Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Vannak közöttünk Seahawks drukkerek is, nekik remek estéjük lehetett. 😊 Rem egyszer mi is szurkolunk a Titansnak SB döntőben. Tényleg, van közöttünk olyan, aki a csapat egyetlen döntős szereplését nézte 2000-ben? Jó régóta kell fannak lenni ehhez, de ki tudja...

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Asszem nem volt még... Íme a teljes FA listánk:

Rusty Smith, QB
Jackie Battle, RB
Leon Washington, RB
Greg Jones, FB
Kenny Britt, WR
Marc Mariani, WR
Kevin Walter, WR
Damian Williams, WR
Mike Otto, OL
Kevin Matthews, OL
Chris Spencer, OL
Rob Turner, OL
Antonio Johnson, DT
Ropati Pitoitua, DT
Zac Diles, LB
Alterraun Verner, CB
Bernard Pollard, SNandito
Lehet másoltam már, de nem vagyok benne biztos, köszi! 😊 Verner-t és Pollard-ot írtuk leginkább fontosnak, de szerintem Antonio Johnson is jól játszott amikor Hill-t kellett helyettesítenie, megérne egy hosszabbítást.pakesz
Tényleg volt már, csak Whiz miatt elégé hátracsúszott. 😊 Velük én is hosszabbítanék, plusz Dwillel és Washingtonnal. Talán Ottó és Battle is szóba jöhetne, de mindkettő csak nagyon olcsón.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Asszem nem volt még... Íme a teljes FA listánk:

Rusty Smith, QB
Jackie Battle, RB
Leon Washington, RB
Greg Jones, FB
Kenny Britt, WR
Marc Mariani, WR
Kevin Walter, WR
Damian Williams, WR
Mike Otto, OL
Kevin Matthews, OL
Chris Spencer, OL
Rob Turner, OL
Antonio Johnson, DT
Ropati Pitoitua, DT
Zac Diles, LB
Alterraun Verner, CB
Bernard Pollard, SNandito
Lehet másoltam már, de nem vagyok benne biztos, köszi! 😊 Verner-t és Pollard-ot írtuk leginkább fontosnak, de szerintem Antonio Johnson is jól játszott amikor Hill-t kellett helyettesítenie, megérne egy hosszabbítást.pakesz
Így van! Én még Damian Williams-nek és Washington-nak vagy Mariani-nak is adnék szerződést!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Asszem nem volt még... Íme a teljes FA listánk:

Rusty Smith, QB
Jackie Battle, RB
Leon Washington, RB
Greg Jones, FB
Kenny Britt, WR
Marc Mariani, WR
Kevin Walter, WR
Damian Williams, WR
Mike Otto, OL
Kevin Matthews, OL
Chris Spencer, OL
Rob Turner, OL
Antonio Johnson, DT
Ropati Pitoitua, DT
Zac Diles, LB
Alterraun Verner, CB
Bernard Pollard, SNandito
Lehet másoltam már, de nem vagyok benne biztos, köszi! 😊 Verner-t és Pollard-ot írtuk leginkább fontosnak, de szerintem Antonio Johnson is jól játszott amikor Hill-t kellett helyettesítenie, megérne egy hosszabbítást.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Asszem nem volt még... Íme a teljes FA listánk:

Rusty Smith, QB
Jackie Battle, RB
Leon Washington, RB
Greg Jones, FB
Kenny Britt, WR
Marc Mariani, WR
Kevin Walter, WR
Damian Williams, WR
Mike Otto, OL
Kevin Matthews, OL
Chris Spencer, OL
Rob Turner, OL
Antonio Johnson, DT
Ropati Pitoitua, DT
Zac Diles, LB
Alterraun Verner, CB
Bernard Pollard, S

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tovább bővült a szakmai stáb. QB coachként John McNulty dolgozik majd, a Tampa csak elengedte. Az offensive line coach Bob Bostad lett, aki az elmúlt két évben szintén Tampában dolgozott. A deffensive line coachnek Giff Smitht nevezték ki, aki 2010-től 2012-ig Buffalóban tevékenykedett. Korábban meg Derrick Morgan edzője is volt.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elég jól alakul az edzői stáb, ezeket az alapokat le kell fektetni, hogy jó eredményeket érjünk el. Nem tudom, hogy Bruce Matthews maradt-e, mint OL coach, helyette is jöhetne valaki.

A rosterről annyit, hogy CJ-t még megtartanám, a QB kérdést nem tudom. 😀 Egy tackle mindenképpen kell, Stewart, már sajna nem hozza azt a formát, és elég sérülékeny, de ezt már írtam az előző szezon elején is, hogy a következő idényre kellene egy másik kezdő T. Mooney-ban én nem látok nagy fantáziát, amikor QJ játszott helyett, többet mutatott, mint Mooney, de FB-t csak tudunk hozni ha annyira szükséges. Verner-Pollard duóból én is azt látom, hogy az egyiket tudnánk megtartani, ha csak nem hozunk Polllard helyett egy hasonló kvalitású safety-t FA-ról.... már pedig olcsóbban nem hiszem, hogy fogunk, akkor Ő rá szavaznék. Igaz, hogy a CB poszt egy jó ideje elég gyenge volt, de idén nagy szezont futott Verner. Ettől függetlenül, Pollard játékmorálja nekem nagyon tetszik, Ő volt az aki minden meccsen 120%-al pörgött, és odatette magát, mindegy ki volt az ellenfél.(Néha túlságosan is---szabálytalanságok)

Cap space-el sem állunk rosszul, 8.ok vagyunk, szóval alakul ez, a lényeg, hogy GO TITANS! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Edzők megvannak, nézzük a játékos posztokat: (ebben is nagyon laikus vagyok, nézzétek el nekem)
A támadók:
QB :
Locker, Fitzpatrick,Rusty,Tyler
Üvegember + Fitz is jövőre utolsó évébe lép. Kell alternatíva QB posztra Jake sérülékenysége miatt. Nem megyünk fel Bridgewater / Manziel párosért, de egy QB húzást várok középső körökben.
RB:
Quinn Johnson : ok, van még 1 év a szerződéséből.
Greene, Battle, CJ : RB-t viszonylag könyebben találunk, én elengedném CJ-t. Már nem a régi önmaga szerintem.
TE:
Walker, Stevens, Thompson : nekem ok
WR:
Britt: takarodj !
Williams : resign kell
Wright, Hunter, Washinton: ok
OT:
Stewart már nem lesz olyan, mint lábtörése előtt volt, szerintem sajnos cut kellene. Byron-ból még nem láttunk eleget, ide is jöhet valaki
OG:
Warmack, Levitre, - OK
Ide is kell valaki.
C:
Schwenke - OK
Turner, Matthews - tartaléknak ok

Védőknél attól függ, hogy 3-4-ben kit hogyan akarnak használni, de röviden: kell értelmes DE és pass rusher OLB. Resign Pollard, Verner.Druid
Irányitó kell mindenképpen! Legalább a második körben. CJ miert ne volna még jó nem értem... A támadó és védőfalat erősíteni kell és a 3-4-hez kell még jó LB is! Egyetértek hogy a secondaryt is mélyíteni kéne szóval adott a feladat Whisenhuntéknak valóban izgalmas offseason elé nézünk!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
CJ szerintem kell, azért 1000 yard feletti futót nem minden bokorban lehet találni.
És végre - évek óta nem hoztunk - kellene egy igazán ütős corner. Verner szerintem jó, és McCourty is, de nem ennyi pénzért és nem első számúnak.
A többivel egyetértek.
Még annyi, hogy kickerként Bironas pénzét ezért a teljesítményért sokallom, remélem Mariani visszajön, mert ha nem, kell egy megbízható visszahordó is.egozo
CJ-nek nem biztos a helye, legalábbis a cikkek alapján ez jön le.

Visszahordónak Leon Washingtont megtarthatnánk.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Edzők megvannak, nézzük a játékos posztokat: (ebben is nagyon laikus vagyok, nézzétek el nekem)
A támadók:
QB :
Locker, Fitzpatrick,Rusty,Tyler
Üvegember + Fitz is jövőre utolsó évébe lép. Kell alternatíva QB posztra Jake sérülékenysége miatt. Nem megyünk fel Bridgewater / Manziel párosért, de egy QB húzást várok középső körökben.
RB:
Quinn Johnson : ok, van még 1 év a szerződéséből.
Greene, Battle, CJ : RB-t viszonylag könyebben találunk, én elengedném CJ-t. Már nem a régi önmaga szerintem.
TE:
Walker, Stevens, Thompson : nekem ok
WR:
Britt: takarodj !
Williams : resign kell
Wright, Hunter, Washinton: ok
OT:
Stewart már nem lesz olyan, mint lábtörése előtt volt, szerintem sajnos cut kellene. Byron-ból még nem láttunk eleget, ide is jöhet valaki
OG:
Warmack, Levitre, - OK
Ide is kell valaki.
C:
Schwenke - OK
Turner, Matthews - tartaléknak ok

Védőknél attól függ, hogy 3-4-ben kit hogyan akarnak használni, de röviden: kell értelmes DE és pass rusher OLB. Resign Pollard, Verner.Druid
Szerintem a QB helyzet lesz az egyik legizgalmasabb kérdés az offseasonban. Bízunk a jelenlegiekben (mert Locker beválik, vagy Tyler Wilsonról kiderül, hogy rejtett tehetség, aki nálunk életre kell), megpróbálunk egy veteránt idehozni (Vick, Schaub), megpróbálunk egy fiatalt idehozni (Cousins, Foles), draftolunk. Természetesen én is a draftról várok megoldást, Mettenberg, Boyd és Garoppoló is jó prospecktnek tűnik. Még annyit, hogy Lockerben látnék fantáziát, de ez a sérülékenység túl aggasztó. A sérülései előtt meg hiába játszik jól, ha utána elbizonytalanodik, és visszaesik.

A többihez csak kis kiegészítést tennék. Az RB-k közül kihagytad Mooneyt, aki jól megoldotta az FB posztot. Ha nem sérül meg, akkor Quinn Johnson nem biztos, hogy idén játszott volna nálunk. A WR sorból Prestont se felejtsük ki! Amikor lehetőséget kapott, akkor élt vele, és pont az a bajom, hogy méltatlanul kevés játékidő jutott neki. Kész szerencse, hogy nem vitték el, amikor többször is kitettük a keretből. Stingily az utolsó két meccsen kezdőként nem is volt rossz, de azért biztos, hogy ide hozni kell valakit. Passrusher 3-4-es OLB-nk van, Wimbley előttünk abban a rendszerben játszott, és nem is rosszul. Elvileg 3-4-es DE-nk is van, Ayers asszem tudna ott játszana. De erre azért nem vennék mérget. 😊 Pollard és Verner együttes megtartására kicsi az esély, szerintem mindkettő sok pénzt szeretne. Nekem mindegy, melyik marad, de az egyik legalább maradjon. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
CJ szerintem kell, azért 1000 yard feletti futót nem minden bokorban lehet találni.
És végre - évek óta nem hoztunk - kellene egy igazán ütős corner. Verner szerintem jó, és McCourty is, de nem ennyi pénzért és nem első számúnak.
A többivel egyetértek.
Még annyi, hogy kickerként Bironas pénzét ezért a teljesítményért sokallom, remélem Mariani visszajön, mert ha nem, kell egy megbízható visszahordó is.
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Edzők megvannak, nézzük a játékos posztokat: (ebben is nagyon laikus vagyok, nézzétek el nekem)
A támadók:
QB :
Locker, Fitzpatrick,Rusty,Tyler
Üvegember + Fitz is jövőre utolsó évébe lép. Kell alternatíva QB posztra Jake sérülékenysége miatt. Nem megyünk fel Bridgewater / Manziel párosért, de egy QB húzást várok középső körökben.
RB:
Quinn Johnson : ok, van még 1 év a szerződéséből.
Greene, Battle, CJ : RB-t viszonylag könyebben találunk, én elengedném CJ-t. Már nem a régi önmaga szerintem.
TE:
Walker, Stevens, Thompson : nekem ok
WR:
Britt: takarodj !
Williams : resign kell
Wright, Hunter, Washinton: ok
OT:
Stewart már nem lesz olyan, mint lábtörése előtt volt, szerintem sajnos cut kellene. Byron-ból még nem láttunk eleget, ide is jöhet valaki
OG:
Warmack, Levitre, - OK
Ide is kell valaki.
C:
Schwenke - OK
Turner, Matthews - tartaléknak ok

Védőknél attól függ, hogy 3-4-ben kit hogyan akarnak használni, de röviden: kell értelmes DE és pass rusher OLB. Resign Pollard, Verner.
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
DB coach: Sigismondo “Louie” Cioffi
18 év NFL edzői tapasztalat, tavaly DB edző a Browns-nál.
Edzősködése alatt CB Joe Hayden Pro Bowler lett 4 INT-el.
A Browns tavaly 8. legjobb passzvédekezést produkált a ligában, és harmadik legjobb lett a sikeres passzok átlaghosszának védekezésében. (Átlagban 6,15 yardos passzokat szedtek be.)

NEM mondom azt , hogy világmegváltás történt az edzőcserékkel.

Én most úgy érzem, hogy jó irányba indultunk el az edzőkkel, de hosszú az út.

Viszont örülök, mint majom a farkának, mert most végre látok pozitív változást, nem pedig az állóvizet kavargatjuk. (Végre mások a halak ; "Fish" ) 😀
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Lou Spanos-ról :

15 évig a steelersnél Lb coach, utána DC a UCLA-nél.
Whis még a Pittsburgh-i időkből ismeri.

Gyerekek, kezdek bizakodó lenni... 😀

Érdekesség:
Anthony Barr a UCLA-re mint TE/RB érkezett 2012-ben. Ott Lou lecsapott rá, átképezte LB-nek. Eredmény: kétszeres All-America cím, 23,5 sack, 41,5 tackle for loss. Ha Lou újra le akar rá csapni, akkor fel kell trade-elnünk, mert az előjelzések szerint a draft 4.-7. választottja. Mi a 11. helyen választunk.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mike Mularkey is csatlakozok a szakmai stábhoz. Ha jól értem TE edző lesz.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
de az OC nálam még kérdőjel. Jason Michaelnek ez nagy előrelépés a TE coach pozícióról, bár azért k íváncsi leszek, hogy Whisenhunt hány játékot fog majd hívni.Nandito
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000314683/article/tennessee-titans-hire-jason-michael-as-coordinator

"He is intelligent and a good communicator," Whisenhunt added. "He was responsible for presenting a couple of game-plan packages to our offense each week and he was impressive."

"Although Michael will direct daily meetings and oversee the offense, this is still Whisenhunt's scheme. The latter will retain play-calling duties."


Azaz eddig is segítette Whis munkáját összerakni és a játékosok felé ismertetni a game plan-eket. Ő fogja felügyelni és szervezni az offense-et és a napi támadó meetingeket, de Whis hívja meccs közben a játékokat.

Így tetszik egyelőre.Druid
Jól hangzik...😊
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
de az OC nálam még kérdőjel. Jason Michaelnek ez nagy előrelépés a TE coach pozícióról, bár azért k íváncsi leszek, hogy Whisenhunt hány játékot fog majd hívni.Nandito
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uxlq4kmgvllrinqnk2i4
Tennessee Titans hire Jason Michael as coordinator
The Tennessee Titans hired San Diego Chargers tight ends coach Jason Michael as offensive coordinator. Will Ken Whisenhunt retain play-calling duties in 2014?


"He is intelligent and a good communicator," Whisenhunt added. "He was responsible for presenting a couple of game-plan packages to our offense each week and he was impressive."

"Although Michael will direct daily meetings and oversee the offense, this is still Whisenhunt's scheme. The latter will retain play-calling duties."


Azaz eddig is segítette Whis munkáját összerakni és a játékosok felé ismertetni a game plan-eket. Ő fogja felügyelni és szervezni az offense-et és a napi támadó meetingeket, de Whis hívja meccs közben a játékokat.

Így tetszik egyelőre.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Lou Spanos az LB coach szerintem nagyon jól járunk vele. Összekapja az LB-et. Kicsit óckodok ettől a 3-4es átállástól, igaz még nem biztos. Ha viszont átállunk akkor nyilván kell egy jó LB edző, most már adott.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Kineveztük Ray Hortont DC-nek! 😊 Ezzel asszem senkinek sem lesz vitája, de az OC nálam még kérdőjel. Jason Michaelnek ez nagy előrelépés a TE coach pozícióról, bár azért k íváncsi leszek, hogy Whisenhunt hány játékot fog majd hívni.Nandito
Sok szerencsét nekik remélem ütős csapatot hoznak össze a következő szezonra!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kineveztük Ray Hortont DC-nek! 😊 Ezzel asszem senkinek sem lesz vitája, de az OC nálam még kérdőjel. Jason Michaelnek ez nagy előrelépés a TE coach pozícióról, bár azért k íváncsi leszek, hogy Whisenhunt hány játékot fog majd hívni.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hàt akkor ne legyen Loggains.
Érdekes, mert neten elég jó véleményeket találtam róla, állítólag Locker elég jól fejlődött a keze alatt, csak passzra épülő offense-t akart csinálni egy futásra "kitalált" csapatba.
Vagy én olvastam félre valamit.Bazzani
QB edzőnek nem lehet rossz, mert Locker tényleg fejlődött. De a játékhívásai többször nem jól működtek, vagyis érthetetlennek tűntek, és így van, a passzt helyezte előtérbe. Munchak nagyon bízott benne, és ragaszkodott volna is hozzá, ami az egyik oka lehetett az elküldésének.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Michael lett az OC.
Loggainsról amúgy mi volt a véleményetek? Nálunk járt OC interjún.Bazzani
Inkább ne... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hàt akkor ne legyen Loggains.
Érdekes, mert neten elég jó véleményeket találtam róla, állítólag Locker elég jól fejlődött a keze alatt, csak passzra épülő offense-t akart csinálni egy futásra "kitalált" csapatba.
Vagy én olvastam félre valamit.

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Jason Michael lett az OC-nk jöhet a DC kiválasztása! 😊
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Michael lett az OC.
Loggainsról amúgy mi volt a véleményetek? Nálunk járt OC interjún.Bazzani
Hát részvétem, ha őt választanák...