Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
egyszer kénytelen leszek rendesen beleásni magam ezekbe a szerződéses-elküldéses dolgokba, hogy CJ-nek miért érte meg 8-ért két évre aláírni a Jets-hez, és nálunk mennyiért maradt volna...

mindenesetre legalább ez is tiszta helyzet.

jöhetne már a draft.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
CJ a Jets-ben... berúgva is fura 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Urak! Lenne itt egy kihívás
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/houston_texans?oldal=0#1052423sutianap
Gondoltam, hogy nem szólok bele, de csak nem bírtam ki. Fitzben bízni, na ez nagy szakértelemre vall.

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Urak! Lenne itt egy kihívás
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Houston Texans - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon menetrend

vs Packers
at Saints
at Falcons
vs Vikings.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Craig Stevens is belement a paycutba, az idei fizetéséből 1,8 milliót engedett el. Így már 25 milliós helyünk van a sapka alatt.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
WImbley belement a paycutba, 6 milla helyett a felét kapja. 3 évre 9milla. Remélem az új rendszerben feltámad!Duff
Helyes! Ezek szerint még töltögetnénk a rostert, na meg kell még hely a capban a draft utánra is.pakesz
Jó döntés, ezzel duplán jól jártunk. A 3-4 inkább az ő rendszere, szóval a tavalyi teljesítményénél csak jobbat nyújthat, plusz a cap space is nőtt.

Amúgy nemcsak a draftra, hanem Caseyre is kell a pénz. Ha marad, az nagyon sokba fog kerülni.Nandito
WImbley belement a paycutba, 6 milla helyett a felét kapja. 3 évre 9milla. Remélem az új rendszerben feltámad!Duff
Helyes! Ezek szerint még töltögetnénk a rostert, na meg kell még hely a capban a draft utánra is.pakesz
Jó döntés, ezzel duplán jól jártunk. A 3-4 inkább az ő rendszere, szóval a tavalyi teljesítményénél csak jobbat nyújthat, plusz a cap space is nőtt.

Amúgy nemcsak a draftra, hanem Caseyre is kell a pénz. Ha marad, az nagyon sokba fog kerülni.Nandito
Igazi sportember, vagy hülye. Remélem előbbi, mert majdnem 6 millás deadmoneyja volt ez évre. Jelentősen estek a piaci árai a pozíciójának, lehet nem voltak kérői sem. Várjuk meg a pontos tervezetet, de én is örülök neki. Ő még simán lehet brutál!
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
1 11 Tennessee Titans Tennessee Titans Teddy Bridgewater, QB (Louisville)
2 10 Tennessee Titans Tre Mason, RB (Auburn)
4 12 Tennessee Titans Daniel McCullers, NT (Tennessee)
5 11 Tennessee Titans Prince Shembo, OLB (Notre Dame)
6 10 Tennessee Titans Preston Brown, ILB (Louisville)
7 13 Tennessee Titans Brandon Linder, OG (Miami)

Szurkolói mock draft. Nekem tetszik. Ha Wimleyt elengedjük, akkor szerintem Tony Spancer fog jönni, meg valami veterán corner, ha marad még.Hamilkar
Én azért nem lennék biztos ebben a feltrade-ben. Egy corner meg mindenképpen kellene! Veterán? Asante Samuel, 33 éves 😀 Egy évet lehet kibírna jó formában. Én azért inkább draftról húznék, mert a cornerek nagy részét már behúzták szerintem FA-ról.pakesz
Milyen feltrade? Állítólag 2 jó corner van a drafton. Abból is egy valószínű kimegy 11-re, arra meg felesleges ellőni az első két kört. Amúgy meg nem is kell majd corner, mert olyan passrush lesz, hogy nem fognak tudni passzolni az ellenfelek. 😀Hamilkar
Bocsánat, nem figyeltem, hogy Teddy-t 11-ként húznánk ki szerinted. 😀 Azt hittem feltrade. Szerintem meg hamarabb kiválasztják, nem csúszik addig.pakesz
Nem én draftoltam titánként, csak megtetszett a Teddy-s húzás. Korábban írtam, hogy feltrade irányítóért, de egyre kevésbé valószínű. Kevés a pickkünk és nem tudtunk senkit kiárulni.
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Milyen feltrade? Állítólag 2 jó corner van a drafton. Abból is egy valószínű kimegy 11-re, arra meg felesleges ellőni az első két körtHamilkar
szerintem olyan 10 lesz kezdőHöri
Neked elhiszem! Akkor meg pont az a harmadik kör fog nagyon hiányozni.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
WImbley belement a paycutba, 6 milla helyett a felét kapja. 3 évre 9milla. Remélem az új rendszerben feltámad!Duff
Helyes! Ezek szerint még töltögetnénk a rostert, na meg kell még hely a capban a draft utánra is.pakesz
Jó döntés, ezzel duplán jól jártunk. A 3-4 inkább az ő rendszere, szóval a tavalyi teljesítményénél csak jobbat nyújthat, plusz a cap space is nőtt.

Amúgy nemcsak a draftra, hanem Caseyre is kell a pénz. Ha marad, az nagyon sokba fog kerülni.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
WImbley belement a paycutba, 6 milla helyett a felét kapja. 3 évre 9milla. Remélem az új rendszerben feltámad!Duff
Helyes! Ezek szerint még töltögetnénk a rostert, na meg kell még hely a capban a draft utánra is.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
WImbley belement a paycutba, 6 milla helyett a felét kapja. 3 évre 9milla. Remélem az új rendszerben feltámad!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Volt választása, de paycutba nem ment bele. Amúgy évről évre gyengébb a teljesítménye, ezért 10 milliót se idén, se jövőre nem ér meg. (A 2016-os 7 milliója már nem is olyan sok.) Ez nem öröm kérdése, ezek tények. A DM sem lesz jelentős, csak 4 millió. A drafton meg simán lehet 1000 yardos futót találni. (Greene az utolsó két Jets-es idényében megfutotta az 1000 yardot, de ezt csak zárójelben írom le, mert ezt is örömködésnek veszik. Aztán pedig biztos nem kapott 10 miliiós fizetést.)Nandito
Egy baj van, aki ebből a csapatból valamilyen formában kitűnik az nem soká marad itt. Úgy látom a Titans színe a jövőben a szürke lesz, nem a kék...vagy inkább marad, mert már az előző két szezonban is csak ezt láttam. Akármi is a trend, ez egy futó, keményen védekező csapat volt, és annak is kellene maradnia, ezért szerettük meg, és ez már sehol sincs. Hiába a folyamatos elkapó draftok, a passzban sehol nem vagyunk, aztán Locker mégis itt vegetál már harmadik éve, érdekes ez senkinek nem szúr szemet. Ha már az ár-érték arányon megy a tarccsparti, szerintem ő nem hogy 2, de egy felet sem érne meg idén, és ez csak egy példa volt...egozo
Lokker keres hárommiskát, és valszeg ez az utolsó esélye, Wiz alátolja amit lehet, ha nem meg repülhet ő is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Volt választása, de paycutba nem ment bele. Amúgy évről évre gyengébb a teljesítménye, ezért 10 milliót se idén, se jövőre nem ér meg. (A 2016-os 7 milliója már nem is olyan sok.) Ez nem öröm kérdése, ezek tények. A DM sem lesz jelentős, csak 4 millió. A drafton meg simán lehet 1000 yardos futót találni. (Greene az utolsó két Jets-es idényében megfutotta az 1000 yardot, de ezt csak zárójelben írom le, mert ezt is örömködésnek veszik. Aztán pedig biztos nem kapott 10 miliiós fizetést.)Nandito
Egy baj van, aki ebből a csapatból valamilyen formában kitűnik az nem soká marad itt. Úgy látom a Titans színe a jövőben a szürke lesz, nem a kék...vagy inkább marad, mert már az előző két szezonban is csak ezt láttam. Akármi is a trend, ez egy futó, keményen védekező csapat volt, és annak is kellene maradnia, ezért szerettük meg, és ez már sehol sincs. Hiába a folyamatos elkapó draftok, a passzban sehol nem vagyunk, aztán Locker mégis itt vegetál már harmadik éve, érdekes ez senkinek nem szúr szemet. Ha már az ár-érték arányon megy a tarccsparti, szerintem ő nem hogy 2, de egy felet sem érne meg idén, és ez csak egy példa volt...egozo
Mi köze van Lockernek a CJ témához? Szerintem semmi. Arról beszélgettünk, hogy CJ megér-e nekünk 10 milliót idén, vagy jövőre, erre pedig nem annak kéne lennie a válasznak, hogy ki mennyit ér a csapatban. Jó, de mindegy is, hagyjuk a témát.

Visszatérve Lockerhez: már mindenki belátta itt, hogy az nem fog működni, hogy négy meccset játszik, aztán megsérül. Azt is leírtuk már szinte mindannyian, hogy a draftról hozni kell egy QB-t. (Légy szíves olvas vissza, ha nekem nem hiszel.) Ezen felül mit kellene tenni? Verjük a tamtamot, hogy valaki rakja már ki a csapatból?

Abban is biztos vagyok, hogy Whiz nem Lockerra alapoz. A mock játékos Bridgewater húzást simán el tudom képzelni, mert ha halványan is, de van esély, hogy a gyenge pro day-je, meg a rosszul sikerült nyilatkozatai után esik a draft listán. Ha mégis viszik top 10-ben, akkor is lehet majd olyan QB-kat találni a hátsó körökben, akik megérnek egy próbát.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
1 11 Tennessee Titans Tennessee Titans Teddy Bridgewater, QB (Louisville)
2 10 Tennessee Titans Tre Mason, RB (Auburn)
4 12 Tennessee Titans Daniel McCullers, NT (Tennessee)
5 11 Tennessee Titans Prince Shembo, OLB (Notre Dame)
6 10 Tennessee Titans Preston Brown, ILB (Louisville)
7 13 Tennessee Titans Brandon Linder, OG (Miami)

Szurkolói mock draft. Nekem tetszik. Ha Wimleyt elengedjük, akkor szerintem Tony Spancer fog jönni, meg valami veterán corner, ha marad még.Hamilkar
Én azért nem lennék biztos ebben a feltrade-ben. Egy corner meg mindenképpen kellene! Veterán? Asante Samuel, 33 éves 😀 Egy évet lehet kibírna jó formában. Én azért inkább draftról húznék, mert a cornerek nagy részét már behúzták szerintem FA-ról.pakesz
Milyen feltrade? Állítólag 2 jó corner van a drafton. Abból is egy valószínű kimegy 11-re, arra meg felesleges ellőni az első két kört. Amúgy meg nem is kell majd corner, mert olyan passrush lesz, hogy nem fognak tudni passzolni az ellenfelek. 😀Hamilkar
Bocsánat, nem figyeltem, hogy Teddy-t 11-ként húznánk ki szerinted. 😀 Azt hittem feltrade. Szerintem meg hamarabb kiválasztják, nem csúszik addig.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Volt választása, de paycutba nem ment bele. Amúgy évről évre gyengébb a teljesítménye, ezért 10 milliót se idén, se jövőre nem ér meg. (A 2016-os 7 milliója már nem is olyan sok.) Ez nem öröm kérdése, ezek tények. A DM sem lesz jelentős, csak 4 millió. A drafton meg simán lehet 1000 yardos futót találni. (Greene az utolsó két Jets-es idényében megfutotta az 1000 yardot, de ezt csak zárójelben írom le, mert ezt is örömködésnek veszik. Aztán pedig biztos nem kapott 10 miliiós fizetést.)Nandito
Egy baj van, aki ebből a csapatból valamilyen formában kitűnik az nem soká marad itt. Úgy látom a Titans színe a jövőben a szürke lesz, nem a kék...vagy inkább marad, mert már az előző két szezonban is csak ezt láttam. Akármi is a trend, ez egy futó, keményen védekező csapat volt, és annak is kellene maradnia, ezért szerettük meg, és ez már sehol sincs. Hiába a folyamatos elkapó draftok, a passzban sehol nem vagyunk, aztán Locker mégis itt vegetál már harmadik éve, érdekes ez senkinek nem szúr szemet. Ha már az ár-érték arányon megy a tarccsparti, szerintem ő nem hogy 2, de egy felet sem érne meg idén, és ez csak egy példa volt...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Milyen feltrade? Állítólag 2 jó corner van a drafton. Abból is egy valószínű kimegy 11-re, arra meg felesleges ellőni az első két körtHamilkar
szerintem olyan 10 lesz kezdő

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sajnálom, hogy CJ elment! Sok sikert neki a jövőben! Ha Tre Masont be tudnánk húzni a drafton, ami nem valószínű, akkor lehet még jól is jönnénk ki az RB need-ből! 😊
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
1 11 Tennessee Titans Tennessee Titans Teddy Bridgewater, QB (Louisville)
2 10 Tennessee Titans Tre Mason, RB (Auburn)
4 12 Tennessee Titans Daniel McCullers, NT (Tennessee)
5 11 Tennessee Titans Prince Shembo, OLB (Notre Dame)
6 10 Tennessee Titans Preston Brown, ILB (Louisville)
7 13 Tennessee Titans Brandon Linder, OG (Miami)

Szurkolói mock draft. Nekem tetszik. Ha Wimleyt elengedjük, akkor szerintem Tony Spancer fog jönni, meg valami veterán corner, ha marad még.Hamilkar
Én azért nem lennék biztos ebben a feltrade-ben. Egy corner meg mindenképpen kellene! Veterán? Asante Samuel, 33 éves 😀 Egy évet lehet kibírna jó formában. Én azért inkább draftról húznék, mert a cornerek nagy részét már behúzták szerintem FA-ról.pakesz
Milyen feltrade? Állítólag 2 jó corner van a drafton. Abból is egy valószínű kimegy 11-re, arra meg felesleges ellőni az első két kört. Amúgy meg nem is kell majd corner, mert olyan passrush lesz, hogy nem fognak tudni passzolni az ellenfelek. 😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
1 11 Tennessee Titans Tennessee Titans Teddy Bridgewater, QB (Louisville)
2 10 Tennessee Titans Tre Mason, RB (Auburn)
4 12 Tennessee Titans Daniel McCullers, NT (Tennessee)
5 11 Tennessee Titans Prince Shembo, OLB (Notre Dame)
6 10 Tennessee Titans Preston Brown, ILB (Louisville)
7 13 Tennessee Titans Brandon Linder, OG (Miami)

Szurkolói mock draft. Nekem tetszik. Ha Wimleyt elengedjük, akkor szerintem Tony Spancer fog jönni, meg valami veterán corner, ha marad még.Hamilkar
Én azért nem lennék biztos ebben a feltrade-ben. Egy corner meg mindenképpen kellene! Veterán? Asante Samuel, 33 éves 😀 Egy évet lehet kibírna jó formában. Én azért inkább draftról húznék, mert a cornerek nagy részét már behúzták szerintem FA-ról.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
1 11 Tennessee Titans Tennessee Titans Teddy Bridgewater, QB (Louisville)
2 10 Tennessee Titans Tre Mason, RB (Auburn)
4 12 Tennessee Titans Daniel McCullers, NT (Tennessee)
5 11 Tennessee Titans Prince Shembo, OLB (Notre Dame)
6 10 Tennessee Titans Preston Brown, ILB (Louisville)
7 13 Tennessee Titans Brandon Linder, OG (Miami)

Szurkolói mock draft. Nekem tetszik. Ha Wimleyt elengedjük, akkor szerintem Tony Spancer fog jönni, meg valami veterán corner, ha marad még.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nekem azért nagyon fog hiányozni és sajnálom, hogy nem találtak megoldást - elfogadva, hogy ennyi pénzt nem ért mostanság a teljesítménye.
De azért bármikor megkapta a labdát, abban benne volt valami váratlan, valami különleges és nem véletlen, hogy az egy szezonban futott 80+-os TD rekordját nem fogják egyhamar megdönteni...
De hát ez egy ilyen játék is, szóval legalább történik vmi a holtszezonban is.

melós draft lesz.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Egyiket sem sajnálom,igaz egyiktől sem...
Aki képes bejutni az a szakmájában egy magas szinvonalat hoz amiért jár az elismerés

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Lassan egy punter tobbet keres..pedig ők tovább is birjàk mint az RB-kJanek
Egyrészt kapnak komoly bónuszokat, és ezen a poszton lehet termelni. Másrészt egy elit HB reklámokból annyit keres, amennyit nem szégyell. Egy punter kevésbé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
További sok sikert Neki! Köszönjük a sok futott yardot és TD-et 😉

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Statement-on-Chris-Johnson/60353664-348f-4d37-aebe-ed11e28ed6e7pakesz
Így van, további sok sikert neki! A 2000-es szezonja örökre emlékezetes marad.

Közben Wimbley is megkapta a paycutot. Ha nem megy bele, akkor valószínűleg neki is mennie kell.

Music City Miracle