Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
rezső 494 — Titans fan
Ez gyönyörű szép volt azanyja!!!!!! Néztem a meccset és nem nagyon hittem el, amit láttam!!!! Locker, CJ, a játékhívás, a védelem, a spec team mind-mind egy nagy kalap k..ka volt!!!
Iktriaddal ellentétben én nem hiszem, hogy a szerencse döntött a Jags javára!!! Egyszerűen olyan szinten volt dekoncentrált az egész társaság, hogy csak na!!!!
Titans-szel teljes mértékig egyetértek: Munchakból nem lesz komoly vezetőező!!!!!
A leggyönyörűbb statisztika eddigi munkásságáról, hogy a Jags elmúlt három szezonban elért nyolc győzelméből hármat ellenünk szerzett, plusz a második csapat, amely első sikerét szerezte ellenünk!!! Nem nagyon lehet erre mit mondani!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos Locker "üvegből" van. Egy szezont nem tudott még végigjátszani, ráadásul mindkét sérülése után nagyon rosszul tért vissza. Most jött el az a pillanat, amikor azt gondolom, hogy nem Locker lesz a csapat francsájz irányítója...

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A helyi lapok szerint szerint Lockernek lisfranc sérülése van, ez azt jelenti, hogy neki valószínűleg annyi is volt a szezon idénre.
 www.tennessean.com/article/20131110/SPORTS01/131110008
Tavaly MJD is ilyet szedett be az Oakland ellen, többet nem is láttuk játszani '12ben.

Delanie Walker nyilatkozata egyre jobban megerősíti bennem, hogy a Titans már a Coltsra készült fejben, és nem ellenünk.
"I'm embarrassed. We lost to a team that was 0-8. It doesn't make sense."
"We can't wait until the fourth quarter ... to try and win. Not against the Jaguars."
Walker on Titans over-looking the Jaguars: "That's what it looked like."
Walker on the Jaguars: "They came in here and spanked our butt. When you look past a team, that's what happens."
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Amíg ilyen nyuszi edzőnk van, ne várjunk semmit sem... PO-t meg végképp ne! Innentől kezdve nem úgy fogok leülni meccset nézni hogy reménykedek bármiben is hanem egyszerűen csak nézem aztán lesz ami lesz. Szurkolok a csapatnak hogy ne tolják el az adandó lehetőségeket és kész... Nem szabad elvárni semmit mert csak ilyen pofára esések lesznek majd mint ma...sajnálom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudott csapatot csinálni erre a szezonra sem; otthon kikaptunk a ligautolsótól úgy, hogy nem 1-2 kétes bírói döntésen múlt, nem Locker sérülésén múlt, hanem azon múlt, hogy a Jax jobban fel volt készítve a mai összecsapásra, jobban akarták a győzelmet és jobb volt a playbook-juk; (és ezek szerint jobb edzőjük van).
Illetve a csapatot nem lehet kirúgni - pláne, hogy egyénileg nem tűnik rossznak a gárda - az edzőt igen.
Ennyi.Titans
A dicsérő szavakat köszi. Ez egy trap game volt ellenünk, amibe sikerült belesétálni. Nem kell túlragozni. Még -2es turnover mutatóval is egy safetyn múlott végül a győzelmünk. Igazából ez egy X szagú mérkőzés volt, ahol lett némi szerencsénk is.

A Colts ellen lehet máris javítani (bár ők se játszanak olyan rosszul még egyszer mint most), ha az megvan, újra nyitott még minden. Fel a fejjel.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Megverhetjük a Colts-ot csütörtökön, akkor se fog változni a véleményem. Munchak - elismerve játékosként elért eredményeit - nem vezetőedző kaliber.
Nem tudja a csapatot hétről hétre rákészíteni az ellenfélre, támadásban végtelenül sematikus a játékhívásunk, nem tudom, hogy Locker valóban 100%-os volt-e amikor visszatért és a mostani sérülése nem-e a korai visszatérés következménye; gyenge a special team (Kern-t szerintem nyugodtan ki lehetne már most rúgni); fegyelmezetlen a védelem.

