NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Én egyébként azt mondom neki kellett menni annak. 1st&goal 5 yardról (asszem 5 yard volt). Igazából négyből 5 yardot futni ez minimális elvárásnak is minimális. Annál lejjebb már nem lehet tenni a lécet. Volt is futás meg passz benne, de semmi. Ez volt a gond. Ott már semmiféle negyediknek nem illet volna lenni. Vagy ha mégis ,akkor legalább negyedikre menjen már be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezt a meccset emészteni kell egy ideig skacok, nekem legalább is... Merengeni kezdtem azon mi is vár fiainkra míg Jake sérült...gerrard88
Nem kell szerintem pánikolni, a Chiefs védelme nagyon erős, és az offense-ük is stabil. Végig meccsben voltunk velük, lesz ez jobb is Fitz-el. Nálam továbbra is a legrosszabb eladott labda az ostoba 4. kísérlet, az nagyon sokat segíthetett volna mindenkinek. Lehet, hogy most még bukunk 2-3 meccset a következő hetekben, nehéz a menetrend most, de szerintem korai kongatni a vészharangokat.

Jobban aggaszt, hogy a Colts leverte mindkét NFC West ászt.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Nem volt rosszabb a Titans ma. Igazából a két offense szenvedett a védőkkel, és annak mindig ez a vége, hogy valaki csúnyát hibázik, mert erőltetni kell mindent, semmi nem megy. Aki vezet, előnyben van. Nem az ő támadói kell döntsenek hanem a védői.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ezt a meccset emészteni kell egy ideig skacok, nekem legalább is... Merengeni kezdtem azon mi is vár fiainkra míg Jake sérült...
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
LoL.

ESPN's Adam Schefter reported on Sunday Countdown that the Titans reached out to free agent JaMarcus Russell this past week.
Russell turned them down because he's currently rehabbing a knee injury, but it's clear there's at least some level of NFL interest in the biggest bust in league history. Russell's comeback is not over, and Schefter predicted he still has a good chance of resurfacing in the pros before the season is up. The Titans have quarterback interest after losing Jake Locker (hip, knee).empty taxi
Remélem hogy ez csak kacsa...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
LoL.

ESPN's Adam Schefter reported on Sunday Countdown that the Titans reached out to free agent JaMarcus Russell this past week.
Russell turned them down because he's currently rehabbing a knee injury, but it's clear there's at least some level of NFL interest in the biggest bust in league history. Russell's comeback is not over, and Schefter predicted he still has a good chance of resurfacing in the pros before the season is up. The Titans have quarterback interest after losing Jake Locker (hip, knee).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Én bizakodó vagyok, mert múlt héten Smith hajított két INT-et is a nem túl acélos NYG ellen, szóval Hajrá Verner! 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Ugyan már! Battle minden trükkjét ismerjük! :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nekem valahogy jó érzésem van a hétvégére a futójátékunkkal kapcsolatosan. Semmi okom nincsen rá, de valamiért, a hazai pályával, a nagy számok törvényével, nem tudom, mitől, de szerintem a hétvégén menni fog a futás. A fal jól fog nyitni, CJ jól találja meg a lyukakat és Battle is többet fog hozni, mint a múltkor.
Hogy nyerünk-e abban nem vagyok ennyire biztos, mert a futójátékunkhoz hasonlóan a védelmünktől is meglepetést várok, csak negatív előjellel. Szerintem a védekezésben eljön egyfajta túlpörgés, túlságosan a labdaszerzésre fogunk koncenrálni, mondhatni "elrohanják a meccset" és többet akarnak tenni, mint amit a csapat megkövetel, nem csak az alap szerelést akarják megcsinálni és ebből gondok lesznek.

De akár bejön ez a tipp, akár nem, akár ennek megfelelően sok pontos meccsen, akár egy FG csatában, de a lényeg, hogy a végén a W a megfelelő helyen legyen...

több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
AFC defensive player of the week : Alterraun Verner Lassan elkezdem megírni a bocsánatkérő levelet... 😀pakesz
Én már el is küldtem Nashville-be! 😀
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Akkor remélem tényleg nem nagy a baj, hála az égnek! Hamarosan most már mi is a sport tv-re kerülhetnénk, nem mindig csak a Denver! Már kicsit sok a narancsból! 😀gerrard88
Végre jó hír, akkor nem kell sokat kihagynia Lockernak! Reméljük úgy is lesz, hogy a bye week után jön vissza.

A sport tv-re esélytelenek vagyunk, ott csak a trendi csapatok meccseit közvetítik. A heti MNF-en szóba került Locker, de Kovács Sanyi annyira volt képben, hogy azt mondta, biztos futás közben sérült meg. Ebből is látszik, hogy itthon főleg kis csapat vagyunk... Faragó Ricsi azért kijavította a hibát, legalább ő képben volt.Nandito
Ez igaz sajnos a trendi megy, de egy idő után ez már unalmas lesz... A Sanyinak meg már rég elment az esze a sok ütközéstől, jó dísze ő a tv-s közvetítéseken! 😀
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
AFC defensive player of the week : Alterraun Verner Lassan elkezdem megírni a bocsánatkérő levelet... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az a helyzet srácok a sport tv-s közvetítéssel kapcsolatban, írtam szezon elején, hogy milyen tuti, 5 meccs is a sport tv-s idősávban van, majd biztos képernyőn lesz a Titans is.... egy nagy frászt. Erre az 5 meccsre magyar idő szerint 22:05-ös kezdés van kiírva (amiből már egy lement a Jets ellen), viszont a Sport tv, idősávjába a 22:25-től kezdődő meccsek esnek bele, ilyen meg nekünk nem lesz.
Az egyetlen esély ,hogy a sport tv-n lássuk szeretett csapatunkat, az majd a November 14-én esedékes Colts elleni hazai meccsünk lesz. Ami magyar idő szerint már 15-e hajnal.... "csütörtöki rangadó" , nekünk inkább péntek hajnali szieszta. 😀 Szerintem ez már tuti, mert ha jól emlékszem tavaly is közvetített a sport tv Thursday night football meccseket, akkor a Steelers ellen játszottunk ha jól emlékszem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Üdv srácok! Jó hír! Megvolt Lockernek a második MRI és nem súlyos annyira a sérülés, hogy műteni keljen. Már megkezdte a rehabilitációt azt írták. Ezek szerint akkor holnap áztatja magát a termálban 😀 "Pár hetet" hagy ki, így akkor még inkább reménykedem, hogy a bye után visszatér. Go Titans! Go Locker!pakesz
Öröm és bódogság.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Akkor remélem tényleg nem nagy a baj, hála az égnek! Hamarosan most már mi is a sport tv-re kerülhetnénk, nem mindig csak a Denver! Már kicsit sok a narancsból! 😀gerrard88
Végre jó hír, akkor nem kell sokat kihagynia Lockernak! Reméljük úgy is lesz, hogy a bye week után jön vissza.

A sport tv-re esélytelenek vagyunk, ott csak a trendi csapatok meccseit közvetítik. A heti MNF-en szóba került Locker, de Kovács Sanyi annyira volt képben, hogy azt mondta, biztos futás közben sérült meg. Ebből is látszik, hogy itthon főleg kis csapat vagyunk... Faragó Ricsi azért kijavította a hibát, legalább ő képben volt.

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Akkor remélem tényleg nem nagy a baj, hála az égnek! Hamarosan most már mi is a sport tv-re kerülhetnénk, nem mindig csak a Denver! Már kicsit sok a narancsból! 😀
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Akkor a byeweek után jön is vissza. Addig Chiefs és 9ers otthon, Hawks meg Seattleben. A két hazait jó lenne nyerni.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv srácok! Jó hír! Megvolt Lockernek a második MRI és nem súlyos annyira a sérülés, hogy műteni keljen. Már megkezdte a rehabilitációt azt írták. Ezek szerint akkor holnap áztatja magát a termálban 😀 "Pár hetet" hagy ki, így akkor még inkább reménykedem, hogy a bye után visszatér. Go Titans! Go Locker!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos elég komoly Locker csípősérülése. Legalább egy hónapot kihagy, de ez lehet hat hét is, rosszabb esetben nyolc. Akárhogy is nézzük, a 4. forduló rossz ómen Lockernek, tavaly is ugyanekkor sérült meg. 😕

Gerrard, Pakesz: nem értek veletek egyet, ez igenis nagy probléma. Locker az elmúlt hetekben egyre javuló formát mutatott, a védelem mellett alaposan hozzátette a részét a győzelmekhez. Volt GWD-je, ültek a dobásai (Most 130-as passer ratinget produkált!) - ezek még hiányozhatnak. A hosszú kihagyás után újra fel kell vennie a ritmust, ami nem lesz könnyű, főleg, ha a PO-ért megyünk és nagyon kell majd a minden egyes W. Fitz nem rossz, nincs is semmi bajom vele, de Buffalóban mégis lemondtak róla. Tudjuk miért... Persze szurkolók neki, váljon be nálunk, ettől a cserétől mégsem leszek boldog.Nandito
Nem úgy értettem ,hogy ez elenyésző probléma, hiszen az irányítónkat veszítettük el, aki egyre jobban tolta. Azt akartam kifejezni ezzel, hogy nem szabad összeesni, nagy veszteség, de tovább kell menetelni. Ezt a PO-t dolgot meg hagyjuk még, örüljünk, hogy eddig így alakulnak a dolgot. Nehogy kapjunk két pofont a KC és a Seattle-től... Pozitívan állok hozzá, a 8. héten nekünk bye van, reménykedem, hogy utána Locker visszatér. A következő meccs november 3.... hátha gyorsan halad a felépülése, de az se kellene, hogy rásérüljön.

Rehabként majd itt a szoboszlói termálvízben áztatja a csípőjét, gyorsan rendbe jön. 😊pakesz
A hajdúszoboszlói termál jó ötlet! 😊 Sok gulyáslevessel is kínáljuk meg, és kicsattanó erőben lesz. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sajnos elég komoly Locker csípősérülése. Legalább egy hónapot kihagy, de ez lehet hat hét is, rosszabb esetben nyolc. Akárhogy is nézzük, a 4. forduló rossz ómen Lockernek, tavaly is ugyanekkor sérült meg. 😕

Gerrard, Pakesz: nem értek veletek egyet, ez igenis nagy probléma. Locker az elmúlt hetekben egyre javuló formát mutatott, a védelem mellett alaposan hozzátette a részét a győzelmekhez. Volt GWD-je, ültek a dobásai (Most 130-as passer ratinget produkált!) - ezek még hiányozhatnak. A hosszú kihagyás után újra fel kell vennie a ritmust, ami nem lesz könnyű, főleg, ha a PO-ért megyünk és nagyon kell majd a minden egyes W. Fitz nem rossz, nincs is semmi bajom vele, de Buffalóban mégis lemondtak róla. Tudjuk miért... Persze szurkolók neki, váljon be nálunk, ettől a cserétől mégsem leszek boldog.Nandito
Nem úgy értettem ,hogy ez elenyésző probléma, hiszen az irányítónkat veszítettük el, aki egyre jobban tolta. Azt akartam kifejezni ezzel, hogy nem szabad összeesni, nagy veszteség, de tovább kell menetelni. Ezt a PO-t dolgot meg hagyjuk még, örüljünk, hogy eddig így alakulnak a dolgot. Nehogy kapjunk két pofont a KC és a Seattle-től... Pozitívan állok hozzá, a 8. héten nekünk bye van, reménykedem, hogy utána Locker visszatér. A következő meccs november 3.... hátha gyorsan halad a felépülése, de az se kellene, hogy rásérüljön.

Rehabként majd itt a szoboszlói termálvízben áztatja a csípőjét, gyorsan rendbe jön. 😊pakesz
Igen igen én is így gondolom a dolgokat, hogy nem szabad összezuhanni, nagy a probléma, de meg kell oldani, pl.: CJ-nek javulnia kell, használhatóbbá kell tenni őt az edzőknek plusz Fitznek hoznia kell az elfogadható teljesítményt és emellett a védelemnek ilyennek kell maradnia minimum amilyen most sőt én még egy két ponton fejlődést is várok, ami nem lehetetlen Gregből kinézek mindent!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajnos elég komoly Locker csípősérülése. Legalább egy hónapot kihagy, de ez lehet hat hét is, rosszabb esetben nyolc. Akárhogy is nézzük, a 4. forduló rossz ómen Lockernek, tavaly is ugyanekkor sérült meg. 😕

Gerrard, Pakesz: nem értek veletek egyet, ez igenis nagy probléma. Locker az elmúlt hetekben egyre javuló formát mutatott, a védelem mellett alaposan hozzátette a részét a győzelmekhez. Volt GWD-je, ültek a dobásai (Most 130-as passer ratinget produkált!) - ezek még hiányozhatnak. A hosszú kihagyás után újra fel kell vennie a ritmust, ami nem lesz könnyű, főleg, ha a PO-ért megyünk és nagyon kell majd a minden egyes W. Fitz nem rossz, nincs is semmi bajom vele, de Buffalóban mégis lemondtak róla. Tudjuk miért... Persze szurkolók neki, váljon be nálunk, ettől a cserétől mégsem leszek boldog.Nandito
Nem úgy értettem ,hogy ez elenyésző probléma, hiszen az irányítónkat veszítettük el, aki egyre jobban tolta. Azt akartam kifejezni ezzel, hogy nem szabad összeesni, nagy veszteség, de tovább kell menetelni. Ezt a PO-t dolgot meg hagyjuk még, örüljünk, hogy eddig így alakulnak a dolgot. Nehogy kapjunk két pofont a KC és a Seattle-től... Pozitívan állok hozzá, a 8. héten nekünk bye van, reménykedem, hogy utána Locker visszatér. A következő meccs november 3.... hátha gyorsan halad a felépülése, de az se kellene, hogy rásérüljön.

Rehabként majd itt a szoboszlói termálvízben áztatja a csípőjét, gyorsan rendbe jön. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos elég komoly Locker csípősérülése. Legalább egy hónapot kihagy, de ez lehet hat hét is, rosszabb esetben nyolc. Akárhogy is nézzük, a 4. forduló rossz ómen Lockernek, tavaly is ugyanekkor sérült meg. 😕

Gerrard, Pakesz: nem értek veletek egyet, ez igenis nagy probléma. Locker az elmúlt hetekben egyre javuló formát mutatott, a védelem mellett alaposan hozzátette a részét a győzelmekhez. Volt GWD-je, ültek a dobásai (Most 130-as passer ratinget produkált!) - ezek még hiányozhatnak. A hosszú kihagyás után újra fel kell vennie a ritmust, ami nem lesz könnyű, főleg, ha a PO-ért megyünk és nagyon kell majd a minden egyes W. Fitz nem rossz, nincs is semmi bajom vele, de Buffalóban mégis lemondtak róla. Tudjuk miért... Persze szurkolók neki, váljon be nálunk, ettől a cserétől mégsem leszek boldog.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem volt olyan izgalmas meccs, de hát kit érdekel, ha nyerünk. 😊 Szép dolgokat láttunk, kivéve Jake sérülése. 😕 Azt mondom, nem kell annyira elkeseredni, mert Fitz nem rossz, az előszezonban is jól tolta, sok sikert neki. Abban reménykedek, ahogyan sokan mások is, hogy nem komoly a sérülése Jake-nek. Az első két meccshez képest a támadások jelentősen javultak, már az SD ellen is jó playek voltak, itt is jól ment a játékhívás. Hozzá kell tenni, hogy oda is kell dobni a labdát, és el kell kapni, nem elég egy jó hívás. 😊 A védelem továbbra is jól teljesít, abszolút elégedett vagyok velük. A futáson meg ne izguljatok, a Jets szépen levédekezte, ennyi, ezért nem ment. Felesleges erőltetni ha nem tudunk yardokat hozni vele. A következő meccsen az is lehet, hogy a futás fog dominálni, minden meccs más és más. Fitz beállása utána erőltettük inkább a futást, de az idő miatt is, meg azért is, hogy egy backupnak hirtelen be kell szállnia a meccsbe, akkor nem túl jó ötlet egyből szétpasszoltatni.
A KC egy kicsit más tészta lesz, 4-0-val állnak, viszont egy sorozatnak mindig véget kell érnie, hátha most. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Győztünk, de el vagyok keseredve. Locker az elmúlt két meccsen remekül játszott, a GWD után eddigi legjobb első félidejét hozta le, erre megsérül. Ráadásul egy totálisan agyon nyert meccsen, tét nélküli helyzetben. Nagyon peches pali, rem nem nagy a baj. 😕
A védők tényleg nagyon jók voltak, élvezett nézni a játékukat. Igaz ez akkor is, ha Geno hatalmas bakikat csinált. (Kíváncsi lennék, Klug fumble-jénél, mit akart a labdával.) Verner hihetetlenül nagyot javult, de így is kell teljesítenie egy új szerződésre ácsingózó játékosnak (Britt példát vehetne róla.) A futásainkat gyakorlatilag lenullázta a Jets. Úgy érzem, CJ-t túlerőltetjük, rendre beküldtük a húsdarálóba. Kicsit féltem is, nehogy ő is megsérüljön. Battle-val jobban is tehermentesíthettük volna, de ha majd lesz Greene, akkor talán más lesz a snap leosztás.

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát mit is lehet egy ilyen meccs után mondani... Nagyon vegyes szájízzel egy nagy gratulát!! Azért vegyes szájízzel, mert megsérült Locker és ez nagyon nem jó fényt vet a csapatra a következő meccseket figyelembe véve. Szerencsére van egy igen jó backup irányítónk Fitz személyében úgyhogy talán nem lesz olyan nagy probléma. A nagyobb gond a futással van! Egyszerűen nincs is! Nem tudom miért ennyire kiszámíthatóak a play-ek, de ez így nem lesz jó, mert örökké nem tud meccseket nyerni a védelem és azért passzolásban sem erős annyira a csapat, hogy csak arra hagyatkozzék, még Lockerrel sem! A következőkben nagy javulást várok a futóegységtől! A Védelem hozta a meccset nagyon jók voltak, mikor kellett. Hihetetlen dolgokat műveltek ismét, volt INT, fumble és majdnem egy saftey is. Őrületbe kergették Gino-t! 😊 Brown-t (Fumble) és Verner-t (2 INT) nem tudom elégszer megdícsérni, hihetetlen ez a két fickó! Jó lenne ha a KC ellen is így játszanának majd... szerintem ez nem nagy elvárás amúgy. 😊 A Speckó team sem hibázott, sőőt, jók voltak! Összességében jó meccs volt főleg addig amíg Locker meg nem sérült, utánna kicsit kiengedtek, de nem volt vészes azért! Csak így tovább Titánok!