NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hétvégén látva az ismételt Turner féle gyenge snappeket, azon tanakodtam ,hogy miért nem próbáljuk meg Schwenke-t igaz, hogy rookie, de ennyit Ő is tud, legrosszabb esetben. Ráadásul a draft egyik "legjobb" centere.
Erre most olvasom, hogy Turner helyett Schwenke fog kezdeni hétvégén. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ezt nézzétek, út a boldogság felé! 😊

 twitter.com/TitansAmie/status/390557190492520448/photo/1gerrard88
Há öööm bodogtág.... mia neki sélülés... leüli a vétén 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ezt nézzétek, út a boldogság felé! 😊

 twitter.com/TitansAmie/status/390557190492520448/photo/1gerrard88
Úgy legyen! Már nagyon várom vissza Lockert

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ezt nézzétek, út a boldogság felé! 😊

 twitter.com/TitansAmie/status/390557190492520448/photo/1
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahelyett, hogy Brittet vagy eküldtük, vagy trade-eltük volna, Preston waiveltük, így ismét elvesztettünk egy jó játékost. A hely azért kellett, mert Diles újra a csapatnál van. Úgy látszik, Fokou sérülése komoly lehet.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
McCarthy fog kezdeni a 49ers ellen hétvégén. Remélem élni fog a lehetőséggel. Fokou szerintem bevált csak ugye megsérült a térde a Seattle ellen. Colinnak sérülése előtt voltak jó meccsei, a gyenge védelmünkből kiemelkedett, kicsit tartok most tőle, de persze sok sikert kívánok. 😊

Greene a héten elkezdi a edzéseket Munchak szerint játszhat a hétvégén.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nagy mákunk van, hogy kikapott az Indy is, azt hiszem a csoportmeccsek nagyon felértékelődtek ezáltal. Körbeverésekkel még semmi sem lehetetlen! 😊gerrard88
főleg, ha a körbeverés azt jelenti, hogy mi mindenkit körbeverünk....Titans
Természetesen mi mindenkit ezután meg kell, hogy verjünk a csoportból! 😊
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nagy mákunk van, hogy kikapott az Indy is, azt hiszem a csoportmeccsek nagyon felértékelődtek ezáltal. Körbeverésekkel még semmi sem lehetetlen! 😊gerrard88
főleg, ha a körbeverés azt jelenti, hogy mi mindenkit körbeverünk....

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A meccsről még annyit, hogy nem csak Fitz-en múlt ez a meccs, hiszen Locker-rel is a támadójátékunk a Jets kivételével nagyon gyenge volt. Ott az volt a plusz amit Locker hozzátett, de azon a meccsen sem ment a futás. Az még elmenne, hogy egy futás ellen jól védekező csapattal szemben nem tudunk yardokat hozni, de ez az összes meccsen így volt....egy-két fellángoláson kívül semmi. Nem azt várom, hogy 150 yardokat hozzunk, csak azért fontos szituációkban sokat számít egy first downak, vagy egy 20 yardos sprint.
Idény végén azt mondtam, hogy Gray maradjon, hiába gyenge volt a védelem, Loggans-nek viszont megköszöntem volna a munkát. HA így folytatódik a sztori akkor szerintem kirúgják, ami érthető lenne.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megint csak most tudtam megnézni a meccset. Csatlakozom.... a védelem megint remekül teljesített, támadásban nagyon gyengék voltunk. Futásnál amikor kifele próbáltunk futni, az még elment, de középen semmi esélyünk. Megint jött egy kis bénázás, Fitz, Kern.... Az tény, hogy az ellenfél jobb volt, de azért ha a védelmünk ennyire odateszi magát ne basszon már ki velük a támadó szekció... Damian Williams remélem nem veszi át a Britt-szindrómát mert a mostani és az elmúlt meccseken is volt egy-két lepkézés. Így előre azt mondtam múlthéten, hogy a 49ers-t megverjük... megint csak ők az esélyesebbek, de most úgy érzem nyerünk. Jobb volt így látni Lockert, hogy nem volt nála mankó. A szoboszlói termál gyógyítja. 😀pakesz
Williams is szereti a hazait tán? 😀gerrard88
Előfordulhat... vagy az is, hogy együtt koccintgatnak Brittel... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nagy mákunk van, hogy kikapott az Indy is, azt hiszem a csoportmeccsek nagyon felértékelődtek ezáltal. Körbeverésekkel még semmi sem lehetetlen! 😊
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Megint csak most tudtam megnézni a meccset. Csatlakozom.... a védelem megint remekül teljesített, támadásban nagyon gyengék voltunk. Futásnál amikor kifele próbáltunk futni, az még elment, de középen semmi esélyünk. Megint jött egy kis bénázás, Fitz, Kern.... Az tény, hogy az ellenfél jobb volt, de azért ha a védelmünk ennyire odateszi magát ne basszon már ki velük a támadó szekció... Damian Williams remélem nem veszi át a Britt-szindrómát mert a mostani és az elmúlt meccseken is volt egy-két lepkézés. Így előre azt mondtam múlthéten, hogy a 49ers-t megverjük... megint csak ők az esélyesebbek, de most úgy érzem nyerünk. Jobb volt így látni Lockert, hogy nem volt nála mankó. A szoboszlói termál gyógyítja. 😀pakesz
Williams is szereti a hazait tán? 😀
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szimpatikus csapat a Titans srácok. Locker mikor lesz hadrafogható ?undisputedly
Köszönjük! Sok még a munka nálunk, de a fejlődés egyértelműen látszik. Remélem, jövőre a Seahawkshoz hasonlóan biztos PO-résztvevőként tekintenek majd ránk. Igaz, Ti idén bőven többet várhattok, mint a PO részvétel. 😊

Locker felépülése jobb esetben négy hét, talán a bye week után már játszhat. Rosszabb esetben nyolc hét is lehet a gyógyulás, ami azt jelenti, hogy idén biztosan lemondhatunk a PO-ról. A 49ers ellen Fitz játszik, ami a formáját nézve nem jelent sok jót nekünk. :-/

Music City Miracle
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szimpatikus csapat a Titans srácok. Locker mikor lesz hadrafogható ?
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megint csak most tudtam megnézni a meccset. Csatlakozom.... a védelem megint remekül teljesített, támadásban nagyon gyengék voltunk. Futásnál amikor kifele próbáltunk futni, az még elment, de középen semmi esélyünk. Megint jött egy kis bénázás, Fitz, Kern.... Az tény, hogy az ellenfél jobb volt, de azért ha a védelmünk ennyire odateszi magát ne basszon már ki velük a támadó szekció... Damian Williams remélem nem veszi át a Britt-szindrómát mert a mostani és az elmúlt meccseken is volt egy-két lepkézés. Így előre azt mondtam múlthéten, hogy a 49ers-t megverjük... megint csak ők az esélyesebbek, de most úgy érzem nyerünk. Jobb volt így látni Lockert, hogy nem volt nála mankó. A szoboszlói termál gyógyítja. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Erős védelmek ide vagy oda ez a mai Fitz teljesítmény elfogadhatatlan... Tenisz nyelven szólva sok volt a ki nem kényszerítezt hibája és egyetértek Nanditoval, ilyen produkcióval még backup-nak sem nevezném őt!! A futás szintén nem javúlt semmit, Turner meg egy igazi katasztrófa a csodálatos snappjeivel... dehogy pozitívan is lássunk valamit a védelem ismét hozta amit eddig! Sok sikert a csapatnak a Frisco ellen! Meglárjuk min sikerül majd javítani!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ja, és kíváncsi lennék mit tudnánk Fitz-el egy gyengébb védelem ellen, azért ez a Chiefs-Hawks-Niners sorozat nem a legmegfelelőbb tesztterep. Azért a legerősebb D, ami llen Locker játszott, az a Texans volt, szóval nem ugyanazt a lécet kell átugraniuk, még ha írtam is, hogy sokat tettek a társak a léc lejjebbviteléért. Azért remélem, a Rams ellen már Locker ott lehet.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fitzpatrick ma tényleg minősíthetetlen volt (bár tartom, hogy az NFL legjobb cseréi között van és megfelelő körülmények között kifejezetten jó tud lenni). Nagyon sokszor elég gyorsan volt üres célpontja, a fal nagyon jól megvédte, neki viszont majd' minden passza pontatlan volt, Wright bravúrjai mentik meg a statisztikáját. A pickek egyértelműen őt terhelik (az első értelmezhetetlen), itt nem arról van szó, hogy egy elitvédelem szétzilálta, a társai megoldották a feladataikat, neki csak középszert kellett volna hozzátenni.

Teszem hozzá, mi elvileg egyébként egy konzervatív futó csapat vagyunk csereirányítóval, tehát a támadók bénázásáért nem Fitz az elsőszámú felelős, hanem a fal futásblokkolása és a továbbra is érthetetlen játékhívás (bár most már néha próbálkoztunk kifelé is, de tackle-n kívülre most is max 1-2-szer + ritkán csináltuk csak Fitz erősségeit, a gyors slanteket, azokat meg is csinálta többnyire, helyette mentek a dobások olyan helyekre ahová edzésen sem dobja pontosan). Nyilván nem a földön fogjuk tönkreverni a Hawkst, de azért az tényleg gáz, hogy a csereirányító vállára rakjuk az összes felelősséget, és akármilyen béna is volt ma Fitz, mégis ő volt az egyetlen reményünk az előrehaladásra (azaz inkább Wrighték, de ezt most hagyjuk).

A védelem előtt le a kalappal, két kivétellel nagyon jók voltak. Volt ugye a második TD-jük, ami egy elég könnyed drive végén született (ráadásul az egészet egy olyan Lynch elkapás alapozta meg ahol húszyardos körzetben nem volt védő), de ez alól felmentés, hogy nem tudtak szusszanni mert Fitz első playra dobott picket. A másik hiba pedig Zach Brown zsonglőrködése, nagy kár volt azért, de valljuk meg, igazságtalan lett volna úgy nyerni, hogy míg a mi támadóink a tíz yardost sem érték el, a térfelükön is csak kétszer jártunk, ők meg kétszer lettek volna az ötyardosunkon belül és mindkettőből MI szereztünk volna TD-t. A McCourty-féle is szép volt meg jó, de ez inkább mák azért.

Egyébként én jobban sajnálom a múlthetit, az a kezünkben volt és szerintem jobb/ugyanolyan jó csapatunk is van, mint a Chiefs (vagy legalábbis a matchup jó nekünk), de ott bejött pár figyelmetlenség/szerencsétlenség és azon buktunk el. Itt azért egyértelműen jobb volt az ellenfél, nulla támadójátékkal (sőt, a pickek miatt negatív támadójátékkal) nem érdemel senki sem győzelmet.

A Houston szezonja viszont kb. kuka, úgy kaptak ki otthon teljesen simán, hogy a Rams semmi extrát nem csinált, csak hiba nélkül lemenedzselték a meccset, Schaub ledöglött és 2-4-en állnak. Persze mi is 3-3-on, de a csapat körüli rezgések még Locker nélkül is jobbak. Nagyobb gond, hogy ha a Colts nyer holnap (valószínű), akkor nagyon nehéz lesz beérni őket. Persze még egy divmeccs van csak mögöttünk, szóval fordítási lehetőség van bőséggel.

több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
kétségtelen, hogy Fitz engedte el azokat a labdákat, de éppen ezért nem ilyen playcall kellett volna.

nekem egyébként legalább akkora bajom van azzal, hogy a végén nem tudtunk egy rendes kezdőrúgást rúgni meg a punt-ok se úgy ülnek ahogy elvárnám (vagy be az end zone-ba, vagy úgy, hogy lepattanjon kb. 20-30 között - ha már az ellenfél onside-ra állt fel, akkor feltételezem, hogy érdemi mélységbeli tagozódásuk nem volt, és akkor egy ilyennel talán lehetett volna esélyünk összeszedni - de ez, hogy még a pályán indulva simán jöhet vele, elfogadhatatlan; vagy Kern, aki se nem tud berakni egy labdát a 10-esre, se nem tud igazán nagyot rúgni)

mert ki lehet kapni Seattle-ben akár így is, hogy egyetlen értelmes drive-unk volt, de akkor az érdemi esélyhez minden más csapatrésznek extrát kell teljesíteni (és ha Brown összeszedig azt a fumble-t akkor akár meg is lehetett volna az az extra...)

Ehelyett a korábban elherdált meccsek miatt lehet bosszankodni... (mert bizony a Hou úgy néz ki, hogy valóban elherdált meccs volt...)

na mind1, valahogy legyünk túl ezen a héten, jöjjön a bye és térjen vissza Locker és zárjuk a szezon második felét úgy ahogy kell.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Irányító nélkül nem lehet ezt a játékot játszani. Fitz nemhogy kezdőnek, még back upnak is kevés, ezért kár milliókat fizetni neki. (A meccsenkénti 2 intet Rusty is tudná hozni, és sokkal olcsóbban.) Sorra bukjuk a meccseket, mert ez a töketlen Fitz nem tud vigyázni a labdára. Ha Locker nem jön vissza a bye week után, akkor vége a szezonnak.

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Duff kolléga, ha jól tudom Hawks és Titans drukker egyszerre... Ilyen esetben ha egymàs elleni meccs van hova húz a szived? 😊gerrard88
Hát a Hawks-t előbb szerettem meg egy-két évvel, mint a Titans-t szóval oda kéne. De ha ma kikap a Seattle (amire kevés esélyt látok), annak ellenére még simán meg kell nyernie a divíziót, míg a Tennessee-nek jóval messzebb kerülne a PO-részvétel ha ma is kikapnak. Szóval... nemtudom 😀 Egy nagyon jó, szoros meccset szeretnék látni.Duff
Én is jó meccsre számítok és reméljük a legjobbakat! 😉
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Britt trade lóg a levegőben:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/13/multiple-teams-interested-in-kenny-britt/empty taxi
Csak menne már!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Britt trade lóg a levegőben:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/13/multiple-teams-interested-in-kenny-britt/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Duff kolléga, ha jól tudom Hawks és Titans drukker egyszerre... Ilyen esetben ha egymàs elleni meccs van hova húz a szived? 😊gerrard88
Hát a Hawks-t előbb szerettem meg egy-két évvel, mint a Titans-t szóval oda kéne. De ha ma kikap a Seattle (amire kevés esélyt látok), annak ellenére még simán meg kell nyernie a divíziót, míg a Tennessee-nek jóval messzebb kerülne a PO-részvétel ha ma is kikapnak. Szóval... nemtudom 😀 Egy nagyon jó, szoros meccset szeretnék látni.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ma láthatjuk a liga legjobb formában lévő CB-jét, sajnos nem a mi oldalunkon :Sundisputedly
én nem panaszkodnék Sherman miattbraxa88
Félreérted 😊
Sokkal inkább az zavar, hogy ma az ellenfélnél lesz a legjobb formában lévő CB 😊