Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Roster-ral kapcsolatban: a szezon elején amikor kialakult az 53-as keret, én a 3 TE-et keveseltem főleg úgy,hogy az alapfelállásunkban 2 TE szerepel. Így nekem logikus lenne, hogy akkor a 2 kezdőhöz, legyen két csere is. Lehet úgy gondolták Walker az életbe nem sérül le. (Amúgy tényleg egy nagy állat 😀 ) Most arra a sorsra jutottunk, hogy FB és TE-t keresünk....

Chris Cooley....? Ha jól tudom nincs csapata, de az lehet, hogy sérült.pakesz
Cooley? Ne már, öreg mint az országút. Pár éve még jó volt oké, de szerintem már nem hiába FA! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Roster-ral kapcsolatban: a szezon elején amikor kialakult az 53-as keret, én a 3 TE-et keveseltem főleg úgy,hogy az alapfelállásunkban 2 TE szerepel. Így nekem logikus lenne, hogy akkor a 2 kezdőhöz, legyen két csere is. Lehet úgy gondolták Walker az életbe nem sérül le. (Amúgy tényleg egy nagy állat 😀 ) Most arra a sorsra jutottunk, hogy FB és TE-t keresünk....

Chris Cooley....? Ha jól tudom nincs csapata, de az lehet, hogy sérült.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Már értem, hogy VY kapcsán mire gondoltok, ez a győztes mentalitás tényleg hiányzik. Szerintem Lockerben van szikra, de mire valami kibontakozhatna ebből a szikrából, mindig megsérül. Ez a sérülékenység a karrierjébe kerülhet, mert kezdőként így nehéz rá építeni. Munchak esetleges távozásával még nehezebb helyzetbe kerülhet, az új edzővel megérkezhet a győztes mentalitású új QB. Persze Munchak távozását nem lehet biztosnak venni, de remélhetőleg a megújult vezetés változást akar.
Szerintem a csapatban, a játékosokban van spiritusz. Csak kellene valaki, aki kihozza belőlük azt a pluszt, hogy fölszántsák a pályát. Bár 3-1-es kezdés után bíztam benne, hogy valami értelmeset alkot az edzői stáb, de ez nem következett be. És nemcsak a HC inkompetens, mert a támadófal tragikus, az LB sor visszafelé fejlődik, CJ-t öszetöretik az értelmetlen belső futásokkal, az ST rengeteget bakizik, stb. A játékosokkal sem tudnak mit kezdeni. Velasco elküldését továbbra is hibának tartom, Wimbleyt nem tudjuk használni, Mike Martint két hete nem nevezzük a meccsekre, az ST-be is rossz returnereket választottunk Leon Washington kivételével.
Ezek után a hétvégétől nem is remélek sokat. A védelem talán nem mond csődöt, de a támadósort Fitztragic vezérletével kevésnek érzem egy győzelemhez. Az utolsó három meccsen azért látok esély szépségtapaszok gyűjtésére. Ha már sokadszorra lemaradunk a PO-ról, akkor legalább fejezzük be jó szájízzel a szezont.

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sziasztok!!
Hetek óta nem írtam inkább semmit, most is csak annyit szeretnék, hogy ez a banda KIÁBRÁNDÍTÓ!!!
Munchakot pedig messzire el kell zavarni!!! (korábbi érdemei elismerése mellett, természetesen) Az nem lehet véletlen, hogy egyetlen komoly, fontos meccset sem tudunk nyerni vele - az meg, hogy a csoportban állandóan szívunk, akkor is ha az ellen éppen a liga leggyengébb, legneveztségesebb csapata, az meg minősíthetetlen!!!
Tudom, hogy most kiröhögtök - és teljesen meg is értem, ha így tesztek - mindenesetre, tegnap, ahogy a meccs után mentem haza, azon gondolkodtam, hogy ezt a meccset egy Vince Young tipusu irányítóval meg nyertük volna!!!
Ilyen kerettel, így szerepelni az megmagyarázhatatlan!!!rezső
Ott a pont!!!! VY óta nincs győztes típusú irányítónk...tudom ezen mindenki csak nevet, de így van.egozo
Nem megbántásból kérdem, de mit értünk el Vince Younggal, hogy azóta is ő az etalon? Hányszor vitte playoffba a csapatot, és hány PO győzelme van? A 12 gwd-t értem, de az öt nálunk töltött szezonjából kétszer volt jobb a TD szerzésben, mint az int dobásban. A második idénye még rosszabb is volt, mint Lockeré. Azóta is mi lett vele? Ha annyira jó irányító lenne, nem küldenék el mindenhonnan. Viszont soha nem hivatkozunk McNairre, aki óta nem volt normális irányítója a csapatnak.Nandito
Annyival mindenesetre jobb volt, hogy nem kellett eleve lemondani a PO-ról, már szinte év elején. De nem kimondottan Ő hiányzik, hanem egy győztes vezér. Sajnos az azóta Tennesseeben fellelhető Qb-kat tekintve - Lockert is beleértve - senkiben nincs meg az a szikra, ami kell egy vezérnek. Pedig egy darabig Lockerban reménykedtem. És mondhatjátok, hogy élvezzük a meccseket, meg úgyis rövid a szezon, meg ilyenek, de én nem azért szurkolok egy csapatnak, mert szimpatikusan tud veszíteni, főleg ilyen messziről, a számítógépen keresztül. A helyszínen, biztos más az élmény, de én mostanában már nem úgy várom a vasárnap estéket, mint mondjuk VY idejében, és nem miatta, hanem azért, ahogy az a csapat képes volt meghalni is a pályán..úgy lehetett kikapni...így nem...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Megnéztem a meccset.... Én a második INT-nél éreztem úgy, hogy nem lesz itt győzelem, pedig nem volt nagy pontkülönbség. Sajnos otthon és most idegenben sem volt semmi szerencsénk a Colts ellen. Kétszer húzhattuk volna be a fumble-t az első félidőben, a másodikban egy INT is benne maradt. Az első Fitz INT-nél minek kellett az a játékhívás? Elég lett volna egy rövid passz, FG távolság, és puszi.
Megnyerhettük volna ezt a meccset, nem simán ,de nyerhető volt. Egyre gyengébb ez a Colts, mi persze kikapunk tőlük. A Raiders ellen bejöttek a mákok itt meg... Csak ne az legyen már minden meccsen, hogy a szerencsében bízunk. Ezek a hülye büntetések.... szopatjuk magunkat.

Én nem terveztem PO-al szóval jó, hogy nem éltem bele magam a szezon elején. Megvan a jó játékosállomány de baszhatjuk, ha így teljesítünk. Más csapatnál is előfordul, hogy hiába vannak jó játékosok... nem garantálja a teljesítményt. 😊
Ezt a VY témát meg felesleges firtatni, sajna neki már lefőtt a kávé. Próbáljuk magunkat összeszedni a maradék 4 meccsen, és hozzuk ki a legtöbbet.

Annyi pozitívum, hogy Casey egyértelmű Pro Bowler 😊 😉pakesz
Jaja a srác abszolúte meg is érdemli, a D-line az az egység a Titans-ben, amit jó nézni idén! 😉
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megnéztem a meccset.... Én a második INT-nél éreztem úgy, hogy nem lesz itt győzelem, pedig nem volt nagy pontkülönbség. Sajnos otthon és most idegenben sem volt semmi szerencsénk a Colts ellen. Kétszer húzhattuk volna be a fumble-t az első félidőben, a másodikban egy INT is benne maradt. Az első Fitz INT-nél minek kellett az a játékhívás? Elég lett volna egy rövid passz, FG távolság, és puszi.
Megnyerhettük volna ezt a meccset, nem simán ,de nyerhető volt. Egyre gyengébb ez a Colts, mi persze kikapunk tőlük. A Raiders ellen bejöttek a mákok itt meg... Csak ne az legyen már minden meccsen, hogy a szerencsében bízunk. Ezek a hülye büntetések.... szopatjuk magunkat.

Én nem terveztem PO-al szóval jó, hogy nem éltem bele magam a szezon elején. Megvan a jó játékosállomány de baszhatjuk, ha így teljesítünk. Más csapatnál is előfordul, hogy hiába vannak jó játékosok... nem garantálja a teljesítményt. 😊
Ezt a VY témát meg felesleges firtatni, sajna neki már lefőtt a kávé. Próbáljuk magunkat összeszedni a maradék 4 meccsen, és hozzuk ki a legtöbbet.

Annyi pozitívum, hogy Casey egyértelmű Pro Bowler 😊 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
rezső 494 — Titans fan
Sziasztok!!
Hetek óta nem írtam inkább semmit, most is csak annyit szeretnék, hogy ez a banda KIÁBRÁNDÍTÓ!!!
Munchakot pedig messzire el kell zavarni!!! (korábbi érdemei elismerése mellett, természetesen) Az nem lehet véletlen, hogy egyetlen komoly, fontos meccset sem tudunk nyerni vele - az meg, hogy a csoportban állandóan szívunk, akkor is ha az ellen éppen a liga leggyengébb, legneveztségesebb csapata, az meg minősíthetetlen!!!
Tudom, hogy most kiröhögtök - és teljesen meg is értem, ha így tesztek - mindenesetre, tegnap, ahogy a meccs után mentem haza, azon gondolkodtam, hogy ezt a meccset egy Vince Young tipusu irányítóval meg nyertük volna!!!
Ilyen kerettel, így szerepelni az megmagyarázhatatlan!!!rezső
Ott a pont!!!! VY óta nincs győztes típusú irányítónk...tudom ezen mindenki csak nevet, de így van.egozo
Nem megbántásból kérdem, de mit értünk el Vince Younggal, hogy azóta is ő az etalon? Hányszor vitte playoffba a csapatot, és hány PO győzelme van? A 12 gwd-t értem, de az öt nálunk töltött szezonjából kétszer volt jobb a TD szerzésben, mint az int dobásban. A második idénye még rosszabb is volt, mint Lockeré. Azóta is mi lett vele? Ha annyira jó irányító lenne, nem küldenék el mindenhonnan. Viszont soha nem hivatkozunk McNairre, aki óta nem volt normális irányítója a csapatnak.Nandito
Nem bántasz meg, de csak annyit írtam, hogy ezt a meccset vele megnyertük volna!!! McNairt is nagyon szerettem, és nyilván sokkal inkább etalon, mint VY. Young nem etalon, hanem egy olyan játékos az én szememben, aki ilyen állásnál az utolsó percekben összeszedetten, jól játszva végig tudott menetelni a pályán. Fitz sajnos csak ritkán képes erre és Lockerrel is az a legnagyobb bajom, hogy nem érzem győztes típusnak. Az már egy más tészta, hogy VY-ból nagyon sok minden hiányzott, amire szüksége van egy klasszis NFL-irányítónak, ráadásul Fisherrel nagyon rosszul járt. A karrierje saját, elsősorban felben lévő gyengeségei és Fisher "szeretete" miatt ment tönkre.
Még egyszer mondom, nem etalon, de ilyen meccseken százszor inkább őt választanám, mint Lockert, vagy Fitzet (vagy még kb 20-at a jelenlegi kezdő irányítók közül a ligában)
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sziasztok!!
Hetek óta nem írtam inkább semmit, most is csak annyit szeretnék, hogy ez a banda KIÁBRÁNDÍTÓ!!!
Munchakot pedig messzire el kell zavarni!!! (korábbi érdemei elismerése mellett, természetesen) Az nem lehet véletlen, hogy egyetlen komoly, fontos meccset sem tudunk nyerni vele - az meg, hogy a csoportban állandóan szívunk, akkor is ha az ellen éppen a liga leggyengébb, legneveztségesebb csapata, az meg minősíthetetlen!!!
Tudom, hogy most kiröhögtök - és teljesen meg is értem, ha így tesztek - mindenesetre, tegnap, ahogy a meccs után mentem haza, azon gondolkodtam, hogy ezt a meccset egy Vince Young tipusu irányítóval meg nyertük volna!!!
Ilyen kerettel, így szerepelni az megmagyarázhatatlan!!!rezső
Ott a pont!!!! VY óta nincs győztes típusú irányítónk...tudom ezen mindenki csak nevet, de így van.egozo
