Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Michael lett az OC.
Loggainsról amúgy mi volt a véleményetek? Nálunk járt OC interjún.Bazzani
Bírom a Lionst - úgyhogy szerintem az ég óvjon titeket tőle...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Michael lett az OC.
Loggainsról amúgy mi volt a véleményetek? Nálunk járt OC interjún.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Pittsburgh-Post Gazette szerint Butler marad a Steelersnél, így Horton esélyei megnőttek a DC posztra. A Brownsnál nem is marasztalják, szóval tényleg neki áll a zászló. A Chargersnél pedig megadták az engedélyt a Titansnek, hogy Jason Michaelel tárgyaljon az OC posztról.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hybrid (jól írtam? 😊 ) 4-3as védelmet csinál majd Horton ha idejön.
Tehát ez a 3-4 dolog is csak pletyka volt.Bazzani
Persze, mert a játékosállomány azért eléggé 4-3-as. Amennyire lehet, gondolom 3-4-re fogunk hajazni.

Whiz meg a hírek szerint azért jött ide, mert sokkal több pénzt és kedvezőbb konstrukciót ajánlottunk, mint a Lions. Szerintem okés lesz, ha megtalálja a maga irányítóját, ami lehet Locker, de lehet más is. Ha Horton vagy valami más kompetens DC jön, a védelem javulása sztem garantált, nagyon sok a tehetség a labda azon oldalán és elég fiatalok is, tulajdonképpen változtatás nélkül komoly előrelépés történt tavalyról idénre is. Az offense viszont nem fog javulni, ha nem sikerül megtalálni a megfelelő rendszert és hozzá az irányítót, mert ott a játékosállomány idén is adott volt, aztán mégse lett belőle semmi.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A következő edzőket megtartanánk: Shawn Jefferson (receivers), Sylvester Croom (running backs), Nate Kaczor (special teams), Steve Watterson (strength/conditioning), Steve Hoffman (special teams assistant), Steve Brown (secondary assistant). Két edző, Arthur Smith (offensive line/tight ends assistant) és Jonathan Gannon (defensive assistant/quality control) sorsa azon is múlik, hogy ki lesz az OC, illetve a DC.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.pakesz
Ja, volt már róla szó. Whisenhunt alaposan megpörgette a topikunkat, régen látott élet költözött ide. 😊 Kicsit komolyabban: McNulty csak akkor jön, ha a Tampa engedi, élő szerződése van ugyanis. A DC-nél ugyanez a helyzet a pittsburghi Butlerrel. Mondjuk Horton miatt sem lennék szomorú, ő sem rossz jelölt. De Grayt zavarjuk messzire a csapattól! Nem is értem, hogy juthat eszébe Gerrardnak, hogy maradjon.Nandito
Most miért mi bajod a jó öreg Greggel? 😊gerrard88
Greggel semmi, de te Grayt akarod! A Titans történetének talán legrosszabb DC-jét. Gregg Williamsnek csak akkor fogok örülni, ha egyedül jön vissza. De ha tényleg valamilyen 3-4-re akarunk átállni, akkor ő sem jó jelölt, ez az igazság.Nandito
Én Gregget szeretném csak rosszul ertelmezhetően ìrtam Grayt kihagyhattam volna
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
úgy néz ki, hogy a költözködések és átnevezések óta a leghosszabb (értsd legaktívabb) holtidénynek nézünk elébe.
mondjuk, nem bánom, ráfért az edzői csapatra egy igazi nagytakarítás.
csak az zavar, hogy az építkezés első éve elég ritkán hoz látványos dolgokat (értsd eredményeket)...
na mind1, szerintem jó úton vagyunk.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Újabb név OC pozícióra: Jason Michael Chargers TE coach

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.pakesz
Ja, volt már róla szó. Whisenhunt alaposan megpörgette a topikunkat, régen látott élet költözött ide. 😊 Kicsit komolyabban: McNulty csak akkor jön, ha a Tampa engedi, élő szerződése van ugyanis. A DC-nél ugyanez a helyzet a pittsburghi Butlerrel. Mondjuk Horton miatt sem lennék szomorú, ő sem rossz jelölt. De Grayt zavarjuk messzire a csapattól! Nem is értem, hogy juthat eszébe Gerrardnak, hogy maradjon.Nandito
Remélem a következő topic "megpörgetés" egy év múlva lesz, amikor a playoffba kerülünk. 😛 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.pakesz
Ja, volt már róla szó. Whisenhunt alaposan megpörgette a topikunkat, régen látott élet költözött ide. 😊 Kicsit komolyabban: McNulty csak akkor jön, ha a Tampa engedi, élő szerződése van ugyanis. A DC-nél ugyanez a helyzet a pittsburghi Butlerrel. Mondjuk Horton miatt sem lennék szomorú, ő sem rossz jelölt. De Grayt zavarjuk messzire a csapattól! Nem is értem, hogy juthat eszébe Gerrardnak, hogy maradjon.Nandito
Most miért mi bajod a jó öreg Greggel? 😊gerrard88
Greggel semmi, de te Grayt akarod! A Titans történetének talán legrosszabb DC-jét. Gregg Williamsnek csak akkor fogok örülni, ha egyedül jön vissza. De ha tényleg valamilyen 3-4-re akarunk átállni, akkor ő sem jó jelölt, ez az igazság.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.pakesz
Ja, volt már róla szó. Whisenhunt alaposan megpörgette a topikunkat, régen látott élet költözött ide. 😊 Kicsit komolyabban: McNulty csak akkor jön, ha a Tampa engedi, élő szerződése van ugyanis. A DC-nél ugyanez a helyzet a pittsburghi Butlerrel. Mondjuk Horton miatt sem lennék szomorú, ő sem rossz jelölt. De Grayt zavarjuk messzire a csapattól! Nem is értem, hogy juthat eszébe Gerrardnak, hogy maradjon.Nandito
Most miért mi bajod a jó öreg Greggel? 😊
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.pakesz
Ja, volt már róla szó. Whisenhunt alaposan megpörgette a topikunkat, régen látott költözött ide. 😊Nandito
Caldwellel ilyen szempontból lehet jobban jártatok volna 😉 😛 bocs nem bírtam kihagyni 😀dande
Jaj, kösz nem! Ez nekünk bőven megfelel! 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.pakesz
Ja, volt már róla szó. Whisenhunt alaposan megpörgette a topikunkat, régen látott költözött ide. 😊Nandito
Caldwellel ilyen szempontból lehet jobban jártatok volna 😉 😛 bocs nem bírtam kihagyni 😀
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.pakesz
Ja, volt már róla szó. Whisenhunt alaposan megpörgette a topikunkat, régen látott élet költözött ide. 😊 Kicsit komolyabban: McNulty csak akkor jön, ha a Tampa engedi, élő szerződése van ugyanis. A DC-nél ugyanez a helyzet a pittsburghi Butlerrel. Mondjuk Horton miatt sem lennék szomorú, ő sem rossz jelölt. De Grayt zavarjuk messzire a csapattól! Nem is értem, hogy juthat eszébe Gerrardnak, hogy maradjon.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ahogy már itt korábban szóba került, John McNulty tűnik a legesélyesebb befutónak, mint OC.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Azért ő volt BB első OC-je, ott sztem egész jó nevelőmunkát végzett. 😊

Igazából a baj az, hogy Kolbbal befürdött és 2 év után Locker sem tűnik jónak, szarból pedig nehéz várat. Gondolom, ad Lockernek egy évet, ha nincs változás, akkor jövőre drafton QB-húzéás lesz - legalábbis szerintem.Soldados
Ebben van vmi, bár sztem Big Ben is Arians keze alatt lépett előre igazán nagyot.empty taxi
Igen, de ebben benne van az is, hogy BB-t fel kellett építeni: lásd a rookie évében elért 15-1 is főleg azért jöhetett létre, mert run-heavy O volt - elég jó D-vel -, legyen szó bármilyen zseni mentorról, ha akkor nekiállt volna ész nélkül dobáltatni BB-vel, annak felthetőleg csúnya vége lett volna😊. Azt gondolom, hogy Whiz maradása esetén se írt volna le BB pályája merőben eltérő ívet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Azért ő volt BB első OC-je, ott sztem egész jó nevelőmunkát végzett. 😊

Igazából a baj az, hogy Kolbbal befürdött és 2 év után Locker sem tűnik jónak, szarból pedig nehéz várat. Gondolom, ad Lockernek egy évet, ha nincs változás, akkor jövőre drafton QB-húzéás lesz - legalábbis szerintem.Soldados
Sztem Big Ben is Arians keze alatt lépett előre igazán nagyot.empty taxi
Ebben van igazság, bár azért a 2005-s SB-run során (amikor még Whiz volt az OC-je) a PO-ban brutálisan szétkapta a Cincyt, az Indyt és a Denvert is. Pont ezzel húztunk váratlant, hogy szétdobáltuk őket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Azért ő volt BB első OC-je, ott sztem egész jó nevelőmunkát végzett. 😊

Igazából a baj az, hogy Kolbbal befürdött és 2 év után Locker sem tűnik jónak, szarból pedig nehéz várat. Gondolom, ad Lockernek egy évet, ha nincs változás, akkor jövőre drafton QB-húzéás lesz - legalábbis szerintem.Soldados
Ebben van vmi, bár sztem Big Ben is Arians keze alatt lépett előre igazán nagyot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hybrid (jól írtam? 😊 ) 4-3as védelmet csinál majd Horton ha idejön.
Tehát ez a 3-4 dolog is csak pletyka volt.

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hidd el nekem, Hortonnal jól járnátok, ugyanaz a 3-4-es iskola (LeBeau) és van már DC-tapasztalata, ráadásul igen pofás védelmet alkotott a Cardsnál, de a Browns se volt rossz, a végére kicsit megzuhantak, de látva a Browns O impotenciáját, ez annyira nem meglepő.Soldados
Azért elsőre ez a "kört mindenképpen nyomjuk át a háromszög résen, mert nekem az a kedvencem" esete. Jurrell Casey, a védőfal és talán a teljes front7 legnagyobb értéke a Titansnél tiszta 3tech játékos. Remek helye lesz a alapvetően 2gap 34 D-ben.DoM
Egyetértek, hogy Casey a legnagyobb érték, csak az szomorít el igazán, hogy rajta kívül nemigen van épkézláb játékos ahhoz, hogy megfelelően működjön az a 3/4. Morgan, Wimbley még oké, de az LB sorban nincsen mélység oda még legalább kell kettő meghatározó ember!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Kíváncsi leszek, hogy Horton szabad utat kapott, tényleg jön-e ide. Én bírom Hortont, de ez a csapat nagyon 43-ra van berendezkedve.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Whisenhuntnak pontosan 1millió indoka volt, hogy ne a Lionst válassza hanem titeket.
Ennyivel kap itt többet évente.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hidd el nekem, Hortonnal jól járnátok, ugyanaz a 3-4-es iskola (LeBeau) és van már DC-tapasztalata, ráadásul igen pofás védelmet alkotott a Cardsnál, de a Browns se volt rossz, a végére kicsit megzuhantak, de látva a Browns O impotenciáját, ez annyira nem meglepő.Soldados
Azért elsőre ez a "kört mindenképpen nyomjuk át a háromszög résen, mert nekem az a kedvencem" esete. Jurrell Casey, a védőfal és talán a teljes front7 legnagyobb értéke a Titansnél tiszta 3tech játékos. Remek helye lesz a alapvetően 2gap 34 D-ben.
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Szóval Butler csak akkor megy, ha a Steelers hozzájárul ehhez. Sokkal valószínűbb, hogy Horton lesz a Titans új def. coordinatora. aki már volt Whiz DC-je a Cards-nálSoldados
Én is gondoltam arra, hogy esetleg összeszedi majd a Cards-nál vele együtt dolgozókat, de nem sok értelmét látom neki... Nem váltotta meg Horton a világot a végén Arizonában és most a Browns-nál sem.gerrard88
Mi??? Horton qrva jó munkát végzett a Cards-nál. Kérdezd csak meg a Cards-fanokat? 😉 És a Browns-nál se volt rossz. Nem véletlen hívták már HC-interjúkra is.Soldados
Jobban örülnék Butler-nak! 😉 😊gerrard88
Fura ez, mert ő nem volt még DC sehol. 😊 Tehát érdekes, hogy mi alapján akarják szurkolók őt DC-nek. 😊 (Egy NFL-ben dolgozó szakember még csak-csak beleláthat valamennyire, hogy mennyire jó a szakterületén)

Hidd el nekem, Hortonnal jól járnátok, ugyanaz a 3-4-es iskola (LeBeau) és van már DC-tapasztalata, ráadásul igen pofás védelmet alkotott a Cardsnál, de a Browns se volt rossz, a végére kicsit megzuhantak, de látva a Browns O impotenciáját, ez annyira nem meglepő.Soldados
Próféta szóljon belőled. 😊 Jó volna már egy egész szezonon át jól teljesítő védelmet látni!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Whiz amúgy Hortont is a Steelers-időkből ismeri, ha úgy tetszik, ő is LeBeau mentoráltja. Amikor Whiz OC volt nálunk, akkor Horton secondary coach volt a Steelers-nél.Soldados
Emlékszem rá, nem mondtam, hogy nem lenne jó edző csak kérdés e az, hogy feltétlen ki kell e pucolnia mindenkit tőlünk? Gray-Williams duó jó volt idén!gerrard88
Whiz sztem 3-4-es védelmet akar, Gray és Williams pedig 4-3-as ember.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!