Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval Butler csak akkor megy, ha a Steelers hozzájárul ehhez. Sokkal valószínűbb, hogy Horton lesz a Titans új def. coordinatora. aki már volt Whiz DC-je a Cards-nálSoldados
Én is gondoltam arra, hogy esetleg összeszedi majd a Cards-nál vele együtt dolgozókat, de nem sok értelmét látom neki... Nem váltotta meg Horton a világot a végén Arizonában és most a Browns-nál sem.gerrard88
Mi??? Horton qrva jó munkát végzett a Cards-nál. Kérdezd csak meg a Cards-fanokat? 😉 És a Browns-nál se volt rossz. Nem véletlen hívták már HC-interjúkra is.Soldados
Jobban örülnék Butler-nak! 😉 😊gerrard88
Fura ez, mert ő nem volt még DC sehol. 😊 Tehát érdekes, hogy mi alapján akarják szurkolók őt DC-nek. 😊 (Egy NFL-ben dolgozó szakember még csak-csak beleláthat valamennyire, hogy mennyire jó a szakterületén)

Hidd el nekem, Hortonnal jól járnátok, ugyanaz a 3-4-es iskola (LeBeau) és van már DC-tapasztalata, ráadásul igen pofás védelmet alkotott a Cardsnál, de a Browns se volt rossz, a végére kicsit megzuhantak, de látva a Browns O impotenciáját, ez annyira nem meglepő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Whiz amúgy Hortont is a Steelers-időkből ismeri, ha úgy tetszik, ő is LeBeau mentoráltja. Amikor Whiz OC volt nálunk, akkor Horton secondary coach volt a Steelers-nél.Soldados
Emlékszem rá, nem mondtam, hogy nem lenne jó edző csak kérdés e az, hogy feltétlen ki kell e pucolnia mindenkit tőlünk? Gray-Williams duó jó volt idén!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Szóval Butler csak akkor megy, ha a Steelers hozzájárul ehhez. Sokkal valószínűbb, hogy Horton lesz a Titans új def. coordinatora. aki már volt Whiz DC-je a Cards-nálSoldados
Én is gondoltam arra, hogy esetleg összeszedi majd a Cards-nál vele együtt dolgozókat, de nem sok értelmét látom neki... Nem váltotta meg Horton a világot a végén Arizonában és most a Browns-nál sem.gerrard88
Mi??? Horton qrva jó munkát végzett a Cards-nál. Kérdezd csak meg a Cards-fanokat? 😉 És a Browns-nál se volt rossz. Nem véletlen hívták már HC-interjúkra is.Soldados
Jobban örülnék Butler-nak! 😉 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval Butler csak akkor megy, ha a Steelers hozzájárul ehhez. Sokkal valószínűbb, hogy Horton lesz a Titans új def. coordinatora. aki már volt Whiz DC-je a Cards-nálSoldados
Én is gondoltam arra, hogy esetleg összeszedi majd a Cards-nál vele együtt dolgozókat, de nem sok értelmét látom neki... Nem váltotta meg Horton a világot a végén Arizonában és most a Browns-nál sem.gerrard88
Mi??? Horton qrva jó munkát végzett a Cards-nál. Kérdezd csak meg a Cards-fanokat! 😉 És a Browns-nál se volt rossz. Nem véletlen hívták már HC-interjúkra is.

Whiz amúgy Hortont is a Steelers-időkből ismeri, ha úgy tetszik, ő is LeBeau mentoráltja. Amikor Whiz OC volt nálunk, akkor Horton secondary coach volt a Steelers-nél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Szóval Butler csak akkor megy, ha a Steelers hozzájárul ehhez. Sokkal valószínűbb, hogy Horton lesz a Titans új def. coordinatora. aki már volt Whiz DC-je a Cards-nálSoldados
Én is gondoltam arra, hogy esetleg összeszedi majd a Cards-nál vele együtt dolgozókat, de nem sok értelmét látom neki... Nem váltotta meg Horton a világot a végén Arizonában és most a Browns-nál sem.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Azért ő volt BB első OC-je, ott sztem egész jó nevelőmunkát végzett. 😊

Igazából a baj az, hogy Kolbbal befürdött és 2 év után Locker sem tűnik jónak, szarból pedig nehéz várat. Gondolom, ad Lockernek egy évet, ha nincs változás, akkor jövőre drafton QB-húzéás lesz - legalábbis szerintem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt ide is:

Whiz nem tudja elvinni Butlert, ha mi nem akarjuk. Márpedig sztem nem akarjuk, hogy menjen. 😊

A lényeg, hogy Butler mindig 2 éves szerződést kap, és jelenleg szerencsére szerződés alatt áll, ilyen pozíciós edzőt pedig nem kötelező elengedni interjúra (kivéve HC-interjú). Korábban Whiz a Cards HC-jaként kétszer keresett def.coord-ot és mindkétszer kért engedélyt interjúra Butlerhez, de szerencsénkre épp akkor, mindkétszer szerződés alatt állt Butler, így mindkétszer visszautasítottuk. Amikor nem állt szerződés alatt, akkor egyszer nem őt választották, egyszer pedig őt választották, de Rooney leült vele beszélni és Butler maga döntött a maradás mellett. (Arra nem emlékszem, hogy ezek mely csapatok voltak)

Szóval Butler csak akkor megy, ha a Steelers hozzájárul ehhez. Sokkal valószínűbb, hogy Horton lesz a Titans új def. coordinatora. aki már volt Whiz DC-je a Cards-nál


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Butlert például többször is hívta Arizonába, de a Steelers nem engedte el.Nandito
Én úgy emlékszem, hogy nem volt tiltva, és volt is interjúkon, de nem ment végül - mert Lebeau utáni időszakra azonnal ő kapja a DC posztot, ez köztudott nálunk.
Lehet egyébként rosszul emlékszem.kishaszi
Az espn-en PK írta ezt: "Steelers linebacker coach Keith Butler is someone Whisenhunt coveted for the role in his first go-round as a head coach. But Pittsburgh wouldn't let Butler go then and it's unlikely it will let him go now."

Akkor szegény Butler már sokat várt, plusz még várhat, mert jövőre is lesz Lebeua nálatok, ha jól olvastam.Nandito
úgyérzem szopni fogunk, anyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/14/5307230/ken-whisenhunt-hired-head-coach-staff-defensive-coordinator-candidatessutianap
úgye he
 nicepickcowher.com/2014/01/13/pittsburgh-steelers-lb-coach-keith-butler-might-go-to-titans-future-of-defense-in-jeopardy/
tehát akkor ez a nyomás Rooney-n, hogy nevezze ki Butlert, vagy LeBeau-n, hogy adja át a stafétát
ANYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUsutianap
Késő.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Butlert például többször is hívta Arizonába, de a Steelers nem engedte el.Nandito
Én úgy emlékszem, hogy nem volt tiltva, és volt is interjúkon, de nem ment végül - mert Lebeau utáni időszakra azonnal ő kapja a DC posztot, ez köztudott nálunk.
Lehet egyébként rosszul emlékszem.kishaszi
Az espn-en PK írta ezt: "Steelers linebacker coach Keith Butler is someone Whisenhunt coveted for the role in his first go-round as a head coach. But Pittsburgh wouldn't let Butler go then and it's unlikely it will let him go now."

Akkor szegény Butler már sokat várt, plusz még várhat, mert jövőre is lesz Lebeua nálatok, ha jól olvastam.Nandito
úgyérzem szopni fogunk, anyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/1/14/5307230/ken-whisenhunt-hired-head-coach-staff-defensive-coordinator-candidatessutianap
úgye he
 nicepickcowher.com/2014/01/13/pittsburgh-steelers-lb-coach-keith-butler-might-go-to-titans-future-of-defense-in-jeopardy/
tehát akkor ez a nyomás Rooney-n, hogy nevezze ki Butlert, vagy LeBeau-n, hogy adja át a stafétát
ANYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Butlert például többször is hívta Arizonába, de a Steelers nem engedte el.Nandito
Én úgy emlékszem, hogy nem volt tiltva, és volt is interjúkon, de nem ment végül - mert Lebeau utáni időszakra azonnal ő kapja a DC posztot, ez köztudott nálunk.
Lehet egyébként rosszul emlékszem.kishaszi
Az espn-en PK írta ezt: "Steelers linebacker coach Keith Butler is someone Whisenhunt coveted for the role in his first go-round as a head coach. But Pittsburgh wouldn't let Butler go then and it's unlikely it will let him go now."

Akkor szegény Butler már sokat várt, plusz még várhat, mert jövőre is lesz Lebeua nálatok, ha jól olvastam.

Music City Miracle
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Butlert például többször is hívta Arizonába, de a Steelers nem engedte el.Nandito
Én úgy emlékszem, hogy nem volt tiltva, és volt is interjúkon, de nem ment végül - mert Lebeau utáni időszakra azonnal ő kapja a DC posztot, ez köztudott nálunk.
Lehet egyébként rosszul emlékszem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sok sikert kívánok Wishenhuntnak bár én is mást vártam Lovie Smith személyében, de róla nagyon hamar le kellett mondanom így bárki jöhetett nagy volt a választék. Még két jó koordinátor és egy jó, nem sérülékeny QB aztán minden happy. Talán... 😊 OC-nek kit vártok? Hirtelen nem tok neveket mondani. DC-nek meg maradhatna a csapatnál Gregg Will... Ő elég agresszív stílusú nem? 😊gerrard88
A hírek szerint vannak már jelöltek. Whisenhunt OC-nak John McNultyt szeretné, aki idén Tampába QB edző volt, előtte meg WR edzőként dolgozott. DC-nek Keith Butlert hozná, aki Pittsburghben 2003 óta LB edző. Neki a "mentora" Dick Lebau, akit asszem senkinek sem bemutatni. 😊 Csak az a gond, hogy mindkettőjük távozását megakadályozhatják a csapataik. Butlert például többször is hívta Arizonába, de a Steelers nem engedte el.

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Ha a Lionshoz megy, ott egy nagyon jó QB-t kapott volna. Mégse tette, ami csak jelent valamit. Valószínűleg Locker sem lenne elveszett a ligában, ha négy meccsenként nem sérülne meg. De egyelőre az ő helyét még ne vegyük biztosnak. A velünk többször hírbe hozott Cutler ugyan biztos nem jön, de mások még bőven előtérbe kerülhetnek.Nandito
FA-ról nem hiszem, hogy jönne QB... legalább is nincs annyira jó QB a piacon akit érdemes lenne idehozni. Vick játékát én szerettem, de hát 33 éves, nem hiszem, hogy rá építenénk.pakesz
Arizonában Kurt Warner volt az irányítója, aki 37 évesen játszott SB döntőt. Ebből persze nem következik, hogy nálunk is veterán QB lesz, de amíg nincsenek konkrétumok, addig lehet ötletelni. 😊 A Lions topikban olvastam, hogy elvileg 3-4-es védelmet akar. Akármennyire nem használtuk idén, de ahhoz Wimbley jobb lehet. Na, már megint feltevésekbe bocsátkozom, be is fejezem. 😊

Sutianap: Fitzről már ne szedjük le a rozsdát, elég volt belőle egy év is. ne ijeszteges ilyen ötletekkel. 😊Nandito
fiejj, Fitz úgyis marad egy évet, ha mást nem mentorál, lehet, hogy így jobban jöttök ki megforgattya mind a kettőt így idén ki tudtok szállni a QB-runból, Johazzont rendbevágja sakkormár ződmindeggy ki dobál 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sok sikert kívánok Wishenhuntnak bár én is mást vártam Lovie Smith személyében, de róla nagyon hamar le kellett mondanom így bárki jöhetett nagy volt a választék. Még két jó koordinátor és egy jó, nem sérülékeny QB aztán minden happy. Talán... 😊 OC-nek kit vártok? Hirtelen nem tok neveket mondani. DC-nek meg maradhatna a csapatnál Gregg Will... Ő elég agresszív stílusú nem? 😊
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Ha a Lionshoz megy, ott egy nagyon jó QB-t kapott volna. Mégse tette, ami csak jelent valamit. Valószínűleg Locker sem lenne elveszett a ligában, ha négy meccsenként nem sérülne meg. De egyelőre az ő helyét még ne vegyük biztosnak. A velünk többször hírbe hozott Cutler ugyan biztos nem jön, de mások még bőven előtérbe kerülhetnek.Nandito
FA-ról nem hiszem, hogy jönne QB... legalább is nincs annyira jó QB a piacon akit érdemes lenne idehozni. Vick játékát én szerettem, de hát 33 éves, nem hiszem, hogy rá építenénk.pakesz
Arizonában Kurt Warner volt az irányítója, aki 37 évesen játszott SB döntőt. Ebből persze nem következik, hogy nálunk is veterán QB lesz, de amíg nincsenek konkrétumok, addig lehet ötletelni. 😊 A Lions topikban olvastam, hogy elvileg 3-4-es védelmet akar. Akármennyire nem használtuk idén, de ahhoz Wimbley jobb lehet. Na, már megint feltevésekbe bocsátkozom, be is fejezem. 😊

Sutianap: Fitzről már ne szedjük le a rozsdát, elég volt belőle egy év is. ne ijeszteges ilyen ötletekkel. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Ha a Lionshoz megy, ott egy nagyon jó QB-t kapott volna. Mégse tette, ami csak jelent valamit. Valószínűleg Locker sem lenne elveszett a ligában, ha négy meccsenként nem sérülne meg. De egyelőre az ő helyét még ne vegyük biztosnak. A velünk többször hírbe hozott Cutler ugyan biztos nem jön, de mások még bőven előtérbe kerülhetnek.Nandito
én inkább a Lions-hoz vártam, de úgynézki az öreg BUD tud intézkedni a túlvilágról is. Ami mellette szólt és úgylátzsik erősebb az, hogy (1)Dzsordzsai gyárek, az atlanta draftolta és a Vandy-nál kezdett na meg a (2)golf, valamint szerintem itt nagyobb a mozgástér a (3)cap-re és a Detroinál nagyon nagy a veszélye a totálösszeomlásnak. (4) hanemi Lokker még lehet Fitz-ről lesmirglizi a rozsdát :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Ha a Lionshoz megy, ott egy nagyon jó QB-t kapott volna. Mégse tette, ami csak jelent valamit. Valószínűleg Locker sem lenne elveszett a ligában, ha négy meccsenként nem sérülne meg. De egyelőre az ő helyét még ne vegyük biztosnak. A velünk többször hírbe hozott Cutler ugyan biztos nem jön, de mások még bőven előtérbe kerülhetnek.Nandito
FA-ról nem hiszem, hogy jönne QB... legalább is nincs annyira jó QB a piacon akit érdemes lenne idehozni. Vick játékát én szerettem, de hát 33 éves, nem hiszem, hogy rá építenénk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jó munkát és sok sikert Whisenhuntnak. Nem gondoltam volna, hogy Ő lesz a befutó, én még Greg Roman-nak örültem volna, bár Ő nem került szóba az HC keresés során.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.empty taxi
Ha a Lionshoz megy, ott egy nagyon jó QB-t kapott volna. Mégse tette, ami csak jelent valamit. Valószínűleg Locker sem lenne elveszett a ligában, ha négy meccsenként nem sérülne meg. De egyelőre az ő helyét még ne vegyük biztosnak. A velünk többször hírbe hozott Cutler ugyan biztos nem jön, de mások még bőven előtérbe kerülhetnek.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ez aztán a kellemes meglepetés! Igazából nem számoltam Whisenhunttal, mert nagyon úgy tűnt, hogy Detroitba megy. Jó munkát, sok sikert neki a Titansnél! 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Whiz abból a szempontból nem fit ide szvsz h ő csak akk volt eredményes ha kapott egy jó QB-t, kinevelni ő sose tudott. Persze ha talál maga mellé egy jó OC-t, akkor ez a gond áthidalható, vmint egy agresszív mentalitású DC kell ehhez a csapathoz, ezt az elmúlt idény megmutatta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Lagarrette Blount 166 yard, 4 TD... Párszor sírtunk már utána, hogy elengedtük... 😀pakesz
Nekem még van mezem, igaz, Tampás.. 😀Druid
A Tennessee messzeföldön híres játékos gazdálkodásának alap példája... 😊 Volt azért pár ilyen Blounton kívül is.
Emlékszem hogy örült Blount a csapatba kerülésének, volt egy video az NFL.com-on. Aztán két SP linebacker miatt kikerült a gyakorló csapatba, és a többi már ismert...egozo
Egyetemi éveiben is figyelgettem a srácot és már akkor is félelmetes volt. Tökéletes beleillene a Titansbe, de azért nem panaszkodhatunk. A CJ, Greene páros egész jó, ha megfelelő playeket hívnak rájuk plusz még ott van Battle is. Övé a jövő, jó kis játékos lehet belőle hamarosan csak adják meg neki a lehetőséget!gerrard88
Battle-é a jövő? 30 éves, nagyban nem fogunk már rá építeni. 😊pakesz
Oké már rájöttem elnéztem a korát egy pár évvel 😀😀 na mindegy akkor viszont lassan húzni kéne a drafton egy futót is!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remek húzás, főleg ha tényleg Butler lesz a DC.
Ha valaki keresne akkor elmentem pengét nyelni.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Rapoport szerint Whisenhunt lesz az új HC


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Bréking...Ken Whisenhunt a Titans HC-a lett.....(sajnos elment tőlünk, de amilyen munkát végzett, nem csoda)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