Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha valaki nem olvasna draft topikot, itt az interjúm Taylor Lewan edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/25/the-coachs-view-taylor-lewan/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 294 — capitaine du château de Vienne 1487
Nálam ez értelmetlen húzás volt. Már nincs értelmes játékos a piacon, tovább spórolni értelmetlen, egy évig padoztatni Lewant értelmetlen. Óriási need-ek vannak a védelemben, de akár a QB poszton is, erre így választunk. Sajnálom, de nem vagyok boldog. 😕Nandito
Lövan-Lövidra-Svenke-Vamakk-Oher ez brutális, nekem tetszik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Egyértelműen csalódott vagyok!! Nem erre számítottunk sokan azt hiszem. Remélem sokkal értelmesebb 2. kör következik...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nálam ez értelmetlen húzás volt. Már nincs értelmes játékos a piacon, tovább spórolni értelmetlen, egy évig padoztatni Lewant értelmetlen. Óriási need-ek vannak a védelemben, de akár a QB poszton is, erre így választunk. Sajnálom, de nem vagyok boldog. 😕

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Erre nem számítottunk. 😀 Most már csak annyi a kérdés, ahogy Hamilkar is írta, hogy egy évig tanul, vagy Roos-t kitesszük. Az OL-en nem kell agyalni sokat. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Benn maradt, akkor jöhet gondolták. Akkor Roos tanítja egy évig, aztán megy vagy most spórolunk meg 7 milliót. Minőségre nem rossz. Apropó talán a Roto-n volt a héten egy lista a csapatokról a játékosállomány alapján. Mi lettünk az utolsók. Sok hülyeséget összeírnak. 😊
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
11(11) Titans Lewan, Taylor OT 6'7" 309 Michigan 6.3
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
1. Teddy
2. Roby
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na akkor én is: 1. Justin Gilbert , és a 2. kör..... csak poszt, LB vagy RB. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
1. Barr
2. Garoppolo
több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Megjósolhatatlan. Most már én is azt mondom, hogy annak örülnének a legjobban, ha el tudnánk jó pénzért passzolni az 11. helyünket. Úgyis a pillanatnyi lehetőségeken fog múlni. Mivel ez egy játék, így én is tippelek: 1. kör Johnny Manziel 2. kör Timmy Jernigan
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Valóban igaz én se igen szeretem a találgatást mert ez olyan mint a lottó vagy a TippMix amiben sose nyerek! 😀😀 Egy top CB és egy top RB (Tre Mason, ha tippelni kéne 😀) érkezését várom. Nadehát a top kifejezés ide vagy oda Verner a 2010-es börze 4. köröse is egy szezon alatt lett sztár addig meg mindenki szapulta szegény párát... nem is tudom miért...😀
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a kiinduló helyzetem az, hogy sose szerettem a mock draftokat, meg nem tudtam soha napokat tölteni azzal, hogy ki lehetne és mi lehetne.

szóval ezen az alapon és minimális olvasások alapján amondó vagyok egy letrade szerintem is belefér; kell egy CB (elvileg a top CB még akkor bent lehet...), kell egy RB (az is könnyen lehet top...), kellhet egy valódi OLB (detto...); én nem látom, hogy az esetleges QB need-et (amivel egyébként én nem is értek egyet) idén ilyen magas pick-kel kezelnénk.
már csak pár nap, oszt mindenki okos lesz (aztán csak néhány év, hogy kiderüljön mennyire is okosak az okosak valójában...😀 )

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerintem az is megtörténhet, hogy tradelünk pár helyet hátra. Ettől eltekintve a tippem az első két körre:

1. kör: Justin Gilbert CB (vagy Darqueze Dennard CB)
2. kör: Zach Mettenberger QB (vagy Tre Mason RB)

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok! A draftra egy tippelés az első két körre? Persze csak Titans pick-ek érdekelnek. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elkezdődött a munka a csapatnál. 😊 Az első edzésen Locker is ott volt, igaz, még csak limitáltan tréningezett.

VY sem adja fel, továbbra is szeretne visszatérni az NFL-be. Ezúttal a Brownsnál próbálkozik.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
vhonnan vmiért úgy rémlik, hogy ha a mi salary cap-ünket a fizetése fele terheli, tehát CJ így is megkapja a felét a pénzének? (összességében azért érte meg neki váltani, mert megkap tőlünk 5m-t plusz amit a Jets-től kap?)

A sorsolás nekem kifejezetten tetszik, érdekes, hogy ha a szezont négy részre bontjuk, akkor egyikben sem 2-2 a hazai-idegenbeli arány. Ebből adódóan az elején nyilván erős lesz a három idegenbeli, de aztán tulajdonképpen ideálisan jön ki a bye week azelőtt a négy meccs előtt, ami remélem, hogy dönteni fog a szezonunkról...Titans
CJ-nek három éves szerződése volt vissza. Idénre és 2015-re 10 millió járt volna neki, ebből mindkét évben 2 millió volt a garantált, míg 2016-ban 9 milliót kaphatott volna, amiben nem volt garantált. Így erre a három évre összesen 4 milliót már megkapott, ez került idén DM-be, ami tényleg majdnem az idei fizetése fele. Azt nem tudjuk, hogy paycutban mennyit ajánlottunk neki, de azt kizártnak tartom, hogy mi nem adtunk volna neki hasonló szerződést, mint a Jets... Na mindegy, valamiért mégsem ment bele egy megegyezésbe.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend: Kezdés Kansasben, valamint 2 prime time meccsetek is lesz idén, az egyik a 16. héten majd pont ellenünk.

1. September 07th, 1pm - @Kansas City
2. September 14th, 1pm - Dallas
3. September 21st, 1pm - @Cincinnati
4. September 28th, 1pm - @Indianapolis
5. October 5th, 1pm - Cleveland
6. October 12th, 1pm - Jacksonville
7. October 19th, 1pm - @Washington
8. October 26th, 1pm - Houston
9. BYE
10. November 9th, 1pm - @Baltimore
11. November 17th, 8:30pm - Pittsburgh (MNF)
12. November 23rd, 1pm - @Philadelphia
13. November 30th, 1pm - @Houston
14. December 7th, 1pm - New York (Giants)
15. December 14th, 4:05pm - New York (Jets)
16. December 18th, 8:25pm - @Jacksonville (TNF)
17. December 28th, 1pm - Indianapolisiktriad
Na akkor az már tuti, hogy az idényben egyszer láthatjuk a csapatunkat a sport tv-n 😊 A TNF-et nem biztos, hogy adják. Esetleg ha a Denverrel játszanánk. 😀pakesz
Pont, hogy mindenki látni akarja majd a két 10-4-es AFCSouth "VÉRIVÓ" gárda összecsapását!!!!!Hamilkar
A próféta beszéljen belőled. Höri azt mondta, lobbizni fog majd a meccs képernyőre kerüléséért! Mondjuk ha rossz lesz a 2 csapat mérlege (vagy a mienk bűnrossz), szerintem Ricsi inkább aludni akar majd, mintsem kommentálni azon a hűvös téli éjszakán. 😀😀
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
vhonnan vmiért úgy rémlik, hogy ha a mi salary cap-ünket a fizetése fele terheli, tehát CJ így is megkapja a felét a pénzének? (összességében azért érte meg neki váltani, mert megkap tőlünk 5m-t plusz amit a Jets-től kap?)

A sorsolás nekem kifejezetten tetszik, érdekes, hogy ha a szezont négy részre bontjuk, akkor egyikben sem 2-2 a hazai-idegenbeli arány. Ebből adódóan az elején nyilván erős lesz a három idegenbeli, de aztán tulajdonképpen ideálisan jön ki a bye week azelőtt a négy meccs előtt, ami remélem, hogy dönteni fog a szezonunkról...

több mint 10 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Idei menetrend: Kezdés Kansasben, valamint 2 prime time meccsetek is lesz idén, az egyik a 16. héten majd pont ellenünk.

1. September 07th, 1pm - @Kansas City
2. September 14th, 1pm - Dallas
3. September 21st, 1pm - @Cincinnati
4. September 28th, 1pm - @Indianapolis
5. October 5th, 1pm - Cleveland
6. October 12th, 1pm - Jacksonville
7. October 19th, 1pm - @Washington
8. October 26th, 1pm - Houston
9. BYE
10. November 9th, 1pm - @Baltimore
11. November 17th, 8:30pm - Pittsburgh (MNF)
12. November 23rd, 1pm - @Philadelphia
13. November 30th, 1pm - @Houston
14. December 7th, 1pm - New York (Giants)
15. December 14th, 4:05pm - New York (Jets)
16. December 18th, 8:25pm - @Jacksonville (TNF)
17. December 28th, 1pm - Indianapolisiktriad
Na akkor az már tuti, hogy az idényben egyszer láthatjuk a csapatunkat a sport tv-n 😊 A TNF-et nem biztos, hogy adják. Esetleg ha a Denverrel játszanánk. 😀pakesz
Pont, hogy mindenki látni akarja majd a két 10-4-es AFCSouth "VÉRIVÓ" gárda összecsapását!!!!!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Idei menetrend: Kezdés Kansasben, valamint 2 prime time meccsetek is lesz idén, az egyik a 16. héten majd pont ellenünk.

