Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
@Höri, ne lepődj meg, ha feldúlt titans és iráni szurkolói tömegek indulnak feléd fáklyákkal és kiegyenesített kaszákkal. Óriási viták alakultak ki, hogy ez a kijelentés az iráni aranylábúaknak, vagy a honi TT-fanoknak megalázóbb-e, de úgy áll, hogy az ostor rajtad csattan... :S

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Höri eléggé "pikkel" ránk. Ez a VB-s összeállítás, Irán-Titans.... még hagyján, de ez:" A legesélyesebb csapat rá, hogy egyik meccsüket sem fogod megnézni." Tény, hogy Irán nem egy közönség kedvenc, de ne hasonlítsuk már ilyen szempontból a Titanshez. Vannak csapatok ahol jól eltalálta, de szerintem inkább maradjon a amerikai focinál, ahhoz ért inkább....pakesz
amennyiben Mettenberger pályára lép, én biztos minden meccseteket nézni fogom 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Így legalább kisebb a nyomás a srácokon ha leírják őket. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Hörinek nagy csalódás lesz az év a titáni várakozásokkal szemben.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Höri eléggé "pikkel" ránk. Ez a VB-s összeállítás, Irán-Titans.... még hagyján, de ez:" A legesélyesebb csapat rá, hogy egyik meccsüket sem fogod megnézni." Tény, hogy Irán nem egy közönség kedvenc, de ne hasonlítsuk már ilyen szempontból a Titanshez. Vannak csapatok ahol jól eltalálta, de szerintem inkább maradjon a amerikai focinál, ahhoz ért inkább....pakesz
A sporttv-n levő szakkommentátorok közül őt szeretem a legjobban, sőt a többieket már elég nehezen tudom elviselni. Talán azért, mert a "lazaságuk" az intelligencia rovására megy. Szaktudással és egyéb információkkal sokkal élvezetesebbé teszi a meccset. A focis cikk poén volt, azonban nemcsak idehaza, de az amcsi portálokon is egyre jobban lesajnálnak minket. Ez természetesen nekem, mint egyszerű szurkolónak fáj. 😊 Néhány észrevétel csak, hogy kiírjam magamból. Középszerűek voltunk az elmúlt években. Ez tény. Ha csak a győzelmi mutatókat nézzük, akkor még Munchak is össze tudott rakni egy ilyen semmilyen csapatot. Fischerről is az volt az általános vélemény, hogy képes erre. Én utána léptem volna meg a nagytakarítást, de Bud nyugodjon szeretett volna egy SB-t vagy playoffot legalább. Tavaly óta elment CJ, aki míg nálunk volt sokat volt ekézve, de hogy elment azt mondják nincs futónk. Nincs irányítónk sem, bár előző éven Fitz-el még aránylag rendben voltunk - mondták. A védelem GW-vel sokat fejlődött úgy 6-8 meccsig, utána semmi. Most azt mondják Verner elment (akit év elején még el akartunk küldeni, valaki már írta, hogy ez volt az egyetlen kiemelkedő éve) Woodyard meg Phiollips az semmi. Oher egy nagy szar, csak SB-t nyert és a Ravens tele volt védő meg támadó fal szerződéshosszabbítással. Rendben lehet, hogy hiba volt. A draft vacak. Sankey nem elit, Lewan T felesleges, Huff, Jones, Williamson szürke, Rettenberger pedig sérült volt és az is marad. Szóval értem én, csak azt nem értem, hogy jött egy elismert főedző egy védekező guru, akkor mért gondolják sokan, hogy olyan szarok leszünk. Nekem ez logikátlan. Remélem a Kansas útját járjuk az éven, akiket tavaly mindenki lesajnált egy jó szezon után meg már-már elit lett a játékosállományuk (a távozók ellenére is) és biztos PO résztvevők. Szerintem ez az elmúlt szürke évek következménye, hogy sokan így látják. Nincs más hátra, mint hogy a fiúk kiharcolják a győzelmeket, és a respekt is nagyobb lehet. Ámen!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Höri eléggé "pikkel" ránk. Ez a VB-s összeállítás, Irán-Titans.... még hagyján, de ez:" A legesélyesebb csapat rá, hogy egyik meccsüket sem fogod megnézni." Tény, hogy Irán nem egy közönség kedvenc, de ne hasonlítsuk már ilyen szempontból a Titanshez. Vannak csapatok ahol jól eltalálta, de szerintem inkább maradjon a amerikai focinál, ahhoz ért inkább....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Charlie Whitehurst mostantól 12-esben fog játszani, ugyanis a 6-os mezért vívott szkandert elbukta egy punterrel szemben.
😀 😀 😀 😀MarioAna
Akkor valószínűleg európai fociban a szabadrúgásoknál pedig Whitehurst lenne jobb. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na ki az első? 😀
https://bowl.hu/images/cache/uploads/796a156c0850971582cdd6b957b67709.jpg
2015 NFL Mock Draft | Bowl.hu
Sose lehet elég korán kezdeni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
OTA:

 www.titansonline.com/media-center/photo-gallery/Titans-Open-2014-OTA-Practices/d6cef505-66eb-4c6b-b8d2-fc0955f35a9b#93d31b0c-d06f-4c7a-92ca-8db64d9ed6dc

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/b4lqfvzgzevtv3yt074c
Projected 2014 starters: Tennessee Titans
Bishop Sankey is the offseason favorite to emerge out of Tennessee's three-headed backfield. Chris Wesseling writes the rookie needs to be one of a handful of young Titans to graduate to a Pro Bowl level.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Off, és még korai is, de inkább időben, mint később. Aki esetleg szeretne egy ilyen, elsősorban AFC South fanok számára indított fantasy játékban részt venni, az jelezze a linkelt topicban. (Részletek, megbeszélés, csatlakozás részletei ott.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Szerződést kapott :
RB Waymon James,
WR Julian Horton,
OL Viondy Merisma,
CB Winston Wright
LB David Gilbert

Elengedve :
FB Quinn Johnson 😕
CB George Baker
LB Jamal Merrell
WR Eric Ward (sérült)Druid
Annyit nem értek, hogy mit kezdünk ennyi futóval? Oké, hogy egy kettő alkalmazható másra is, de akkor is sokan vannak...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerződést kapott :
RB Waymon James,
WR Julian Horton,
OL Viondy Merisma,
CB Winston Wright
LB David Gilbert

Elengedve :
FB Quinn Johnson 😕
CB George Baker
LB Jamal Merrell
WR Eric Ward (sérült)Druid
Várható volt, hogy Quinn Johnson sem marad. Mooney jól helyettesítette, amíg meg nem sérült, plusz Steven is inkább FB-t játszik már, mint TE-t.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Szerződést kapott :
RB Waymon James,
WR Julian Horton,
OL Viondy Merisma,
CB Winston Wright
LB David Gilbert

Elengedve :
FB Quinn Johnson 😕
CB George Baker
LB Jamal Merrell
WR Eric Ward (sérült)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
DQ Jones-t nagyon irigylem tőletek, szerettem volna ha hozzánk kerül, nagy steal lehet. Sok sikert neki itt!
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Rookie minicamp-ről :

Mettenberger még messze nem 100%, végig viseli a lábán a "lábgépet". Tulajdonképpen újra tanult járni, s még izmokat kell építenie a lábára.
Megj.: fasza, megint van egy QB-nk aki nagyon állat, pro style-ból jön, pontos és erős labdái vannak, csak épp törékeny ?
A dobásait nagyon dícsérték, dacára a szélnek. Lewan Zach-ról : megvan a karerőssége, az önbizalma és a hozzáállása"

Lewan: "Nem akarsz a második legjobb vagy a harmadik legjobb lenni. A legjobb akarsz lenni. Úgyhogy még sokat kell tennem és dolgoznom." Tetszik a srác hozzáállása.

Huff: a szám kiválasztása után a tesója közölte vele, hogy ez volt CJ száma, mert ő elfelejtette. "Nagyon jól kel teljesítenem, hogy méltóan viseljem a számot, de elfogadom a kihívást." Egyébként főleg CB-ként edzett, S-ként elvétve.

Senki jó volt, de most megy vissza befejezni a sulit, a Június 16-17-i Minicamp-on már újra lesz.

DaQuan Jones DL a második legnagyobb rookie volt a pályán .(196 cm 146 kg) Csak az UDFA OL Will Poehls a nagyobb darab.(207cm 152 kg) . Jones a méretéhez képes fantasztikus atlétikai adottságokkal bír. Wisenhunt: "Egy screen játéknál csinált egy mozdulatot, s azt mondtuk rá, hogy Wow!"

Megj.: Mathis még ellenünk sem játszik az eltiltása miatt.
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
 www.wisinfo.biz/titansroster/

Az össszes játkosunk, aki most rosteren van. Lehet vele 53-as keretet építeni, csak férj bele a fizusapkába. Nekem tetszik !
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Most olvastam vissza, mit írtam 3 hónapja... nagy hülyeséget nem mondtam 😀

Edzők megvannak, nézzük a játékos posztokat: (ebben is nagyon laikus vagyok, nézzétek el nekem)
A támadók:
QB :
Locker, Fitzpatrick,Rusty,Tyler
Üvegember + Fitz is jövőre utolsó évébe lép. Kell alternatíva QB posztra Jake sérülékenysége miatt. Nem megyünk fel Bridgewater / Manziel párosért, de egy QB húzást várok középső körökben.
RB:
Quinn Johnson : ok, van még 1 év a szerződéséből.
Greene, Battle, CJ : RB-t viszonylag könyebben találunk, én elengedném CJ-t. Már nem a régi önmaga szerintem.
TE:
Walker, Stevens, Thompson : nekem ok
WR:
Britt: takarodj !
Williams : resign kell
Wright, Hunter, Washinton: ok
OT:
Stewart már nem lesz olyan, mint lábtörése előtt volt, szerintem sajnos cut kellene. Byron-ból még nem láttunk eleget, ide is jöhet valaki
OG:
Warmack, Levitre, - OK
C:
Schwenke - OK
Turner, Matthews - tartaléknak ok

Védőknél attól függ, hogy 3-4-ben kit hogyan akarnak használni, de röviden: kell értelmes DE és pass rusher OLB. Resign Pollard, Verner.Druid
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
A két negyedik körösünk aláírt.
Alapfizu : $420,000 (2014), $510,000 ( '15), $600,000 ('16) és $690,000 ( '17).
Aláírási lóvé: Huff $425,000, Jones $455,000
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Rookie minicamp: Máj 16-18. (most hétvége)
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
UDFA-k:

Western Kentucky RB Antonio Andrews,
Oklahoma C Gabe Ikard,
Central Florida G Justin McCray,
Oklahoma WR Jaz Reynolds,
Oklahoma State WR Josh Stewart,
Texas A&M WR Derel Walker,
Texas Tech WR Eric Ward
Westminster TE David Wright

Syracuse CB Ri’Shard Anderson,
Virginia Tech DE Jadon Gayle,
Rutgers LB Jamal Merrell,
Louisville S Hakeem Smith

Washington K Travis Coons


Draftolak mezszámai:
Taylor Lewan - 77
Bishop Sankey - 20
DaQuan Jones - 75
Marqueston Huff - 28
Avery Williamson - 54
Zach Mettenberger - 7

szerk.: csak a tények kedvéért : Leon Washingtont is kihagytam, nemcsak Battle-t 😀

Antonio Andrews meg két év alatt több mint 5700 yardot szerzett, ezzel NCAA rekorder.Druid
Nem rossz, van WR bőven. 😀 Én is kihagytam Leon-t nem véletlenül. Ha neki kellene játszani RB-ként akkor tényleg rosszul állnánk a sérültekkel. Jó lenne, ha Travis Coons beválna. Lehetne még egy kicker-t hozni és versenyeztetni, a végén meg majd kiderül, ki az ász. 😊pakesz
Van már egy kicker a keretünkben Maikon Bonani személyében, aki nem mellesleg brazil. Meglátjuk mit kezd a tojáslasztival...😀😀gerrard88
Igaz, tavaly is volt nálunk, majd most kiderül, hogy Nashville-ben marad-e vagy kinéz Rióba. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
UDFA-k:

Western Kentucky RB Antonio Andrews,
Oklahoma C Gabe Ikard,
Central Florida G Justin McCray,
Oklahoma WR Jaz Reynolds,
Oklahoma State WR Josh Stewart,
Texas A&M WR Derel Walker,
Texas Tech WR Eric Ward
Westminster TE David Wright

Syracuse CB Ri’Shard Anderson,
Virginia Tech DE Jadon Gayle,
Rutgers LB Jamal Merrell,
Louisville S Hakeem Smith

Washington K Travis Coons


Draftolak mezszámai:
Taylor Lewan - 77
Bishop Sankey - 20
DaQuan Jones - 75
Marqueston Huff - 28
Avery Williamson - 54
Zach Mettenberger - 7

szerk.: csak a tények kedvéért : Leon Washingtont is kihagytam, nemcsak Battle-t 😀

Antonio Andrews meg két év alatt több mint 5700 yardot szerzett, ezzel NCAA rekorder.Druid
Nem rossz, van WR bőven. 😀 Én is kihagytam Leon-t nem véletlenül. Ha neki kellene játszani RB-ként akkor tényleg rosszul állnánk a sérültekkel. Jó lenne, ha Travis Coons beválna. Lehetne még egy kicker-t hozni és versenyeztetni, a végén meg majd kiderül, ki az ász. 😊pakesz
Van már egy kicker a keretünkben Maikon Bonani személyében, aki nem mellesleg brazil. Meglátjuk mit kezd a tojáslasztival...😀😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
UDFA-k:

Western Kentucky RB Antonio Andrews,
Oklahoma C Gabe Ikard,
Central Florida G Justin McCray,
Oklahoma WR Jaz Reynolds,
Oklahoma State WR Josh Stewart,
Texas A&M WR Derel Walker,
Texas Tech WR Eric Ward
Westminster TE David Wright

Syracuse CB Ri’Shard Anderson,
Virginia Tech DE Jadon Gayle,
Rutgers LB Jamal Merrell,
Louisville S Hakeem Smith

Washington K Travis Coons


Draftolak mezszámai:
Taylor Lewan - 77
Bishop Sankey - 20
DaQuan Jones - 75
Marqueston Huff - 28
Avery Williamson - 54
Zach Mettenberger - 7

szerk.: csak a tények kedvéért : Leon Washingtont is kihagytam, nemcsak Battle-t 😀

Antonio Andrews meg két év alatt több mint 5700 yardot szerzett, ezzel NCAA rekorder.Druid
Nem rossz, van WR bőven. 😀 Én is kihagytam Leon-t nem véletlenül. Ha neki kellene játszani RB-ként akkor tényleg rosszul állnánk a sérültekkel. Jó lenne, ha Travis Coons beválna. Lehetne még egy kicker-t hozni és versenyeztetni, a végén meg majd kiderül, ki az ász. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
UDFA-k:

Western Kentucky RB Antonio Andrews,
Oklahoma C Gabe Ikard,
Central Florida G Justin McCray,
Oklahoma WR Jaz Reynolds,
Oklahoma State WR Josh Stewart,
Texas A&M WR Derel Walker,
Texas Tech WR Eric Ward
Westminster TE David Wright

Syracuse CB Ri’Shard Anderson,
Virginia Tech DE Jadon Gayle,
Rutgers LB Jamal Merrell,
Louisville S Hakeem Smith

Washington K Travis Coons


Draftolak mezszámai:
Taylor Lewan - 77
Bishop Sankey - 20
DaQuan Jones - 75
Marqueston Huff - 28
Avery Williamson - 54
Zach Mettenberger - 7

szerk.: csak a tények kedvéért : Leon Washingtont is kihagytam, nemcsak Battle-t 😀

Antonio Andrews meg két év alatt több mint 5700 yardot szerzett, ezzel NCAA rekorder.
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mit szoltok Mettenbergerhez?Szerintem egész jó húzás volt így a hátsó körökben mindenképpen nagy meglepi hogy idáig bentmaradt a srác...gerrard88
Én nagyon örültem. /. kör. valahol olvastam, hogy kiket húztunk hatodik körösnek. Ennyit simán megért. Aztán meg... Na majd meglátjuk.Hamilkar
Egyet értek, nem bánom, hogy Mettenberger hozzánk került. 😊 Állítólag azért csúszott ennyit, mert a hátával is volt gondja, előtte meg ugye ott volt a komoly sérülése (ACL). Türelmesnek kell lenni vele, fel kell építeni, és akkor remélhetőleg beválik. 😊

Közben láttam, Huff CB-nek is használható. A posztja FS eredetileg, és jókat is írta róla az elemzésekben, tehát legyen csak jó cornernek is. 😊Nandito
Ezt a sérülését én is most olvastam. Nagyon csodálkoztam, hogy eddig bent maradt nem is értettem hiszen jókat mondtak róla a draft előtt. 😊