Nem tudott csapatot csinálni erre a szezonra sem; otthon kikaptunk a ligautolsótól úgy, hogy nem 1-2 kétes bírói döntésen múlt, nem Locker sérülésén múlt, hanem azon múlt, hogy a Jax jobban fel volt készítve a mai összecsapásra, jobban akarták a győzelmet és jobb volt a playbook-juk; (és ezek szerint jobb edzőjük van).
Illetve a csapatot nem lehet kirúgni - pláne, hogy egyénileg nem tűnik rossznak a gárda - az edzőt igen.
Ennyi.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nincs semmi veszve srácok. Ha a TNFen sikerül legyőzni a Coltst, megint ott vagytok a nyomukban.iktriad
Köszi a biztatást, de ez reménytelen. Ugyan a Colts is váratlan vereséget szenvedett, de összességében sokkal jobb csapat van ott, mint nálunk. Kár reménykedni, csak csúnya pofára esés lenne a vége, mint ma.Nandito
Majd csütörtökön kiderül, hogy milyenek az erőviszonyok az AFC Southban idén. Addig kár keseregni.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Még nincs semmi veszve srácok. Ha a TNFen sikerül legyőzni a Coltst, megint ott vagytok a nyomukban.iktriad
Köszi a biztatást, de ez reménytelen. Ugyan a Colts is váratlan vereséget szenvedett, de összességében sokkal jobb csapat van ott, mint nálunk. Kár reménykedni, csak csúnya pofára esés lenne a vége, mint ma.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nincs semmi veszve srácok. Ha a TNFen sikerül legyőzni a Coltst, megint ott vagytok a nyomukban.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hát srácok.... ezért nem kell itt PO-ról beszélni, meg számolgatni mert felesleges. Nincs még vége a meccsnek, de.... Támadásban egy rakat szarok voltunk ahogy ez már nem először jön elő. Locker nagyon gyenge volt, két jó meccse volt a szezonban, ráadásul most megint megsérült.

Nem akarok senkit megbántani, de egy ilyen gyenge szezont futó, szar csapattól is sikerül kikapnunk, mint a Jags. Nem az történt, hogy sziporkázó játékkal lemostak a pályáról, hanem az, hogy két fumble.... (egyikről mondjuk nem tehetett CJ) , szar hívások, Locker gyenge, adunk egy safety-t is, Pollard belemegy egymás után két hülye büntetésbe. Jövünk felfele a pöcegödörből erre Fitzről húznak egy TD-t.... Ezt mondtam, hogy nincs papírforma, sikerült kiszopni egy nyeretlen csapattól, mint két éve a Colts-tól, ettől féltem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
nos, remélem, hogy Munchaknak nincs több szezonja a csapat élén.
nem nfl képességű edző, vele sose érünk el semmit.

lehet készülni a következő szezonra.Titans
+1

Csodás este volt, mást nem tudok hozzáfűzni. Ja, de. A szezon égését mutattuk be.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
nos, remélem, hogy Munchaknak nincs több szezonja a csapat élén.
nem nfl képességű edző, vele sose érünk el semmit.

lehet készülni a következő szezonra.

több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Out: Fokou
Questionable: Campbell, Pitotiua, Griffin,Stewart
Probable: Goodenpakesz
ez a mai meccs nem múlhat sem ezen, sem a bírókon, időjáráson semmin. Be kell húzni és akkor lehet számolgatni.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Fokou
Questionable: Campbell, Pitotiua, Griffin,Stewart
Probable: Gooden

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
köszi
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Mindkét T-nek, Stewartnak és Roosnak is jövőre még van elég zsíros szerződése. Nagyjából mindkettőnek még 6 és fél milkó néz ki. Mindkettőjüknek egy 6 éves szerződés utolsó éve lesz, amelyben 10 és 15 milliós összeg garantálva volt. Az utolsó év ráadásul voidable, ez valami olyasmit jelent asszem, hogy mindkét fél részéről módosulhat a szerződés, de ha valaki pontosan el tudná ezt magyarázni, azt megköszönném 😊egozo
 www.get2theleague.com/voidable-years-real/

Lényege, hogy voidable year-ben mehetsz FA-nek, ha a szerződésben leírt dolgokat véghezvitted (pl.: nem engedtél sacket 20 meccsen keresztül, vagy növesztettél egy extra lábbujjat, ez már a szerződéstől függ). Amennyiben teljesítetted és elmész FA-nek, akkor az aláírási bónusz (ami ugyebár egy összegben lett kifizetve, de a cap-ot csak évenkénti elosztásban terheli) a ki nem használt voidable évben is csapatot terheli, egy évvel korábban.