1. September 07th, 1pm - @Kansas City
2. September 14th, 1pm - Dallas
3. September 21st, 1pm - @Cincinnati
4. September 28th, 1pm - @Indianapolis
5. October 5th, 1pm - Cleveland
6. October 12th, 1pm - Jacksonville
7. October 19th, 1pm - @Washington
8. October 26th, 1pm - Houston
9. BYE
10. November 9th, 1pm - @Baltimore
11. November 17th, 8:30pm - Pittsburgh (MNF)
12. November 23rd, 1pm - @Philadelphia
13. November 30th, 1pm - @Houston
14. December 7th, 1pm - New York (Giants)
15. December 14th, 4:05pm - New York (Jets)
16. December 18th, 8:25pm - @Jacksonville (TNF)
17. December 28th, 1pm - Indianapolisiktriad
Na akkor az már tuti, hogy az idényben egyszer láthatjuk a csapatunkat a sport tv-n 😊 A TNF-et nem biztos, hogy adják. Esetleg ha a Denverrel játszanánk. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend: Kezdés Kansasben, valamint 2 prime time meccsetek is lesz idén, az egyik a 16. héten majd pont ellenünk.

1. September 07th, 1pm - @Kansas City
2. September 14th, 1pm - Dallas
3. September 21st, 1pm - @Cincinnati
4. September 28th, 1pm - @Indianapolis
5. October 5th, 1pm - Cleveland
6. October 12th, 1pm - Jacksonville
7. October 19th, 1pm - @Washington
8. October 26th, 1pm - Houston
9. BYE
10. November 9th, 1pm - @Baltimore
11. November 17th, 8:30pm - Pittsburgh (MNF)
12. November 23rd, 1pm - @Philadelphia
13. November 30th, 1pm - @Houston
14. December 7th, 1pm - New York (Giants)
15. December 14th, 4:05pm - New York (Jets)
16. December 18th, 8:25pm - @Jacksonville (TNF)
17. December 28th, 1pm - Indianapolis
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
egyszer kénytelen leszek rendesen beleásni magam ezekbe a szerződéses-elküldéses dolgokba, hogy CJ-nek miért érte meg 8-ért két évre aláírni a Jets-hez, és nálunk mennyiért maradt volna...

mindenesetre legalább ez is tiszta helyzet.

jöhetne már a draft.Titans
Nálunk idén, paycut nélkül 8 milliót keresett volna, ( 6 M salary, 2 M signing) jövőre szintén, ugyan ennyit, 2016-ban pedig 9 milliót. ( signing nem volt nála 2016ra)pakesz
Idén és jövőre is 10 milliót keresett volna.Nandito
Igaz, nálam volt egy paycut a manager-es játékban. 😀 Bocsi! Tehát 10 millió.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
egyszer kénytelen leszek rendesen beleásni magam ezekbe a szerződéses-elküldéses dolgokba, hogy CJ-nek miért érte meg 8-ért két évre aláírni a Jets-hez, és nálunk mennyiért maradt volna...

mindenesetre legalább ez is tiszta helyzet.

jöhetne már a draft.Titans
Nálunk idén, paycut nélkül 8 milliót keresett volna, ( 6 M salary, 2 M signing) jövőre szintén, ugyan ennyit, 2016-ban pedig 9 milliót. ( signing nem volt nála 2016ra)pakesz
Idén és jövőre is 10 milliót keresett volna.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
egyszer kénytelen leszek rendesen beleásni magam ezekbe a szerződéses-elküldéses dolgokba, hogy CJ-nek miért érte meg 8-ért két évre aláírni a Jets-hez, és nálunk mennyiért maradt volna...

mindenesetre legalább ez is tiszta helyzet.

jöhetne már a draft.Titans
Nálunk idén, paycut nélkül 8 milliót keresett volna, ( 6 M salary, 2 M signing) jövőre szintén, ugyan ennyit, 2016-ban pedig 9 milliót. ( signing nem volt nála 2016ra)

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks