Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A hírek szerint áruljuk CJ-t. Nem lesz könnyű eladni ekkora fizetéssel, hacsak nem találunk egy nagy cap space-szel rendelkező csapatot. Mondjuk jobb lett volna valami megegyezést kötni CJ-vel egy fizetés csökkentésről...

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vernert a Vikings és a Jets is akarja. Valószínűleg 9-10 misi körül fog kapni, szerintem ezt mi nem tudjuk megfizetni. Mondjuk ennyit nem is ér Verner, 7 misnél többet nem adnék neki.Nandito
Nem baj, majd BWW átveszi a helyét. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Vernert a Vikings és a Jets is akarja. Valószínűleg 9-10 misi körül fog kapni, szerintem ezt mi nem tudjuk megfizetni. Mondjuk ennyit nem is ér Verner, 7 misnél többet nem adnék neki.Nandito
Mi csak akkor szállunk ringbe, amennyiben Cromartie-val nem tudunk egyezségre jutni FA kezdetéig. A legszebb, hogy az FO-nk még nem is vette fel a kapcsolatot Cro-val.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Vernert a Vikings és a Jets is akarja. Valószínűleg 9-10 misi körül fog kapni, szerintem ezt mi nem tudjuk megfizetni. Mondjuk ennyit nem is ér Verner, 7 misnél többet nem adnék neki.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pitoituanak emlékezetes napja van:
Confirming both the new 3-year contract with the Titans for DL Ropati Pitotua and the birth of baby boy Ryder. Big day.
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Pollard aláírt, safetyben így rendben leszünk. (Részletek még nincsenek.) Pár nappal korábban Battle-val is megegyeztek, még egy évre marad.Nandito
Pollardnak nagyon örülök, korábban is hangoztattam, hogy vele jó lenne hosszabbítani, mindig 120%-ot hozott ki magából, mindegy ki volt az ellenfél.

Egyéb: D'Qwell Jackson nálunk járt pénteken, a Browns kitette, így csapatot keres. Horton biztos beszélt vele egyből. Ettől függetlenül egy LB kelleni fog a draftról is.

FA-ról kit vártok? Én DE-et vagy LB-t.pakesz
Igen igen én is DE-t várok, de ha elmenne Verner egy jobb CB is kelleni fog!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014

Egyéb: D'Qwell Jackson nálunk járt pénteken, a Browns kitette, így csapatot keres. Horton biztos beszélt vele egyből.pakesz
Szerződés nélkül tovább utazott Miamiba.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Pollard aláírt, safetyben így rendben leszünk. (Részletek még nincsenek.) Pár nappal korábban Battle-val is megegyeztek, még egy évre marad.Nandito
Pollardnak nagyon örülök, korábban is hangoztattam, hogy vele jó lenne hosszabbítani, mindig 120%-ot hozott ki magából, mindegy ki volt az ellenfél.

Egyéb: D'Qwell Jackson nálunk járt pénteken, a Browns kitette, így csapatot keres. Horton biztos beszélt vele egyből. Ettől függetlenül egy LB kelleni fog a draftról is.

FA-ról kit vártok? Én DE-et vagy LB-t.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pollard aláírt, safetyben így rendben leszünk. (Részletek még nincsenek.) Pár nappal korábban Battle-val is megegyeztek, még egy évre marad.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Srácok mennyi esélyt láttok rá,hogy Verner kimegy a piacra?undisputedly
Nagy az esélye... Már van egy agyonfizetett cornerünk McCourty személyében, ami rontja az esélyeit. Plusz azért van elég need a csapatban, amire költeni kellene. Viszont van néhány túlfizetett játékosunk is, velük kéne kezdeni valamit. Ha ez megtörténik, akkor talán maradhat Verner.

Music City Miracle
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Srácok mennyi esélyt láttok rá,hogy Verner kimegy a piacra?undisputedly
Ha elfogyott a zöldség és tojás otthon, nincs mese. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok mennyi esélyt láttok rá,hogy Verner kimegy a piacra?
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valaki? Én megyek! 😛  bowl.hu/forumfoci_beharangozopakesz
Mennék, ha nem melóznék! Bár a 70 kilómmal biztosan hasznos lennék bármelyik csapatnak! 😀😀gerrard88
70 kilóval simán fa ember lehetsz... vannak 60 kilósak is 😀 Mondjuk nem én, de vannak 😀silent7939
Én meg 65 kg vagyok, szóval. 😀 Itt nem is ez a lényeg, csak egy kis játék.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valaki? Én megyek! 😛  bowl.hu/forumfoci_beharangozopakesz
Mennék, ha nem melóznék! Bár a 70 kilómmal biztosan hasznos lennék bármelyik csapatnak! 😀😀gerrard88
70 kilóval simán fa ember lehetsz... vannak 60 kilósak is 😀 Mondjuk nem én, de vannak 😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valaki? Én megyek! 😛  bowl.hu/forumfoci_beharangozopakesz
Mennék, ha nem melóznék! Bár a 70 kilómmal biztosan hasznos lennék bármelyik csapatnak! 😀😀gerrard88
Ez csak ilyen "bulifoci" nézd meg a videót, annyira azért nem "nehéz" a csapat. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Valaki? Én megyek! 😛  bowl.hu/forumfoci_beharangozopakesz
Mennék, ha nem melóznék! Bár a 70 kilómmal biztosan hasznos lennék bármelyik csapatnak! 😀😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valaki? Én megyek! 😛
https://bowl.hu/images/cache/uploads/81bf34d489838ce4b7e4a6e88cad9f5a.jpg
Fórumfoci beharangozó! | Bowl.hu
KFL Bowl XIII.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nem is tudtam hogy Munchak Pittsburghbe ment OL edzőnek, arra a feladatra még elég jó lehet! 😀😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ma lejár a határidő a franchise tag-el kapcsolatban, de nem úgy tűnik, hogy valakire alkalmaznánk. Verner-t pedig megtarthatnánk így, még egy évre, és ha nem sikerül majd megegyezni, akkor ott lesz az addigra beérő BWW. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Elég nagy a pangás... ahogy látom eléggé erősítjük a DL edzői vonalat, valószínű, hogy 3-4re térünk át?

OFF: itt szoboszlón is beindult a amerikai foci "láz", most alakul itt csapat, és hívtak játszani. Kicsit vonakodok az én 65 kg-al, de mondták, hogy kortól és súlytól függetlenül lehet menni. 😊 Nem olyan komolyan nyomják, még az alapokat fektetik le, itt a lényeg a mozgás. Annyira most nincs időm, de lehet kinézek majd valamelyik edzésre. Brittnek meg úgy se lesz csapata, elhívom őt is, szotyiért eljátszik itt is, az a teljesítmény ide elég. 😀 😀pakesz
Hajrá Pakesz. Az első pesti meccsetekre viszem Brittnek a JD-t, ami remélem már neki nemhazai! 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
OFF: itt szoboszlón is beindult a amerikai foci "láz", most alakul itt csapat...pakesz
Egy a baj: nem vették észre a "copyright" jelet az avatarom alatt a fantasy csapatom neve mellett 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elég nagy a pangás... ahogy látom eléggé erősítjük a DL edzői vonalat, valószínű, hogy 3-4re térünk át?

OFF: itt szoboszlón is beindult a amerikai foci "láz", most alakul itt csapat, és hívtak játszani. Kicsit vonakodok az én 65 kg-al, de mondták, hogy kortól és súlytól függetlenül lehet menni. 😊 Nem olyan komolyan nyomják, még az alapokat fektetik le, itt a lényeg a mozgás. Annyira most nincs időm, de lehet kinézek majd valamelyik edzésre. Brittnek meg úgy se lesz csapata, elhívom őt is, szotyiért eljátszik itt is, az a teljesítmény ide elég. 😀 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Vannak közöttünk Seahawks drukkerek is, nekik remek estéjük lehetett. 😊 Rem egyszer mi is szurkolunk a Titansnak SB döntőben. Tényleg, van közöttünk olyan, aki a csapat egyetlen döntős szereplését nézte 2000-ben? Jó régóta kell fannak lenni ehhez, de ki tudja...Nandito
én néztem és akkor, illetve annak a meccsnek a hatására, a rákövetkező szezon(ok)ban lettem Titans szurkoló. (akkorra már néztem néhány éve a SB-okat, de azelőtt nem fogott meg igazán egyik csapat sem, viszont azon a meccsen McNair játéka a majdnem egyenlítés és az egész felvezetése kapcsán a MCM, a franchise mögötti story, Eddie George, Kearse, az egy nagyon jó focit játszó csapat volt és szerencsémre, hogy a következő szezon nagyját láthattam tévén stb. stb. ... )

nekem ők az etalon. és bizony, nagyon jó lenne egy akár csak kicsúszott eredmény, akármi, csak egy kis sikerélmény. na mind1, a következő szezon végre hivatalosan is elkezdődött😀

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
132 ponttal 121. lettem a tippjátékban, hát nem volt olyan egyszerű ez. Nektek hogy ment?
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vannak közöttünk Seahawks drukkerek is, nekik remek estéjük lehetett. 😊 Rem egyszer mi is szurkolunk a Titansnak SB döntőben. Tényleg, van közöttünk olyan, aki a csapat egyetlen döntős szereplését nézte 2000-ben? Jó régóta kell fannak lenni ehhez, de ki tudja...Nandito
Lehetséges, hogy Rajna.... de nem vagyok benne biztos. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks