Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Lagarrette Blount 166 yard, 4 TD... Párszor sírtunk már utána, hogy elengedtük... 😀pakesz
Nekem még van mezem, igaz, Tampás.. 😀Druid
A Tennessee messzeföldön híres játékos gazdálkodásának alap példája... 😊 Volt azért pár ilyen Blounton kívül is.
Emlékszem hogy örült Blount a csapatba kerülésének, volt egy video az NFL.com-on. Aztán két SP linebacker miatt kikerült a gyakorló csapatba, és a többi már ismert...egozo
Egyetemi éveiben is figyelgettem a srácot és már akkor is félelmetes volt. Tökéletes beleillene a Titansbe, de azért nem panaszkodhatunk. A CJ, Greene páros egész jó, ha megfelelő playeket hívnak rájuk plusz még ott van Battle is. Övé a jövő, jó kis játékos lehet belőle hamarosan csak adják meg neki a lehetőséget!gerrard88
Battle-é a jövő? 30 éves, nagyban nem fogunk már rá építeni. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Lagarrette Blount 166 yard, 4 TD... Párszor sírtunk már utána, hogy elengedtük... 😀pakesz
Nekem még van mezem, igaz, Tampás.. 😀Druid
A Tennessee messzeföldön híres játékos gazdálkodásának alap példája... 😊 Volt azért pár ilyen Blounton kívül is.
Emlékszem hogy örült Blount a csapatba kerülésének, volt egy video az NFL.com-on. Aztán két SP linebacker miatt kikerült a gyakorló csapatba, és a többi már ismert...egozo
Egyetemi éveiben is figyelgettem a srácot és már akkor is félelmetes volt. Tökéletes beleillene a Titansbe, de azért nem panaszkodhatunk. A CJ, Greene páros egész jó, ha megfelelő playeket hívnak rájuk plusz még ott van Battle is. Övé a jövő, jó kis játékos lehet belőle hamarosan csak adják meg neki a lehetőséget!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Pénteken Whisenhunt-tal is megvolt az interjú...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lagarrette Blount 166 yard, 4 TD... Párszor sírtunk már utána, hogy elengedtük... 😀pakesz
Nekem még van mezem, igaz, Tampás.. 😀Druid
A Tennessee messzeföldön híres játékos gazdálkodásának alap példája... 😊 Volt azért pár ilyen Blounton kívül is.
Emlékszem hogy örült Blount a csapatba kerülésének, volt egy video az NFL.com-on. Aztán két SP linebacker miatt kikerült a gyakorló csapatba, és a többi már ismert...
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Lagarrette Blount 166 yard, 4 TD... Párszor sírtunk már utána, hogy elengedtük... 😀pakesz
Nekem még van mezem, igaz, Tampás.. 😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Lagarrette Blount 166 yard, 4 TD... Párszor sírtunk már utána, hogy elengedtük... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 nfltraderumors.co/2014-nfl-free-agents-top-50-list/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Munchak OL coach interjún a Texans-nál. A csapatunknál ténykedő Lake Dawson-t a Dolphins és a Tampa környékezte meg, GM pozícióba keresgélnek.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
A Zimmer HC Greg Williams DC tényleg ütős kis duó lenne! Már csak jó OC alternatíva kéne...gerrard88
Ha már így álmodozunk, ne felejtsük el azt, hogy nem biztos, hogy tudnak együtt dolgozni...
OC-re nincs kedvencem, de én a defenzív focit szeretem - Defense wins championships 😀
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A Zimmer HC Greg Williams DC tényleg ütős kis duó lenne! Már csak jó OC alternatíva kéne...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jelenleg én, Jim Caldwellre, vagy Greg Roman-ra (49ers OC) szavazok. Roman 2011 óta van a Frisco-nál, és elég jó offense-t hozott össze. Ő még nem volt interjún nálunk, szerintem. Azért is lehetséges, mert még a Frisco playoffban van, és addig nem foglalkozik ezzel. Érthető.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Gruden már biztosan nem jön, Redskins HC-ja lett.pakesz
Zimmer pedig elvileg ma (csütörtök ottani idő szerint) fog jönni interjúra, ha addig nem nevezi ki a Vikings HC-nek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gruden már biztosan nem jön, Redskins HC-ja lett.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hárman jöttek a PS-be. Isaiah Williams, Lamont Bryant mindkettő WR, David Hinds pedig LB

Még egy résztvevő a Pro Bowl-on, Titans részről... 😛 😊 --->

 www.nemzetisport.hu/sportszelep/a-cheerleadereknel-is-megvan-a-pro-bowl-keret-galeria-2306127#

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én Jim Caldwellnek is örülnék. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Részemről a Zimmer, Whisenhunt, Gruden hármasból valaki, esetleg Greg Williams-t kipróbálhatnánk.
Ha nem ő lenne a HC, maradjon DC-nek. Ha esetleg Zimmer mint HC tudna Williams-el együttműködni.... ejh, a régi szép kis ultrabrutál D-s idők... 😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bengals offensive coordinator Jay Gruden has come and gone. He interviewed with the Titans on Tuesday.

Ravens offensive coordinator Jim Caldwell will interview for the head coaching position today.

Repkednek a nevek... 😊

 blogs.tennessean.com/titans/2014/01/08/titans-coaching-search-in-full-swing/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Van egy ellenpélda is, Andy Reid aki az Eagles-nél teljesen leszerepelt, nem egyszer, erre a Chiefsnél meg szárnyalt ahol nem gondoltuk volna, hogy ilyen szezont hoznak le. Nem feltétlen csak az Ő érdeme, de akkor is figyelemre méltó.pakesz
14 szezon alatt 3 volt csak negatív...valóban.Bondi

Az utolsó időszakra értettem. Fisher is elég sokáig volt nálunk, voltak örömteli pillanatok, de a végén már nagyon elveszítette a fonalat. Ehhez kapcsolódik az, hogy jót tesz a környezetváltozás egyes edzőknek. Akik korábban jó eredményeket produkáltak, megtudják ismételni újból csak lehet, hogy egy új csapatnál.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Chargers offensive coordinator Ken Whisenhunt is reportedly on the list of coaches the Titans hope to interview for their head coaching job.

According to Jason La Canfora of CBS, the Redskins, Lions, Vikings and Titans have all requested permission to interview Whisenhunt.

League sources could not immediately confirm the report.

Whisenhunt went 45-51 in six seasons in Arizona, leading the Cardinals to the Super Bowl following the 2008 season. The Cardinals fired him at the end of last season and he joined the Chargers. He reportedly is the Lions’ top choice to replace Jim Schwartz as head coach.

Whisenhunt previously served as offensive coordinator with the Steelers from 2004-06. As for local ties: he spent two seasons as an assistant coach at Vanderbilt (1995-96).

The Titans have also asked for permission to interview Bengals offensive coordinator Jay Gruden.pakesz
Whisenhunttal az a helyzet mint Schwartzal. Koordinátornak tökéletes vezetőedzőnek átlag. De ha már választani kéne akkor Jay Gruden vagy Schwartz legyen inkább.gerrard88
Whisenhunt-nak van tapasztalata bőven, de ódzkodok egy kicsit. Ott az a 6 szezon az Arizona-val, volt egy SB döntő, de annyira nem tuti befutó nekem. Igaz én ebbe annyira nem látok bele. 😊 Schwartz-nál is DC pozícióban látnám inkább szívesen. Van egy ellenpélda is, Andy Reid aki az Eagles-nél teljesen leszerepelt, nem egyszer, erre a Chiefsnél meg szárnyalt ahol nem gondoltuk volna, hogy ilyen szezont hoznak le. Nem feltétlen csak az Ő érdeme, de akkor is figyelemre méltó.pakesz
Semmit sem jelent a tapasztalat, eredményeket kell felmutatni, mondjuk eredményeket Schwartz se tud nagyon mutogatni 😀😀 én is inkább DC-nek fogadnám el.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Van egy ellenpélda is, Andy Reid aki az Eagles-nél teljesen leszerepelt, nem egyszer, erre a Chiefsnél meg szárnyalt ahol nem gondoltuk volna, hogy ilyen szezont hoznak le. Nem feltétlen csak az Ő érdeme, de akkor is figyelemre méltó.pakesz
14 szezon alatt 3 volt csak negatív...valóban.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Loggains OC interjún a Giants-nél... Nincs elég interjúalany? 😀 A következő interjúja a vámpírral lesz. 😀

Egyébként nem bánnám ha Greg Williams visszatérne DC-ként. Bár biztos lecsapnak rá.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Chargers offensive coordinator Ken Whisenhunt is reportedly on the list of coaches the Titans hope to interview for their head coaching job.

According to Jason La Canfora of CBS, the Redskins, Lions, Vikings and Titans have all requested permission to interview Whisenhunt.

League sources could not immediately confirm the report.

Whisenhunt went 45-51 in six seasons in Arizona, leading the Cardinals to the Super Bowl following the 2008 season. The Cardinals fired him at the end of last season and he joined the Chargers. He reportedly is the Lions’ top choice to replace Jim Schwartz as head coach.

Whisenhunt previously served as offensive coordinator with the Steelers from 2004-06. As for local ties: he spent two seasons as an assistant coach at Vanderbilt (1995-96).

The Titans have also asked for permission to interview Bengals offensive coordinator Jay Gruden.pakesz
Whisenhunttal az a helyzet mint Schwartzal. Koordinátornak tökéletes vezetőedzőnek átlag. De ha már választani kéne akkor Jay Gruden vagy Schwartz legyen inkább.gerrard88
Whisenhunt-nak van tapasztalata bőven, de ódzkodok egy kicsit. Ott az a 6 szezon az Arizona-val, volt egy SB döntő, de annyira nem tuti befutó nekem. Igaz én ebbe annyira nem látok bele. 😊 Schwartz-nál is DC pozícióban látnám inkább szívesen. Van egy ellenpélda is, Andy Reid aki az Eagles-nél teljesen leszerepelt, nem egyszer, erre a Chiefsnél meg szárnyalt ahol nem gondoltuk volna, hogy ilyen szezont hoznak le. Nem feltétlen csak az Ő érdeme, de akkor is figyelemre méltó.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Chargers offensive coordinator Ken Whisenhunt is reportedly on the list of coaches the Titans hope to interview for their head coaching job.

According to Jason La Canfora of CBS, the Redskins, Lions, Vikings and Titans have all requested permission to interview Whisenhunt.

League sources could not immediately confirm the report.

Whisenhunt went 45-51 in six seasons in Arizona, leading the Cardinals to the Super Bowl following the 2008 season. The Cardinals fired him at the end of last season and he joined the Chargers. He reportedly is the Lions’ top choice to replace Jim Schwartz as head coach.

Whisenhunt previously served as offensive coordinator with the Steelers from 2004-06. As for local ties: he spent two seasons as an assistant coach at Vanderbilt (1995-96).

The Titans have also asked for permission to interview Bengals offensive coordinator Jay Gruden.pakesz
Whisenhunttal az a helyzet mint Schwartzal. Koordinátornak tökéletes vezetőedzőnek átlag. De ha már választani kéne akkor Jay Gruden vagy Schwartz legyen inkább.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Chargers offensive coordinator Ken Whisenhunt is reportedly on the list of coaches the Titans hope to interview for their head coaching job.

According to Jason La Canfora of CBS, the Redskins, Lions, Vikings and Titans have all requested permission to interview Whisenhunt.

League sources could not immediately confirm the report.

Whisenhunt went 45-51 in six seasons in Arizona, leading the Cardinals to the Super Bowl following the 2008 season. The Cardinals fired him at the end of last season and he joined the Chargers. He reportedly is the Lions’ top choice to replace Jim Schwartz as head coach.

Whisenhunt previously served as offensive coordinator with the Steelers from 2004-06. As for local ties: he spent two seasons as an assistant coach at Vanderbilt (1995-96).

The Titans have also asked for permission to interview Bengals offensive coordinator Jay Gruden.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nandito is biztos nagyot fog nézni, valószínűleg most Munchak-al van rémálma. 😀pakesz
Nagyot is néztem! Micsoda fordulat, erre nem számítottam. Azért kíváncsi lennék, hogy mi történt a háttérben. De mindegy is, a lényeg, hogy lesz új edző! 😊

Music City Miracle