Nem megbántásból kérdem, de mit értünk el Vince Younggal, hogy azóta is ő az etalon? Hányszor vitte playoffba a csapatot, és hány PO győzelme van? A 12 gwd-t értem, de az öt nálunk töltött szezonjából kétszer volt jobb a TD szerzésben, mint az int dobásban. A második idénye még rosszabb is volt, mint Lockeré. Azóta is mi lett vele? Ha annyira jó irányító lenne, nem küldenék el mindenhonnan. Viszont soha nem hivatkozunk McNairre, aki óta nem volt normális irányítója a csapatnak.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sziasztok!!
Hetek óta nem írtam inkább semmit, most is csak annyit szeretnék, hogy ez a banda KIÁBRÁNDÍTÓ!!!
Munchakot pedig messzire el kell zavarni!!! (korábbi érdemei elismerése mellett, természetesen) Az nem lehet véletlen, hogy egyetlen komoly, fontos meccset sem tudunk nyerni vele - az meg, hogy a csoportban állandóan szívunk, akkor is ha az ellen éppen a liga leggyengébb, legneveztségesebb csapata, az meg minősíthetetlen!!!
Tudom, hogy most kiröhögtök - és teljesen meg is értem, ha így tesztek - mindenesetre, tegnap, ahogy a meccs után mentem haza, azon gondolkodtam, hogy ezt a meccset egy Vince Young tipusu irányítóval meg nyertük volna!!!
Ilyen kerettel, így szerepelni az megmagyarázhatatlan!!!rezső
Ott a pont!!!! VY óta nincs győztes típusú irányítónk...tudom ezen mindenki csak nevet, de így van.egozo
Ezzel én is egyetértek! Jobb, ha elkezdünk gondolkodni egy elsőkörös QB-ba!
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sziasztok!!
Hetek óta nem írtam inkább semmit, most is csak annyit szeretnék, hogy ez a banda KIÁBRÁNDÍTÓ!!!
Munchakot pedig messzire el kell zavarni!!! (korábbi érdemei elismerése mellett, természetesen) Az nem lehet véletlen, hogy egyetlen komoly, fontos meccset sem tudunk nyerni vele - az meg, hogy a csoportban állandóan szívunk, akkor is ha az ellen éppen a liga leggyengébb, legneveztségesebb csapata, az meg minősíthetetlen!!!
Tudom, hogy most kiröhögtök - és teljesen meg is értem, ha így tesztek - mindenesetre, tegnap, ahogy a meccs után mentem haza, azon gondolkodtam, hogy ezt a meccset egy Vince Young tipusu irányítóval meg nyertük volna!!!
Ilyen kerettel, így szerepelni az megmagyarázhatatlan!!!rezső
Ott a pont!!!! VY óta nincs győztes típusú irányítónk...tudom ezen mindenki csak nevet, de így van.
több mint 10 éve
rezső 494 — Titans fan
Sziasztok!!
Hetek óta nem írtam inkább semmit, most is csak annyit szeretnék, hogy ez a banda KIÁBRÁNDÍTÓ!!!
Munchakot pedig messzire el kell zavarni!!! (korábbi érdemei elismerése mellett, természetesen) Az nem lehet véletlen, hogy egyetlen komoly, fontos meccset sem tudunk nyerni vele - az meg, hogy a csoportban állandóan szívunk, akkor is ha az ellen éppen a liga leggyengébb, legneveztségesebb csapata, az meg minősíthetetlen!!!
Tudom, hogy most kiröhögtök - és teljesen meg is értem, ha így tesztek - mindenesetre, tegnap, ahogy a meccs után mentem haza, azon gondolkodtam, hogy ezt a meccset egy Vince Young tipusu irányítóval meg nyertük volna!!!
Ilyen kerettel, így szerepelni az megmagyarázhatatlan!!!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sajnos bekövetkezett az amitől tartottam... A védelem jó volt de a támadók nem voltak a helyzet magaslatán pontosabban a play hívások nem voltak a helyén meg Fitz gondolatai sem. Néha nem is értem mit akart... Nagyon rapszódikus a teljesítménye, túlságosan is és ez által az egész csapatnak is!
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
OK, a védelmünk a meccsben tartott minket, de amikor a legvégén vissza kellett volna szerezni a labdát, akkor mégiscsak végigmasírozott a pályán a Colts minden gond nélkül.

Valahogy nem éreztem az egészben azt, hogy ez kvázi egy PO meccs a számunkra. Szürke, jellegtelen, helyenként még talán akaratgyenge is volt a játékunk.

Kár ezért a szezonért.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Volt esély, de a támadósor förtelmes játéka eldöntötte a meccset. Fitz sajnos ismét hozta magát, s még vannak, akik sztárolják ezt a palit. (Ezt nem magunkra értem, mi tudjuk, hogy kezdőnek nulla, és csak back upnak jó.) Wright nagyon jó, a második félidőben mégis alig dobtunk rá labdát. Hunternek összesen egy elkapása volt, de bezzeg a TE játékot erőltettük, mikor Thompson idén alig kapott szerepet. Még szerencsénk sem volt, Luck fumblejai után egyszer sem pattant hozzánk a labda. És ott van még az a sok érthetetlen bünti, amiről már hetek óta beszélünk... Legalább a D rendben volt, nem rajtuk múlt a meccs.

Innentől a PO mission impossible kategória, és jó lesz, ha hátrafelé is nézünk, mert a Jaguars lassan beelőz minket. 😊 Remélhetőleg tényleg eljön a Munchak éra vége, mert az elég gáz, hogy az utóbbi évek leggyengébb AFC Southjában is inkább hátrafelé haladunk, mint előre.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
No, ha akarunk még a PO-ról beszélni, akkor ma nyerni kell, nincs mese!Nandito
Nemsok esélyt látok rá, de a remény hal meg utoljára! 😉
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
No, ha akarunk még a PO-ról beszélni, akkor ma nyerni kell, nincs mese!

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Stevens,DW
Questionable: Hill,Stewart
Probable: Pollard,Schwenke,Wright

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Újabb változások. Mivel Griff hiányzik a hétvégén, így Shann Schillinger S csatlakozik a csapathoz. Nem is értem ezt, a Colts meccs után meg elküldjük? Griff visszatérésével ugyanis újra tele lesz az 53-as keret. Esetleg más kerül lapátra? Na, majd kiderül...

A PS-be Tyler Horn C/G érkezett, Oscar Johnson T-t waive-eltük.Nandito
Az a baj, hogy George Wilson nem jó FS-ben, amikor Griffin sérült volt láttuk, hogy milyen gyengén szerepelt azon a poszton, még írtam is róla.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Újabb változások. Mivel Griff hiányzik a hétvégén, így Shann Schillinger S csatlakozik a csapathoz. Nem is értem ezt, a Colts meccs után meg elküldjük? Griff visszatérésével ugyanis újra tele lesz az 53-as keret. Esetleg más kerül lapátra? Na, majd kiderül...

A PS-be Tyler Horn C/G érkezett, Oscar Johnson T-t waive-eltük.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Végre végig tudtam nézni a meccset és megállapíthatom, hogy Fitz kezd igazi vezérré válni! Jól játszott, hihetetlen milyen meneküléseket vitt véghez, biztos gyerekkorában jó volt fogócskában! 😀😀 Wright és Hunter nagyot játszott és általában Nate is hozta amit kell, de Britt... Miért nem küldik már el Alaszkába??? Minimum ott a helye 2/0 az elkapásainak aránya és mindkettő ahogy mondtátok simán elkapható volt, sőt... Sajnos elkeseredve néztem a OL-t. Nem valami jó napot fogtak ki remélem összeszedik magukat a hétvégére, bár kétlem, mert véleményem szerint is edzői probléma lehet ott. Jó játékosok játszanak szarul, rájuk férne a támogatás. A védelem sem volt a helyzet magaslatán, a secondary teljesítménye elkeserítő néha. Olykor-olykor úgy mentek át rajtuk, mint kés a vajon... a többi védelmi rész elfogadható volt. A Speciálisok hozták a mostani formájukat, rettentően szarok voltak szinte mindig elejtette a labdát ez a Wylie gyerek. Szerencsére el is küldték és jött Leon Washington, remélem ő javít kicsit a gyatra special team teljesítményen. Összességében egy izgalmas és jó ütközet volt ez és végre a mi győzelmünkkel végződött! Hétvégén vissza kell vágni a csikóknak, be kell csukni őket a karámba! 😀gerrard88
Én még egy kis kockacukor ajándékba is benne lennék. 😉 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Végre végig tudtam nézni a meccset és megállapíthatom, hogy Fitz kezd igazi vezérré válni! Jól játszott, hihetetlen milyen meneküléseket vitt véghez, biztos gyerekkorában jó volt fogócskában! 😀😀 Wright és Hunter nagyot játszott és általában Nate is hozta amit kell, de Britt... Miért nem küldik már el Alaszkába??? Minimum ott a helye 2/0 az elkapásainak aránya és mindkettő ahogy mondtátok simán elkapható volt, sőt... Sajnos elkeseredve néztem a OL-t. Nem valami jó napot fogtak ki remélem összeszedik magukat a hétvégére, bár kétlem, mert véleményem szerint is edzői probléma lehet ott. Jó játékosok játszanak szarul, rájuk férne a támogatás. A védelem sem volt a helyzet magaslatán, a secondary teljesítménye elkeserítő néha. Olykor-olykor úgy mentek át rajtuk, mint kés a vajon... a többi védelmi rész elfogadható volt. A Speciálisok hozták a mostani formájukat, rettentően szarok voltak szinte mindig elejtette a labdát ez a Wylie gyerek. Szerencsére el is küldték és jött Leon Washington, remélem ő javít kicsit a gyatra special team teljesítményen. Összességében egy izgalmas és jó ütközet volt ez és végre a mi győzelmünkkel végződött! Hétvégén vissza kell vágni a csikóknak, be kell csukni őket a karámba! 😀
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Griffin egy meccses eltiltást kapott a Rivera elleni hit miatt.Nandito
egyáltalán nem értek vele egyet, egyszerűen nem értem, hogy abban a szituációban hogyan kellett volna védekeznie... na mind1, nyertünk, szoros meccsen nyertünk, hullámzó teljesítménnyel nyertünk, nyugati parton nyertünk, szóval nyertünk és mit oda nem adnánk azért, ha egy ilyen győzelmet hoztunk volna a Jags ellen....
kíváncsi vagyok a nálunk csak egy kicsit kevésbé hullámzó Colts ellen mire megyünk.

hajrá!

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Új returner van Leon Washington személyében, így Devon Wyliet elküldtük. Kivágtuk a center Kevin Matthewst is, ami szintén nem nagy veszteség. A PS-ben DT csere volt sérülés miatt, Chigbo Anunoby ment, Frank Kearse érkezett.Nandito
A Pats kitette, 23-án, azt írták kb 5 play-t játszott náluk ami 1,5 millióba került. 😀 Megérte. Mi remélem jól járunk vele, Wylie se sok időt töltött nálunk, de sajnos emlékezeteset alkotott... akár azon a fumble-n is elmehetett a meccs a Colts ellen. A raiders ellen sem volt, valami magabiztos.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Új returner van Leon Washington személyében, így Devon Wyliet elküldtük. Kivágtuk a center Kevin Matthewst is, ami szintén nem nagy veszteség. A PS-ben DT csere volt sérülés miatt, Chigbo Anunoby ment, Frank Kearse érkezett.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Griffin egy meccses eltiltást kapott a Rivera elleni hit miatt.

Music City Miracle