NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon ideges vagyok, ezt meg kellett volna nyerni!!! Úgy három perccel a vége, 24-16-nál nálunk volt a labda, de csak a futásokat erőltettük, hogy menjen az óra. De minek? Csináltunk volna egy first downt, és győzünk. Hogy lehetett a végét így elrontani??? Ááááá......

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Több ilyen meccset, kevesebb szívrohamveszéllyel és fordított eredménnyel.Druid
Igen. Nehéz most bármit is mondani. Meccs közben nekem is az járt a fejemben, hogy bármi lesz az eredmény , legalább ilyen hozzáállást várunk el a csapattól. Egyébként nincs kedvem most elemezni..
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Csatlakoznék én is! 😉 Egy picit kéne csak még fejlődnie az O-nak és jó lesz ez a szezon! Öröm volt nézni a védelmet! Már már Big Alléket idézték! Soksok ilyen meccset a Titánoktól és pozitívan állunk majd a szezon végén!
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Több ilyen meccset, kevesebb szívrohamveszéllyel és fordított eredménnyel.
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nem edzett Greene, Sewart és Damian Williams. Jó lenne, ha vasárnapra felépülnének...
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
FritzPatrick (😊) mikor lesz kezdő itt? (Nem köcsögösködés, fantasy)Collapo
Soha! 😀😀 Kezdő akkor lehet, ha Locker nagyon rossz lesz, vagy megsérül. Back upnak lett hozva, nem másnak.Nandito
Ez az év vicce! Jót röhögtem rajta! 😀
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
FritzPatrick (😊) mikor lesz kezdő itt? (Nem köcsögösködés, fantasy)Collapo
Soha! 😀😀 Kezdő akkor lehet, ha Locker nagyon rossz lesz, vagy megsérül. Back upnak lett hozva, nem másnak.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
FritzPatrick (😊) mikor lesz kezdő itt? (Nem köcsögösködés, fantasy)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Fantasyban nem keepeltem McCarthy-t. Most viszont leigazoltam Fokout tartalék LB-nek. Na jól döntöttem?? 😊
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ott van még Gooden LB-ként, nem tudja valaki neki mennyire súlyos a sérülése?pakesz
"Rookie linebacker Zaviar Gooden, is expected to return to practice on Wednesday. "Druid
Pöpec!Köszi! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Ott van még Gooden LB-ként, nem tudja valaki neki mennyire súlyos a sérülése?pakesz
"Rookie linebacker Zaviar Gooden, is expected to return to practice on Wednesday. "
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
LB-ket nézünk. Vendégeskednek nálunk :

Leroy Hill, korábban a Seahawks-nál,
Jamar Chaney, Eagles
Tyrone McKenzie, Patriots, Buccaneers,Vikings

Jeff Adams OT korábban Delfin aláírt PS-be,
Collin Mooney FB PS-ből rosterre került.Druid
Mooney már játszott a steelers ellen és nem is olyan rosszgerrard88
Ott van még Gooden LB-ként, nem tudja valaki neki mennyire súlyos a sérülése?

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
LB-ket nézünk. Vendégeskednek nálunk :

Leroy Hill, korábban a Seahawks-nál,
Jamar Chaney, Eagles
Tyrone McKenzie, Patriots, Buccaneers,Vikings

Jeff Adams OT korábban Delfin aláírt PS-be,
Collin Mooney FB PS-ből rosterre került.Druid
Mooney már játszott a steelers ellen és nem is olyan rossz
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tippjátékban szereztem 5 keserves pontot és még azt se írják jóvá... Esetleg valami ötlet, hogy miért lehet? 😊gerrard88
van egy kis hiba a rendszerben, igyekszünk minél hamarabb orvosolni, elnézést érte.kristof
Okè köszi a gyors választ!
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
LB-ket nézünk. Vendégeskednek nálunk :

Leroy Hill, korábban a Seahawks-nál,
Jamar Chaney, Eagles
Tyrone McKenzie, Patriots, Buccaneers,Vikings

Jeff Adams OT korábban Delfin aláírt PS-be,
Collin Mooney FB PS-ből rosterre került.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tippjátékban szereztem 5 keserves pontot és még azt se írják jóvá... Esetleg valami ötlet, hogy miért lehet? 😊gerrard88
van egy kis hiba a rendszerben, igyekszünk minél hamarabb orvosolni, elnézést érte.
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tippjátékban szereztem 5 keserves pontot és még azt se írják jóvá... Esetleg valami ötlet, hogy miért lehet? 😊
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na, nem volt netem vagy két hónapig, meg a holtszezont amúgy is úúútálom, de végre tényleg van miről beszélni.

Szóval örömteli volt látni, hogy csak azért, mert egy csapat az első percekben (ezúttal másodpercben) lábonlövi magát még nem kell, hogy megalázó vereséget szenvedjen...
ersze kellett az a fumble is a redzone-ban, de azért csak ott kellett lenni, a támadóknak csak végig kellett vinni egy rendes támadást (mondjuk jellemző, hogy ha jól rémlik valami 10-1 volt a futás javára a játékhívás), és a védelemnek pedig ki kellett használnia azt, amit a Pitts támadósora adott (a sajnálatos sérülést és úgy általában a faluk impotenciáját is figyelembe véve).

Szóval feltétlenül többet kaptam a csapattól, mint amire számítottam meg volt a szükséges agresszió a fal mindkét oldalán (bár Stewart néha sajnálatos szokása szerint túlzásba vitte), ahol mozgékonyság kellett az is összességében rendben volt (CB-k bár néha csak szemmel vertek és azért a WR-ek részéről is volt néhány elejtett labda), és összességében úgy látom, hogy akaratban múltuk őket felül (Battle szerintem különösen nagyot játszott, de persze kiemelhetem Casey-t is, vagy azt, hogy Locker annyit tett, amennyi kellett).

És szerintem lesz ez még jobb is, lesznek még gyengébb védelmek is és pikk-pakk itt van az újabb felmérő a hétvégén...

hát hajrá!

több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Velasco a Steelersnél kötött ki! De kár érte, még mindig sajnálom a távozását. 😕Nandito
Ráadásul pont oda... Ment volna inkåbb az NFC-be...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Velasco a Steelersnél kötött ki! De kár érte, még mindig sajnálom a távozását. 😕

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tegnap net hiányában a Sport1-en volt az eredménykövetőm, és alig vártam, hogy Ricsi mondjon meccs állásokat. Nagyon örülök a W-nek, a meccset is megnézem a napokban. 😊 Az összefoglalón túl vagyok, ilyen öngólt még nem is láttam. Ez biztos benne lesz még az év végi összefoglalókban is. 😊 De nem akarom bántani Reynaud, jó kis játékos, biztosan lesznek emlékezetesebb visszahordásai.Nandito
Volt is neki a meccsen egy punt után vagy 30 yardot hordott vissza a steelers red zone-jáig! Elég amatőr hiba volt, de majd kijavítja! 😉 😊
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tegnap net hiányában a Sport1-en volt az eredménykövetőm, és alig vártam, hogy Ricsi mondjon meccs állásokat. Nagyon örülök a W-nek, a meccset is megnézem a napokban. 😊 Az összefoglalón túl vagyok, ilyen öngólt még nem is láttam. Ez biztos benne lesz még az év végi összefoglalókban is. 😊 De nem akarom bántani Reynaud, jó kis játékos, biztosan lesznek emlékezetesebb visszahordásai.

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Egy kis off: Jared Cook 7 elkapás 141 yard 2 TD, amiből lehetett volna 3 is ha az utolsó pillanatban nem ütik ki hátulról a kezéből az end zone-ban 😊pakesz
Én is azt néztem az előbb pont, Fishernek megnyerte a meccset a volt Titán! Walker mellé nem lett volna rossz megtartani, de szerintem Stevens is jó.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy kis off: Jared Cook 7 elkapás 141 yard 2 TD, amiből lehetett volna 3 is ha az utolsó pillanatban nem ütik ki hátulról a kezéből az end zone-ban 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én csak most néztem meg a meccset, este nem tudtam. Nagy izgalommal ültem le a gép elé, hiszen mégis csak az első meccs. Jött az elején a Reynaud öngól, na mondom tuti kezdés... ilyet még nem láttam. 😀 Meglepően jól muzsikált a védelem, így elsőre nem az jött be amit mondtam, hogy az O erősödött a D pedig gyengült. Egyértelmű, hogy a defense volt a jobb, a Steelers-nek kb az utolsó 3-4 percben volt keresni valója addig semmi. Verner lehet még jobban edzett, hogy látta itt szidjuk 😀 most egy kicsit javított a tavalyi "lepkézésből".
Erre gondoltam, hogy ha többször tudjuk a futást hívni, és kevesebbet használjuk Locker-t akkor tud igazán jól működni az offense, tavaly egyik rész sem volt jó. Nem volt itt sem igazi nagy futás, de ezek az "erőfutások" kellettek igazán. Ide kapcsolva a Levitre-Warmack duónak köszönhetjük ezeket a yardokat. Imádkozzunk, hogy ne sérüljön meg egyik sem a szezonban. A védelemhez még, hogy 5 sack sem gyenge, nyomás alatt tartottuk Big Ben-t. Greg Williams és Jerry Gray jó párost alkothatnak eddig. 😉 Akármilyen "formában" volt a Steelers ha úgy nézzük 7 pontot engedélyeztünk nekik.. (Y)

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks