Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Meglepő húzások! Ha Cj-ért kapunk egy hátsó kört, akkor feltrédelünk irányítóért! 😊Hamilkar
És melyik csapat áll jól ennyire a cap space-el? Akinek RB is kell 😊 Kíváncsi leszek... erre azért nem vennék mérget.pakesz
A Sötét Nagyúr maga köré gyűjti a seregeit. Igaz Cortlandet elengedte! 😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Meglepő húzások! Ha Cj-ért kapunk egy hátsó kört, akkor feltrédelünk irányítóért! 😊Hamilkar
És melyik csapat áll jól ennyire a cap space-el? Akinek RB is kell 😊 Kíváncsi leszek... erre azért nem vennék mérget.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Meglepő húzások! Ha Cj-ért kapunk egy hátsó kört, akkor feltrédelünk irányítóért! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kivágtátok Bironas-t, $3.125M-t spóroltatok vele.peterbadbone
Na ez meglepett.... én arra vártam, hogy Kern-t rúgjuk ki. Akkor első kör kicker? 😀

További sok sikert neki, nem felejtjük el azért amit itt alkotott. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kivágtátok Bironas-t, $3.125M-t spóroltatok vele.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Antonio Johnsonnal is hosszabbítottunk. Tavaly elég jól játszott, valamint 3-4-ben is jó, így viszont elég sokan vannak DT-ben. Szerintetek Sammie Lee Hill kell nekünk? Engem nem győzött meg, és túl sok dm sem lenne utána....Nandito
Jól helyettesítette Johnson , Hill-t nem véletlen a hosszabbítás, jó döntés. (GM játékban én is hosszabbítotam vele 😛 ) Én nem bánnám ha maradna , bár arra számítottam, hogy már nem hosszabbítjuk meg Johnson szerződését. Szerintem maradjon, így elég mély lesz a DT poszt. Martin,Klug jó lesz ez. Bár ha 3-4re térünk át, így már lehet felesleges lesz.... nem baj maradjon, majd a végső rostert meglátjuk

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Antonio Johnsonnal is hosszabbítottunk. Tavaly elég jól játszott, valamint 3-4-ben is jó, így viszont elég sokan vannak DT-ben. Szerintetek Sammie Lee Hill kell nekünk? Engem nem győzött meg, és túl sok dm sem lenne utána....Nandito
Rengeteg opció van most már Sammy szerintem is felesleges lesz és valóban nem volt valami meggyőző tavaly...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Antonio Johnsonnal is hosszabbítottunk. Tavaly elég jól játszott, valamint 3-4-ben is jó, így viszont elég sokan vannak DT-ben. Szerintetek Sammie Lee Hill kell nekünk? Engem nem győzött meg, és túl sok dm sem lenne utána....

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én meg hívom és hívom... foglalt 😀 Biztosan Amie Wells-el volt elfoglalva. 😛 😀

 www.titansonline.com/media-center/videos/Bernard-Pollard-Calls-Season-Ticket-Members/6b4ed520-dc5b-4bda-9ada-9a90e433b11c

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
kicsit OFF: van egy eladó új, Original NFL Reebok Tennessee Titans kabátom. Mérete Amerikai L-es. Ha valakit érdekel, vagy kellenek képek, akkor írjon PM-et
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Először a Ramsnél, most a Pats-nél próbálkozik. Lehet mind a két csapat ezt gondolja rólunk : Ezek a szemetek kicsinálták Kenny-t 😀 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000334395/article/kenny-britt-will-visit-new-england-patriots-on-sundaypakesz
A TD magazin is úgy ír róla "...azt hiszi magáról, hogy ő a világ legjobb elkapója..." . Szerintem tisztában vannak vele, hogy problémás a srác, nemhiába nem vették fel a Ramsbe, Fish ismeri a képességeit...😀😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Először a Ramsnél, most a Pats-nél próbálkozik. Lehet mind a két csapat ezt gondolja rólunk : Ezek a szemetek kicsinálták Kenny-t 😀 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zcfgmuraxl30i6aklyt7
Kenny Britt will visit New England Patriots on Sunday
The market is starting to heat up for embattled wide receiver Kenny Britt. The former first-round draft pick is set to visit the New England Patriots on Sunday, per Ian Rapoport.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A MCM-en nincsenek elájulva ettől az igazolástól sem. A PFF-ről ezt idézték: "Wesley Woodyard is a pretty good coverage LB, but is lightweight and struggles vs the run. Benched by DEN last year because of it." Ettől persze legyen jó nálunk, sok sikert neki. De kicsit olyan, mintha egyelőre csak rostert foltozgatnánk, semmi nagy fogás. Persze alapvetően nem rossz a keretünk, csak kicsit furcsa ez az egész.

Pakesz, amúgy lehet igazad lesz. Oher járt nálunk látogatóba.Nandito
Jaja írtam neked, hogy én megpróbálnám elhozni, Oher-t. Bár lehet sokat kér, de T mindenképpen kell. McCluster dolgot nem értem amúgy a többi emészthető.pakesz
És el is hoztuk Oher-t egy laza 20 millás szerződéssel! Szerintem eddig mindenképpen ez a legnagyobb fogásunk! 😉gerrard88
Akkor bejött a sztori. 😊 Az OL rendben, még egy töltelék ember kell ide majd később. Elég aktívak vagyunk, ennyire nem gondoltam. A paycut jó lenne CJ-nél. Elég nagy dead money lenne ha kivágnánk, csak úgy mint Wimbley-nél, szóval nem fogjuk elküldeni egyiket sem.

 www.titansonline.com/assets/images/imported/TEN/photos/Article_Images/2014/03-March/0314Oher300.jpg

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A MCM-en nincsenek elájulva ettől az igazolástól sem. A PFF-ről ezt idézték: "Wesley Woodyard is a pretty good coverage LB, but is lightweight and struggles vs the run. Benched by DEN last year because of it." Ettől persze legyen jó nálunk, sok sikert neki. De kicsit olyan, mintha egyelőre csak rostert foltozgatnánk, semmi nagy fogás. Persze alapvetően nem rossz a keretünk, csak kicsit furcsa ez az egész.

Pakesz, amúgy lehet igazad lesz. Oher járt nálunk látogatóba.Nandito
Jaja írtam neked, hogy én megpróbálnám elhozni, Oher-t. Bár lehet sokat kér, de T mindenképpen kell. McCluster dolgot nem értem amúgy a többi emészthető.pakesz
És el is hoztuk Oher-t egy laza 20 millás szerződéssel! Szerintem eddig mindenképpen ez a legnagyobb fogásunk! 😉
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 2 ó
Titans sign Michael Oher to four-year, $20 million contract, $9.5 million guaranteed, according to a league source
Akár jól is kijöhettek a szerződtetésével.A tehetsége megvan,RT-nek és a környezet változás ösztönzően hathat rá.
Sok volt a fegyelmezetlensége,a hibája ,figyelem kihagyása,ami változhat az új kihívásokkal,környezettel.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Michael Oher is a fedélzeten. Schefter szerint 4 év, 20 millió körüli szerződést kapott Nashvilleben.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A MCM-en nincsenek elájulva ettől az igazolástól sem. A PFF-ről ezt idézték: "Wesley Woodyard is a pretty good coverage LB, but is lightweight and struggles vs the run. Benched by DEN last year because of it." Ettől persze legyen jó nálunk, sok sikert neki. De kicsit olyan, mintha egyelőre csak rostert foltozgatnánk, semmi nagy fogás. Persze alapvetően nem rossz a keretünk, csak kicsit furcsa ez az egész.

Pakesz, amúgy lehet igazad lesz. Oher járt nálunk látogatóba.Nandito
Jaja írtam neked, hogy én megpróbálnám elhozni, Oher-t. Bár lehet sokat kér, de T mindenképpen kell. McCluster dolgot nem értem amúgy a többi emészthető.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A MCM-en nincsenek elájulva ettől az igazolástól sem. A PFF-ről ezt idézték: "Wesley Woodyard is a pretty good coverage LB, but is lightweight and struggles vs the run. Benched by DEN last year because of it." Ettől persze legyen jó nálunk, sok sikert neki. De kicsit olyan, mintha egyelőre csak rostert foltozgatnánk, semmi nagy fogás. Persze alapvetően nem rossz a keretünk, csak kicsit furcsa ez az egész.

Pakesz, amúgy lehet igazad lesz. Oher járt nálunk látogatóba.

Music City Miracle
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Woody titán lett.

Mike Klis ‏@MikeKlis 29m
Wesley Woodyard will get four years, $16 million with Tennessee Titans. He'll get $7.5 million in first 2 years. He'll play middle.

 www.milehighreport.com/2014/3/14/5508472/titans-sign-wesley-woodyard

Egyik kedvencem volt. Sok sikert itt!!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Jézussal volt egy évet, ő már tudja kábé mit hogyan, Lokerral majd neki esnek a pléjbúknak azt lássák, hogy megyen, épphogy nemfog QBt nézelődni idén, a biztonságér hozta a csereembert, Jake-nak van egy éve, hogy alkosson.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Fitz kapitány ugyanennyiért volt itt? Én nem csodálkozom, Wiz hozza szépen a saját plajáit, ugye ő foglakozott vele Dondiegoban, másodvonalba mindig ez van edzőváltásnál.sutianap
Fitznek 4 millió járna idénre, szóval árban megegyeznek. Amúgy nem is az a baj, hogy hozza a saját emberét, hanem hogy ugyanannyiba kerül, és még pályát is alig látott. Valószínűleg Lockerral megyünk neki az idénynek, aztán ha ő meg hozza a szokásos sérülését pár meccs után, akkor vagy Whitehurst, vagy Tyler Wilson fog irányítani. Ajjaj... Hacsak nincs egy QB draft opció is talonban.

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Márminthogy a cserebogarak meg rösztlitöltelékek edzőbá kedvencei


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Fitz kapitány ugyanennyiért volt itt? Én nem csodálkozom, Wiz hozza szépen a saját plajáit, ugye ő foglakozott vele Dondiegoban, másodvonalba mindig ez van edzőváltásnál.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt hittem, hogy tévedés, de nem az. Whitehurstnak 2 évre 8 misit fizetünk. Ez komoly? Négy milliós csere QB? o_o Woods igazolását leszámítva eddig tök értelmetlen dolgokat csinálunk a piacon.

Talán CJ-t mégis megtartjuk, már körvonalazódik egy paycut lehetősége. Woodley nem jön, a Raidersbe írt alá. Bár továbbra is azt mondom, 3-4-es OLB-nk van Wimbley személyében. Ott talán még jobb is lenne, mint 4-3-as DE-ben. Plusz elég nagy DM lenne utánna, idén annyira nem éri meg kirakni.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jött Charlie Whitehurst
The Titans have agreed to a 2-year deal with QB Charlie Whitehurst. Worth up to $8M (Jim Wyatt)
Egyes csere QBk baromira jól eléldegélnek abból, hogy csere QBk...iktriad
De legalább Fitznek pápá lesz. 😊

Music City Miracle