Pl.: 6+1 éves 7 misis aláírási pénz , az 1 év a voidable. A kikötött 1000yard / év futást megcsináltad. Ha maradsz a 7. évre, akkor mind a 7 évben 1 misivel terheled a cap-et. Ha elmész a 6-ik után FA-nak, akkor a 6. évben 2 misit (a hetedik évét is) beleszámítják a capbe.
Ha nincs meg a szerződésben leírt 1000yard/év teljesítményed, akkor nem mehetsz FA-nek, és a 7. év is olyan, mintha nem is lenne ott a voidable szó.

Röviden ennyi.
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mindkét T-nek, Stewartnak és Roosnak is jövőre még van elég zsíros szerződése. Nagyjából mindkettőnek még 6 és fél milkó néz ki. Mindkettőjüknek egy 6 éves szerződés utolsó éve lesz, amelyben 10 és 15 milliós összeg garantálva volt. Az utolsó év ráadásul voidable, ez valami olyasmit jelent asszem, hogy mindkét fél részéről módosulhat a szerződés, de ha valaki pontosan el tudná ezt magyarázni, azt megköszönném 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Úgy néz ki Griffin és Stewart visszatér a Jags ellen. A szezon előtt és most is az a véleményem, hogy a következő drafton kinéz egy Tackle pick, mert azért Roos és Stewart annyira nem acélos, ez a szezon még még elmegy velük, de szerintem erre a posztra húzni kell valakit. Ráadásul Stewart egyre többet sérült, és láttuk, hogy Otto nem egy életbiztosítás.

Devon Wylie WR jött a PS-be, onnan pedig távozott Brandon Copeland

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hali srácok!

Izgalmas volt ez a meccs, így nyerni mindig jó, de azért volt szerencsénk is.
Először is a védelem: az első félidőben eléggé gyengén muzsikáltak a srácok, olyan távol voltak az emberektől, mint Britt a TD-től. (vagy az ásványvíztől 😀 ) Sajna látszott, hogy Fokou,Griffin miatt is, eléggé szenvedtünk. McCarthy nem úgy olvasta a játékot, lassú is volt olykor, na de hát nem is játszott valami sokat. Wilson-nak pedig nem az a igazi helye. Ayers sem segítette igazán az LB-et, szerintem ma neki sem volt jó napja.
Az szembetűnő, hogy az első 2-3 meccs óta, fokozatosan épül lefele a pass rush, voltak felvillanások, de egyre gyengébb.

Támadó szekció:

Már nem ez az első meccs, hogy 16-17 percekre eltűnünk a meccsből, a támadást illetően, aztán jön egy nagy játék és felcsillan a remény. Erről beszéltem, hogy ha egy meccsen nem megy a futás, akkor ha megy a passz, nincs gáz. Most pont fordítva volt, minden meccs más és más. Az OL-t ha a futás részét nézzük akkor jól tolták, ha viszont azt nézzük, hányszor jöttek át Lockert lecsapni, akkor nagyon gyenge. Igaz, hogy ez a Rams ha jól láttam második a ligában a sack-ek rangsorában. Így viszont, siettetik a QB-t és Locker bele is ment két buta INT-be. Így szerintem gyenge meccset hozott, már nyilván annyira tud fickándozni, amennyire az ellenfél engedi. Nagy pozitívum a futás, a meccs legjobb játékosa pedig Casey!

Jön a Jags, én nem mondanám papírformának mivel itt ilyen nincs. ( Két évvel ez előtt, a Colts-al játszottunk akik 0-6al álltak, ott is biztos előjött a "papírforma" aztán minket csak megvertek.... elég ideges voltam azon a meccsen.) Tehát, nem elflegmázva, odafigyelve NYERJÜK MEG! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát Lockernek össze kell szednie magát ha bármit is akarnak a továbbiakban... Nagyon keveset futott sőt szinte semmit sem és nem kevés homályt is dobott. Namindegy a lényeg a W és hogy volt futás végre már nagyon vártam ezt a CJ-t. A védelem sem volt az igazi mert szétfutották őket a kosok, de azét nagyon panaszkodni sincsen okunk! Örülök hogy kimentem levegőzni a szar játékot látva, mert mire visszajöttem már feljavultak valamennyire ami pont elég volt a győzelemre. Az este jelmondata pedig: Nem szégyen a futás és hasznos! 😊
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nekem nagyon tetszett a mai játékunk függetlenül attól, hogy nehézkesen vertünk egy gyengébb keretű csapatot.

De előbb a negatívumok. Locker pontosan úgy játszott, ahogy Fitzpatrick, csak egy kicsit kevésbé volt mobilis és egy kicsit pontosabbak voltak a dobásai, de összességében ugyanaz a szint.Még nem heverte ki a sérülést, mert akkor többet futott volna. Ezenfelül mostmár rendszeresítve van a D szétfutása. Clemens is túl jól nézett ki, szarabb ő ennél de ma nem volt jó napja a védőknek.

Viszont. Először is idegenben nyertünk egy nem halálgyenge csapat ellen három fájdalmas vereség után, ez már önmagában nagy dolog. És akkor még nem is beszéltem a Fisher-faktorról: ismeri az egész stáb észjárását, a játékosok egy részét és láthatóan nagyon szeretett volna nyerni. A végén elég dühös volt Munchakre is, de puffogjon csak.

És akkor a játékunk pozitívumai: a védők azért odatették magukat, amikor kellett, az utolsó drive-ot megállították, előtt meg az a fumble tulajdonképp meccsnyerő volt. Casey brutális. A támadófal elég zúzós volt, bár Lockerhez sokzor odaértek, ezek inkább rövid periódusok voltak és Quinnék ellen belefér. Hayest nem tudták megfogni, ahogy régen edzéseken sem de ez már csak ilyen. Ja és mindezt Stewart nélkül. És ami a legfontosabb: fasza volt a futójáték, ami miatt ez a meccs még bukó esetén is pozitív lenne. CJ-nek jót tett Greene jelenléte és jó blokkolásokat kapott, Mooney nagyon keményen tolta. Ha ezt tartjuk, akkor úgy néz ki az offense, ahogy Loggains elképzelte, a 28 pont elég kéne legyen mindig.

Ha ma kikapunk, akkor nulla esély maradt volna a playoffra, így viszont nem állunk rosszul. Ha a Texans meglepi a Coltsot este, akkor egy győzelemre vagyunk tőlük, de ha nem, akkor is csak kettőre, és van velük két meccsünk. Ezt a mostani szériát most jól kell hoznunk, jön a Jax, ami kötelező, utána Colts-Raiders-Colts, amiből minimum kettőt hozni kell. Akkor állnánk 7-5-el, ami akkor is playoffreményeket adna, ha a Colts behúzza a divíziót. Pont jókor áll össze a futás, csak tartsák a szintet.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kellett ez, mint egy falat kenyér. Locker sajnos hozta a tavalyi formáját, jó lesz, ha gyorsan elfelejti! A Chargers és a Jets elleni Lockert akarom látni a pályán a jövő héttől. De legalább a futójáték működött, tetszett a CJ-Greene páros!

Music City Miracle
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
Gyerekek, van futás !
Mondjuk a Rams ellen....
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Griff játszik ma?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Változások a keretben: Rob Turner IR-re került, helyére Pat McQuistant hoztuk. A PS-ből Stefan Charles DT-t elvitte a Bills.Nandito
Hát Turnernél tuti jobb a srác