ennyit talán mi is megadhattunk volna neki... 😕

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Lenne egy olyan udvariatlan kérdésem,hogy terveztek bármilyen merényletet Michael Griffin ellen?
Van rá esély.hogy kivágjátok?kátrány
Esély nincsen rá, hogy kivágnánk! Szerintem, még mindig biztos kezdő lesz Pollard mellett!gerrard88
Azért kérdezem,mert nem álltok túl jól cap tekintetében és egy logikus lépés lenne részetekről.😊
Persze az én "logikámat"befolyásolja a kívánságlistám 😊kátrány
😀 Hát igen így szokott ez lenni... Nem hiába nem hosszabbítottunk Vernerrel aki mától Tampába tette át a székhelyét...
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Verner to Bucs 😕
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lenne egy olyan udvariatlan kérdésem,hogy terveztek bármilyen merényletet Michael Griffin ellen?
Van rá esély.hogy kivágjátok?kátrány
Esély nincsen rá, hogy kivágnánk! Szerintem, még mindig biztos kezdő lesz Pollard mellett!gerrard88
Azért kérdezem,mert nem álltok túl jól cap tekintetében és egy logikus lépés lenne részetekről.😊
Persze az én "logikámat"befolyásolja a kívánságlistám 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Lenne egy olyan udvariatlan kérdésem,hogy terveztek bármilyen merényletet Michael Griffin ellen?
Van rá esély.hogy kivágjátok?kátrány
Esély nincsen rá, hogy kivágnánk! Szerintem, még mindig biztos kezdő lesz Pollard mellett!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lenne egy olyan udvariatlan kérdésem,hogy terveztek bármilyen merényletet Michael Griffin ellen?
Van rá esély.hogy kivágjátok?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jött Dexter McCLuster 3 évre 12milláért (csak nem értem minek)Duff
Gondoltam, majd a fő visszahordónk lesz. De nem, mert Leon Washington is marad.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Jött Dexter McCLuster 3 évre 12milláért (csak nem értem minek)Duff
Na ezzel én is pont ugyan így vagyok, na de végül is pótolni kellett a Britt után fennmaradt űrt...😀😀
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Jött Dexter McCLuster 3 évre 12milláért (csak nem értem minek)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Újabb szurkolók iratkozhatnak be nevezéktani továbbképzésre?😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Mérhetetlen bánatomra Vugylit kirakta a Settlerz, hogy ....
De állítólag idetart, úgyhogy van kétúj drukkeretek Joeyporter megén.sutianap
Gyertek nyugodtan! Aztán nehogy elkiabáld, még a végén nem ide kerül... 😊 Amúgy mi volt a gond vele? Túl sok fizetés? Nem jó teljesítmény? Vagy a kettő együtt?Nandito
Baromságokat csinálunk, tavaly elengedtünk a fiatal/öreg borotvaélnél a Keenan Allent a Saint-be, Ike Taylor maradt - fos isvót, idénre kapott egy negyedelős péjkátot, MI?! Na idén fordítva a fiatal/öreg ( mongyuk Vugyli nem öreg) borotvaélnél az egy félszezont bizonyító Worldisre rakunk teget, Vugylit kibasszuk, Az kurvanyilvánvaló, hogy ide miskákkal könnyedebb cuccal is aláír a Wiz/Horton páros miatt, és sima alapember lenne. Most Foote-ival nem tudom mi a hányás, a depottwitt szerint visszagyön piccbörgbe vetminér, de ha nem egy évre úgy is jó és Horton már előnyből fogja megugorni a lépcsőt, Semmi lesz a nose, Kézi megy ki szerintem leftendbe, ha Vernét sikerülne megtartani és mondjuk jönne Foot pusztítani bentre akkor csak egy fiatalt kell behúzni ILB-be. Én eztet látom, ebbűl a szögbűl, tutti 3-4 lesz, s a Vugyli-Footetal az gyorsabban menő sebességváltás következnék be, meg ugye asszem bemutatkozniuk sekő. (Y) :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mérhetetlen bánatomra Vugylit kirakta a Settlerz, hogy ....
De állítólag idetart, úgyhogy van kétúj drukkeretek Joeyporter megén.sutianap
Gyertek nyugodtan! Aztán nehogy elkiabáld, még a végén nem ide kerül... 😊 Amúgy mi volt a gond vele? Túl sok fizetés? Nem jó teljesítmény? Vagy a kettő együtt?

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Mérhetetlen bánatomra Vugylit kirakta a Settlerz, hogy ....
De állítólag idetart, úgyhogy van kétúj drukkeretek Joeyporter megén.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A hírek szerint áruljuk CJ-t. Nem lesz könnyű eladni ekkora fizetéssel, hacsak nem találunk egy nagy cap space-szel rendelkező csapatot. Mondjuk jobb lett volna valami megegyezést kötni CJ-vel egy fizetés csökkentésről...Nandito
Biztos volt tárgyalás a szerződéséről, csak nemet mondott az ajánlatra, amúgy nem árulnánk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks