NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Látszik azért a futáson, hogy a fal erősödött, na de hát ezt vártuk Levitre-Warmack duótól. WR-ek 2 éve droppolgatnak, el kellene felejteni. Ameddig pre season van, nem kell aggódni, majd utána indul az igazi buli. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Éppen most nézem a HardKnocks-ot. Volt benne egy pillanat, amit meghatározónak éreztem. Amikor behívta a Bengals stábja a reverse játékot, a Titans védők felállásánál látszott, hogy meg vannak lepődve, hogy ilyen egyszerű a védekezési szisztémánk. Sajnos számomra ez is azt mutatja, hogy itt nem a játékosokkal van a probléma. Lehet, hogy vészmadárkodok csak, s bár ne lenne igazam.....Druid
Hasonlók az érzéseim, de ezt már írtam is. Még az Atlanta elleni meccset várjuk meg, talán javul az összkép. :-/

Music City Miracle
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Éppen most nézem a HardKnocks-ot. Volt benne egy pillanat, amit meghatározónak éreztem. Amikor behívta a Bengals stábja a reverse játékot, a Titans védők felállásánál látszott, hogy meg vannak lepődve, hogy ilyen egyszerű a védekezési szisztémánk. Sajnos számomra ez is azt mutatja, hogy itt nem a játékosokkal van a probléma. Lehet, hogy vészmadárkodok csak, s bár ne lenne igazam.....
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Reméljük azért a szezonkezdetre nagyjából felépünek mert ez így katasztrófa lenne!
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az LB sorunkat totális sérüléshullám sújtja, a kezdők mellett gyakorlatilag a cserék is pihentek a hétfői edzésen. Így Patrick Bailey, Kadarron Anderson és Tim Shaw szerepelt ezen a poszton. Mit ne mondjak, nem túl acélos hármas. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Amit összeszedtem a meccsről, az nem túl biztató. A pozitívumok sora kimerül a futójátékban, Lockerben, és Caseyben.

Azonban Locker hiába mutat jobb formát, ha az elkapók sorra droppolnak. TD ment el, mert nem tudják elkapni a labdát kulcsszituációkban. Három FG is kimaradt, amiből kettőt Bironas hagyott ki. (17-3 helyet 17-12 lehetett volna, ami azért nem mindegy.) A védelem továbbra is aggasztó. Egy félidő alatt 17 pontot nyeltünk be, ami nagyon sok. Campbell továbbra is kapja a kritikákat, de igazából Verner sem remekel. Nem tudom, mi a jobb megoldás. Bármilyen lassú is, inkább Vernerre szavaznék a kezdőben, aztán bízni kell, hogy BWW egy év alatt erősödik annyit, hogy starter legyen. Végére hagytam, hogy Wright komolynak tűnő sérülést szenvedett. Rem nem így lesz, jelenleg a legmegbízhatóbb elkapót látom benne. Ayers is megsérült, de talán nem olyan nagy a gond.

Az előszezonban még két meccs van, jó lenne valami reményteljesebbet is látni végre. A következő, az Atlanta elleni lesz a döntő, ott a kezdők még nagyobb szerepet kapnak. Ha akkor nem tudunk villantani valamit, akkor azt gondolom, ismét nehéz szezon elé nézünk.Nandito
Pont kérdezni akartam hogy ki látta a meccset mert sajnos nem sikerült megnéznem. Hát nem túl bizalomgerjesztő amit írtál a meccsről, szomorú vagyok mert pont, hogy Britt-éktől vártam volna most jó teljesítményt! :/
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Amit összeszedtem a meccsről, az nem túl biztató. A pozitívumok sora kimerül a futójátékban, Lockerben, és Caseyben.

Azonban Locker hiába mutat jobb formát, ha az elkapók sorra droppolnak. TD ment el, mert nem tudják elkapni a labdát kulcsszituációkban. Három FG is kimaradt, amiből kettőt Bironas hagyott ki. (17-3 helyet 17-12 lehetett volna, ami azért nem mindegy.) A védelem továbbra is aggasztó. Egy félidő alatt 17 pontot nyeltünk be, ami nagyon sok. Campbell továbbra is kapja a kritikákat, de igazából Verner sem remekel. Nem tudom, mi a jobb megoldás. Bármilyen lassú is, inkább Vernerre szavaznék a kezdőben, aztán bízni kell, hogy BWW egy év alatt erősödik annyit, hogy starter legyen. Végére hagytam, hogy Wright komolynak tűnő sérülést szenvedett. Rem nem így lesz, jelenleg a legmegbízhatóbb elkapót látom benne. Ayers is megsérült, de talán nem olyan nagy a gond.

Az előszezonban még két meccs van, jó lenne valami reményteljesebbet is látni végre. A következő, az Atlanta elleni lesz a döntő, ott a kezdők még nagyobb szerepet kapnak. Ha akkor nem tudunk villantani valamit, akkor azt gondolom, ismét nehéz szezon elé nézünk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Edzésösszefoglaló tegnapról :
Jók:
MLB Moise Fokou többször nyomás alá helyezte az irányítót.
Jake Locker meglepően pontosnak tűnt a 11-11 elleni játékban. Az egyik legszebb passzát Nate Washington kapta el egy hosszú útvonalon …
Washington egyébként egy fantasztikus elkapást mutatott be egy másik play során, mikor Michael Griffin védekezett rajta (ez nem tudom hogy Washington profizmusa, vagy Griffin "védekezésének" eredménye … Rob Bironas 5 egymás utáni FG-t rúgott be, mind 44 yard fölötti távolságból.

Rosszak:
7-7 elleni gyakorlatoknál Hunternek volt egy nagy dropja…
Szintén 7-7 ben Lockernek volt egy egy "érdekes" döntéshozatala ( a passz nem Battle kezében landolt, hanem a földön) …
Battle-t csúnyán megverte Al Afalava egy safety blitz során…
Rusty Smith passzát elfogta (INT) rookie CB Khalid Wooten.

Egyéb:
Tommie Campbell CB, Fernando Velasco C poszton az első csapattal gyakorolt …
4 játékos tért vissza sérülésből: WR Kenny Britt, WR Kendall Wright, DT Sammie Hill RT David Stewart …
Lavar Edwards DE többször is hátralépett zónázni , egyszer sikerült is belenyúlnia Fitzpatrick passzába, ami még így is eljutott Roberto Wallace-hoz.
Akik nem edzettek: LB Greg Jones (boka), LB Zaviar Gooden (boka), LB Colin McCarthy (hamstring), WR Marc Mariani (váll) TE Taylor Thompson (váll) ,S Markelle Martin (hamstring), S Daimion Stafford (hamstring), FB Quinn Johnson (hamstring),
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658

choose life
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gary Guyton LB és Corey Lynch safety érkeztek, Robert Johnson és Thaddeus Gibson távoztak a csapattól.pakesz
Egyik elküldöttért sem kár, Johnsonról már egyből az előző szezon után lemondtam volna.

Gerrard88, üdv újra köztünk! 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gary Guyton LB és Corey Lynch safety érkeztek, Robert Johnson és Thaddeus Gibson távoztak a csapattól.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sziasztok! Reaktiváltam magamat több, mint egy év után egy új nickkel a régivel (NOrbyyyyy) nem engedett belépni ilyen hosszú kihagyás után. 😊 Ki milyen szezonra számít? Én valamiért nem hiszek Locker javulásában, de a csapatéban igen, az előző évekhez képest! Szerintem idén az O-line fog villogni és jó lenne látni egy CJ2K 2.0-t is! 😀 Hát majd meglátjuk mi hogy alakul! Hajráá Titánok!!!gerrard88
Szeva! Jól eltűntél, már azt hittük Jags szurkoló lettél. 😀 Szezon közben kérdeztem is, hogy Norbyyy-ról nem tud valaki valamit? 😀pakesz

Ahoy! Még csak az kéne hogy Jags szurkoló legyek... akkor már inkább baseballra válltanék. 😀 Hát történt ez meg az, de most már újra tiszteletemet teszem itt! 😉
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Reaktiváltam magamat több, mint egy év után egy új nickkel a régivel (NOrbyyyyy) nem engedett belépni ilyen hosszú kihagyás után. 😊 Ki milyen szezonra számít? Én valamiért nem hiszek Locker javulásában, de a csapatéban igen, az előző évekhez képest! Szerintem idén az O-line fog villogni és jó lenne látni egy CJ2K 2.0-t is! 😀 Hát majd meglátjuk mi hogy alakul! Hajráá Titánok!!!gerrard88
Szeva! Jól eltűntél, már azt hittük Jags szurkoló lettél. 😀 Szezon közben kérdeztem is, hogy Norbyyy-ról nem tud valaki valamit? 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sziasztok! Reaktiváltam magamat több, mint egy év után egy új nickkel a régivel (NOrbyyyyy) nem engedett belépni ilyen hosszú kihagyás után. 😊gerrard88
bő 1 évvel ezelőtt indult el az új oldal, az új rendszerbe nem bejelentkezett felhasználók törölve lettekjjncaa
Ja így már akkor értem. Kösz az infot! 😉
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Sziasztok! Reaktiváltam magamat több, mint egy év után egy új nickkel a régivel (NOrbyyyyy) nem engedett belépni ilyen hosszú kihagyás után. 😊gerrard88
bő 1 évvel ezelőtt indult el az új oldal, az új rendszerbe nem bejelentkezett felhasználók törölve lettek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sziasztok! Reaktiváltam magamat több, mint egy év után egy új nickkel a régivel (NOrbyyyyy) nem engedett belépni ilyen hosszú kihagyás után. 😊 Ki milyen szezonra számít? Én valamiért nem hiszek Locker javulásában, de a csapatéban igen, az előző évekhez képest! Szerintem idén az O-line fog villogni és jó lenne látni egy CJ2K 2.0-t is! 😀 Hát majd meglátjuk mi hogy alakul! Hajráá Titánok!!!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/323a9191b59844e75a72e89538a261b6.jpg
26. Tennessee Titans | Bowl.hu
Titáni támadás és vacak védelem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
A futójátékkal én elégedett vagyok, valamint az O-line munkájával is. A passzjáték rövid-és középtávon megfelelőnek tűnik, hosszabb passzokra meg nem emlékszem Jake-től. A védőfal agresszivitása kifejezetten tetszik, az LB-k és a DB-k játéka viszont a tavalyi formát elevenítette fel bennem.
Ja és az ST is impresszív volt.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nézte valaki az első pre meccset? Az összefoglalók, és a kinti vélemények alapján a futójáték jónak tűnik. Locker-ért meg nagyon izgulok, de ahhoz még kell pár snap, hogy lássuk, mennyit fejlődött.
A védelemről vegyesek az értékelések, sokan sajnos nem láttak javulást tavalyhoz képest. Az első meccs alapján úgy tűnik, hogy Campbell sem vált be, szinte mindenki lemond róla. BWW-re lennék még kíváncsi, de kevés infót találtam róla.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem a meccs időpontokat. MNF nem lesz ebben az évben nekünk, lesz egy csütörtöki meccs. Aminek viszont örülök, hogy van 5 meccs ami Sport TV-s idősávban kezdődik, szóval a TV-ben is láthatjuk kedvenc csapatunkat kérdés, hogy hányszor. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kis változás a WR-eknél. Justin Hilton jött, Travis Harvey ment.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kuharsky szerint Coty Sensabaugh ls Tommie Campbell eddig a Titans edzőtáborának legnagyobb nyertesei.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/51858/video-cornerbacks-shine-at-titans-campiktriad
Szegény Verner elég rossz helyzetbe került. Coty a nickel, Tom a 2. számú CB posztot veheti el tőle, s még ott van BWW is.. A szerződéséből ez az utolsó év, hosszabbítás így nehezen lesz vele.Nandito
Ezen nem lepődök meg, sajnos elég gyenge volt tavaly is. Az első évében volt egy-két villanása, de ennyi. Lassú... akkor verik meg amikor akarják.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kuharsky szerint Coty Sensabaugh ls Tommie Campbell eddig a Titans edzőtáborának legnagyobb nyertesei.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/51858/video-cornerbacks-shine-at-titans-campiktriad
Szegény Verner elég rossz helyzetbe került. Coty a nickel, Tom a 2. számú CB posztot veheti el tőle, s még ott van BWW is.. A szerződéséből ez az utolsó év, hosszabbítás így nehezen lesz vele.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Warmack aláírta a szerződését! 😊pakesz
Végre, ideje volt! Most már tényleg csak a munkán múlik minden.

Music City Miracle
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kuharsky szerint Coty Sensabaugh ls Tommie Campbell eddig a Titans edzőtáborának legnagyobb nyertesei.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/51858/video-cornerbacks-shine-at-titans-camp