Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem nagyon néztem Titans meccset idén ezért nem tudom, hogy a defense vagy az offense volt a ludas.
Schwartz egy normális GM-el a háta mögött fel tud építeni egy csapatot egy szintig. Nálunk az volt a baj, hogy elvesztette az uralmat a csapat felett és nem tudott átlépni az örök ígéret szinten.
Gondolom hozná magával Linehant (OC), akit láthattuk mennyit ér ha nincs Megatron. Én inkább tőle tartanék mint Schwartztól mert a védelmünk viszonylagosan rendben volt.Bazzani
Szerintem DC-ként jó választás lenne. Wade Phillips HC-ként elég gyenge volt, tavaly meg DC pozícióban elég jó védelmet hozott össze. Ráadásul nálunk bevált Schwartz.

Az is lehet, hogy hozunk valami OC-t kócsnak 😊 Kivárunk még lemegy a szezon? Ebben az is benne van, hogy elhappolnak valakit.pakesz
Össze lehet még azért rakni itt reményteli stábot az alapján amit leírsz:
HC Greg Roman (Frisco OC)
OC Rob Chudzinski (Browns HC)
DC Jim Schwartz (Lions HC)
Persze ez csak egy poén, de nem hangzana rosszul.
(Egyrészt fogalmunk sincs, hogy Roman milyen lenne mint HC, Chudzinskit college-be hívják OCnek, Schwartzról semmi hír egyelőre.)

több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Remélem valami külsős jön, és semmi köze nem lesz a Fisher vonulathoz. Munchaknak is ez volt a legnagyobb hibája, hogy nem tudott szakítani a korábbi szokásokkal. Már tavaly előtt is külsős kellett volna.
Az offseasonban szerintem mindenképpen rendbe kéne végre tenni a corner squadot. Vernernek volt egy jó szezonja, de ne felejtsétek el azért, hogy az első számú elkapókat rendszerint McCourty fogta, amennyire tudta. Mindenképpen kellene egy méreteiben és sebességben is megfelelő corner, aki egy-két éven belül első számú védő lehet.
Aztán jöhet a DL és az LB sor.
De a rúgókat szintén cserélni lehetne, főként a Bironast a 2milkájával együtt. Ja és kell végre egy reménybeli franchise irányító. Egyszerű lesz az élete az új főedzőnek. 😊
Reménykedjünk, hogy az új coach végre nem béka perspektívából látja a Titans helyzetét és hagyják dolgozni...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem nagyon néztem Titans meccset idén ezért nem tudom, hogy a defense vagy az offense volt a ludas.
Schwartz egy normális GM-el a háta mögött fel tud építeni egy csapatot egy szintig. Nálunk az volt a baj, hogy elvesztette az uralmat a csapat felett és nem tudott átlépni az örök ígéret szinten.
Gondolom hozná magával Linehant (OC), akit láthattuk mennyit ér ha nincs Megatron. Én inkább tőle tartanék mint Schwartztól mert a védelmünk viszonylagosan rendben volt.Bazzani
Szerintem DC-ként jó választás lenne. Wade Phillips HC-ként elég gyenge volt, tavaly meg DC pozícióban elég jó védelmet hozott össze. Ráadásul nálunk bevált Schwartz.

Az is lehet, hogy hozunk valami OC-t kócsnak 😊 Kivárunk még lemegy a szezon? Ebben az is benne van, hogy elhappolnak valakit.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem nagyon néztem Titans meccset idén ezért nem tudom, hogy a defense vagy az offense volt a ludas.
Schwartz egy normális GM-el a háta mögött fel tud építeni egy csapatot egy szintig. Nálunk az volt a baj, hogy elvesztette az uralmat a csapat felett és nem tudott átlépni az örök ígéret szinten.
Gondolom hozná magával Linehant (OC), akit láthattuk mennyit ér ha nincs Megatron. Én inkább tőle tartanék mint Schwartztól mert a védelmünk viszonylagosan rendben volt.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez váratlan fordulat, már úgy voltam vele, hogy biztosan maradni fog, ha már eddig húzzák.

Én azért a Greg Williams/Jerry Gray duóval megvoltam elégedve idén.

Nos akkor adódik a kérdés, kit látnátok szívesen? Schwartz?pakesz
Én egyértelműen őt látnám szívesen!gerrard88
Erről kérdezd meg a Lions topicot is 😉 Bazzával az élen.

Magánvélemény: szerintem ne akarjátok. DC-nek lehet hogy jó, de HCnak emberileg és lehet szakmailag is kevés
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Na ez váratlan fordulat, már úgy voltam vele, hogy biztosan maradni fog, ha már eddig húzzák.

Én azért a Greg Williams/Jerry Gray duóval megvoltam elégedve idén.

Nos akkor adódik a kérdés, kit látnátok szívesen? Schwartz?pakesz
Én egyértelműen őt látnám szívesen!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nandito is biztos nagyot fog nézni, valószínűleg most Munchak-al van rémálma. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na ez váratlan fordulat, már úgy voltam vele, hogy biztosan maradni fog, ha már eddig húzzák.

Én azért a Greg Williams/Jerry Gray duóval megvoltam elégedve idén.

Nos akkor adódik a kérdés, kit látnátok szívesen? Schwartz?

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A nagy események közben azért jött még 3 játékos a keretbe: K Maikon Bonani, DE Marcus Dixon and TE Jason Schepler. Elkél már a rivális Bironasnak!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Már írtam korábban, hogy szerintem az első két kör valamelyikén egy DE-et hozni kellene. Ti hogy vagytok ezzel? Morgan 6 sack, Pitoitua 4 sack, Wimbley 3... elég gyenge. Pitoitua-nak lejár a szerződése, egy jó DE-et elhozhatunk a draftról.

Vernert meg Pollardot zsíros szerződéssel kell megdobni. 😊pakesz
Mindenféleképpen kell egy DE, de fontosabb szerintem egy nagyon jó LB húzása is vagy az FA-ről vagy a Draftról mindegy, de az LB sorunk a szezon nagy részében nem igen brillírozott...gerrard88
Az LB sornak az a legnagyobb problémája, hogy töketlen edzője van. Chet Parlavecchio esélyes is a kirúgásra, akárcsak az ST-ért felelős Nate Kaczor. Bár Munchak maradása óta kirúgásra esélyes személyekről beszélgetni tök fölösleges.Nandito
Ez is igaz, na de most kiszórták az edzőket élükön Munchakkal mégiscsak és hála az égnek, hogy megjött az eszük!! Lehet mindent kezdeni az alapoktól!!
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem is értem, miért vártak eddig...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kirúgtátok Mike Munchak-ot!!Sugar611
Akit a Jaguars megvert 2013-ban, annak a vezetőedzőjét mind kirúgták(Kubiak, Chudzinski és most Munchak).
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
kirúgtátok Mike Munchak-ot!!Sugar611
sőt, az egész edzői kart. Rebuild.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
pont nézem a Vandy meccset (és végre le vannak téve a gyerekek szóval figyelni is tudok rá) és mondom is, hogy hoppá, erre azért nem gondoltam.
ezek szerint a legfelső vezetés se azt látta, hogy ebből vele lesz valami... hát remélem mielőbb meglátjuk, hogy szerintük kivel lesz...

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
kirúgtátok Mike Munchak-ot!!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Verner-t szívesen látnám nálunk is 😛Montana
Meg is kell ám fizetni, méghozzá nagyon. 😉

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Már írtam korábban, hogy szerintem az első két kör valamelyikén egy DE-et hozni kellene. Ti hogy vagytok ezzel? Morgan 6 sack, Pitoitua 4 sack, Wimbley 3... elég gyenge. Pitoitua-nak lejár a szerződése, egy jó DE-et elhozhatunk a draftról.

Vernert meg Pollardot zsíros szerződéssel kell megdobni. 😊pakesz
Mindenféleképpen kell egy DE, de fontosabb szerintem egy nagyon jó LB húzása is vagy az FA-ről vagy a Draftról mindegy, de az LB sorunk a szezon nagy részében nem igen brillírozott...gerrard88
Az LB sornak az a legnagyobb problémája, hogy töketlen edzője van. Chet Parlavecchio esélyes is a kirúgásra, akárcsak az ST-ért felelős Nate Kaczor. Bár Munchak maradása óta kirúgásra esélyes személyekről beszélgetni tök fölösleges.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Verner-t szívesen látnám nálunk is 😛
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Akiknek lejár a szerződésük idén:
RB Jackie Battle

WR Kenny Britt

DT Antonio Johnson

WR Marc Mariani

C Kevin Matthews

OT Mike Otto

DE Ropati Pitoitua

S Bernard Pollard

QB Rusty Smith

C Chris Spencer

DT Kurt Taufa’Asau

C/G Rob Turner

CB Alterraun Verner

WR Kevin Walter

RB+Leon Washington

WR Damian Williamspakesz
Pollard, Verner, Damian Williams és szerintem Battle is maradhatna, bár ő több lehetőséget érdemelne úgyhogy szerintem elmegy majd máshová...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A legrosszabb forgatókönyv valósult meg: Munchak marad. Jöhet 2014-re is a középszerűség... Mire végez, romhalmaz marad utána. :[] Szomorú és mérges is vagyok.Nandito
Amúgy sejtettem... Nagyon szeretik a fickót Nashville-ben és minden utolsó szalmaszálba belekapaszkodva megadják neki a lehetőséget. Igen rosszul teszik!! Legalább akkor a segédedzőket cseréljék le! Hozzanak egy jó nevű Offensve Cordinatort!!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Már írtam korábban, hogy szerintem az első két kör valamelyikén egy DE-et hozni kellene. Ti hogy vagytok ezzel? Morgan 6 sack, Pitoitua 4 sack, Wimbley 3... elég gyenge. Pitoitua-nak lejár a szerződése, egy jó DE-et elhozhatunk a draftról.

Vernert meg Pollardot zsíros szerződéssel kell megdobni. 😊pakesz
Mindenféleképpen kell egy DE, de fontosabb szerintem egy nagyon jó LB húzása is vagy az FA-ről vagy a Draftról mindegy, de az LB sorunk a szezon nagy részében nem igen brillírozott...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A legrosszabb forgatókönyv valósult meg: Munchak marad. Jöhet 2014-re is a középszerűség... Mire végez, romhalmaz marad utána. :[] Szomorú és mérges is vagyok.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jól emlékeztem, ma van Munchak nagy napja. 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000308536/article/report-mike-munchak-expected-to-meet-with-titansNandito
Közben frissült az nfl honlapja, rakom az új cikket. Tommy Smith más edzőkkel is beszél! Asszem ez rossz jel Munchaknek!

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ve27his3tf3yzzgoddsr
Mike Munchak meeting with Tennessee Titans CEO
Ian Rapoport reports Tennessee Titans CEO and president Tommy Smith has already reached out to coaching candidates who could possibly replace coach Mike Munchak.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jól emlékeztem, ma van Munchak nagy napja. 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/psz6lzz9hjmfvujfteoa
Mike Munchak to meet with Titans ownership
Mike Munchak's status with the Tennessee Titans soon could be coming to a resolution. The coach will meet with the team's new CEO and president Tommy Smith.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akiknek lejár a szerződésük idén:
RB Jackie Battle

WR Kenny Britt

DT Antonio Johnson

WR Marc Mariani

C Kevin Matthews

OT Mike Otto

DE Ropati Pitoitua

S Bernard Pollard

QB Rusty Smith

C Chris Spencer

DT Kurt Taufa’Asau

C/G Rob Turner

CB Alterraun Verner

WR Kevin Walter

RB+Leon Washington

WR Damian Williams

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks