NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ma láthatjuk a liga legjobb formában lévő CB-jét, sajnos nem a mi oldalunkon :Sundisputedly
én nem panaszkodnék Sherman miatt
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Gooden,Greene,Locker
Questionable: Baliley,Hill, Morgan, Sensabaugh,Stewart, BWW
Probable: Battle,Griffin

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ma láthatjuk a liga legjobb formában lévő CB-jét, sajnos nem a mi oldalunkon :Sundisputedly
A szezon előtt ezt mi sem gondoltuk... 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ma láthatjuk a liga legjobb formában lévő CB-jét, sajnos nem a mi oldalunkon :S
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Duff kolléga, ha jól tudom Hawks és Titans drukker egyszerre... Ilyen esetben ha egymàs elleni meccs van hova húz a szived? 😊
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Két új emberke a gyakorlóban: Kendall Gaskins RB és Brandon Copeland LB hát nemtudom...😊gerrard88
Nyilván nem véletlenül kerültek a "gyakorló csapatba" 😊pakesz
Nyilván...😀gerrard88
Jó lenne ha Mi a vízhordó csapatban bekerülnénk. 😀 (Vizesnyolcas) Biztos jó élmény lenne, na meg nem kereshetnek rosszul. 😛pakesz
Kérdés nélkül elfogadnám az ajánlatot! 😊 Mikor indulunk? 😀gerrard88
Péntek 10:10, Liszt Ferenc r. két átszállás, (Párizs, Detroit) 19 óra összesen, ár: 210ezer oda-vissza 😀pakesz
Csak ennyi ezt farzsebből kivágom 😀
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Két új emberke a gyakorlóban: Kendall Gaskins RB és Brandon Copeland LB hát nemtudom...😊gerrard88
Nyilván nem véletlenül kerültek a "gyakorló csapatba" 😊pakesz
Nyilván...😀gerrard88
Jó lenne ha Mi a vízhordó csapatban bekerülnénk. 😀 (Vizesnyolcas) Biztos jó élmény lenne, na meg nem kereshetnek rosszul. 😛pakesz
Kérdés nélkül elfogadnám az ajánlatot! 😊 Mikor indulunk? 😀gerrard88
Péntek 10:10, Liszt Ferenc r. két átszállás, (Párizs, Detroit) 19 óra összesen, ár: 210ezer oda-vissza 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Két új emberke a gyakorlóban: Kendall Gaskins RB és Brandon Copeland LB hát nemtudom...😊gerrard88
Nyilván nem véletlenül kerültek a "gyakorló csapatba" 😊pakesz
Nyilván...😀gerrard88
Jó lenne ha Mi a vízhordó csapatban bekerülnénk. 😀 (Vizesnyolcas) Biztos jó élmény lenne, na meg nem kereshetnek rosszul. 😛pakesz
Kérdés nélkül elfogadnám az ajánlatot! 😊 Mikor indulunk? 😀
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Két új emberke a gyakorlóban: Kendall Gaskins RB és Brandon Copeland LB hát nemtudom...😊gerrard88
Nyilván nem véletlenül kerültek a "gyakorló csapatba" 😊pakesz
Nyilván...😀gerrard88
Jó lenne ha Mi a vízhordó csapatban bekerülnénk. 😀 (Vizesnyolcas) Biztos jó élmény lenne, na meg nem kereshetnek rosszul. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Két új emberke a gyakorlóban: Kendall Gaskins RB és Brandon Copeland LB hát nemtudom...😊gerrard88
Nyilván nem véletlenül kerültek a "gyakorló csapatba" 😊pakesz
Nyilván...😀
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Két új emberke a gyakorlóban: Kendall Gaskins RB és Brandon Copeland LB hát nemtudom...😊gerrard88
Nyilván nem véletlenül kerültek a "gyakorló csapatba" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Két új emberke a gyakorlóban: Kendall Gaskins RB és Brandon Copeland LB hát nemtudom...😊
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Amúgy én se a KC elleni meccsből vontam le a következtetést, hogy többet kéne használni Battle-t, hanem az előző meccsekből! Nagyon siralmas CJ idei teljesítménye és ez valószínűleg nemcsak az ő hibája, hanem az edzőbáké is, akik túlságosan is őt erőltetik! Battle meg nem a Chiefs elleni teljesítményével (37 yard-os futás) érdemelné meg a több lehetőséget! Személy szerint nagyon bánom, hogy anno megválltunk LeGarrette Blount-tól, ő és CJ remek párost alkotnának...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mindkettőtöknek igaza van. Bár sztem Nandito egy dolgot nem vesz figyelembe.
Nandito azt mondja: Battle futott hatból 38 yardot, ami 6.3as átlag. Erre lehetett volna építeni.

ehh azt mondja, ebből a 38 yardból egyik futás volt 37 yard. A többi öt összesen 1 yard. Vagyis erre nem lehet építeni. (Főleg ha CJ 10 futásból elért 17 yardját is nézzük.)
Én is ehhel és Rajnával értek egyet. A belső futásokat nemhogy növelni, hanem felejteni kellett volna. Nem ment túl sok minden jól a Chiefs defense ellen, de a belső futás ment legrosszabbul. És mégis ezt erőltették.ulpianus
A hat igazából négy, mert abból kettő a KC 1 yardosáról indult a TD-ért az első félidő végén. Ettől függetlenül egyetértek, a belső futásokat kellett volna hanyagolni. Az oldalsó futást asszem nem is próbáltuk, tehát csak rossz volt a playhívás.

Music City Miracle
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Mindkettőtöknek igaza van. Bár sztem Nandito egy dolgot nem vesz figyelembe.
Nandito azt mondja: Battle futott hatból 38 yardot, ami 6.3as átlag. Erre lehetett volna építeni.

ehh azt mondja, ebből a 38 yardból egyik futás volt 37 yard. A többi öt összesen 1 yard. Vagyis erre nem lehet építeni. (Főleg ha CJ 10 futásból elért 17 yardját is nézzük.)
Én is ehhel és Rajnával értek egyet. A belső futásokat nemhogy növelni, hanem felejteni kellett volna. Nem ment túl sok minden jól a Chiefs defense ellen, de a belső futás ment legrosszabbul. És mégis ezt erőltették.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kicsit más, de a tegnapi után muszáj arról is írni, hogy a futójáték nem működik. Van fal, azért a passz is megyeget, mégsem szaporodnak a yardok. CJ tegnap 1,7 yardot átlagolt, ami nálam brutálisan kevés. Pedig azt vártam, hogy CJ dominálni fog a KC ellen. A számokat is csak az nyomta fel, hogy Battle és Fitz összehozott egy-egy normális futást. Azt sem értem, hogy Britt miért van a csapatban. Egy elkapás mellett vagy négy dropja volt, az egyik egy nagyon fontos, 3&2 szituációban. Múltkor a Jets ellen sem hiányzott, a jövőben sem fog. Williams bőven jobb célpont, de még Preston is, a többiekről nem is beszélve.


Szinte majdnem ugyan ezeket akartam írni, csak valamiért beszart a rendszer és nem engedte! CJ futásai meg a Britt kérdés, ezek a legfontosabb dolgok amiben a támadóknak javúlnia kell és ezért az edzőbák felelnek. Túl konzervatívak, túlságosan is! Megkockáztatom, hogy jobb lenne Battle-t és CJ-t 50-50 %-ban használni. Az erőfutásaink egyértelműen jobban működnek!gerrard88
nyilván mindenki magát veri meg, hiába áll fel ellene 11 tekebábú😊
a futáshoz tegyük hozzá, hogy a KC Dline simán dominálta (főleg Poe) a Titans offensive line-t, egyszerűen nem volt hol futni, Battle-hoz meg annyit, hogy ha levesszük a 37 yard-os futását, akkor ő is masszív 1 yard-ot hozott 6 futásból, a hosszú futás is annak volt köszönhető, hogy túl agresszív volt a védelem, ha kicsit türelmesek kb. a LOS-on elhalt volna az isehh
A "Ha"-val kezdődő mondatoknak semmi értelme. Akkor azt is mondhatnám, ha a mi OL-ünk dominált volna, akkor többet futottunk volna. 😊 De hogy értelme is legyen a hozzászólásomnak, a rengeteg pénzből megerősített OL-falunktól igenis elvárható lenne, hogy legalább egy folyosót nyisson a nagyra tartott futónknak. Egyedül Turner gyenge láncszem, de ez nem lehet kifogás, hogy az első három meccsen hozott átlagos szint után a Jets és Chiefs ellen már semmi sem működik. Abban is reménykedünk, hogy CJ-nek még nem áldozik le a csillaga. Akkor mi marad? Vagy a playhívás rossz, vagy többet kell variálni a futókat. Utóbbival kapcsolatban az is biztos, hogy Greene sérülése óta CJ kapja a snapek durván 95%-át. Szóval lehet, hogy valaki nem volt elég türelmes, ám Battle-nak mégis sikerült yardokat szereznie, tehát joggal várhatnánk, hogy a jövőben azért több snapet kapjon.
A tekebábus részt meg végképp nem értem. Itt senki sem mondott egy rossz szót sem a Chiefs védelemre, de ha igen, írd meg nyugodtan.

Music City Miracle
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Kicsit más, de a tegnapi után muszáj arról is írni, hogy a futójáték nem működik. Van fal, azért a passz is megyeget, mégsem szaporodnak a yardok. CJ tegnap 1,7 yardot átlagolt, ami nálam brutálisan kevés. Pedig azt vártam, hogy CJ dominálni fog a KC ellen. A számokat is csak az nyomta fel, hogy Battle és Fitz összehozott egy-egy normális futást. Azt sem értem, hogy Britt miért van a csapatban. Egy elkapás mellett vagy négy dropja volt, az egyik egy nagyon fontos, 3&2 szituációban. Múltkor a Jets ellen sem hiányzott, a jövőben sem fog. Williams bőven jobb célpont, de még Preston is, a többiekről nem is beszélve.


Szinte majdnem ugyan ezeket akartam írni, csak valamiért beszart a rendszer és nem engedte! CJ futásai meg a Britt kérdés, ezek a legfontosabb dolgok amiben a támadóknak javúlnia kell és ezért az edzőbák felelnek. Túl konzervatívak, túlságosan is! Megkockáztatom, hogy jobb lenne Battle-t és CJ-t 50-50 %-ban használni. Az erőfutásaink egyértelműen jobban működnek!gerrard88
nyilván mindenki magát veri meg, hiába áll fel ellene 11 tekebábú😊
a futáshoz tegyük hozzá, hogy a KC Dline simán dominálta (főleg Poe) a Titans offensive line-t, egyszerűen nem volt hol futni, Battle-hoz meg annyit, hogy ha levesszük a 37 yard-os futását, akkor ő is masszív 1 yard-ot hozott 6 futásból, a hosszú futás is annak volt köszönhető, hogy túl agresszív volt a védelem, ha kicsit türelmesek kb. a LOS-on elhalt volna az is
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Lopott Viccek Boltja (WF)
"Bud Adams: Man servant, I need your assistance, now!

Vince Young: What is it, Mr. Buds?

Bud Adams: There was a homeless person playing quarterback for my team yesterday! He was chubby and had an unkempt beard. I want him removed immediately!

Vince Young: Derrr, I tink guy is quarterback who play for Buffaloes before. His name Fitzgerald I tink ha.

Bud Adams: Ah, a graduate from the University of Colorado? That town has too many hick liberals.

Vince Young: Derrr, liberal is the store that have book inside I tink.

Bud Adams: That's library, man servant. Library. Anyway, you say his name is Fitzgerald. Does he have any relation to Larry Fitzgerald?

Vince Young: Derrr, they have difference color skins but like King Martin Luther once say, do not judge a color on man skin.

Bud Adams: King Martin Luther? Sounds like a wealthy man. Set up a business meeting with him so I can sell him some of my oil.

Vince Young: Derrr, I tink King Martin Luther die in fire like five year ago ha.

Bud Adams: Weh? Fire? Where? Quick, man servant, call the fire department! "


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Most néztem meg a meccset... Az első félidőben fergeteges támadójátékunkat, nem tudtam, hogy hova mentsem le a gépre... 😀 22 percet kellett várni egy first downra. Ez tavaly volt jellemző. A védelem továbbra is nagyon jól tolta. Ezt a meccset be kellett volna húzni, 2 TD-t szalasztottunk el, plusz adtunk egyet ("fonákkal baszod" 😀 ) Abszolút felvettük a versenyt, szerintem ezen a KC-n nem látszik a 5-0 mérleg. Ettől függetlenül magunkat vertük meg.
Brittnek ha Jack Daniels-es üvegeket dobálnék 30 méterről, biztos, hogy elkapná, de a labdát nem tudja. 😀 Bironas meg összeszedhetné magát, ez a FG a végén....

Seattle ellen elég kemény lesz, próbálok pozitívan hozzá állni de szerintem az bukta lesz. 49ers-t megcsíphetjük. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Pánikolni nem kell, de azt se látom miért ne legyek pesszimista? A folytatásban két erősebb védelemmel, és sokkal jobb támadóegységgel rendelkező csapattal játszunk, azokon a meccseken még nagyobb nyomás lesz Fitzen. Tény, javulhat, de ennél rosszabbul nem is nagyon tud játszani, már a többi negyedben is sok rizikós passza volt. Futójáték sincs, és ha a védelem nem gyárt TO-kat, akkor meg vagyunk lőve. Titansnak van igaza, nyerni kellett volna, mert így 0-3-as sorozat lesz. Az meg nem mindegy, hogy 4-3-mal, vagy 3-4-gyel megyünk pihenőre. Utóbbira van esély, és akkor aztán könnyen vakvágányra kerülhet a szépen indult szezonunk.Nandito
Én az elmúlt két évben minden Bills meccset láttam, és simán cáfolom 😊 igazából bár voltak necces passzai, pickveszélye kevesebb volt, mint Smithnek egészen a hajráig, amikor dobta a maga kettőjét. Nyerni lehetett és kellett volna, de azért az nyilvánvaló, hogy ezzel a kerettel nem a hibátlan szezon a cél, egy besurranós playoff már kifejezetten jól hangzik, ahhoz pedig még a 3-4 sem katasztrófa.Rajna
Jó kilátások Fitzre, bár ne cáfoltál volna. 😊 Nyilván nem a hibátlan szezon a cél, de olyan kiegyenlítettek az erőviszonyok, hogy minden w nagyon számít, amiből mi már kettőt is eldobtunk. Azt is tudom, hogy 3-4-ről lehet PO-ba jutni, de a bye után egyből nyakunkon lesz a kés, hogy a Rams ellen nyerni kell. Ráadásul valószínűleg Fitz-cel, plusz idegenben... Bár lenne egy bravúrgyőzelmünk a következő kettőből, akkor más színben látnám a világot.

Kicsit más, de a tegnapi után muszáj arról is írni, hogy a futójáték nem működik. Van fal, azért a passz is megyeget, mégsem szaporodnak a yardok. CJ tegnap 1,7 yardot átlagolt, ami nálam brutálisan kevés. Pedig azt vártam, hogy CJ dominálni fog a KC ellen. A számokat is csak az nyomta fel, hogy Battle és Fitz összehozott egy-egy normális futást. Azt sem értem, hogy Britt miért van a csapatban. Egy elkapás mellett vagy négy dropja volt, az egyik egy nagyon fontos, 3&2 szituációban. Múltkor a Jets ellen sem hiányzott, a jövőben sem fog. Williams bőven jobb célpont, de még Preston is, a többiekről nem is beszélve.

A Fokou ellen megítélt unnecessary roughness bosszant még nagyon. A lassítások alapján látszott, hogy Smith a pályán volt, mikor elindult a lökés. Ott meg nem lehetett cicózni, mert 3&5-nél fontos first downért ment az akció. Ahogy Titans már írta, azzal el is ment a meccs. Sajnos az nem is vitatható, hanem téves ítélet volt. Érdekes, amikor Lockert ketten lezúzták olyan helyzetben, mikor már nyilvánvalóan eldobta a labdát, akkor zászló nem került a pályára. Jó, nem akarom erre fogni a vereséget, mert az első félidőben egy drive-ot leszámítva értékelhetetlen volt a támadójátékunk. Vagy ha Verner ügyesebb, akkor csinálhatott volna két int-et. Locker is hiányzott, nekem legalábbis nagyon. Hát, ez van, ezt még muszáj volt kiírni magamból.Nandito
Szinte majdnem ugyan ezeket akartam írni, csak valamiért beszart a rendszer és nem engedte! CJ futásai meg a Britt kérdés, ezek a legfontosabb dolgok amiben a támadóknak javúlnia kell és ezért az edzőbák felelnek. Túl konzervatívak, túlságosan is! Megkockáztatom, hogy jobb lenne Battle-t és CJ-t 50-50 %-ban használni. Az erőfutásaink egyértelműen jobban működnek!
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pánikolni nem kell, de azt se látom miért ne legyek pesszimista? A folytatásban két erősebb védelemmel, és sokkal jobb támadóegységgel rendelkező csapattal játszunk, azokon a meccseken még nagyobb nyomás lesz Fitzen. Tény, javulhat, de ennél rosszabbul nem is nagyon tud játszani, már a többi negyedben is sok rizikós passza volt. Futójáték sincs, és ha a védelem nem gyárt TO-kat, akkor meg vagyunk lőve. Titansnak van igaza, nyerni kellett volna, mert így 0-3-as sorozat lesz. Az meg nem mindegy, hogy 4-3-mal, vagy 3-4-gyel megyünk pihenőre. Utóbbira van esély, és akkor aztán könnyen vakvágányra kerülhet a szépen indult szezonunk.Nandito
Én az elmúlt két évben minden Bills meccset láttam, és simán cáfolom 😊 igazából bár voltak necces passzai, pickveszélye kevesebb volt, mint Smithnek egészen a hajráig, amikor dobta a maga kettőjét. Nyerni lehetett és kellett volna, de azért az nyilvánvaló, hogy ezzel a kerettel nem a hibátlan szezon a cél, egy besurranós playoff már kifejezetten jól hangzik, ahhoz pedig még a 3-4 sem katasztrófa.Rajna
Jó kilátások Fitzre, bár ne cáfoltál volna. 😊 Nyilván nem a hibátlan szezon a cél, de olyan kiegyenlítettek az erőviszonyok, hogy minden w nagyon számít, amiből mi már kettőt is eldobtunk. Azt is tudom, hogy 3-4-ről lehet PO-ba jutni, de a bye után egyből nyakunkon lesz a kés, hogy a Rams ellen nyerni kell. Ráadásul valószínűleg Fitz-cel, plusz idegenben... Bár lenne egy bravúrgyőzelmünk a következő kettőből, akkor más színben látnám a világot.

Kicsit más, de a tegnapi után muszáj arról is írni, hogy a futójáték nem működik. Van fal, azért a passz is megyeget, mégsem szaporodnak a yardok. CJ tegnap 1,7 yardot átlagolt, ami nálam brutálisan kevés. Pedig azt vártam, hogy CJ dominálni fog a KC ellen. A számokat is csak az nyomta fel, hogy Battle és Fitz összehozott egy-egy normális futást. Azt sem értem, hogy Britt miért van a csapatban. Egy elkapás mellett vagy négy dropja volt, az egyik egy nagyon fontos, 3&2 szituációban. Múltkor a Jets ellen sem hiányzott, a jövőben sem fog. Williams bőven jobb célpont, de még Preston is, a többiekről nem is beszélve.

A Fokou ellen megítélt unnecessary roughness bosszant még nagyon. A lassítások alapján látszott, hogy Smith a pályán volt, mikor elindult a lökés. Ott meg nem lehetett cicózni, mert 3&5-nél fontos first downért ment az akció. Ahogy Titans már írta, azzal el is ment a meccs. Sajnos az nem is vitatható, hanem téves ítélet volt. Érdekes, amikor Lockert ketten lezúzták olyan helyzetben, mikor már nyilvánvalóan eldobta a labdát, akkor zászló nem került a pályára. Jó, nem akarom erre fogni a vereséget, mert az első félidőben egy drive-ot leszámítva értékelhetetlen volt a támadójátékunk. Vagy ha Verner ügyesebb, akkor csinálhatott volna két int-et. Locker is hiányzott, nekem legalábbis nagyon. Hát, ez van, ezt még muszáj volt kiírni magamból.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Pánikolni nem kell, de azt se látom miért ne legyek pesszimista? A folytatásban két erősebb védelemmel, és sokkal jobb támadóegységgel rendelkező csapattal játszunk, azokon a meccseken még nagyobb nyomás lesz Fitzen. Tény, javulhat, de ennél rosszabbul nem is nagyon tud játszani, már a többi negyedben is sok rizikós passza volt. Futójáték sincs, és ha a védelem nem gyárt TO-kat, akkor meg vagyunk lőve. Titansnak van igaza, nyerni kellett volna, mert így 0-3-as sorozat lesz. Az meg nem mindegy, hogy 4-3-mal, vagy 3-4-gyel megyünk pihenőre. Utóbbira van esély, és akkor aztán könnyen vakvágányra kerülhet a szépen indult szezonunk.Nandito
Én az elmúlt két évben minden Bills meccset láttam, és simán cáfolom 😊 igazából bár voltak necces passzai, pickveszélye kevesebb volt, mint Smithnek egészen a hajráig, amikor dobta a maga kettőjét. Nyerni lehetett és kellett volna, de azért az nyilvánvaló, hogy ezzel a kerettel nem a hibátlan szezon a cél, egy besurranós playoff már kifejezetten jól hangzik, ahhoz pedig még a 3-4 sem katasztrófa.

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ezt a meccset emészteni kell egy ideig skacok, nekem legalább is... Merengeni kezdtem azon mi is vár fiainkra míg Jake sérült...gerrard88
Nem kell szerintem pánikolni, a Chiefs védelme nagyon erős, és az offense-ük is stabil. Végig meccsben voltunk velük, lesz ez jobb is Fitz-el. Nálam továbbra is a legrosszabb eladott labda az ostoba 4. kísérlet, az nagyon sokat segíthetett volna mindenkinek. Lehet, hogy most még bukunk 2-3 meccset a következő hetekben, nehéz a menetrend most, de szerintem korai kongatni a vészharangokat.

Jobban aggaszt, hogy a Colts leverte mindkét NFC West ászt.Rajna
Pánikolni nem kell, de azt se látom miért ne legyek pesszimista? A folytatásban két erősebb védelemmel, és sokkal jobb támadóegységgel rendelkező csapattal játszunk, azokon a meccseken még nagyobb nyomás lesz Fitzen. Tény, javulhat, de ennél rosszabbul nem is nagyon tud játszani, már a többi negyedben is sok rizikós passza volt. Futójáték sincs, és ha a védelem nem gyárt TO-kat, akkor meg vagyunk lőve. Titansnak van igaza, nyerni kellett volna, mert így 0-3-as sorozat lesz. Az meg nem mindegy, hogy 4-3-mal, vagy 3-4-gyel megyünk pihenőre. Utóbbira van esély, és akkor aztán könnyen vakvágányra kerülhet a szépen indult szezonunk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
17-13-nál nálunk volt a labda, 2és1 volt, és dobtunk két incomplete-et, a rákövetkező támadásnál dobták a bírók azt az érthetetlen unnecessary roughnesst, amikor 3és5-nél a 1st downt próbálta megfutni a Smith, utána meg jött mindjárt az az interception, mjajd a második és szépen elment az egész.
Tulajdonképpen az első és utolsó 10 perc kivételével szerintem jobbak voltunk. A futójátékunk messze nem hozta azt, amit vártam, de szerintem korán fel is adtuk. A védelem viszont meccsben tartott minket és igazság szerint csak az ilyen turnoveres short field-es dolgokból szereztek pontot, ami nem rajtuk múlt.

Hozni kellett volna ezt a meccset (is).

(és a végén a kihagyott FG tényleg már csak a hab volt a tortán, mert meccs közben tettem egy +6,5-ös hendis győzelmet és azzal ugyebár meg lett volna - és persze én voltam a hülye, hogy nem biztosítottam... de ez már tényleg csak a totális vereséget rakta össze...)

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az első három próbálkozásnál látszott, hogy a tervezett játékaink nem ülnek, és korábban sem voltunk túl sikeresek harmadikra. 10 pontos hátrányban voltunk, egyenlíteni tehát nem lehetett, viszont egy mezőnygól is egy birtoklás távolságra hozott volna minket. Ezenfelül nem lett volna mellékes az sem, hogy a pontszerzés lökést jelenthet az offense-nek. Én akkor se tartottam volna helyes döntésnek, ha megcsináljuk a játékot.