Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Questionable: Casey, Stewart
Probable: Brown

Előző szezonhoz képest Lockert leszámítva, a komoly sérüléseket megúsztuk, viszont az a "egy" sokat számított. Minden szezon előtt ennek is szurkolok, hogy ne legyen sérüléshullám. Ezt a gyenge szezont a sérülésekre nem lehet fogni. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Verner Pro Bowl kerettag lett egyedüli Titánként! Szezon előtt ki mert volna erre fogadni? 😊gerrard88
Én biztos nem. 😀 Casey megérdemelte volna még egyértelműen! Meg mondjuk Pollard, de inkább Casey!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Verner Pro Bowl kerettag lett egyedüli Titánként! Szezon előtt ki mert volna erre fogadni? 😊
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
nem tudom, mennyien követitek a tennessean-t, de volt az elmúlt napokban néhány igazán jó cikk a kérdőjelekről (CJ nem akar vágást elfogadni, pro-kontra Munchak kapcsán, várható távozóak és FA-k, meg ilyesmik...)
összességében ennyi kérdőjellel régen nem mentünk neki off-seasonnak és Munch jövője kapcsán tényleg lehet, hogy van tétje a holnapnak, de igazság szerint szerintem vele soha nem leszünk top csapat, szóval bármi lesz, nincs miért maradnia (még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy bármennyire is sajnálom, de lehet, hogy ez kb. Lockert is ledarálja... de hátha mégse...)

na mind1, holnap már csak az anyegim miatt is jó lenne, ha behúznánk, aztán meg jön aminek jönnie kell...

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Szevasztok! Boldog Karácsonyt! Utánanéztem ennek a Jim Schwartz-nak,hogy mégis honnan jött még azelőtt,hogy a Lions HC-ja nem lett. Wikipedian néztem,hogy 2001-2008 volt a csapatotok DC-a. Azért nem a neten kutattam tovább,mert jobb ezt szurkolóktól hallani/látni. Milyen védelmet rakott össze ezalatt az idő alatt nálatok? Mik voltak a fő erényei akkoriban és mik szóltak ellene? Aki kicsit régebbi motoros itt az vegye a bátorságot és legyen szívesen válaszolni ezekre a kérdésekre! Kösz srácok!Süsü
Szia Boldog Karácsonyt neked is! Én 2006 óta vagyok fan ez sem olyan nagy idő, de annyit tudok, hogy nem véletlenül csaptak le rá 2008 után a Lionsnál, sok csapatnál felmerült még a neve, szerintem meg kellett volna tartania a Titans-nek őt egy zsíros szerződéssel, de úgy gondolom Schwartz főedző akart inkább lenni és akkoriban Tennessee-ben nem volt rá esélye. Félelmetes mit hozott össze a védelemnél Nashville-ben! Azt tudom régi olvasmányaimból, hogy linebacker volt fiatal korában és csapatai vezére volt. Edzőként evidens hogy a linebackerekre specializálódott. Nálunk is az volt utánna lett csak DC. Ha már pakesz említett játékosokat, ne hagyjuk ki a sorból Keith Bulluck-ot sem ő volt a Schwartzi féle védelem igazi vezére, nem hiába, hiszen LB volt! De jó rá visszaemlékezni... Jim egy nagyon jó edző, de nem biztos, hogy olyan jó HC is. Én azért elfogadnám, ha újra a Titánoknál lenne! Sőt rúgja csak ki a Lions és jöjjön vissza a Titánokhoz!!gerrard88
Köszönöm a válaszokat. Nem hiába kérdeztem. Ugye a Bears történelmében a valaha volt legrosszabb védelem állt össze idén. Tucker jött a Jags-től és a szezon végén szinte biztosra veszem,hogy távozni is fog. Jelen pillanatban az opcionális DC jelöltek szerintem nem más,mint Schwartz, Fraizer vagy R. Ryan. A munkássága alapján és amiket tudok róla meg amiket látok nálam abszolút Schwartz lenne a befutó,csak gondoltam utánakérdezgetek,hogy mások mit gondolnak róla...és kik ne tudnának véleménnyel lenni róla,ha nem azok a hol legtöbb időt töltötte el. 😊Süsü
Mi is elfogadnánk mind a 3 jelöltet örömmel!! 😊
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szevasztok! Boldog Karácsonyt! Utánanéztem ennek a Jim Schwartz-nak,hogy mégis honnan jött még azelőtt,hogy a Lions HC-ja nem lett. Wikipedian néztem,hogy 2001-2008 volt a csapatotok DC-a. Azért nem a neten kutattam tovább,mert jobb ezt szurkolóktól hallani/látni. Milyen védelmet rakott össze ezalatt az idő alatt nálatok? Mik voltak a fő erényei akkoriban és mik szóltak ellene? Aki kicsit régebbi motoros itt az vegye a bátorságot és legyen szívesen válaszolni ezekre a kérdésekre! Kösz srácok!Süsü
Szia Boldog Karácsonyt neked is! Én 2006 óta vagyok fan ez sem olyan nagy idő, de annyit tudok, hogy nem véletlenül csaptak le rá 2008 után a Lionsnál, sok csapatnál felmerült még a neve, szerintem meg kellett volna tartania a Titans-nek őt egy zsíros szerződéssel, de úgy gondolom Schwartz főedző akart inkább lenni és akkoriban Tennessee-ben nem volt rá esélye. Félelmetes mit hozott össze a védelemnél Nashville-ben! Azt tudom régi olvasmányaimból, hogy linebacker volt fiatal korában és csapatai vezére volt. Edzőként evidens hogy a linebackerekre specializálódott. Nálunk is az volt utánna lett csak DC. Ha már pakesz említett játékosokat, ne hagyjuk ki a sorból Keith Bulluck-ot sem ő volt a Schwartzi féle védelem igazi vezére, nem hiába, hiszen LB volt! De jó rá visszaemlékezni... Jim egy nagyon jó edző, de nem biztos, hogy olyan jó HC is. Én azért elfogadnám, ha újra a Titánoknál lenne! Sőt rúgja csak ki a Lions és jöjjön vissza a Titánokhoz!!gerrard88
Köszönöm a válaszokat. Nem hiába kérdeztem. Ugye a Bears történelmében a valaha volt legrosszabb védelem állt össze idén. Tucker jött a Jags-től és a szezon végén szinte biztosra veszem,hogy távozni is fog. Jelen pillanatban az opcionális DC jelöltek szerintem nem más,mint Schwartz, Fraizer vagy R. Ryan. A munkássága alapján és amiket tudok róla meg amiket látok nálam abszolút Schwartz lenne a befutó,csak gondoltam utánakérdezgetek,hogy mások mit gondolnak róla...és kik ne tudnának véleménnyel lenni róla,ha nem azok a hol legtöbb időt töltötte el. 😊
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Szevasztok! Boldog Karácsonyt! Utánanéztem ennek a Jim Schwartz-nak,hogy mégis honnan jött még azelőtt,hogy a Lions HC-ja nem lett. Wikipedian néztem,hogy 2001-2008 volt a csapatotok DC-a. Azért nem a neten kutattam tovább,mert jobb ezt szurkolóktól hallani/látni. Milyen védelmet rakott össze ezalatt az idő alatt nálatok? Mik voltak a fő erényei akkoriban és mik szóltak ellene? Aki kicsit régebbi motoros itt az vegye a bátorságot és legyen szívesen válaszolni ezekre a kérdésekre! Kösz srácok!Süsü
Szia Boldog Karácsonyt neked is! Én 2006 óta vagyok fan ez sem olyan nagy idő, de annyit tudok, hogy nem véletlenül csaptak le rá 2008 után a Lionsnál, sok csapatnál felmerült még a neve, szerintem meg kellett volna tartania a Titans-nek őt egy zsíros szerződéssel, de úgy gondolom Schwartz főedző akart inkább lenni és akkoriban Tennessee-ben nem volt rá esélye. Félelmetes mit hozott össze a védelemnél Nashville-ben! Azt tudom régi olvasmányaimból, hogy linebacker volt fiatal korában és csapatai vezére volt. Edzőként evidens hogy a linebackerekre specializálódott. Nálunk is az volt utánna lett csak DC. Ha már pakesz említett játékosokat, ne hagyjuk ki a sorból Keith Bulluck-ot sem ő volt a Schwartzi féle védelem igazi vezére, nem hiába, hiszen LB volt! De jó rá visszaemlékezni... Jim egy nagyon jó edző, de nem biztos, hogy olyan jó HC is. Én azért elfogadnám, ha újra a Titánoknál lenne! Sőt rúgja csak ki a Lions és jöjjön vissza a Titánokhoz!!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szevasztok! Boldog Karácsonyt! Utánanéztem ennek a Jim Schwartz-nak,hogy mégis honnan jött még azelőtt,hogy a Lions HC-ja nem lett. Wikipedian néztem,hogy 2001-2008 volt a csapatotok DC-a. Azért nem a neten kutattam tovább,mert jobb ezt szurkolóktól hallani/látni. Milyen védelmet rakott össze ezalatt az idő alatt nálatok? Mik voltak a fő erényei akkoriban és mik szóltak ellene? Aki kicsit régebbi motoros itt az vegye a bátorságot és legyen szívesen válaszolni ezekre a kérdésekre! Kösz srácok!Süsü
Én nem vagyok olyan régi motoros, szóval csak részben tudok hozzászólni. 2007 óta szurkolok a Titans-nek, de az igazi, "szurkolós" év az 2008-ban kezdődött, amikor már többször nyomon követtem a csapat sorsát. Ebben az évben volt a legjobb a védelmünk, nem véletlenül lett Schwartz Lions HC-je. A 2008-as évben 13-3-as mérleggel zártunk, úgy, hogy 10-0-val is álltunk. Azt az évet, legnagyobb részben az erős védelem hozta. Nem láttam sok meccset sajnos. Kerry Collins volt a QB, szóval nem mondhatni, hogy Ő brillírozott, hanem inkább, menedzselte a meccset, a futásra építettünk inkább. Rettegtek az ellenfelek ettől a védelemtől, azóta sincs olyan jó védelmünk. Most azért sokat javult ez a szekció a tavalyihoz képest. 😊 Én a jó blitz-ekre emlékszem, annak a védelemnek a meghatározó alakja Albert Haynesworth volt. A legjobb szezont akkor tolta, utána már, hogy elkerült tőlünk, nem volt belőle semmi. Másik nagy ász Kyle Vanden Bosch, tuti defensive end. Nem véletlenül vitte magával Schwartz a Lionsba.
A többiek biztos többet tudnak majd mondani, Boldog Karácsonyt Neked is és a többi Titans fannak egyaránt. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szevasztok! Boldog Karácsonyt! Utánanéztem ennek a Jim Schwartz-nak,hogy mégis honnan jött még azelőtt,hogy a Lions HC-ja nem lett. Wikipedian néztem,hogy 2001-2008 volt a csapatotok DC-a. Azért nem a neten kutattam tovább,mert jobb ezt szurkolóktól hallani/látni. Milyen védelmet rakott össze ezalatt az idő alatt nálatok? Mik voltak a fő erényei akkoriban és mik szóltak ellene? Aki kicsit régebbi motoros itt az vegye a bátorságot és legyen szívesen válaszolni ezekre a kérdésekre! Kösz srácok!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megnéztem végre a meccset és azt kell mondanom, hogy a mai teljesítmény tetszett, főleg a 3. negyedtől mikor "termelték" is a pontokat. Volt egy kettő értelmetlen play az offense-nél meg Fitz is passzolt néha olyat, hogy borzasztó, na de mindegy ez már... Pollard nagy meccse volt ez és persze a támadó falé meg a futóké! Egy W-t nem kell magyarázni, így csak annyit mondok gratula!gerrard88
Kicsit más úgy nézni, hogy már tudod előre a W-t...egozo
Én ezért nem nézem meg sohasem az eredményt, ilyenkor bowl.hu-t, nso-t , facebook-ot nem is nézek, nehogy meglássam, a lényeget. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Megnéztem végre a meccset és azt kell mondanom, hogy a mai teljesítmény tetszett, főleg a 3. negyedtől mikor "termelték" is a pontokat. Volt egy kettő értelmetlen play az offense-nél meg Fitz is passzolt néha olyat, hogy borzasztó, na de mindegy ez már... Pollard nagy meccse volt ez és persze a támadó falé meg a futóké! Egy W-t nem kell magyarázni, így csak annyit mondok gratula!gerrard88
Kicsit más úgy nézni, hogy már tudod előre a W-t...egozo
Igazad van az első félidőt nézve nem voltak acélosak mint idén szinte mindig én is fogtam a fejem még úgy is hogy tudtam W lesz a vége úgy is...
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Megnéztem végre a meccset és azt kell mondanom, hogy a mai teljesítmény tetszett, főleg a 3. negyedtől mikor "termelték" is a pontokat. Volt egy kettő értelmetlen play az offense-nél meg Fitz is passzolt néha olyat, hogy borzasztó, na de mindegy ez már... Pollard nagy meccse volt ez és persze a támadó falé meg a futóké! Egy W-t nem kell magyarázni, így csak annyit mondok gratula!gerrard88
Kicsit más úgy nézni, hogy már tudod előre a W-t...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Megnéztem végre a meccset és azt kell mondanom, hogy a mai teljesítmény tetszett, főleg a 3. negyedtől mikor "termelték" is a pontokat. Volt egy kettő értelmetlen play az offense-nél meg Fitz is passzolt néha olyat, hogy borzasztó, na de mindegy ez már... Pollard nagy meccse volt ez és persze a támadó falé meg a futóké! Egy W-t nem kell magyarázni, így csak annyit mondok gratula!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Boldog Karácsonyt Minden Titans fannak!!!!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Titans fanok! Boldog Karácsonyi Ünnepeket!

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a meccset. A védelem az első félidőben, mint ha az öltözőben lett volna. A második félidőben beindult a futógépezet és így ha megy a futás, nincs gáz a passzjátékkal. 😀 Nem volt ez egy acélos győzelem, ettől függetlenül örülök neki, de kíváncsi vagyok mi lesz a holtszezonban. Egy LB és egy DE mindenképpen kelleni fog.
Pollard ma is bizonyította, hogy megérne egy "zsíros" szerződést. Benne látom, hogy 110%-ot nyújt, tök mindegy ki az ellenfél. Bironas... berúg egy 52 yardos FG-t, majd egy borzalmas kick off. Az ST-be is kell 2 ember. McCarthy sajnos csak az ST-ben jó.
A Texans ellen is ilyen meccsre számíthatunk, bár ahogy írtam korábban, "sima" meccsünk ahol győztünk, kettő volt ebben a szezonban, a hatból.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Na, köszönhetően lányom hipp-hopp fellépésének a tegnapit kihagytam, de ezek alapján nem sokat vesztettem.

Jöjjön végre a rájátszás, aztán kezdődjön a mi igazi terepünk, a holtszezon...😀

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tök mindegy mi lesz a vége, ez a csapat egy merő szerencsétlenség, csak irányítónk, spec csapatunk, és védelmünk nincs, meg falunk és támadó csapatunk. Ja és egy edző is kéne végre...
Részemről elég volt az idei szezonból...egozo
Megértelek, szánalmas a mai produkciónk. Én még kitartok, de tényleg nagyon rossz a csapatunk.Nandito
Ööööööö azt ugye tudjátok, hogy ti nyertetek most? Egyébként gratula a Whez és a 2. helyhez idén a divizíóban!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tök mindegy mi lesz a vége, ez a csapat egy merő szerencsétlenség, csak irányítónk, spec csapatunk, és védelmünk nincs, meg falunk és támadó csapatunk. Ja és egy edző is kéne végre...
Részemről elég volt az idei szezonból...egozo
Megértelek, szánalmas a mai produkciónk. Én még kitartok, de tényleg nagyon rossz a csapatunk.

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tök mindegy mi lesz a vége, ez a csapat egy merő szerencsétlenség, csak irányítónk, spec csapatunk, és védelmünk nincs, meg falunk és támadó csapatunk. Ja és egy edző is kéne végre...
Részemről elég volt az idei szezonból...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Sensabaugh
Questionable: Mike Martin, Stewart
Probable: CJ, Casey,Schwenke,Verner

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 www.tennessean.com/article/20131219/SPORTS01/312190048/Titans-linebacker-still-dark-about-benching?nclick_check=1

ez így ebben a formában nagyon rosszul hangzik.

ill. a rugókkal kapcsolatos észrevételekkel maximálisan egyetértek.

azt hiszem, megint dolgos off-seasonnak nézünk elébe.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Wimbley (esetleg CJ) szerződésével kezdeni kellene valamit (2014-re 6 milliót kap) az idény végén, én nem sajnálnám a pénzt Pollard-ra. Az is lehet, hogy jövőre több szerepet fog kapni Wimbley, de ha ennyit, mint most akkor felesleges ennyi pénzért megtartani. Legfontosabb FA még Verner, aki egy ilyen szezon után, biztos sok pénzt fog kihúzni belőlünk. Ha így teljesít továbbra is akkor hajrá. Szezon elején ki gondolta volna... 😊 Britt is FA lesz, de szerintem megköszönjük az eddigi munkáját itt és heló.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sensabaugh IR-re került. Szerintem jó szezont hozott le Coty, és ez még csak a második éve. Így a nickel pozícióban a két újonc BWW és Wooten bizonyíthat. Remek lehetőség ez nekik. Nem lebecsülve, de következő két meccsen nem túl acélos gárdával csapunk össze. (mondjuk amilyen gyengén nyomjuk, nekünk mindegy) Jövőhéten azért Andre Johnson-t nem lesz olyan könnyű feladat fogni. 😊

Jó hír, hogy Hunter és Williams visszatér a hétvégén.pakesz
Egyelőre maradjunk a soron következő meccsnél, ami nem lesz könnyű. A Jaguars-nak elvileg gyengébb kerete van a mienknél, ám ott tényleges csapatépítés folyik egy remek edzővel. (Bár nekünk lenne hasonló edzőnk...) Nem véletlen, hogy az elmúlt hetekben több győzelmet is arattak. Szóval elég acélosak, simán benne van, hogy kikapunk a hétvégén.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sensabaugh IR-re került. Szerintem jó szezont hozott le Coty, és ez még csak a második éve. Így a nickel pozícióban a két újonc BWW és Wooten bizonyíthat. Remek lehetőség ez nekik. Nem lebecsülve, de következő két meccsen nem túl acélos gárdával csapunk össze. (mondjuk amilyen gyengén nyomjuk, nekünk mindegy) Jövőhéten azért Andre Johnson-t nem lesz olyan könnyű feladat fogni. 😊

Jó hír, hogy Hunter és Williams visszatér a hétvégén.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks